KP mužů, žen, juniorů a dorostu
Jihlava (13. 6. 2020)100 m - Muži
(so, 13.6.2020 - 11:00) official | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eduard KubelíkEduard Kubelík | 02 | Atletika Jihlava z.s. | 5 | 10.89 | ||||||||||||||
2 | Lukáš PodolskýLukáš Podolský | 95 | TJ Slavoj BANES Pacov | 4 | 11.31 | ||||||||||||||
3 | Daniel KinclDaniel Kincl | 98 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | 11.59 | ||||||||||||||
4 | Jan DvořákJan Dvořák | 82 | TJ Slavoj BANES Pacov | 3 | 11.66 | ||||||||||||||
5 | Pavel MorongPavel Morong | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 7 | 11.72 | ||||||||||||||
6 | Martin NeufussMartin Neufuss | 01 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 1 | 11.76 | ||||||||||||||
7 | Kryštof PrůšaKryštof Průša | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | 11.93 | ||||||||||||||
8 | Šimon KovářŠimon Kovář | 00 | Atletika Jemnice, zapsaný s... | 8 | 12.10 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Dorostenci
(so, 13.6.2020 - 11:00) official | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš NeufussTomáš Neufuss | 04 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 7 | 11.80 | ||||||||||||||
2 | David KoutníkDavid Koutník | 03 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 5 | 11.98 | ||||||||||||||
3 | Martin VaněkMartin Vaněk | 04 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 12.45 | ||||||||||||||
4 | Martin KinclMartin Kincl | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | 12.64 | ||||||||||||||
5 | Lukáš MarešLukáš Mareš | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 13.64 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
100 m - Ženy
(so, 13.6.2020 - 11:10) official | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 12.32 | ||||||||||||||
MS | Veronika JaníčkováVeronika Janíčková | 98 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 12.61 | ||||||||||||||
Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková | 02 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
100 m - Dorostenky
(so, 13.6.2020 - 11:10) official | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Hana BlažkováHana Blažková | 04 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 5 | 12.14 | ||||||||||||||
2 | Šárka AubrechtováŠárka Aubrechtová | 04 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 4 | 13.17 | ||||||||||||||
3 | Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková | 04 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 6 | 13.39 | ||||||||||||||
4 | Natálie BáňováNatálie Báňová | 04 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 3 | 13.74 | ||||||||||||||
5 | Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | 14.27 | ||||||||||||||
6 | Tereza BartoňováTereza Bartoňová | 04 | Atletika Jihlava z.s. | 8 | 14.99 | ||||||||||||||
7 | Julie PekařováJulie Pekařová | 03 | Atletika Jihlava z.s. | 7 | 14.99 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
200 m - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 13.6.2020 - 12:10) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eduard KubelíkEduard Kubelík | 02 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 21.33 | ||||||||||||||
2 | Lukáš PodolskýLukáš Podolský | 95 | TJ Slavoj BANES Pacov | 5 | 22.65 | ||||||||||||||
3 | Aleš SvobodaAleš Svoboda | 98 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 22.92 | ||||||||||||||
4 | Jan DvořákJan Dvořák | 82 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2 | 22.96 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 13.6.2020 - 12:10) official | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel KinclDaniel Kincl | 98 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 23.33 | ||||||||||||||
2 | Jiří BrychtaJiří Brychta | 00 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 5 | 23.42 | ||||||||||||||
3 | Pavel MorongPavel Morong | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 23.66 | ||||||||||||||
Šimon KovářŠimon Kovář | 00 | Atletika Jemnice, zapsaný s... | 6 | DNS | |||||||||||||||
Kryštof PrůšaKryštof Průša | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eduard KubelíkEduard Kubelík | 02 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 21.33 | |||
2 | Lukáš PodolskýLukáš Podolský | 95 | TJ Slavoj BANES Pacov | 5 | 22.65 | |||
3 | Aleš SvobodaAleš Svoboda | 98 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 22.92 | |||
4 | Jan DvořákJan Dvořák | 82 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2 | 22.96 | |||
5 | Daniel KinclDaniel Kincl | 98 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 23.33 | |||
6 | Jiří BrychtaJiří Brychta | 00 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 5 | 23.42 | |||
7 | Pavel MorongPavel Morong | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 23.66 | |||
Šimon KovářŠimon Kovář | 00 | Atletika Jemnice, zapsaný s... | 6 | DNS | ||||
Kryštof PrůšaKryštof Průša | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | DNS |
200 m - Dorostenci (Běh)
Běh 01 (so, 13.6.2020 - 12:10) official | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David KoutníkDavid Koutník | 03 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 4 | 24.24 | ||||||||||||||
MS | Ondřej BudíkOndřej Budík | 03 | VSK Univerzita Brno | 3 | 24.47 | ||||||||||||||
3 | Martin VaněkMartin Vaněk | 04 | Atletika Jihlava z.s. | 5 | 24.82 | ||||||||||||||
Vojtěch VečeřaVojtěch Večeřa | 04 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 13.6.2020 - 12:10) official | Vítr: +1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš MarešLukáš Mareš | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 28.66 | ||||||||||||||
Martin KinclMartin Kincl | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | DQ | |||||||||||||||
Adam TrojanAdam Trojan | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David KoutníkDavid Koutník | 03 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 4 | 24.24 | |||
2 | Ondřej BudíkOndřej Budík | 03 | VSK Univerzita Brno | 3 | 24.47 | |||
3 | Martin VaněkMartin Vaněk | 04 | Atletika Jihlava z.s. | 5 | 24.82 | |||
4 | Lukáš MarešLukáš Mareš | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 28.66 | |||
Vojtěch VečeřaVojtěch Večeřa | 04 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 2 | DNS | ||||
Martin KinclMartin Kincl | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | DQ | ||||
Adam TrojanAdam Trojan | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | DNS |
200 m - Ženy
(so, 13.6.2020 - 12:20) official | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta KühwegováAneta Kühwegová | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | 27.39 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
200 m - Dorostenky (Běh)
Běh 01 (so, 13.6.2020 - 12:20) official | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Hana BlažkováHana Blažková | 04 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 5 | 24.66 | ||||||||||||||
MS | Natálie KřížkováNatálie Křížková | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 25.73 | ||||||||||||||
3 | Natali OrtováNatali Ortová | 03 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 3 | 28.61 | ||||||||||||||
4 | Tereza BartoňováTereza Bartoňová | 04 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 30.53 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 13.6.2020 - 12:20) official | Vítr: -1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára KousalováKlára Kousalová | 03 | Atletika Jihlava z.s. | 3 | 27.84 | ||||||||||||||
MS | Kateřina SobotkováKateřina Sobotková | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 28.47 | ||||||||||||||
3 | Kristýna PetrováKristýna Petrová | 04 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 2 | 28.57 | ||||||||||||||
4 | Natálie BáňováNatálie Báňová | 04 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 6 | 28.79 | ||||||||||||||
5 | Markéta PlzákováMarkéta Plzáková | 03 | Atletika Jihlava z.s. | 5 | 28.93 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana BlažkováHana Blažková | 04 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 5 | 24.66 | |||
2 | Natálie KřížkováNatálie Křížková | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 25.73 | |||
3 | Klára KousalováKlára Kousalová | 03 | Atletika Jihlava z.s. | 3 | 27.84 | |||
4 | Kateřina SobotkováKateřina Sobotková | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 28.47 | |||
5 | Kristýna PetrováKristýna Petrová | 04 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 2 | 28.57 | |||
6 | Natali OrtováNatali Ortová | 03 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 3 | 28.61 | |||
7 | Natálie BáňováNatálie Báňová | 04 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 6 | 28.79 | |||
8 | Markéta PlzákováMarkéta Plzáková | 03 | Atletika Jihlava z.s. | 5 | 28.93 | |||
9 | Tereza BartoňováTereza Bartoňová | 04 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 30.53 |
400 m - Muži
(so, 13.6.2020 - 11:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří BrychtaJiří Brychta | 00 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 1 | 50.58 | ||||||||||||||
2 | Mikuláš StřelecMikuláš Střelec | 01 | Atletika Jihlava z.s. | 3 | 52.49 | ||||||||||||||
3 | Martin NeufussMartin Neufuss | 01 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 2 | 53.10 | ||||||||||||||
4 | Kryštof PrůšaKryštof Průša | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 54.08 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
400 m - Dorostenci
(so, 13.6.2020 - 11:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Zdeněk ŠťavíkZdeněk Šťavík | 04 | AK Rosice z.s. | 5 | 59.74 | ||||||||||||||
MS | David ŠťavíkDavid Šťavík | 04 | AK Rosice z.s. | 6 | 62.47 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
400 m - Ženy
(so, 13.6.2020 - 11:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta KühwegováAneta Kühwegová | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | 59.67 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
400 m - Dorostenky
(so, 13.6.2020 - 11:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana RašovskáZuzana Rašovská | 03 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 5 | 65.27 | ||||||||||||||
2 | Markéta PlzákováMarkéta Plzáková | 03 | Atletika Jihlava z.s. | 3 | 65.86 | ||||||||||||||
3 | Věra PodrábskáVěra Podrábská | 03 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 4 | 69.50 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
800 m - Muži
(so, 13.6.2020 - 11:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš NevařilLukáš Nevařil | 93 | Atletika Jihlava z.s. | 1 | 2:14.22 | ||||||||||||||
2 | Jiří BrychtaJiří Brychta | 74 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 2 | 2:19.53 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
800 m - Dorostenci
(so, 13.6.2020 - 11:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam TrojanAdam Trojan | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | 2:04.16 | ||||||||||||||
MS | Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 2:04.52 | ||||||||||||||
MS | Václav VorálekVáclav Vorálek | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 5 | 2:09.28 | ||||||||||||||
MS | Zdeněk ŠťavíkZdeněk Šťavík | 04 | AK Rosice z.s. | 3 | 2:28.63 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
800 m - Ženy
(so, 13.6.2020 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra KotlíkováPetra Kotlíková | 82 | TJ Slavoj BANES Pacov | 1 | 2:27.75 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
800 m - Dorostenky
(so, 13.6.2020 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna SedláčkováAnna Sedláčková | 03 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 3 | 2:40.56 | ||||||||||||||
2 | Věra PodrábskáVěra Podrábská | 03 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 2 | 2:46.99 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
1500 m - Muži
(so, 13.6.2020 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš NevařilLukáš Nevařil | 93 | Atletika Jihlava z.s. | 1 | 4:26.39 | ||||||||||||||
2 | David NezvedaDavid Nezveda | 98 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | 4:27.06 | ||||||||||||||
3 | Jiří BrychtaJiří Brychta | 74 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 3 | 4:36.89 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
1500 m - Dorostenci
(so, 13.6.2020 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel DolákPavel Dolák | 04 | Atletika Jihlava z.s. | 7 | 4:19.67 | ||||||||||||||
2 | Adam JirkůAdam Jirků | 04 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 5 | 4:22.42 | ||||||||||||||
MS | Daniel DočkalDaniel Dočkal | 05 | TJ Jiskra Humpolec | 4 | 4:23.99 | ||||||||||||||
MS | David ŠťavíkDavid Šťavík | 04 | AK Rosice z.s. | 6 | 4:57.61 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
1500 m - Ženy
(so, 13.6.2020 - 10:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra KotlíkováPetra Kotlíková | 82 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2 | 4:57.43 | ||||||||||||||
2 | Andrea NěmcováAndrea Němcová | 02 | Atletika Jihlava z.s. | 1 | 5:30.81 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
1500 m - Dorostenky
(so, 13.6.2020 - 10:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Věra PodrábskáVěra Podrábská | 03 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 3 | 5:20.43 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Ženy
(so, 13.6.2020 - 10:15) official | Vítr: -2.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 14.36 | ||||||||||||||
MS | Veronika JaníčkováVeronika Janíčková | 98 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 14.64 | ||||||||||||||
3 | Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová | 02 | Atletika Jihlava z.s. | 3 | 16.46 | ||||||||||||||
4 | Lenka KoubkováLenka Koubková | 00 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 16.46 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky
(so, 13.6.2020 - 10:25) official | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Natálie KřížkováNatálie Křížková | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 15.12 | ||||||||||||||
MS | Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 2 | 15.47 | ||||||||||||||
3 | Patricie VrzalováPatricie Vrzalová | 04 | Atletika Jihlava z.s. | 8 | 15.68 | ||||||||||||||
4 | Klára KousalováKlára Kousalová | 03 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 16.32 | ||||||||||||||
5 | Vendula PuzrlováVendula Puzrlová | 03 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 6 | 17.12 | ||||||||||||||
6 | Monika KrátkáMonika Krátká | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 17.93 | ||||||||||||||
7 | Natali OrtováNatali Ortová | 03 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 7 | 18.47 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
110 m překážek [106,7 cm] - Muži
(so, 13.6.2020 - 10:00) official | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aleš SvobodaAleš Svoboda | 98 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 16.00 | ||||||||||||||
2 | Daniel KinclDaniel Kincl | 98 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | 16.88 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
110 m překážek [99,1 cm] - Junioři
(so, 13.6.2020 - 10:05) official | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ivo BřezkaIvo Březka | 02 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 4 | 16.49 | ||||||||||||||
2 | Petr SmolíkPetr Smolík | 02 | Sportovní klub Bystřice n.P. | 5 | 18.39 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
110 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci
(so, 13.6.2020 - 10:10) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam HavlíčekAdam Havlíček | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | 15.52 | ||||||||||||||
2 | Michal KrátkýMichal Krátký | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 15.99 | ||||||||||||||
3 | Lukáš BulíčekLukáš Bulíček | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 17.73 | ||||||||||||||
4 | Petr PekárekPetr Pekárek | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 18.71 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
300 m překážek [83,8 cm] - Dorostenci
(so, 13.6.2020 - 12:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal KrátkýMichal Krátký | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 39.62 | ||||||||||||||
2 | Lukáš BulíčekLukáš Bulíček | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | 46.45 | ||||||||||||||
3 | Tomáš KružíkTomáš Kružík | 04 | Atletika Jihlava z.s. | 5 | 48.06 | ||||||||||||||
Ondřej VeselýOndřej Veselý | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
300 m překážek [76,2 cm] - Dorostenky
(so, 13.6.2020 - 13:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 50.95 | ||||||||||||||
2 | Vendula PuzrlováVendula Puzrlová | 03 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 3 | 52.64 | ||||||||||||||
3 | Monika KrátkáMonika Krátká | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 53.20 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
400 m překážek [91,4 cm] - Muži
(so, 13.6.2020 - 12:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ivo BřezkaIvo Březka | 02 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 4 | 61.24 | ||||||||||||||
2 | Čeněk MusilČeněk Musil | 97 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 3 | 63.39 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
400 m překážek [76,2 cm] - Ženy
(so, 13.6.2020 - 12:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Anna KalincováAnna Kalincová | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 69.11 | ||||||||||||||
2 | Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová | 02 | Atletika Jihlava z.s. | 3 | 70.82 | ||||||||||||||
MS | Denisa JansováDenisa Jansová | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 71.19 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
4 x 100 m - Muži
(so, 13.6.2020 - 13:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Svoboda, Kincl, Morong, Průša Svoboda, Kincl, Morong, Průša | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 44.96 | |||||||||||||||
MS | Neufuss, Večeřa, Březka, Čech Neufuss, Večeřa, Březka, Čech | TJ Sokol Velké Meziříčí | 2 | 47.55 | |||||||||||||||
Novák, Blažek, Kovář, Dobeš Novák, Blažek, Kovář, Dobeš | Atletika Jemnice, zapsaný s... | 3 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
4 x 100 m - Dorostenci
(so, 13.6.2020 - 13:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Krátký, Havlíček, Kincl, Bulíček Krátký, Havlíček, Kincl, Bulíček | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | 48.58 | |||||||||||||||
Dolák, Vaněk, Dreisig, Kružík Dolák, Vaněk, Dreisig, Kružík | Atletika Jihlava z.s. | 5 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
4 x 100 m - Ženy
(so, 13.6.2020 - 13:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vejvarová, Houzarová, Pecinová, Smolíková Vejvarová, Houzarová, Pecinová, Smolíková | Atletika Jihlava z.s. | 2 | 54.84 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
4 x 100 m - Dorostenky
(so, 13.6.2020 - 13:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Švihálková, Puzrlová, Báňová, Malcová Švihálková, Puzrlová, Báňová, Malcová | TJ Sokol Velké Meziříčí | 4 | 53.53 | |||||||||||||||
2 | Kousalová, Vrzalová, Remešová, Plzáková Kousalová, Vrzalová, Remešová, Plzáková | Atletika Jihlava z.s. | 3 | 54.65 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok vysoký - Muži
(so, 13.6.2020 - 11:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,69 1,72 1,75 1,78 1,81 1,84 1,87 1,90 1,93 1,96 1,99 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej StolínOndřej Stolín
TJ Sokol Velké Meziříčí |
88 | 5 | 1.93 | --o-oxoxoooxxx | ||||||||||||||
2 |
Ladislav UrbanLadislav Urban
TJ Sokol Velké Meziříčí |
82 | 4 | 1.93 | --o-oooxoxxoxxx | ||||||||||||||
3 |
František NikodemFrantišek Nikodem
Atletika Jihlava z.s. |
95 | 3 | 1.90 | oo-oxoxoxxooxxx | ||||||||||||||
4 |
Petr SmolíkPetr Smolík
Sportovní klub Bystřice n.P. |
02 | 1 | 1.81 | oooxooxxx | ||||||||||||||
5 |
Matyáš AmmerMatyáš Ammer
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
02 | 2 | 1.81 | -xoxooxxoxxx | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok vysoký - Dorostenci
(so, 13.6.2020 - 11:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72 1,75 1,78 1,81 1,84 1,87 1,90 1,93 1,96 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš NeufussTomáš Neufuss
TJ Sokol Velké Meziříčí |
04 | 4 | 1.93 | --------ooooooxoxoxxx | ||||||||||||||
2 |
Petr PekárekPetr Pekárek
TJ Spartak Třebíč, spolek |
03 | 3 | 1.81 | ---o---oooxooxxx | ||||||||||||||
3 |
Šimon ČechŠimon Čech
TJ Sokol Velké Meziříčí |
04 | 2 | 1.66 | ---oo-oxxx | ||||||||||||||
Jan VelebaJan Veleba
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 1 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok vysoký - Ženy
(so, 13.6.2020 - 12:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,31 1,34 1,37 1,40 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková
Atletika Jihlava z.s. |
02 | 3 | 1.52 | oooooooxxoxxx | ||||||||||||||
2 |
Michaela HouzarováMichaela Houzarová
Atletika Jihlava z.s. |
01 | 2 | 1.46 | ooooooxxx | ||||||||||||||
3 |
Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
02 | 4 | 1.46 | oooooxoxxx | ||||||||||||||
4 |
Eliška OravcováEliška Oravcová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
02 | 1 | 1.34 | xooxxx | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok vysoký - Dorostenky
(so, 13.6.2020 - 12:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,28 1,31 1,34 1,37 1,40 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 1,57 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková
TJ Sokol Velké Meziříčí |
04 | 5 | 1.55 | -ooxooooxoxxoxxoxxx | ||||||||||||||
2 |
Eliška MašterováEliška Mašterová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
03 | 6 | 1.49 | -ooooooxoxxx | ||||||||||||||
3 |
Kateřina DouchováKateřina Douchová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
04 | 3 | 1.49 | ooxxooooxxoxxoxxx | ||||||||||||||
4 |
Natálie MalcováNatálie Malcová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
04 | 4 | 1.40 | ooooxoxxx | ||||||||||||||
5 |
Eliška LírováEliška Lírová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
03 | 1 | 1.34 | ooxxoxxx | ||||||||||||||
MS |
Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
05 | 2 | 1.37 | oooxoxxx | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok o tyči - Muži
(so, 13.6.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2,80 3,00 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 3,70 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES Pacov |
67 | 3.60 | ---o-ooxxx | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok o tyči - Dorostenci
(so, 13.6.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2,00 2,10 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš KružíkTomáš Kružík
Atletika Jihlava z.s. |
04 | 3.20 | -oooooooooxxooxoxxx | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok o tyči - Ženy
(so, 13.6.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2,00 2,10 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela HouzarováMichaela Houzarová
Atletika Jihlava z.s. |
01 | 2.80 | -xoooooxoxoxoxxx | |||||||||||||||
2 |
Rafaela BurdaRafaela Burda
TJ Slavoj BANES Pacov |
98 | 2.60 | ----ooxxoxxx | |||||||||||||||
Gabriela VlasákováGabriela Vlasáková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
01 | NM | -xxx | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok daleký - Muži
(so, 13.6.2020 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš PirochtaTomáš Pirochta
TJ Sokol Velké Meziříčí |
97 | 6 | 6.03 +1.4 m/s | 5.21 +1.3 | 5.78 -0.5 | 5.85 +1.7 | 5.85 | 5.82 -0.7 | 6.03 +1.4 | 5.85 +0.0 | ||||||||
2 |
Šimon KovářŠimon Kovář
Atletika Jemnice, zapsaný s... |
00 | 5 | 5.89 -1.3 m/s | 5.89 -1.3 | 5.72 -0.3 | 5.34 +1.2 | 5.89 | 5.78 -0.4 | 5.89 +1.5 | 5.27 -0.8 | ||||||||
3 |
Ivo BřezkaIvo Březka
TJ Sokol Velké Meziříčí |
02 | 4 | 5.88 +0.0 m/s | x | 5.88 +0.0 | x | 5.88 | 5.86 -1.2 | x | 5.75 -0.8 | ||||||||
4 |
Matyáš AmmerMatyáš Ammer
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
02 | 1 | 5.55 +0.0 m/s | 5.31 +0.0 | 5.55 +0.0 | 5.44 +1.0 | 5.55 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
5 |
Michal DobešMichal Dobeš
Atletika Jemnice, zapsaný s... |
95 | 3 | 5.29 +0.5 m/s | 4.73 -0.5 | 5.29 +0.5 | 5.11 +1.0 | 5.29 | 4.88 -0.7 | 5.06 +0.5 | x | ||||||||
Josef NovákJosef Novák
Atletika Jemnice, zapsaný s... |
58 | 2 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok daleký - Dorostenci
(so, 13.6.2020 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Ondřej BudíkOndřej Budík
VSK Univerzita Brno |
03 | 5 | 6.19 +0.6 m/s | 6.19 +0.6 | x | 4.69 +0.9 | 6.19 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
2 |
Tomáš KružíkTomáš Kružík
Atletika Jihlava z.s. |
04 | 4 | 5.90 +0.6 m/s | 4.31 +0.0 | 4.17 +0.0 | 5.72 +0.0 | 5.72 | 5.33 +0.0 | 5.90 +0.6 | 2.56 +0.0 | ||||||||
3 |
Petr PekárekPetr Pekárek
TJ Spartak Třebíč, spolek |
03 | 2 | 5.44 -0.3 m/s | 5.17 -0.9 | 5.11 -1.8 | 5.41 +0.0 | 5.41 | 5.15 +0.5 | 5.33 +0.7 | 5.44 -0.3 | ||||||||
4 |
Martin VaněkMartin Vaněk
Atletika Jihlava z.s. |
04 | 3 | 5.33 +0.0 m/s | x | 4.96 -1.3 | 5.33 +0.0 | 5.33 | 4.78 +0.4 | 4.87 +1.0 | 4.92 -0.6 | ||||||||
5 |
Jan VelebaJan Veleba
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 1 | 4.91 +0.5 m/s | 4.37 +0.0 | 4.39 -1.7 | 2.35 -0.3 | 4.39 | 3.75 +1.8 | 3.38 +0.9 | 4.91 +0.5 | ||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok daleký - Ženy
(so, 13.6.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková
Atletika Jihlava z.s. |
02 | 4.79 +1.5 m/s | 4.57 +1.2 | 4.78 +1.2 | 4.79 +1.5 | 4.79 | 4.56 +1.1 | 4.65 +0.0 | 4.64 -0.3 | |||||||||
MS |
Monika VobořilováMonika Vobořilová
TJ VS Tábor, z. s. |
98 | 4.73 +1.9 m/s | 4.69 +1.9 | 4.50 +1.1 | 4.73 +1.9 | 4.73 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
3 |
Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
02 | 4.70 +1.5 m/s | 4.66 +0.4 | 4.62 +1.5 | 4.70 +1.5 | 4.70 | 4.65 +0.5 | 4.50 +0.0 | x | |||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok daleký - Dorostenky
(so, 13.6.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika Jihlava z.s. |
04 | 9 | 5.22 +0.6 m/s | x | 4.95 +0.8 | 5.02 +1.9 | 5.02 | 5.22 +0.6 | 4.94 -0.8 | 5.12 +0.6 | ||||||||
2 |
Klára KousalováKlára Kousalová
Atletika Jihlava z.s. |
03 | 10 | 4.96 -1.7 m/s | x | 4.88 +1.1 | 4.81 +1.9 | 4.88 | 4.83 +0.5 | 4.83 -0.3 | 4.96 -1.7 | ||||||||
3 |
Zuzana RašovskáZuzana Rašovská
TJ Sokol Velké Meziříčí |
03 | 7 | 4.91 +0.8 m/s | 4.49 +1.2 | 4.86 +0.5 | 4.91 +0.8 | 4.91 | x | 3.82 -0.3 | 4.85 -1.0 | ||||||||
4 |
Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková
TJ Sokol Velké Meziříčí |
04 | 8 | 4.87 +0.0 m/s | x | 4.59 +1.3 | 4.70 +0.8 | 4.70 | 4.59 -1.0 | 4.78 -0.8 | 4.87 +0.0 | ||||||||
MS |
Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
05 | 4 | 4.75 +1.3 m/s | 4.66 +1.1 | 4.64 +0.9 | 4.75 +1.3 | 4.75 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
6 |
Marie NovotnáMarie Novotná
TJ Slavoj BANES Pacov |
04 | 3 | 4.67 +0.9 m/s | 4.39 +1.0 | 4.46 +1.6 | 4.33 +1.1 | 4.46 | 4.09 -0.3 | 4.36 +0.7 | 4.67 +0.9 | ||||||||
7 |
Kateřina JaklováKateřina Jaklová
TJ Slavoj BANES Pacov |
04 | 5 | 4.64 +1.1 m/s | 4.57 +1.2 | 4.64 +1.1 | x | 4.64 | 4.42 +1.0 | 3.07 +1.1 | 4.23 -2.7 | ||||||||
8 |
Eliška MašterováEliška Mašterová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
03 | 6 | 4.59 +1.5 m/s | x | 4.59 +1.5 | 4.50 +0.6 | 4.59 | 4.45 -0.8 | 4.53 +0.6 | x | ||||||||
9 |
Kristýna PetrováKristýna Petrová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
04 | 1 | 4.38 +0.7 m/s | 4.06 +0.6 | 4.38 +0.7 | 4.22 +1.9 | 4.38 | 4.36 +0.0 | 4.18 +0.0 | 4.25 +0.0 | ||||||||
10 |
Natálie MalcováNatálie Malcová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
04 | 2 | 4.20 +1.7 m/s | x | 4.14 +0.8 | 4.20 +1.7 | 4.20 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 10 závodníků |
trojskok - Muži
(so, 13.6.2020 - 12:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ladislav UrbanLadislav Urban
TJ Sokol Velké Meziříčí |
82 | 2 | 12.70 -1.4 m/s | 12.70 -1.4 | 12.59 -1.9 | x | 12.70 | 11.58 -1.2 | - | - | ||||||||
2 |
Tomáš PirochtaTomáš Pirochta
TJ Sokol Velké Meziříčí |
97 | 1 | 12.56 -1.0 m/s | 12.14 -1.7 | 12.38 -1.6 | 12.56 -1.0 | 12.56 | 12.53 -1.9 | - | - | ||||||||
Celkem 2 závodníků |
trojskok - Dorostenci
(so, 13.6.2020 - 12:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš NeufussTomáš Neufuss
TJ Sokol Velké Meziříčí |
04 | 2 | 12.47 -0.9 m/s | 12.47 -0.9 | 12.39 -3.0 | 12.18 -1.2 | 12.47 | x | - | - | ||||||||
Šimon ČechŠimon Čech
TJ Sokol Velké Meziříčí |
04 | 1 | NM | x | x | x | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 2 závodníků |
trojskok - Ženy
(so, 13.6.2020 - 11:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lenka KoubkováLenka Koubková
Atletika Jihlava z.s. |
00 | 2 | 10.71 +1.3 m/s | 10.51 -1.0 | 10.57 +0.6 | x | 10.57 | x | 10.66 +0.0 | 10.71 +1.3 | ||||||||
2 |
Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
02 | 1 | 09.97 +1.1 m/s | 09.57 -2.5 | 09.84 +0.5 | 09.97 +1.1 | 09.97 | 09.97 +0.4 | 09.80 +0.0 | 09.68 +0.0 | ||||||||
Celkem 2 závodníků |
vrh koulí 3kg - Dorostenky
(so, 13.6.2020 - 11:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eva RemešováEva Remešová
Atletika Jihlava z.s. |
04 | 7 | 11.95 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Karolína KrejčíKarolína Krejčí
Atletika Jihlava z.s. |
03 | 5 | 10.84 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Barbora KeliarováBarbora Keliarová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 6 | 10.39 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Michaela DvořákováMichaela Dvořáková
Atletika Jihlava z.s. |
04 | 2 | 09.79 | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Kateřina JaklováKateřina Jaklová
TJ Slavoj BANES Pacov |
04 | 3 | 09.36 | 0.0 | ||||||||||||||
6 |
Marie NovotnáMarie Novotná
TJ Slavoj BANES Pacov |
04 | 4 | 08.81 | 0.0 | ||||||||||||||
7 |
Julie PekařováJulie Pekařová
Atletika Jihlava z.s. |
03 | 1 | 06.36 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy
(so, 13.6.2020 - 11:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Renáta TenklováRenáta Tenklová
TJ Slavoj BANES Pacov |
01 | 6 | 10.59 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
99 | 3 | 09.19 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Denisa ČejkováDenisa Čejková
TJ Sokol Velké Meziříčí |
02 | 5 | 09.17 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Romana PecinováRomana Pecinová
Atletika Jihlava z.s. |
02 | 4 | 08.67 | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Kateřina VaňkováKateřina Vaňková
TJ Slavoj BANES Pacov |
01 | 2 | 06.57 | 0.0 | ||||||||||||||
Eliška OravcováEliška Oravcová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
02 | 1 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci
(so, 13.6.2020 - 12:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vít KotrbaVít Kotrba
TJ Slavoj BANES Pacov |
03 | 5 | 13.46 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 4 | 13.12 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Matyáš SvobodaMatyáš Svoboda
Atletika Jihlava z.s. |
04 | 3 | 12.45 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Jakub JanečekJakub Janeček
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 2 | 09.70 | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Václav SůvaVáclav Sůva
TJ Slavoj BANES Pacov |
04 | 1 | 09.11 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži
(so, 13.6.2020 - 12:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč, spolek |
98 | 7 | 17.77 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Ondřej TomekOndřej Tomek
TJ Spartak Třebíč, spolek |
97 | 4 | 11.18 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Václav VáchaVáclav Vácha
Atletika Jihlava z.s. |
93 | 6 | 11.16 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
František NikodemFrantišek Nikodem
Atletika Jihlava z.s. |
95 | 5 | 10.62 | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Tomáš BlažekTomáš Blažek
Atletika Jemnice, zapsaný s... |
95 | 2 | 10.55 | 0.0 | ||||||||||||||
6 |
Michal DobešMichal Dobeš
Atletika Jemnice, zapsaný s... |
95 | 1 | 09.51 | 0.0 | ||||||||||||||
Martin NovotnýMartin Novotný
TJ Spartak Třebíč, spolek |
87 | 3 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
hod diskem 1kg - Ženy
(so, 13.6.2020 - 12:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Renáta TenklováRenáta Tenklová
TJ Slavoj BANES Pacov |
01 | 7 | 36.55 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
99 | 5 | 33.95 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Barbora DostálováBarbora Dostálová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
02 | 6 | 31.53 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Denisa ČejkováDenisa Čejková
TJ Sokol Velké Meziříčí |
02 | 3 | 26.81 | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Patricie ŠaclováPatricie Šaclová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
01 | 4 | 26.74 | 0.0 | ||||||||||||||
6 |
Gabriela VlasákováGabriela Vlasáková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
01 | 2 | 25.38 | 0.0 | ||||||||||||||
7 |
Eliška OravcováEliška Oravcová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
02 | 1 | 20.80 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
hod diskem 1kg - Dorostenky
(so, 13.6.2020 - 12:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eva RemešováEva Remešová
Atletika Jihlava z.s. |
04 | 4 | 34.13 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Marie NovotnáMarie Novotná
TJ Slavoj BANES Pacov |
04 | 3 | 25.22 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Michaela DvořákováMichaela Dvořáková
Atletika Jihlava z.s. |
04 | 2 | 23.34 | 0.0 | ||||||||||||||
Kateřina JaklováKateřina Jaklová
TJ Slavoj BANES Pacov |
04 | 1 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod diskem 1,5kg - Dorostenci
(so, 13.6.2020 - 11:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vít KotrbaVít Kotrba
TJ Slavoj BANES Pacov |
03 | 7 | 47.33 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 6 | 40.55 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Matyáš SvobodaMatyáš Svoboda
Atletika Jihlava z.s. |
04 | 5 | 32.51 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Vojtěch VečeřaVojtěch Večeřa
TJ Sokol Velké Meziříčí |
04 | 1 | 32.24 | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Václav SůvaVáclav Sůva
TJ Slavoj BANES Pacov |
04 | 3 | 25.37 | 0.0 | ||||||||||||||
6 |
Jakub JanečekJakub Janeček
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 4 | 24.41 | 0.0 | ||||||||||||||
7 |
Jan VelebaJan Veleba
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 2 | 23.18 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži
(so, 13.6.2020 - 11:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč, spolek |
98 | 9 | 44.11 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Radek VitovskýRadek Vitovský
TJ Slavoj BANES Pacov |
81 | 7 | 35.26 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Josef VomelaJosef Vomela
TJ Spartak Třebíč, spolek |
76 | 8 | 34.78 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Ondřej TomekOndřej Tomek
TJ Spartak Třebíč, spolek |
97 | 6 | 33.91 | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Václav VáchaVáclav Vácha
Atletika Jihlava z.s. |
93 | 5 | 30.49 | 0.0 | ||||||||||||||
6 |
Martin NovotnýMartin Novotný
TJ Spartak Třebíč, spolek |
87 | 3 | 29.45 | 0.0 | ||||||||||||||
7 |
Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES Pacov |
67 | 2 | 28.87 | 0.0 | ||||||||||||||
8 |
Tomáš BlažekTomáš Blažek
Atletika Jemnice, zapsaný s... |
95 | 1 | 28.38 | 0.0 | ||||||||||||||
Pavel VaněkPavel Vaněk
TJ Slavoj BANES Pacov |
73 | 4 | NM | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
hod kladivem 3kg - Dorostenky
(so, 13.6.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora KeliarováBarbora Keliarová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 27.21 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Karolína KrejčíKarolína Krejčí
Atletika Jihlava z.s. |
03 | 25.48 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod kladivem 4kg - Ženy
(so, 13.6.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
99 | 48.63 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Barbora DostálováBarbora Dostálová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
02 | 39.18 | 0.0 | |||||||||||||||
3 |
Renáta TenklováRenáta Tenklová
TJ Slavoj BANES Pacov |
01 | 35.22 | 0.0 | |||||||||||||||
4 |
Romana PecinováRomana Pecinová
Atletika Jihlava z.s. |
02 | 18.98 | 0.0 | |||||||||||||||
5 |
Kateřina VaňkováKateřina Vaňková
TJ Slavoj BANES Pacov |
01 | 16.56 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod kladivem 5kg - Dorostenci
(so, 13.6.2020 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vít KotrbaVít Kotrba
TJ Slavoj BANES Pacov |
03 | 6 | 49.82 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Jakub JanečekJakub Janeček
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 5 | 41.60 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Lukáš BulíčekLukáš Bulíček
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 3 | 35.91 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Matyáš SvobodaMatyáš Svoboda
Atletika Jihlava z.s. |
04 | 4 | 32.98 | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Martin KinclMartin Kincl
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 2 | 29.29 | 0.0 | ||||||||||||||
6 |
Václav SůvaVáclav Sůva
TJ Slavoj BANES Pacov |
04 | 1 | 23.98 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod kladivem 7,26kg - Muži
(so, 13.6.2020 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej TomekOndřej Tomek
TJ Spartak Třebíč, spolek |
97 | 6 | 44.69 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Josef VomelaJosef Vomela
TJ Spartak Třebíč, spolek |
76 | 5 | 43.10 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Pavel VaněkPavel Vaněk
TJ Slavoj BANES Pacov |
73 | 3 | 35.92 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Martin NovotnýMartin Novotný
TJ Spartak Třebíč, spolek |
87 | 4 | 35.34 | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Tomáš BlažekTomáš Blažek
Atletika Jemnice, zapsaný s... |
95 | 2 | 29.34 | 0.0 | ||||||||||||||
Josef NovákJosef Novák
Atletika Jemnice, zapsaný s... |
58 | 1 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod oštěpem 500g - Dorostenky
(so, 13.6.2020 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina DouchováKateřina Douchová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
04 | 9 | 41.27 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Eva RemešováEva Remešová
Atletika Jihlava z.s. |
04 | 8 | 36.08 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika Jihlava z.s. |
04 | 5 | 32.95 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Karolína KrejčíKarolína Krejčí
Atletika Jihlava z.s. |
03 | 6 | 32.82 | 0.0 | ||||||||||||||
MS |
Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
05 | 7 | 29.54 | 0.0 | ||||||||||||||
6 |
Barbora KeliarováBarbora Keliarová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 4 | 28.73 | 0.0 | ||||||||||||||
7 |
Šárka AubrechtováŠárka Aubrechtová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
04 | 3 | 27.01 | 0.0 | ||||||||||||||
8 |
Natali OrtováNatali Ortová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
03 | 1 | 24.60 | 0.0 | ||||||||||||||
9 |
Kristýna PetrováKristýna Petrová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
04 | 2 | 12.92 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy
(so, 13.6.2020 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora DostálováBarbora Dostálová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
02 | 6 | 33.88 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Simona BeránkováSimona Beránková
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
02 | 5 | 31.01 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Romana PecinováRomana Pecinová
Atletika Jihlava z.s. |
02 | 7 | 30.72 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Adéla KývalováAdéla Kývalová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
02 | 3 | 28.22 | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Gabriela VlasákováGabriela Vlasáková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
01 | 4 | 25.59 | 0.0 | ||||||||||||||
6 |
Michaela HouzarováMichaela Houzarová
Atletika Jihlava z.s. |
01 | 2 | 22.08 | 0.0 | ||||||||||||||
7 |
Kateřina VaňkováKateřina Vaňková
TJ Slavoj BANES Pacov |
01 | 1 | 18.60 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
hod oštěpem 700g - Dorostenci
(so, 13.6.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš VincencTomáš Vincenc
TJ Jiskra Humpolec |
04 | 49.95 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Tomáš KaválekTomáš Kaválek
Atletika Jihlava z.s. |
03 | 43.03 | 0.0 | |||||||||||||||
3 |
David KoutníkDavid Koutník
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
03 | 42.55 | 0.0 | |||||||||||||||
MS |
Jakub JanečekJakub Janeček
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 34.68 | 0.0 | |||||||||||||||
5 |
Filip NěmečekFilip Němeček
Atletika Jihlava z.s. |
03 | 29.83 | 0.0 | |||||||||||||||
6 |
Lukáš MarešLukáš Mareš
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 29.33 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži
(so, 13.6.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Václav VáchaVáclav Vácha
Atletika Jihlava z.s. |
93 | 57.73 | 0.0 | |||||||||||||||
MS |
Sebastian WilkSebastian Wilk
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
01 | 55.02 | 0.0 | |||||||||||||||
3 |
Mikuláš StřelecMikuláš Střelec
Atletika Jihlava z.s. |
01 | 46.18 | 0.0 | |||||||||||||||
4 |
Josef KrálJosef Král
STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... |
68 | 41.51 | 0.0 | |||||||||||||||
5 |
František NikodemFrantišek Nikodem
Atletika Jihlava z.s. |
95 | 34.88 | 0.0 | |||||||||||||||
6 |
Petr SmolíkPetr Smolík
Sportovní klub Bystřice n.P. |
02 | 33.03 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |