Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílové přebory běhy, skoky

Otrokovice (19. 5. 2020)
skok daleký - Muži (úterý, 19.5.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5.64
skok daleký - Dorostenci (úterý, 19.5.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6.08
2 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5.68
3 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5.53
skok daleký - Žáci (úterý, 19.5.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4.76
2 Patrik MatulaPatrik Matula 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4.57
3 David MarkivskyDavid Markivsky 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4.54
skok daleký - Juniorky (úterý, 19.5.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína MachalováKarolína Machalová 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3.15
skok daleký - Dorostenky (úterý, 19.5.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5.10
2 Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3.98
3 Kateřina NekorancováKateřina Nekorancová 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3.92
skok daleký - Žákyně (úterý, 19.5.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4.27
2 Michaela DrábkováMichaela Drábková 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4.07
3 Zuzana ZelíkováZuzana Zelíková 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4.04
trojskok - Muži (úterý, 19.5.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 13.37
2 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 13.13
3 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 12.44
trojskok - Ženy (úterý, 19.5.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 10.41
2 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 09.59
3 Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 07.89