Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD ml. žactva

Havlíčkův Brod (14. 6. 2020)

skok vysoký - Ml. žáci

(ne, 14.6.2020 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.001.051.101.151.201.251.281.311.341.371.401.43 Body
1 David ZápařkaDavid Zápařka
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
08 8 1.31 --oooxoxoxoxxx 11.00
2 26 Oliver HarveyOliver Harvey
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 5 1.28 oooooooxxx 9.00
3 Matěj VomelaMatěj Vomela
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 10 1.28 --ooxooxxoxxx 8.00
4 Vít ČečákVít Čečák
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 9 1.25 --xoxooxoxx 7.00
5= Michal TrávníčekMichal Trávníček
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 4 1.20 oooooxxx 5.50
5= Josef HolemářJosef Holemář
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad...
09 1 1.20 -ooooxx 5.50
7= Matěj DivišMatěj Diviš
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 7 1.15 ooooxxx 3.50
7= Pavel BuřičPavel Buřič
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 6 1.15 --ooxxx 3.50
9 Michal ToufarMichal Toufar
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 3 1.15 oxooxoxxx 2.00
10 34 Prokop RůžičkaProkop Růžička
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 2 1.10 oxooxxx 1.00
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(ne, 14.6.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.001.051.101.151.201.251.281.311.341.371.401.43 Body
1 Lucie HájkováLucie Hájková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
07 14 1.43 oooooooooooxoxxx 11.00
2 Tereza MarkováTereza Marková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 11 1.37 ooooooxxooxooxxx 9.00
3 Karolína HalvováKarolína Halvová
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
07 2 1.34 -ooooooooxxx 8.00
4 Kristýna KollmannováKristýna Kollmannová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 5 1.28 oooooxxoxoxxx 7.00
5 8 Agáta NovákováAgáta Nováková
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
08 12 1.25 ooooxxooxxx 6.00
6 Viktorie PittnerováViktorie Pittnerová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 13 1.25 -o-ooxxoxxx 5.00
7= Ester BohmováEster Bohmová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 1 1.20 oooooxxx 3.50
7= 9 Erika PaštykováErika Paštyková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 9 1.20 oooooxxx 3.50
9 Kristýna PavlíkováKristýna Pavlíková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 10 1.20 oxooxooxxx 2.00
10 14 Natálie KřenkováNatálie Křenková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 8 1.20 oooxoxoxxx 1.00
11 15 Leontýna LhotováLeontýna Lhotová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
10 6 1.15 xooxxoxoxxx
12 Alžběta KarlováAlžběta Karlová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
07 3 1.10 oooxxx
Kateřina KlimešováKateřina Klimešová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
09 4 NM xxx
36 Tereza ŠtěpničkováTereza Štěpničková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 7 NM xxx
Celkem 14 závodníků