Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

9. Atletická neděle Prachatice

Prachatice (24. 5. 2020)

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 24.5.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip KrejčíFilip Krejčí
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
08 4 3.86 3.603.773.863.860.00.00.0
2 Matyáš HavelMatyáš Havel
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
08 2 3.77 3.203.423.773.770.00.00.0
3 Matěj FučíkMatěj Fučík
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
07 1 3.33 3.003.332.963.330.00.00.0
4 Jakub HojdarJakub Hojdar
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
07 3 2.64 2.640.002.632.640.00.00.0
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 24.5.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Renata TurkováRenata Turková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
04 4.86 -0.7 m/s x4.86  -0.7x4.860.00.00.0
2 Lucie MikešováLucie Mikešová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
04 4.58 -1.0 m/s 4.58  -1.0--4.580.00.00.0
3 Tereza KlementováTereza Klementová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
03 3.95 -2.7 m/s 3.94  -0.63.95  -2.7-3.950.00.00.0
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 24.5.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 4.97 -1.7 m/s x4.97  -1.7x4.970.00.00.0
2 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 4.38 -0.3 m/s 4.11  -1.24.38  -0.34.28  +2.04.380.00.00.0
3 Nicole VilímováNicole Vilímová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 4.32 -2.1 m/s 4.08  -2.5x4.32  -2.14.320.00.00.0
4 Kristýna BrodskáKristýna Brodská
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 4.14 -0.7 m/s 4.14  -0.73.96  -0.73.92  -2.24.140.00.00.0
5 Denisa MikešováDenisa Mikešová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
05 4.09 -0.7 m/s x3.92  +0.44.09  -0.74.090.00.00.0
6 Ema KřížkováEma Křížková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 3.91 +0.4 m/s 3.84  -1.23.53  -2.13.91  +0.43.910.00.00.0
7 Markéta PilátováMarkéta Pilátová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
05 3.90 +0.7 m/s x3.70  -1.13.90  +0.73.900.00.00.0
8 Kristýna JedličkováKristýna Jedličková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
06 3.77 +1.5 m/s 3.72  -1.33.77  +1.53.75  +0.93.770.00.00.0
9 Markéta BuchlovskáMarkéta Buchlovská
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
06 3.64 +0.1 m/s 3.54  -5.03.64  +0.13.28  +0.53.640.00.00.0
10 Natálie ŠtěpánováNatálie Štěpánová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
06 3.62 +0.4 m/s 3.55  -1.73.51  +0.43.62  +0.43.620.00.00.0
11 Lenka FidlerováLenka Fidlerová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
05 3.03 -2.0 m/s x3.03  -2.02.97  +1.33.030.00.00.0
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 24.5.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 4.77 +0.1 m/s 4.50  -0.24.25  -0.84.77  +0.14.770.00.00.0
2 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 4.39 -2.2 m/s 4.39  -2.2xx4.390.00.00.0
3 Tereza KozákováTereza Kozáková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
08 4.35 -0.3 m/s x4.20  -1.24.35  -0.34.350.00.00.0
4 Jana JirouchováJana Jirouchová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 4.09 -0.8 m/s 3.78  -1.24.09  -0.83.95  -0.94.090.00.00.0
5 Lenka VeseláLenka Veselá
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 4.03 +0.4 m/s 2.03  -0.14.03  +0.43.96  +0.44.030.00.00.0
6 Daniela RoučkováDaniela Roučková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
08 4.01 -0.6 m/s 3.83  +0.73.85  +0.74.01  -0.64.010.00.00.0
7 Nela ŠebestováNela Šebestová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
07 4.00 +0.5 m/s 3.74  -1.44.00  +0.53.58  +0.14.000.00.00.0
8 Barbora KubováBarbora Kubová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
07 3.92 +0.7 m/s 3.92  +0.73.74  +0.03.71  -1.43.920.00.00.0
9 Lucie ŘeháčkováLucie Řeháčková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 3.73 +0.4 m/s 3.69  -0.33.73  +0.43.64  -0.43.730.00.00.0
10 Eliška KubincováEliška Kubincová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
08 3.68 -0.8 m/s 3.68  -0.83.35  -3.53.55  -0.83.680.00.00.0
11 Klára BrodskáKlára Brodská
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 3.62 -1.1 m/s 3.62  -1.1xx3.620.00.00.0
12 Žaneta TicháŽaneta Tichá
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 3.46 -0.1 m/s x3.46  -0.13.30  -1.03.460.00.00.0
13 Magdaléna FučíkováMagdaléna Fučíková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
07 3.09 -0.3 m/s 3.09  -0.3x2.32  +0.63.090.00.00.0
14 Kateřina VaňkováKateřina Vaňková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
08 3.02 -1.3 m/s x2.61  -0.83.02  -1.33.020.00.00.0
15 Štěpánka HronováŠtěpánka Hronová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
08 2.71 -0.1 m/s xx2.71  -0.12.710.00.00.0
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 24.5.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš BaumrukrLukáš Baumrukr
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 6 3.69 3.283.693.653.690.00.00.0
2 Kryštof KulíšekKryštof Kulíšek
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 7 3.66 3.463.663.393.660.00.00.0
3 Tomáš RambousekTomáš Rambousek
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 9 3.35 3.263.303.353.350.00.00.0
4 Martin KalamárMartin Kalamár
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
10 2 2.71 2.672.712.612.710.00.00.0
5 Mikuláš TichýMikuláš Tichý
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
13 5 2.56 2.562.422.372.560.00.00.0
6 Martin PozniakMartin Pozniak
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
11 8 2.49 --2.492.490.00.00.0
7 Karel BrodskýKarel Brodský
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
13 1 1.99 1.751.651.991.990.00.00.0
8 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
12 3 1.94 -1.941.731.940.00.00.0
9 Antonín SedlákAntonín Sedlák
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
14 4 1.67 1.67-1.491.670.00.00.0
10 Martin VaňekMartin Vaňek
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
11 10 1.65 1.651.561.541.650.00.00.0
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 24.5.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tobias SoučekTobias Souček
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
09 4 3.51 -3.513.193.510.00.00.0
2 Matěj HnízdilMatěj Hnízdil
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
10 1 3.45 3.163.453.343.450.00.00.0
3 Pavel SedlákPavel Sedlák
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
09 3 3.20 3.202.962.923.200.00.00.0
4 Jan HojdarJan Hojdar
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
09 2 2.28 -2.272.282.280.00.00.0
5 Kryštof ZemanKryštof Zeman
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
10 5 2.26 -2.262.152.260.00.00.0
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 24.5.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana RandákováJana Randáková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
11 8 2.92 2.922.332.592.920.00.00.0
2 Pavlína LoudováPavlína Loudová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
11 7 2.85 2.752.852.852.850.00.00.0
3 Kateřina HronováKateřina Hronová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
11 6 2.59 1.412.272.592.590.00.00.0
4 Eliška Anna MilfaitEliška Anna Milfait
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
13 3 2.40 2.372.402.402.400.00.00.0
5 Hedvika StaráHedvika Stará
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
11 5 2.32 2.031.942.322.320.00.00.0
6 Zuzana SedlákováZuzana Sedláková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
12 4 2.29 2.29-2.072.290.00.00.0
7 Ellie Maria BreklerováEllie Maria Breklerová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
11 1 2.22 1.752.222.032.220.00.00.0
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 24.5.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jolana PrixováJolana Prixová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
10 8 3.54 3.543.53-3.540.00.00.0
2 Tereza VozábalováTereza Vozábalová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
10 9 3.47 3.473.253.333.470.00.00.0
3 Ella KempferováElla Kempferová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
09 5 3.41 3.40-3.413.410.00.00.0
4 Kristýna KozákováKristýna Kozáková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
10 7 3.34 2.913.343.093.340.00.00.0
5 Simona LomskáSimona Lomská
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
10 1 3.19 2.902.883.193.190.00.00.0
6 Viola JanutkováViola Janutková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
10 4 3.04 2.593.04-3.040.00.00.0
7 Denisa KleinováDenisa Kleinová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
10 6 3.01 3.012.83-3.010.00.00.0
8 Anežka FučíkováAnežka Fučíková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
10 3 2.45 2.452.182.132.450.00.00.0
Celkem 8 závodníků