2. kolo KPD ml. žactva
Havlíčkův Brod (14. 6. 2020)60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (ne, 14.6.2020 - 12:00) official | Vítr: +1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub DoležalJakub Doležal | 07 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 5 | 08.81 | 11.00 | |||||||||||||
2 | 24 | Michal DobrovolnýMichal Dobrovolný | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 09.04 | 9.00 | ||||||||||||
3 | Martin ZeibertMartin Zeibert | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1 | 09.11 | 7.00 | |||||||||||||
4 | David KocmánekDavid Kocmánek | 08 | Atletika Jihlava z.s. | 2 | 09.32 | 4.00 | |||||||||||||
5 | David ZýkaDavid Zýka | 07 | SK Žirovnice | 3 | 09.53 | ||||||||||||||
6 | 27 | Dominik KrálDominik Král | 08 | TJ Znojmo, z.s. | 6 | 09.64 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (ne, 14.6.2020 - 12:00) official | Vítr: +2.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek KrupkaMarek Krupka | 08 | TJ Jiskra Humpolec | 4 | 09.42 | 2.00 | |||||||||||||
2 | 28 | Vojtěch MachotkaVojtěch Machotka | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 3 | 09.78 | |||||||||||||
3 | Tomáš ČaněkTomáš Čaněk | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 09.97 | ||||||||||||||
4 | Filip SvobodaFilip Svoboda | 08 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | 10.06 | ||||||||||||||
5 | Erik NeugebauerErik Neugebauer | 08 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | 10.12 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (ne, 14.6.2020 - 12:00) official | Vítr: +1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ladislav JelínekLadislav Jelínek | 07 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 3 | 09.09 | 8.00 | |||||||||||||
2 | 35 | Vojtěch RůžičkaVojtěch Růžička | 08 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 6 | 09.50 | 1.00 | ||||||||||||
3 | Jan KatolickýJan Katolický | 07 | TJ Znojmo, z.s. | 5 | 09.67 | ||||||||||||||
4 | Filip RoupecFilip Roupec | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | 10.52 | ||||||||||||||
Ondřej FormanOndřej Forman | 07 | Atletický oddíl TJ Žďár nad... | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (ne, 14.6.2020 - 12:00) official | Vítr: +2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch BoháčekVojtěch Boháček | 08 | Atletický oddíl TJ Žďár nad... | 3 | 09.13 | 6.00 | |||||||||||||
2 | Tomáš PipekTomáš Pipek | 08 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 6 | 09.33 | 3.00 | |||||||||||||
3 | Tomáš CahaTomáš Caha | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 10.15 | ||||||||||||||
4 | Jakub MachotkaJakub Machotka | 10 | TJ Slavoj BANES Pacov | 5 | 10.47 | ||||||||||||||
5 | Daniel ŠedivýDaniel Šedivý | 09 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2 | 10.89 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 05 (ne, 14.6.2020 - 12:00) official | Vítr: +2.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Nikolas JankůjNikolas Jankůj | 10 | TJ Jiskra Humpolec | 2 | 09.02 | ||||||||||||||
2 | Jan ZajíčekJan Zajíček | 10 | TJ Slavoj BANES Pacov | 6 | 09.30 | 5.00 | |||||||||||||
3 | Michal TrávníčekMichal Trávníček | 08 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 4 | 09.94 | ||||||||||||||
4 | Matěj ČimeraMatěj Čimera | 09 | TJ Znojmo, z.s. | 3 | 10.06 | ||||||||||||||
5 | 30 | Daniel NovákDaniel Novák | 09 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 5 | 10.09 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub DoležalJakub Doležal | 07 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 5 | 08.81 | 11.00 | |||
2 | Nikolas JankůjNikolas Jankůj | 10 | TJ Jiskra Humpolec | 2 | 09.02 | ||||
3 | 24 | Michal DobrovolnýMichal Dobrovolný | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 09.04 | 9.00 | ||
4 | Ladislav JelínekLadislav Jelínek | 07 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 3 | 09.09 | 8.00 | |||
5 | Martin ZeibertMartin Zeibert | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1 | 09.11 | 7.00 | |||
6 | Vojtěch BoháčekVojtěch Boháček | 08 | Atletický oddíl TJ Žďár nad... | 3 | 09.13 | 6.00 | |||
7 | Jan ZajíčekJan Zajíček | 10 | TJ Slavoj BANES Pacov | 6 | 09.30 | 5.00 | |||
8 | David KocmánekDavid Kocmánek | 08 | Atletika Jihlava z.s. | 2 | 09.32 | 4.00 | |||
9 | Tomáš PipekTomáš Pipek | 08 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 6 | 09.33 | 3.00 | |||
10 | Marek KrupkaMarek Krupka | 08 | TJ Jiskra Humpolec | 4 | 09.42 | 2.00 | |||
11 | 35 | Vojtěch RůžičkaVojtěch Růžička | 08 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 6 | 09.50 | 1.00 | ||
12 | David ZýkaDavid Zýka | 07 | SK Žirovnice | 3 | 09.53 | ||||
13 | 27 | Dominik KrálDominik Král | 08 | TJ Znojmo, z.s. | 6 | 09.64 | |||
14 | Jan KatolickýJan Katolický | 07 | TJ Znojmo, z.s. | 5 | 09.67 | ||||
15 | 28 | Vojtěch MachotkaVojtěch Machotka | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 3 | 09.78 | |||
16 | Michal TrávníčekMichal Trávníček | 08 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 4 | 09.94 | ||||
17 | Tomáš ČaněkTomáš Čaněk | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 09.97 | ||||
18 | Filip SvobodaFilip Svoboda | 08 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | 10.06 | ||||
18 | Matěj ČimeraMatěj Čimera | 09 | TJ Znojmo, z.s. | 3 | 10.06 | ||||
20 | 30 | Daniel NovákDaniel Novák | 09 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 5 | 10.09 | |||
21 | Erik NeugebauerErik Neugebauer | 08 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | 10.12 | ||||
22 | Tomáš CahaTomáš Caha | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 10.15 | ||||
23 | Jakub MachotkaJakub Machotka | 10 | TJ Slavoj BANES Pacov | 5 | 10.47 | ||||
24 | Filip RoupecFilip Roupec | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | 10.52 | ||||
25 | Daniel ŠedivýDaniel Šedivý | 09 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2 | 10.89 | ||||
Ondřej FormanOndřej Forman | 07 | Atletický oddíl TJ Žďár nad... | 4 | DNS |
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (ne, 14.6.2020 - 11:40) official | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 08.23 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 3 | 08.27 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Lucie HájkováLucie Hájková | 07 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2 | 08.46 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Lucie SlaninováLucie Slaninová | 07 | SK Žirovnice | 5 | 08.62 | 6.00 | |||||||||||||
5 | 7 | Kristýna NeumanováKristýna Neumanová | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | 08.79 | 4.00 | ||||||||||||
6 | Monika ZajícováMonika Zajícová | 07 | TJ Slavoj BANES Pacov | 1 | 08.82 | 3.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (ne, 14.6.2020 - 11:40) official | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniela HonzováDaniela Honzová | 08 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 08.58 | 7.00 | |||||||||||||
2 | Pavla MikulášováPavla Mikulášová | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | 09.06 | 2.00 | |||||||||||||
3 | Michaela BartůňkováMichaela Bartůňková | 07 | TJ Znojmo, z.s. | 3 | 09.14 | 0.33 | |||||||||||||
4 | Adéla KřížováAdéla Křížová | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | 09.14 | 0.33 | |||||||||||||
5 | Barbora BudínováBarbora Budínová | 07 | TJ Znojmo, z.s. | 5 | 09.26 | ||||||||||||||
6 | Alžběta KarlováAlžběta Karlová | 07 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 1 | 09.69 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (ne, 14.6.2020 - 11:40) official | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina TurkováMartina Turková | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 08.78 | 5.00 | |||||||||||||
2 | Karolína KovandováKarolína Kovandová | 08 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 09.14 | 0.33 | |||||||||||||
3 | Tereza GorováTereza Gorová | 07 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 2 | 09.24 | ||||||||||||||
4 | Adriana NovotnáAdriana Novotná | 07 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 6 | 09.32 | ||||||||||||||
5 | Beáta GrussováBeáta Grussová | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 1 | 09.33 | ||||||||||||||
6 | 1 | Šárka MezlíkováŠárka Mezlíková | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 09.45 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (ne, 14.6.2020 - 11:40) official | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna PavlíkováKristýna Pavlíková | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 5 | 09.51 | ||||||||||||||
2 | Barbora PravečkováBarbora Pravečková | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2 | 09.65 | ||||||||||||||
3 | Kristýna KollmannováKristýna Kollmannová | 08 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 09.79 | ||||||||||||||
4 | Zuzana PetrželováZuzana Petrželová | 08 | TJ Znojmo, z.s. | 3 | 09.83 | ||||||||||||||
5 | Soňa JuřičkováSoňa Juřičková | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | 10.27 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 05 (ne, 14.6.2020 - 11:40) official | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea HájkováAndrea Hájková | 10 | TJ Slavoj BANES Pacov | 3 | 09.77 | ||||||||||||||
2 | Veronika VečeřováVeronika Večeřová | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 09.98 | ||||||||||||||
3 | Simone VlastníkováSimone Vlastníková | 08 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | 10.00 | ||||||||||||||
4 | Barbora KatovskáBarbora Katovská | 08 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 10.07 | ||||||||||||||
5 | Lenka KrepčíkováLenka Krepčíková | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 10.77 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 06 (ne, 14.6.2020 - 11:40) official | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ester BohmováEster Bohmová | 08 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 5 | 09.81 | ||||||||||||||
2 | Natálie NekovářováNatálie Nekovářová | 10 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2 | 09.85 | ||||||||||||||
3 | Petra PodhorskáPetra Podhorská | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 6 | 10.29 | ||||||||||||||
4 | Hana KvankováHana Kvanková | 08 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 3 | 10.63 | ||||||||||||||
5 | 36 | Tereza ŠtěpničkováTereza Štěpničková | 08 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 10.73 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 07 (ne, 14.6.2020 - 11:40) official | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza ProcházkováTereza Procházková | 08 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 10.59 | ||||||||||||||
2 | Victoria KnýckáVictoria Knýcká | 09 | Atletika Jihlava z.s. | 5 | 10.99 | ||||||||||||||
3 | 12 | Eliška KinclováEliška Kinclová | 09 | Atletika Jihlava z.s. | 2 | 11.08 | |||||||||||||
4 | 50 | Nela RohováNela Rohová | 09 | TJ Slavoj BANES Pacov | 6 | 11.27 | |||||||||||||
5 | Tereza PekařováTereza Pekařová | 10 | TJ Slavoj BANES Pacov | 3 | 11.34 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 08 (ne, 14.6.2020 - 11:40) official | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza MarkováTereza Marková | 08 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 09.15 | ||||||||||||||
2 | Adéla KonířováAdéla Konířová | 08 | Atletika Jihlava z.s. | 2 | 09.75 | ||||||||||||||
3 | Adéla VlkováAdéla Vlková | 09 | TJ Slavoj BANES Pacov | 5 | 09.94 | ||||||||||||||
4 | 11 | Adéla KarasováAdéla Karasová | 09 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 3 | 10.07 | |||||||||||||
5 | 11 | Zuzana RohováZuzana Rohová | 09 | TJ Slavoj BANES Pacov | 4 | 11.98 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 08.23 | 11.00 | |||
2 | Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 3 | 08.27 | 9.00 | |||
3 | Lucie HájkováLucie Hájková | 07 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2 | 08.46 | 8.00 | |||
4 | Daniela HonzováDaniela Honzová | 08 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 08.58 | 7.00 | |||
5 | Lucie SlaninováLucie Slaninová | 07 | SK Žirovnice | 5 | 08.62 | 6.00 | |||
6 | Martina TurkováMartina Turková | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 08.78 | 5.00 | |||
7 | 7 | Kristýna NeumanováKristýna Neumanová | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | 08.79 | 4.00 | ||
8 | Monika ZajícováMonika Zajícová | 07 | TJ Slavoj BANES Pacov | 1 | 08.82 | 3.00 | |||
9 | Pavla MikulášováPavla Mikulášová | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | 09.06 | 2.00 | |||
10 | Michaela BartůňkováMichaela Bartůňková | 07 | TJ Znojmo, z.s. | 3 | 09.14 | 0.33 | |||
10 | Adéla KřížováAdéla Křížová | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | 09.14 | 0.33 | |||
10 | Karolína KovandováKarolína Kovandová | 08 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 09.14 | 0.33 | |||
13 | Tereza MarkováTereza Marková | 08 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 09.15 | ||||
14 | Tereza GorováTereza Gorová | 07 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 2 | 09.24 | ||||
15 | Barbora BudínováBarbora Budínová | 07 | TJ Znojmo, z.s. | 5 | 09.26 | ||||
16 | Adriana NovotnáAdriana Novotná | 07 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 6 | 09.32 | ||||
17 | Beáta GrussováBeáta Grussová | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 1 | 09.33 | ||||
18 | 1 | Šárka MezlíkováŠárka Mezlíková | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 09.45 | |||
19 | Kristýna PavlíkováKristýna Pavlíková | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 5 | 09.51 | ||||
20 | Barbora PravečkováBarbora Pravečková | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2 | 09.65 | ||||
21 | Alžběta KarlováAlžběta Karlová | 07 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 1 | 09.69 | ||||
22 | Adéla KonířováAdéla Konířová | 08 | Atletika Jihlava z.s. | 2 | 09.75 | ||||
23 | Andrea HájkováAndrea Hájková | 10 | TJ Slavoj BANES Pacov | 3 | 09.77 | ||||
24 | Kristýna KollmannováKristýna Kollmannová | 08 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 09.79 | ||||
25 | Ester BohmováEster Bohmová | 08 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 5 | 09.81 | ||||
26 | Zuzana PetrželováZuzana Petrželová | 08 | TJ Znojmo, z.s. | 3 | 09.83 | ||||
27 | Natálie NekovářováNatálie Nekovářová | 10 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2 | 09.85 | ||||
28 | Adéla VlkováAdéla Vlková | 09 | TJ Slavoj BANES Pacov | 5 | 09.94 | ||||
29 | Veronika VečeřováVeronika Večeřová | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 09.98 | ||||
30 | Simone VlastníkováSimone Vlastníková | 08 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | 10.00 | ||||
31 | Barbora KatovskáBarbora Katovská | 08 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 10.07 | ||||
31 | 11 | Adéla KarasováAdéla Karasová | 09 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 3 | 10.07 | |||
33 | Soňa JuřičkováSoňa Juřičková | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | 10.27 | ||||
34 | Petra PodhorskáPetra Podhorská | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 6 | 10.29 | ||||
35 | Tereza ProcházkováTereza Procházková | 08 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 10.59 | ||||
36 | Hana KvankováHana Kvanková | 08 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 3 | 10.63 | ||||
37 | 36 | Tereza ŠtěpničkováTereza Štěpničková | 08 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 10.73 | |||
38 | Lenka KrepčíkováLenka Krepčíková | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 10.77 | ||||
39 | Victoria KnýckáVictoria Knýcká | 09 | Atletika Jihlava z.s. | 5 | 10.99 | ||||
40 | 12 | Eliška KinclováEliška Kinclová | 09 | Atletika Jihlava z.s. | 2 | 11.08 | |||
41 | 50 | Nela RohováNela Rohová | 09 | TJ Slavoj BANES Pacov | 6 | 11.27 | |||
42 | Tereza PekařováTereza Pekařová | 10 | TJ Slavoj BANES Pacov | 3 | 11.34 | ||||
43 | 11 | Zuzana RohováZuzana Rohová | 09 | TJ Slavoj BANES Pacov | 4 | 11.98 |