Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD ml. žactva

Jihlava (31. 5. 2020)

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 31.5.2020 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan MachotkaJan Machotka 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 2:34.95 440.00
2 Michal DobrovolnýMichal Dobrovolný 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 2:44.77 346.00
3 Sebastian ZmrhalSebastian Zmrhal 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 14 2:46.62 329.00
4 Jan DoležalJan Doležal 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 2:48.01 317.00
5 Petr PaštykaPetr Paštyka 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 2:56.06 250.00
6 Prokop RůžičkaProkop Růžička 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 10 2:56.97 243.00
7 Zeno PospíšilZeno Pospíšil 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 9 2:57.56 238.00
8 Matěj VomelaMatěj Vomela 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12 2:57.87 236.00
9 Matěj BeranMatěj Beran 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 1 3:03.16 197.00
10 Vojtěch PipekVojtěch Pipek 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 3:07.90 165.00
11 Filip VacataFilip Vacata 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 11 3:09.15 157.00
12 David ZápařkaDavid Zápařka 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 13 3:18.75 101.00
13 Pavel BuřičPavel Buřič 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 3:19.81 96.00
14 Jakub DoležalJakub Doležal 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 3:24.74 72.00
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (ne, 31.5.2020 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub UrbánekJakub Urbánek 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11 3:03.48 195.00
2 David KocmánekDavid Kocmánek 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 3:03.55 194.00
3 Tomáš ZimaTomáš Zima 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12 3:09.72 153.00
4 Dominik KrálDominik Král 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 3:11.12 144.00
5= Viktor PospíšilViktor Pospíšil 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 10 3:11.69 141.00
5= Jan KatolickýJan Katolický 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 3:11.69 141.00
7 Ladislav JelínekLadislav Jelínek 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 3:12.22 138.00
8 Tomáš ČaněkTomáš Čaněk 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 3:18.18 104.00
9 Erik NeugebauerErik Neugebauer 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 9 3:22.04 85.00
10 Ondřej MartínekOndřej Martínek 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 8 3:23.01 80.00
11 Vít ČečákVít Čečák 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 3:24.01 76.00
12 Matěj DivišMatěj Diviš 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 3:33.59 38.00
Celkem 12 závodníků
Běh 03 (ne, 31.5.2020 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch MachotkaVojtěch Machotka 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 2:51.65 286.00
2 Lukáš AmbrožLukáš Ambrož 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 2:56.87 243.00
3 Tomáš PipekTomáš Pipek 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 2:57.39 239.00
4 Jindřich PešekJindřich Pešek 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 7 3:15.54 119.00
5 Jakub MachotkaJakub Machotka 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 3:20.58 92.00
6 Matěj ČimeraMatěj Čimera 09 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 3:45.73 8.00
7 Marek KrupkaMarek Krupka 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 3:54.02 0.00
8 Marek VostalMarek Vostal 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10 3:57.50 0.00
9 Daniel ŠedivýDaniel Šedivý 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 9 4:36.90 0.00
Oliver HarveyOliver Harvey 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 DNS
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan MachotkaJan Machotka 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 2:34.95 440.00
2 Michal DobrovolnýMichal Dobrovolný 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 2:44.77 346.00
3 Sebastian ZmrhalSebastian Zmrhal 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 14 2:46.62 329.00
4 Jan DoležalJan Doležal 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 2:48.01 317.00
5 Vojtěch MachotkaVojtěch Machotka 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 2:51.65 286.00
6 Petr PaštykaPetr Paštyka 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 2:56.06 250.00
7 Lukáš AmbrožLukáš Ambrož 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 2:56.87 243.00
8 Prokop RůžičkaProkop Růžička 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 10 2:56.97 243.00
9 Tomáš PipekTomáš Pipek 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 2:57.39 239.00
10 Zeno PospíšilZeno Pospíšil 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 9 2:57.56 238.00
11 Matěj VomelaMatěj Vomela 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12 2:57.87 236.00
12 Matěj BeranMatěj Beran 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 1 3:03.16 197.00
13 Jakub UrbánekJakub Urbánek 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11 3:03.48 195.00
14 David KocmánekDavid Kocmánek 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 3:03.55 194.00
15 Vojtěch PipekVojtěch Pipek 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 3:07.90 165.00
16 Filip VacataFilip Vacata 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 11 3:09.15 157.00
17 Tomáš ZimaTomáš Zima 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12 3:09.72 153.00
18 Dominik KrálDominik Král 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 3:11.12 144.00
19 Viktor PospíšilViktor Pospíšil 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 10 3:11.69 141.00
19 Jan KatolickýJan Katolický 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 3:11.69 141.00
21 Ladislav JelínekLadislav Jelínek 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 3:12.22 138.00
22 Jindřich PešekJindřich Pešek 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 7 3:15.54 119.00
23 Tomáš ČaněkTomáš Čaněk 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 3:18.18 104.00
24 David ZápařkaDavid Zápařka 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 13 3:18.75 101.00
25 Pavel BuřičPavel Buřič 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 3:19.81 96.00
26 Jakub MachotkaJakub Machotka 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 3:20.58 92.00
27 Erik NeugebauerErik Neugebauer 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 9 3:22.04 85.00
28 Ondřej MartínekOndřej Martínek 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 8 3:23.01 80.00
29 Vít ČečákVít Čečák 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 3:24.01 76.00
30 Jakub DoležalJakub Doležal 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 3:24.74 72.00
31 Matěj DivišMatěj Diviš 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 3:33.59 38.00
32 Matěj ČimeraMatěj Čimera 09 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 3:45.73 8.00
33 Marek KrupkaMarek Krupka 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 3:54.02 0.00
34 Marek VostalMarek Vostal 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10 3:57.50 0.00
35 Daniel ŠedivýDaniel Šedivý 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 9 4:36.90 0.00
Oliver HarveyOliver Harvey 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 DNS

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 31.5.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 2:41.93 551.00
2 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 12 2:49.90 465.00
3 Anna KučeríkováAnna Kučeríková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 2:52.70 436.00
4 Beáta MeschkováBeáta Meschková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 3:00.38 362.00
5 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 3:01.90 348.00
6 Daniela HonzováDaniela Honzová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 3:02.25 345.00
7 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 3:08.05 294.00
8 Jolana MityskováJolana Mitysková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 3:10.05 277.00
9 Martina TurkováMartina Turková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 11 3:10.69 272.00
10 Dita SmolováDita Smolová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 9 3:13.59 249.00
11 Julie KrejčíJulie Krejčí 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 3:30.12 136.00
12 Eliška TrojanováEliška Trojanová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10 3:34.57 111.00
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (ne, 31.5.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna NeumanováKristýna Neumanová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 3:01.64 350.00
2 Monika ZajícováMonika Zajícová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11 3:03.00 338.00
3 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 3:06.47 307.00
4 Natálie KřenkováNatálie Křenková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 3:08.67 289.00
5 Viktorie PittnerováViktorie Pittnerová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 9 3:10.60 273.00
6 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 3:15.56 234.00
7 Tereza GorováTereza Gorová 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 3:21.18 194.00
8 Šárka ZábojníkováŠárka Zábojníková 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 10 3:23.15 180.00
9 Lada BřezkováLada Březková 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 3:27.22 154.00
10 Karolína KovandováKarolína Kovandová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 3:30.68 133.00
11 Tereza MarkováTereza Marková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 3:32.38 123.00
Celkem 11 závodníků
Běh 03 (ne, 31.5.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Natálie JankujováNatálie Jankujová 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 2:58.50 379.00
2 Markéta ChmelováMarkéta Chmelová 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 3:05.89 312.00
3 Šárka MezlíkováŠárka Mezlíková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 3:07.36 300.00
4 Michaela BartůňkováMichaela Bartůňková 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 3:14.28 244.00
5 Erika PaštykováErika Paštyková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 10 3:14.93 239.00
6 Kristýna KollmannováKristýna Kollmannová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 3:19.71 204.00
7 Ketty PacalováKetty Pacalová 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 9 3:21.32 193.00
8 Adriana NovotnáAdriana Novotná 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 3:22.69 183.00
9 Barbora BudínováBarbora Budínová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 3:23.23 180.00
10 Soňa ŘehůřkováSoňa Řehůřková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11 3:23.56 177.00
11 Klára KalabisováKlára Kalabisová 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 3:23.80 176.00
Celkem 11 závodníků
Běh 04 (ne, 31.5.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika LáníkováVeronika Láníková 09 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 9 3:04.00 329.00
2 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 3:04.12 328.00
3 Aneta HánováAneta Hánová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 3:08.00 294.00
4 Klára HavlišováKlára Havlišová 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 3:09.54 282.00
5 Karolína HladíkováKarolína Hladíková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 3:22.54 184.00
6 Zuzana PetrželováZuzana Petrželová 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 10 3:27.14 154.00
7 Adéla KřížováAdéla Křížová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 3:27.76 151.00
8 Tereza HolubováTereza Holubová 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6 3:29.59 140.00
9 Beáta GrussováBeáta Grussová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 3:40.21 83.00
10 Elen HolendováElen Holendová 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 5 3:57.15 22.00
11 Vanda ZávodskáVanda Závodská 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 11 3:57.56 21.00
Celkem 11 závodníků
Běh 05 (ne, 31.5.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Natálie BučkováNatálie Bučková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 2:56.76 396.00
2 Adéla BělobradičováAdéla Bělobradičová 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 2:59.49 370.00
3 Agáta NovákováAgáta Nováková 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6 3:06.36 308.00
4 Anna RybováAnna Rybová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 9 3:14.39 243.00
5 Jolana OttichováJolana Ottichová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 3:15.66 233.00
6 Barbora PravečkováBarbora Pravečková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 3:16.21 229.00
7 Valentina KomárkováValentina Komárková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 3:17.65 219.00
8 Leontýna LhotováLeontýna Lhotová 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 3:18.35 214.00
9 Markéta ŠlapalováMarkéta Šlapalová 09 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 10 3:22.35 186.00
10 Tereza TenklováTereza Tenklová 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11 3:38.23 93.00
11 Natálie NekovářováNatálie Nekovářová 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 3:53.43 32.00
Celkem 11 závodníků
Běh 06 (ne, 31.5.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla PetulováAdéla Petulová 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 2:57.01 393.00
2 Kateřina NoskováKateřina Nosková 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 3:03.38 334.00
3 Barbora SeverováBarbora Severová 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 3:19.19 207.00
4 Vendula HabermannováVendula Habermannová 09 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 3:20.38 199.00
5 Kateřina KrálováKateřina Králová 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 3:21.73 190.00
6 Simona VavřinováSimona Vavřinová 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 3:26.63 158.00
7 Simone VlastníkováSimone Vlastníková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 9 3:28.34 147.00
8 Gabriela ZadinováGabriela Zadinová 09 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 10 3:28.38 147.00
9 Victoria KnýckáVictoria Knýcká 09 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 3:30.60 134.00
10 Barbora HnátováBarbora Hnátová 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 3:38.72 90.00
Celkem 10 závodníků
Běh 07 (ne, 31.5.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zuzana RohováZuzana Rohová 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 3:19.19 207.00
2 Nela RohováNela Rohová 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 3:22.34 186.00
3 Kateřina VackováKateřina Vacková 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 10 3:23.65 177.00
4 Eliška KinclováEliška Kinclová 09 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 3:24.74 170.00
5 Tereza ŠtěpničkováTereza Štěpničková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 9 3:35.43 107.00
6 Tereza ProcházkováTereza Procházková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 3:36.56 101.00
7 Andrea HájkováAndrea Hájková 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 3:47.35 53.00
8 Tereza PekařováTereza Pekařová 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 3:49.47 45.00
9 Markéta SůvováMarkéta Sůvová 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 4:32.35 0.00
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 2:41.93 551.00
2 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 12 2:49.90 465.00
3 Anna KučeríkováAnna Kučeríková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 2:52.70 436.00
4 Natálie BučkováNatálie Bučková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 2:56.76 396.00
5 Adéla PetulováAdéla Petulová 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 2:57.01 393.00
6 Natálie JankujováNatálie Jankujová 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 2:58.50 379.00
7 Adéla BělobradičováAdéla Bělobradičová 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 2:59.49 370.00
8 Beáta MeschkováBeáta Meschková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 3:00.38 362.00
9 Kristýna NeumanováKristýna Neumanová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 3:01.64 350.00
10 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 3:01.90 348.00
11 Daniela HonzováDaniela Honzová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 3:02.25 345.00
12 Monika ZajícováMonika Zajícová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11 3:03.00 338.00
13 Kateřina NoskováKateřina Nosková 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 3:03.38 334.00
14 Veronika LáníkováVeronika Láníková 09 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 9 3:04.00 329.00
15 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 3:04.12 328.00
16 Markéta ChmelováMarkéta Chmelová 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 3:05.89 312.00
17 Agáta NovákováAgáta Nováková 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6 3:06.36 308.00
18 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 3:06.47 307.00
19 Šárka MezlíkováŠárka Mezlíková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 3:07.36 300.00
20 Aneta HánováAneta Hánová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 3:08.00 294.00
21 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 3:08.05 294.00
22 Natálie KřenkováNatálie Křenková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 3:08.67 289.00
23 Klára HavlišováKlára Havlišová 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 3:09.54 282.00
24 Jolana MityskováJolana Mitysková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 3:10.05 277.00
25 Viktorie PittnerováViktorie Pittnerová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 9 3:10.60 273.00
26 Martina TurkováMartina Turková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 11 3:10.69 272.00
27 Dita SmolováDita Smolová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 9 3:13.59 249.00
28 Michaela BartůňkováMichaela Bartůňková 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 3:14.28 244.00
29 Anna RybováAnna Rybová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 9 3:14.39 243.00
30 Erika PaštykováErika Paštyková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 10 3:14.93 239.00
31 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 3:15.56 234.00
32 Jolana OttichováJolana Ottichová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 3:15.66 233.00
33 Barbora PravečkováBarbora Pravečková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 3:16.21 229.00
34 Valentina KomárkováValentina Komárková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 3:17.65 219.00
35 Leontýna LhotováLeontýna Lhotová 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 3:18.35 214.00
36 Barbora SeverováBarbora Severová 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 3:19.19 207.00
36 Zuzana RohováZuzana Rohová 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 3:19.19 207.00
38 Kristýna KollmannováKristýna Kollmannová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 3:19.71 204.00
39 Vendula HabermannováVendula Habermannová 09 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 3:20.38 199.00
40 Tereza GorováTereza Gorová 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 3:21.18 194.00
41 Ketty PacalováKetty Pacalová 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 9 3:21.32 193.00
42 Kateřina KrálováKateřina Králová 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 3:21.73 190.00
43 Nela RohováNela Rohová 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 3:22.34 186.00
44 Markéta ŠlapalováMarkéta Šlapalová 09 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 10 3:22.35 186.00
45 Karolína HladíkováKarolína Hladíková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 3:22.54 184.00
46 Adriana NovotnáAdriana Novotná 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 3:22.69 183.00
47 Šárka ZábojníkováŠárka Zábojníková 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 10 3:23.15 180.00
48 Barbora BudínováBarbora Budínová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 3:23.23 180.00
49 Soňa ŘehůřkováSoňa Řehůřková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11 3:23.56 177.00
50 Kateřina VackováKateřina Vacková 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 10 3:23.65 177.00
51 Klára KalabisováKlára Kalabisová 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 3:23.80 176.00
52 Eliška KinclováEliška Kinclová 09 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 3:24.74 170.00
53 Simona VavřinováSimona Vavřinová 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 3:26.63 158.00
54 Zuzana PetrželováZuzana Petrželová 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 10 3:27.14 154.00
55 Lada BřezkováLada Březková 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 3:27.22 154.00
56 Adéla KřížováAdéla Křížová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 3:27.76 151.00
57 Simone VlastníkováSimone Vlastníková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 9 3:28.34 147.00
58 Gabriela ZadinováGabriela Zadinová 09 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 10 3:28.38 147.00
59 Tereza HolubováTereza Holubová 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6 3:29.59 140.00
60 Julie KrejčíJulie Krejčí 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 3:30.12 136.00
61 Victoria KnýckáVictoria Knýcká 09 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 3:30.60 134.00
62 Karolína KovandováKarolína Kovandová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 3:30.68 133.00
63 Tereza MarkováTereza Marková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 3:32.38 123.00
64 Eliška TrojanováEliška Trojanová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10 3:34.57 111.00
65 Tereza ŠtěpničkováTereza Štěpničková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 9 3:35.43 107.00
66 Tereza ProcházkováTereza Procházková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 3:36.56 101.00
67 Tereza TenklováTereza Tenklová 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11 3:38.23 93.00
68 Barbora HnátováBarbora Hnátová 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 3:38.72 90.00
69 Beáta GrussováBeáta Grussová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 3:40.21 83.00
70 Andrea HájkováAndrea Hájková 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 3:47.35 53.00
71 Tereza PekařováTereza Pekařová 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 3:49.47 45.00
72 Natálie NekovářováNatálie Nekovářová 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 3:53.43 32.00
73 Elen HolendováElen Holendová 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 5 3:57.15 22.00
74 Vanda ZávodskáVanda Závodská 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 11 3:57.56 21.00
75 Markéta SůvováMarkéta Sůvová 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 4:32.35 0.00