Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD ml. žactva

Havlíčkův Brod (14. 6. 2020)

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 14.6.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 3 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 1:48.53 11.00
2 6 Beáta MeschkováBeáta Meschková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 1:52.96 9.00
3 5 Natálie JankujováNatálie Jankujová 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 5 1:53.21 8.00
4 7 Kristýna NeumanováKristýna Neumanová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 1:56.84 7.00
5 8 Agáta NovákováAgáta Nováková 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 8 1:59.61 5.00
6 1 Šárka MezlíkováŠárka Mezlíková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 2:00.61 4.00
7 9 Erika PaštykováErika Paštyková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 9 2:07.09 1.00
8 4 Markéta ChmelováMarkéta Chmelová 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 2:07.59
9 2 Natálie BučkováNatálie Bučková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 2:09.38
10 50 Nela RohováNela Rohová 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 10 2:22.32
11 36 Tereza ŠtěpničkováTereza Štěpničková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 12 2:25.36
12 11 Zuzana RohováZuzana Rohová 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11 2:30.48
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (ne, 14.6.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 14 Natálie KřenkováNatálie Křenková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 1:58.35 6.00
2 10 Aneta HánováAneta Hánová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 2:00.99 3.00
3 18 Adéla PetulováAdéla Petulová 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 9 2:02.82 2.00
4 11 Adéla KarasováAdéla Karasová 09 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 2:08.96
5 19 Kateřina VackováKateřina Vacková 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 10 2:10.16
6 16 Kateřina NoskováKateřina Nosková 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 2:11.61
7 13 Valentina KomárkováValentina Komárková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 2:12.34
8 15 Leontýna LhotováLeontýna Lhotová 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 2:14.20
9 17 Jolana OttichováJolana Ottichová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 2:15.73
10 12 Eliška KinclováEliška Kinclová 09 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 2:16.84
11 20 Adéla VydrářováAdéla Vydrářová 08 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 11 2:17.47
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 3 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 1:48.53 11.00
2 6 Beáta MeschkováBeáta Meschková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 1:52.96 9.00
3 5 Natálie JankujováNatálie Jankujová 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 5 1:53.21 8.00
4 7 Kristýna NeumanováKristýna Neumanová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 1:56.84 7.00
5 14 Natálie KřenkováNatálie Křenková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 1:58.35 6.00
6 8 Agáta NovákováAgáta Nováková 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 8 1:59.61 5.00
7 1 Šárka MezlíkováŠárka Mezlíková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 2:00.61 4.00
8 10 Aneta HánováAneta Hánová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 2:00.99 3.00
9 18 Adéla PetulováAdéla Petulová 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 9 2:02.82 2.00
10 9 Erika PaštykováErika Paštyková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 9 2:07.09 1.00
11 4 Markéta ChmelováMarkéta Chmelová 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 2:07.59
12 11 Adéla KarasováAdéla Karasová 09 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 2:08.96
13 2 Natálie BučkováNatálie Bučková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 2:09.38
14 19 Kateřina VackováKateřina Vacková 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 10 2:10.16
15 16 Kateřina NoskováKateřina Nosková 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 2:11.61
16 13 Valentina KomárkováValentina Komárková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 2:12.34
17 15 Leontýna LhotováLeontýna Lhotová 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 2:14.20
18 17 Jolana OttichováJolana Ottichová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 2:15.73
19 12 Eliška KinclováEliška Kinclová 09 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 2:16.84
20 20 Adéla VydrářováAdéla Vydrářová 08 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 11 2:17.47
21 50 Nela RohováNela Rohová 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 10 2:22.32
22 36 Tereza ŠtěpničkováTereza Štěpničková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 12 2:25.36
23 11 Zuzana RohováZuzana Rohová 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11 2:30.48