Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor Vysočiny ve vícebojích

Třebíč (20. - 21. 6. 2020)

60 m - Žáci

(ne, 21.6.2020 - 10:20) official Vítr: +3.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 07.76 631.00
2 55 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.16 514.00
3 78 Marek KratochvílMarek Kratochvíl 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.24 492.00
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 16:50) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 32 Patrik AbsolonPatrik Absolon 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 08.62 393.00
2 22 Matěj VomelaMatěj Vomela 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 08.73 366.00
3 33 Jakub DoležalJakub Doležal 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 08.87 333.00
4 90 Michal DobrovolnýMichal Dobrovolný 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.01 302.00
5 30 Marek HortMarek Hort 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.09 285.00
6 34 Jan DoležalJan Doležal 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 09.22 257.00
7 35 Oliver HarveyOliver Harvey 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 09.52 199.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 16:50) official Vítr: +3.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 38 Viktor PospíšilViktor Pospíšil 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 09.45 212.00
2 37 Tomáš PipekTomáš Pipek 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 09.53 197.00
3 31 Michal TrávníčekMichal Trávníček 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 09.94 129.00
4 92 Lukáš AmbrožLukáš Ambrož 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 10.27 84.00
5 75 Filip SvobodaFilip Svoboda 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 10.33 77.00
6 36 Vojtěch PipekVojtěch Pipek 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 10.48 60.00
7 79 Marek VostalMarek Vostal 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 11.08 12.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 32 Patrik AbsolonPatrik Absolon 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 08.62 393.00
2 22 Matěj VomelaMatěj Vomela 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 08.73 366.00
3 33 Jakub DoležalJakub Doležal 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 08.87 333.00
4 90 Michal DobrovolnýMichal Dobrovolný 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.01 302.00
5 30 Marek HortMarek Hort 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.09 285.00
6 34 Jan DoležalJan Doležal 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 09.22 257.00
7 38 Viktor PospíšilViktor Pospíšil 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 09.45 212.00
8 35 Oliver HarveyOliver Harvey 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 09.52 199.00
9 37 Tomáš PipekTomáš Pipek 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 09.53 197.00
10 31 Michal TrávníčekMichal Trávníček 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 09.94 129.00
11 92 Lukáš AmbrožLukáš Ambrož 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 10.27 84.00
12 75 Filip SvobodaFilip Svoboda 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 10.33 77.00
13 36 Vojtěch PipekVojtěch Pipek 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 10.48 60.00
14 79 Marek VostalMarek Vostal 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 11.08 12.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 16:30) official Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 46 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.02 842.00
2 25 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 08.45 715.00
3 94 Kristýna NeumanováKristýna Neumanová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.70 645.00
4 89 Martina TurkováMartina Turková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 08.78 624.00
5 2 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 08.82 613.00
6 69 Marta JurkováMarta Jurková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.87 600.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 16:30) official Vítr: +4.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Beáta MeschkováBeáta Meschková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 08.93 584.00
2 80 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.94 582.00
3 47 Eliška TrojanováEliška Trojanová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 09.05 553.00
4 97 Karolína HalvováKarolína Halvová 07 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 7 09.26 501.00
5 71 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.27 499.00
6 90 Šárka MezlíkováŠárka Mezlíková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.28 496.00
7 69 Kristýna KollmannováKristýna Kollmannová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 09.72 395.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 20.6.2020 - 16:30) official Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 96 Tereza JedličkováTereza Jedličková 07 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 2 09.17 523.00
2 29 Kristýna JaníčkováKristýna Janíčková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 09.56 431.00
3 56 Ester BohmováEster Bohmová 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 09.67 406.00
4 88 Anna OstráAnna Ostrá 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 09.70 400.00
5 87 Simone VlastníkováSimone Vlastníková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 10.18 300.00
6 95 Kristýna BeranováKristýna Beranová 08 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 7 10.38 263.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 20.6.2020 - 16:30) official Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 99 Kateřina LukšováKateřina Lukšová 08 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 2 09.73 393.00
2 73 Soňa JuřičkováSoňa Juřičková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 09.83 371.00
3 48 Barbora KatovskáBarbora Katovská 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 09.98 340.00
4 72 Lucie HoláLucie Holá 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 10.12 312.00
5 70 Jolana OttichováJolana Ottichová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 10.25 287.00
6 63 Tereza JanouškováTereza Janoušková 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 10.94 170.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 46 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.02 842.00
2 25 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 08.45 715.00
3 94 Kristýna NeumanováKristýna Neumanová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.70 645.00
4 89 Martina TurkováMartina Turková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 08.78 624.00
5 2 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 08.82 613.00
6 69 Marta JurkováMarta Jurková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.87 600.00
7 1 Beáta MeschkováBeáta Meschková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 08.93 584.00
8 80 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.94 582.00
9 47 Eliška TrojanováEliška Trojanová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 09.05 553.00
10 96 Tereza JedličkováTereza Jedličková 07 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 2 09.17 523.00
11 97 Karolína HalvováKarolína Halvová 07 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 7 09.26 501.00
12 71 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.27 499.00
13 90 Šárka MezlíkováŠárka Mezlíková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.28 496.00
14 29 Kristýna JaníčkováKristýna Janíčková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 09.56 431.00
15 56 Ester BohmováEster Bohmová 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 09.67 406.00
16 88 Anna OstráAnna Ostrá 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 09.70 400.00
17 69 Kristýna KollmannováKristýna Kollmannová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 09.72 395.00
18 99 Kateřina LukšováKateřina Lukšová 08 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 2 09.73 393.00
19 73 Soňa JuřičkováSoňa Juřičková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 09.83 371.00
20 48 Barbora KatovskáBarbora Katovská 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 09.98 340.00
21 72 Lucie HoláLucie Holá 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 10.12 312.00
22 87 Simone VlastníkováSimone Vlastníková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 10.18 300.00
23 70 Jolana OttichováJolana Ottichová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 10.25 287.00
24 95 Kristýna BeranováKristýna Beranová 08 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 7 10.38 263.00
25 63 Tereza JanouškováTereza Janoušková 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 10.94 170.00

100 m - Muži

(so, 20.6.2020 - 14:00) official Vítr: +3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 21 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 11.55
Celkem 1 závodníků

100 m - Junioři

(so, 20.6.2020 - 14:03) official Vítr: +3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Pavel MorongPavel Morong 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 11.61
3 26 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 12.00 651.00
Celkem 2 závodníků

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 14:06) official Vítr: +3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 19 Pavel PeksaPavel Peksa 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 11.58 736.00
2 9 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 11.84 683.00
3 10 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 11.87 677.00
4 16 Tomáš KružíkTomáš Kružík 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 12.26 601.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 14:06) official Vítr: +3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 20 Robert GondaRobert Gonda 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 12.04 643.00
2 27 Vojtěch VečeřaVojtěch Večeřa 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 12.32 589.00
3 53 Jan VelebaJan Veleba 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 12.84 495.00
4 7 Lukáš BulíčekLukáš Bulíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 12.93 480.00
5 4 Petr PekárekPetr Pekárek 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 13.81 340.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 19 Pavel PeksaPavel Peksa 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 11.58 736.00
2 9 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 11.84 683.00
3 10 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 11.87 677.00
4 20 Robert GondaRobert Gonda 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 12.04 643.00
5 16 Tomáš KružíkTomáš Kružík 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 12.26 601.00
6 27 Vojtěch VečeřaVojtěch Večeřa 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 12.32 589.00
7 53 Jan VelebaJan Veleba 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 12.84 495.00
8 7 Lukáš BulíčekLukáš Bulíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 12.93 480.00
9 4 Petr PekárekPetr Pekárek 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 13.81 340.00

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 18:20) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 63 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 20.32 739.00
2 5 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 20.41 729.00
3 8 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 20.68 699.00
4 62 Renata LáníkováRenata Láníková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 20.99 664.00
5 17 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 21.13 649.00
6 22 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 21.22 639.00
7 44 Veronika ŠvandováVeronika Švandová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 22.06 552.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 18:20) official Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 23 Vendula StaňkováVendula Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 20.74 692.00
2 49 Kateřina StaňkováKateřina Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 22.00 558.00
3 77 Kristýna KučerováKristýna Kučerová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 23.07 455.00
4 42 Adéla ČermákováAdéla Čermáková 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 23.50 416.00
5 24 Lucie KrištofováLucie Krištofová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 24.63 321.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 63 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 20.32 739.00
2 5 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 20.41 729.00
3 8 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 20.68 699.00
4 23 Vendula StaňkováVendula Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 20.74 692.00
5 62 Renata LáníkováRenata Láníková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 20.99 664.00
6 17 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 21.13 649.00
7 22 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 21.22 639.00
8 49 Kateřina StaňkováKateřina Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 22.00 558.00
9 44 Veronika ŠvandováVeronika Švandová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 22.06 552.00
10 77 Kristýna KučerováKristýna Kučerová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 23.07 455.00
11 42 Adéla ČermákováAdéla Čermáková 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 23.50 416.00
12 24 Lucie KrištofováLucie Krištofová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 24.63 321.00

200 m - Juniorky

(so, 20.6.2020 - 17:31) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 26.93 718.00
2 12 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 29.62 509.00
Celkem 2 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 17:33) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 14 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 26.55 750.00
2 57 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 26.95 716.00
3 64 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 27.27 690.00
4 13 Eliška JuránováEliška Juránová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 27.40 679.00
5 50 Natali OrtováNatali Ortová 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 28.72 575.00
6 8 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 29.39 526.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 17:33) official Vítr: +3.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 41 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 27.39 680.00
2 66 Eva RemešováEva Remešová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 27.74 651.00
3 15 Kateřina KotvováKateřina Kotvová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 27.76 650.00
4 51 Kristýna PetrováKristýna Petrová 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 29.29 533.00
5 76 Ester DvořákováEster Dvořáková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 29.94 486.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 14 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 26.55 750.00
2 57 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 26.95 716.00
3 64 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 27.27 690.00
4 41 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 27.39 680.00
5 13 Eliška JuránováEliška Juránová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 27.40 679.00
6 66 Eva RemešováEva Remešová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 27.74 651.00
7 15 Kateřina KotvováKateřina Kotvová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 27.76 650.00
8 50 Natali OrtováNatali Ortová 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 28.72 575.00
9 51 Kristýna PetrováKristýna Petrová 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 29.29 533.00
10 8 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 29.39 526.00
11 76 Ester DvořákováEster Dvořáková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 29.94 486.00

400 m - Junioři

(so, 20.6.2020 - 18:33) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 26 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 53.74 650.00
Celkem 1 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 18:36) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 9 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 51.31 755.00
2 10 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 53.98 640.00
3 19 Pavel PeksaPavel Peksa 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 55.48 580.00
4 20 Robert GondaRobert Gonda 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 56.84 527.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 18:36) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Lukáš BulíčekLukáš Bulíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 60.39 400.00
2 27 Vojtěch VečeřaVojtěch Večeřa 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 60.84 385.00
3 53 Jan VelebaJan Veleba 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 60.92 382.00
4 16 Tomáš KružíkTomáš Kružík 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 62.87 321.00
4 Petr PekárekPetr Pekárek 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 DNF
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 9 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 51.31 755.00
2 10 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 53.98 640.00
3 19 Pavel PeksaPavel Peksa 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 55.48 580.00
4 20 Robert GondaRobert Gonda 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 56.84 527.00
5 7 Lukáš BulíčekLukáš Bulíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 60.39 400.00
6 27 Vojtěch VečeřaVojtěch Večeřa 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 60.84 385.00
7 53 Jan VelebaJan Veleba 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 60.92 382.00
8 16 Tomáš KružíkTomáš Kružík 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 62.87 321.00
4 Petr PekárekPetr Pekárek 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 DNF

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 35 Oliver HarveyOliver Harvey 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 2:35.52 435.00
2 90 Michal DobrovolnýMichal Dobrovolný 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 2:36.42 426.00
3 34 Jan DoležalJan Doležal 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 2:47.78 319.00
4 22 Matěj VomelaMatěj Vomela 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 2:58.86 228.00
5 32 Patrik AbsolonPatrik Absolon 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 3:10.24 150.00
6 33 Jakub DoležalJakub Doležal 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 3:20.26 94.00
7 30 Marek HortMarek Hort 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 3:20.53 92.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 92 Lukáš AmbrožLukáš Ambrož 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 2:54.43 263.00
2 38 Viktor PospíšilViktor Pospíšil 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 3:00.65 215.00
3 37 Tomáš PipekTomáš Pipek 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 3:01.70 207.00
4 75 Filip SvobodaFilip Svoboda 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 3:09.16 157.00
5 36 Vojtěch PipekVojtěch Pipek 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 3:17.45 108.00
6 31 Michal TrávníčekMichal Trávníček 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 3:26.40 65.00
7 79 Marek VostalMarek Vostal 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 4:19.93 0.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 35 Oliver HarveyOliver Harvey 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 2:35.52 435.00
2 90 Michal DobrovolnýMichal Dobrovolný 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 2:36.42 426.00
3 34 Jan DoležalJan Doležal 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 2:47.78 319.00
4 92 Lukáš AmbrožLukáš Ambrož 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 2:54.43 263.00
5 22 Matěj VomelaMatěj Vomela 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 2:58.86 228.00
6 38 Viktor PospíšilViktor Pospíšil 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 3:00.65 215.00
7 37 Tomáš PipekTomáš Pipek 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 3:01.70 207.00
8 75 Filip SvobodaFilip Svoboda 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 3:09.16 157.00
9 32 Patrik AbsolonPatrik Absolon 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 3:10.24 150.00
10 36 Vojtěch PipekVojtěch Pipek 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 3:17.45 108.00
11 33 Jakub DoležalJakub Doležal 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 3:20.26 94.00
12 30 Marek HortMarek Hort 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 3:20.53 92.00
13 31 Michal TrávníčekMichal Trávníček 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 3:26.40 65.00
14 79 Marek VostalMarek Vostal 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 4:19.93 0.00

800 m - Juniorky

(ne, 21.6.2020 - 12:51) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 6 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 13 2:36.88 609.00
2 12 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12 3:03.47 334.00
Celkem 2 závodníků

800 m - Dorostenky

(ne, 21.6.2020 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 14 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 9 2:46.66 499.00
2 15 Kateřina KotvováKateřina Kotvová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 2:47.10 494.00
3 50 Natali OrtováNatali Ortová 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 10 2:47.44 491.00
4 13 Eliška JuránováEliška Juránová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 2:48.08 484.00
5 8 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 2:48.42 480.00
6 57 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 2:49.89 465.00
7 64 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 2:50.00 464.00
8 76 Ester DvořákováEster Dvořáková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 3:01.53 351.00
9 41 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 3:11.96 262.00
10 66 Eva RemešováEva Remešová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 3:17.26 221.00
11 51 Kristýna PetrováKristýna Petrová 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 11 3:29.09 143.00
Celkem 11 závodníků

800 m - Žákyně

(ne, 21.6.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 17 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 2:35.36 627.00
2 5 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 2:36.38 615.00
3 44 Veronika ŠvandováVeronika Švandová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 2:50.66 457.00
4 23 Vendula StaňkováVendula Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 2:55.63 407.00
5 63 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 2:56.63 397.00
6 8 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 12 2:56.74 396.00
MS Kristýna BudínováKristýna Budínová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 2:57.63
8 22 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 3:00.70 359.00
9 62 Renata LáníkováRenata Láníková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 13 3:02.19 345.00
10 42 Adéla ČermákováAdéla Čermáková 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 11 3:02.21 345.00
11 49 Kateřina StaňkováKateřina Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 3:22.22 186.00
12 77 Kristýna KučerováKristýna Kučerová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 9 3:26.70 157.00
13 24 Lucie KrištofováLucie Krištofová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 14 3:30.06 137.00
Celkem 13 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 2 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 2:37.07 607.00
2 25 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 2:41.63 554.00
3 69 Marta JurkováMarta Jurková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 2:46.40 502.00
4 1 Beáta MeschkováBeáta Meschková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 2:49.58 468.00
5 94 Kristýna NeumanováKristýna Neumanová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 2:52.25 440.00
6 46 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 2:55.95 404.00
7 89 Martina TurkováMartina Turková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 3:10.35 275.00
8 97 Karolína HalvováKarolína Halvová 07 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 9 3:11.73 264.00
9 47 Eliška TrojanováEliška Trojanová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 3:15.80 232.00
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 90 Šárka MezlíkováŠárka Mezlíková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 2:54.37 419.00
2 80 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 2:59.17 373.00
3 29 Kristýna JaníčkováKristýna Janíčková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 3:12.82 255.00
4 48 Barbora KatovskáBarbora Katovská 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 3:13.53 250.00
5 96 Tereza JedličkováTereza Jedličková 07 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 8 3:13.64 249.00
6 69 Kristýna KollmannováKristýna Kollmannová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 3:14.71 241.00
7 71 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 3:15.28 236.00
56 Ester BohmováEster Bohmová 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 20.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 99 Kateřina LukšováKateřina Lukšová 08 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 8 3:24.09 174.00
2 70 Jolana OttichováJolana Ottichová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 3:26.24 160.00
3 73 Soňa JuřičkováSoňa Juřičková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 3:27.53 152.00
4 87 Simone VlastníkováSimone Vlastníková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 3:28.88 144.00
5 88 Anna OstráAnna Ostrá 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 3:30.32 135.00
6 95 Kristýna BeranováKristýna Beranová 08 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 6 3:37.14 98.00
7 63 Tereza JanouškováTereza Janoušková 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 3:45.32 61.00
8 72 Lucie HoláLucie Holá 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 3:48.76 48.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 2 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 2:37.07 607.00
2 25 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 2:41.63 554.00
3 69 Marta JurkováMarta Jurková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 2:46.40 502.00
4 1 Beáta MeschkováBeáta Meschková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 2:49.58 468.00
5 94 Kristýna NeumanováKristýna Neumanová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 2:52.25 440.00
6 90 Šárka MezlíkováŠárka Mezlíková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 2:54.37 419.00
7 46 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 2:55.95 404.00
8 80 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 2:59.17 373.00
9 89 Martina TurkováMartina Turková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 3:10.35 275.00
10 97 Karolína HalvováKarolína Halvová 07 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 9 3:11.73 264.00
11 29 Kristýna JaníčkováKristýna Janíčková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 3:12.82 255.00
12 48 Barbora KatovskáBarbora Katovská 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 3:13.53 250.00
13 96 Tereza JedličkováTereza Jedličková 07 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 8 3:13.64 249.00
14 69 Kristýna KollmannováKristýna Kollmannová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 3:14.71 241.00
15 71 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 3:15.28 236.00
16 47 Eliška TrojanováEliška Trojanová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 3:15.80 232.00
17 99 Kateřina LukšováKateřina Lukšová 08 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 8 3:24.09 174.00
18 70 Jolana OttichováJolana Ottichová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 3:26.24 160.00
19 73 Soňa JuřičkováSoňa Juřičková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 3:27.53 152.00
20 87 Simone VlastníkováSimone Vlastníková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 3:28.88 144.00
21 88 Anna OstráAnna Ostrá 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 3:30.32 135.00
22 95 Kristýna BeranováKristýna Beranová 08 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 6 3:37.14 98.00
23 63 Tereza JanouškováTereza Janoušková 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 3:45.32 61.00
24 72 Lucie HoláLucie Holá 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 3:48.76 48.00
56 Ester BohmováEster Bohmová 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 DNF

1000 m - Žáci

(ne, 21.6.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS Vilém VostalVilém Vostal 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 2:48.89
2 3 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 2:54.04 724.00
3 78 Marek KratochvílMarek Kratochvíl 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 3:10.36 566.00
4 55 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 3:42.51 309.00
Celkem 4 závodníků

1500 m - Junioři

(ne, 21.6.2020 - 14:33) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 26 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 4:43.74 657.00
Celkem 1 závodníků

1500 m - Dorostenci

(ne, 21.6.2020 - 14:36) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 10 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 4:46.20 642.00
2 20 Robert GondaRobert Gonda 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 5:24.12 429.00
3 7 Lukáš BulíčekLukáš Bulíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 5:28.34 408.00
4 27 Vojtěch VečeřaVojtěch Večeřa 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 5:30.14 399.00
5 53 Jan VelebaJan Veleba 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 9 5:30.47 397.00
6 19 Pavel PeksaPavel Peksa 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 5:38.50 358.00
7 16 Tomáš KružíkTomáš Kružík 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 5:41.46 345.00
9 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 15:15) official Vítr: +3.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 22 Matěj VomelaMatěj Vomela 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 10.52 447.00
2 30 Marek HortMarek Hort 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 11.79 254.00
3 38 Viktor PospíšilViktor Pospíšil 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 11.83 249.00
4 33 Jakub DoležalJakub Doležal 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 11.84 247.00
5 34 Jan DoležalJan Doležal 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 11.87 243.00
6 37 Tomáš PipekTomáš Pipek 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 12.40 180.00
7 90 Michal DobrovolnýMichal Dobrovolný 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 12.49 170.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 15:15) official Vítr: +3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 35 Oliver HarveyOliver Harvey 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 10.94 377.00
2 32 Patrik AbsolonPatrik Absolon 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 13.03 116.00
3 31 Michal TrávníčekMichal Trávníček 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 13.46 80.00
4 92 Lukáš AmbrožLukáš Ambrož 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 13.91 49.00
5 36 Vojtěch PipekVojtěch Pipek 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 14.05 41.00
6 75 Filip SvobodaFilip Svoboda 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 14.65 15.00
7 79 Marek VostalMarek Vostal 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 19.37 0.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 22 Matěj VomelaMatěj Vomela 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 10.52 447.00
2 35 Oliver HarveyOliver Harvey 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 10.94 377.00
3 30 Marek HortMarek Hort 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 11.79 254.00
4 38 Viktor PospíšilViktor Pospíšil 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 11.83 249.00
5 33 Jakub DoležalJakub Doležal 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 11.84 247.00
6 34 Jan DoležalJan Doležal 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 11.87 243.00
7 37 Tomáš PipekTomáš Pipek 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 12.40 180.00
8 90 Michal DobrovolnýMichal Dobrovolný 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 12.49 170.00
9 32 Patrik AbsolonPatrik Absolon 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 13.03 116.00
10 31 Michal TrávníčekMichal Trávníček 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 13.46 80.00
11 92 Lukáš AmbrožLukáš Ambrož 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 13.91 49.00
12 36 Vojtěch PipekVojtěch Pipek 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 14.05 41.00
13 75 Filip SvobodaFilip Svoboda 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 14.65 15.00
14 79 Marek VostalMarek Vostal 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 19.37 0.00

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 15:00) official Vítr: +3.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 25 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 09.58 792.00
2 46 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 09.58 792.00
3 2 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 09.73 763.00
4 69 Marta JurkováMarta Jurková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 10.41 637.00
5 89 Martina TurkováMartina Turková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 10.85 561.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 15:00) official Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Beáta MeschkováBeáta Meschková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 10.91 551.00
2 90 Šárka MezlíkováŠárka Mezlíková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 11.73 423.00
3 71 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 11.76 418.00
4 97 Karolína HalvováKarolína Halvová 07 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 5 11.85 405.00
5 94 Kristýna NeumanováKristýna Neumanová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 12.14 364.00
6 47 Eliška TrojanováEliška Trojanová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 12.57 307.00
7 80 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 13.00 255.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 20.6.2020 - 15:00) official Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 96 Tereza JedličkováTereza Jedličková 07 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 2 12.02 381.00
2 56 Ester BohmováEster Bohmová 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 13.07 247.00
3 95 Kristýna BeranováKristýna Beranová 08 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 6 13.71 178.00
4 73 Soňa JuřičkováSoňa Juřičková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 13.98 152.00
5 87 Simone VlastníkováSimone Vlastníková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 14.01 149.00
6 70 Jolana OttichováJolana Ottichová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 14.49 108.00
7 72 Lucie HoláLucie Holá 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 14.57 102.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 20.6.2020 - 15:00) official Vítr: +3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 69 Kristýna KollmannováKristýna Kollmannová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 12.83 275.00
2 29 Kristýna JaníčkováKristýna Janíčková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 12.85 273.00
3 48 Barbora KatovskáBarbora Katovská 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 13.65 184.00
4 99 Kateřina LukšováKateřina Lukšová 08 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 7 14.25 128.00
5 63 Tereza JanouškováTereza Janoušková 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 18.00 0.00
88 Anna OstráAnna Ostrá 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 DNF
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 25 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 09.58 792.00
1 46 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 09.58 792.00
3 2 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 09.73 763.00
4 69 Marta JurkováMarta Jurková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 10.41 637.00
5 89 Martina TurkováMartina Turková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 10.85 561.00
6 1 Beáta MeschkováBeáta Meschková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 10.91 551.00
7 90 Šárka MezlíkováŠárka Mezlíková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 11.73 423.00
8 71 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 11.76 418.00
9 97 Karolína HalvováKarolína Halvová 07 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 5 11.85 405.00
10 96 Tereza JedličkováTereza Jedličková 07 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 2 12.02 381.00
11 94 Kristýna NeumanováKristýna Neumanová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 12.14 364.00
12 47 Eliška TrojanováEliška Trojanová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 12.57 307.00
13 69 Kristýna KollmannováKristýna Kollmannová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 12.83 275.00
14 29 Kristýna JaníčkováKristýna Janíčková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 12.85 273.00
15 80 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 13.00 255.00
16 56 Ester BohmováEster Bohmová 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 13.07 247.00
17 48 Barbora KatovskáBarbora Katovská 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 13.65 184.00
18 95 Kristýna BeranováKristýna Beranová 08 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 6 13.71 178.00
19 73 Soňa JuřičkováSoňa Juřičková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 13.98 152.00
20 87 Simone VlastníkováSimone Vlastníková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 14.01 149.00
21 99 Kateřina LukšováKateřina Lukšová 08 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 7 14.25 128.00
22 70 Jolana OttichováJolana Ottichová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 14.49 108.00
23 72 Lucie HoláLucie Holá 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 14.57 102.00
24 63 Tereza JanouškováTereza Janoušková 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 18.00 0.00
88 Anna OstráAnna Ostrá 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 DNF

100 m překážek (0.84) - Žáci

(so, 20.6.2020 - 14:30) official Vítr: +3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 14.50 772.00
2 55 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 16.14 582.00
3 59 Dominik ZásmětaDominik Zásměta 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 18.39 362.00
4 78 Marek KratochvílMarek Kratochvíl 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 20.27 215.00
Celkem 4 závodníků

100 m překážek (0.84) - Ženy

(so, 20.6.2020 - 14:20) official Vítr: +3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 58 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 14.21
Celkem 1 závodníků

100 m překážek (0.84) - Juniorky

(so, 20.6.2020 - 14:23) official Vítr: +3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 12 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 18.19 469.00
6 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNF
Celkem 2 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 14:40) official Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 14 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 14.65 888.00
2 64 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 14.83 864.00
3 57 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 15.37 793.00
4 13 Eliška JuránováEliška Juránová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 17.03 593.00
5 50 Natali OrtováNatali Ortová 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 17.26 567.00
6 8 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 7 17.30 563.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 14:40) official Vítr: +3.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 15 Kateřina KotvováKateřina Kotvová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 18.08 480.00
2 66 Eva RemešováEva Remešová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 18.20 468.00
3 76 Ester DvořákováEster Dvořáková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 18.70 419.00
4 41 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 18.93 397.00
5 51 Kristýna PetrováKristýna Petrová 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 21.12 216.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 14 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 14.65 888.00
2 64 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 14.83 864.00
3 57 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 15.37 793.00
4 13 Eliška JuránováEliška Juránová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 17.03 593.00
5 50 Natali OrtováNatali Ortová 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 17.26 567.00
6 8 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 7 17.30 563.00
7 15 Kateřina KotvováKateřina Kotvová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 18.08 480.00
8 66 Eva RemešováEva Remešová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 18.20 468.00
9 76 Ester DvořákováEster Dvořáková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 18.70 419.00
10 41 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 18.93 397.00
11 51 Kristýna PetrováKristýna Petrová 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 21.12 216.00

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 14:50) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 27 Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 15.18
2 5 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 15.39 791.00
3 62 Renata LáníkováRenata Láníková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 15.91 725.00
4 22 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 16.42 664.00
5 63 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 16.84 615.00
6 8 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 17.66 524.00
43 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 14:50) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 44 Veronika ŠvandováVeronika Švandová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 18.39 449.00
2 17 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 18.53 435.00
3 42 Adéla ČermákováAdéla Čermáková 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 18.79 410.00
4 23 Vendula StaňkováVendula Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 19.33 360.00
5 77 Kristýna KučerováKristýna Kučerová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 20.41 269.00
6 49 Kateřina StaňkováKateřina Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 20.53 260.00
7 24 Lucie KrištofováLucie Krištofová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 25.04 23.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 27 Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 15.18
2 5 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 15.39 791.00
3 62 Renata LáníkováRenata Láníková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 15.91 725.00
4 22 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 16.42 664.00
5 63 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 16.84 615.00
6 8 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 17.66 524.00
7 44 Veronika ŠvandováVeronika Švandová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 18.39 449.00
8 17 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 18.53 435.00
9 42 Adéla ČermákováAdéla Čermáková 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 18.79 410.00
10 23 Vendula StaňkováVendula Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 19.33 360.00
11 77 Kristýna KučerováKristýna Kučerová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 20.41 269.00
12 49 Kateřina StaňkováKateřina Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 20.53 260.00
13 24 Lucie KrištofováLucie Krištofová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 25.04 23.00
43 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 DNF

110 m překážek (1.06) - Muži

(ne, 21.6.2020 - 10:00) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 21 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 16.98
Celkem 1 závodníků

110 m překážek (0.99) - Junioři

(ne, 21.6.2020 - 10:03) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 26 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 16.18 713.00
Celkem 1 závodníků

110 m překážek (0.91) - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 21.6.2020 - 10:06) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Tomáš KružíkTomáš Kružík 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 18.27 499.00
2 27 Vojtěch VečeřaVojtěch Večeřa 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 18.70 459.00
3 53 Jan VelebaJan Veleba 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 20.02 348.00
4 Petr PekárekPetr Pekárek 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 21.6.2020 - 10:06) official Vítr: +4.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 10 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 15.24 821.00
2 9 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 15.73 763.00
3 20 Robert GondaRobert Gonda 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 16.58 669.00
4 7 Lukáš BulíčekLukáš Bulíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 17.43 580.00
5 19 Pavel PeksaPavel Peksa 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 7 20.01 348.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 10 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 15.24 821.00
2 9 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 15.73 763.00
3 20 Robert GondaRobert Gonda 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 16.58 669.00
4 7 Lukáš BulíčekLukáš Bulíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 17.43 580.00
5 16 Tomáš KružíkTomáš Kružík 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 18.27 499.00
6 27 Vojtěch VečeřaVojtěch Večeřa 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 18.70 459.00
7 19 Pavel PeksaPavel Peksa 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 7 20.01 348.00
8 53 Jan VelebaJan Veleba 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 20.02 348.00
4 Petr PekárekPetr Pekárek 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 DNS

skok vysoký - Junioři

(so, 20.6.2020 - 17:03) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.381.441.471.501.531.561.591.621.651.681.711.741.771.80 Body
1 26 Ivo BřezkaIvo Březka
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 1.56 oxoooooxxx 434.00
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(so, 20.6.2020 - 17:06) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.261.321.381.441.471.501.531.561.591.621.651.681.711.741.771.801.831.861.89 Body
1 10 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 7 1.83 ----------xooxooxoxxooxoxxx 653.00
2 4 Petr PekárekPetr Pekárek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 9 1.68 ---------ooooxxx 528.00
3 16 Tomáš KružíkTomáš Kružík
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 3 1.68 oo-oooooooooxxoxxx 528.00
4 20 Robert GondaRobert Gonda
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 8 1.59 -----o-oxoxxoxx 457.00
5 19 Pavel PeksaPavel Peksa
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 5 1.47 ----xoxoxxx 367.00
6 53 Jan VelebaJan Veleba
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 2 1.47 ooooxoxxoxx 367.00
7 7 Lukáš BulíčekLukáš Bulíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 1 1.44 ooooxxoxxx 345.00
8 27 Vojtěch VečeřaVojtěch Večeřa
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 4 1.38 o-oxoxxx 303.00
9 Michal KrátkýMichal Krátký
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 6 NM xxx
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Žáci

(ne, 21.6.2020 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.261.291.321.351.381.411.441.471.501.531.561.591.621.651.681.711.741.771.80 Body
1 55 Matěj TučekMatěj Tuček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 2 1.50 ---o-oooxoxxoxxx 389.00
2 3 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 4 1.47 ---ooooooxxx 367.00
3 78 Marek KratochvílMarek Kratochvíl
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 3 1.35 --ooxoxx 283.00
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(so, 20.6.2020 - 15:16) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.261.321.381.411.441.471.501.531.561.59 Body
1 12 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 2 1.50 --ooooooxxx 621.00
6 Aneta KühwegováAneta Kühwegová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 1 NM xxx 0.00
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(so, 20.6.2020 - 15:18) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.261.321.381.411.441.471.501.531.561.591.621.651.681.711.74 Body
1 14 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 11 1.56 ----o--o-o-xx 689.00
2 8 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 9 1.47 --oooxooxxx 588.00
3 41 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 10 1.47 --ooxooxoxxx 588.00
4 50 Natali OrtováNatali Ortová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
03 8 1.47 --oooxxoxoxxx 588.00
5 13 Eliška JuránováEliška Juránová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 5 1.44 -oooooxxx 555.00
6 76 Ester DvořákováEster Dvořáková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 3 1.38 -oooxxx 491.00
7 64 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 4 1.38 ooxooxxx 491.00
8 57 Klára KousalováKlára Kousalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 7 1.38 oooxoxxx 491.00
9 15 Kateřina KotvováKateřina Kotvová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 1 1.38 oooxxoxxx 491.00
10= 66 Eva RemešováEva Remešová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 2 1.26 ooxxx 369.00
10= 51 Kristýna PetrováKristýna Petrová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
04 6 1.26 ooxxx 369.00
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(so, 20.6.2020 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.101.161.221.281.341.371.401.431.461.491.521.551.581.611.64 Body
1 62 Renata LáníkováRenata Láníková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 14 1.61 ooooooooxooxxoooxxoxxx 747.00
2 63 Nela FialováNela Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 9 1.46 -ooooooxoxoxxx 577.00
3 23 Vendula StaňkováVendula Staňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 10 1.43 ooooooxoxoxxx 544.00
4 44 Veronika ŠvandováVeronika Švandová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 12 1.37 -oooooxxx 481.00
5 5 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 11 1.34 --oooxxx 449.00
6 42 Adéla ČermákováAdéla Čermáková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 6 1.28 ooooxx 389.00
7 22 Anna DobešováAnna Dobešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 8 1.28 oooxxoxxx 389.00
8= 49 Kateřina StaňkováKateřina Staňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 2 1.22 oxooxxx 331.00
8= 17 Julie MachovcováJulie Machovcová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 5 1.22 oxooxxx 331.00
10 8 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 3 1.22 ooxoxxx 331.00
11= 77 Kristýna KučerováKristýna Kučerová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 4 1.16 ooxx 275.00
11= 24 Lucie KrištofováLucie Krištofová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 1 1.16 ooxxx 275.00
43 Sára PavliduSára Pavlidu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 13 DNS
Celkem 13 závodníků

skok o tyči - Junioři

(ne, 21.6.2020 - 11:43) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.601.802.002.102.202.302.402.502.602.702.802.903.003.103.203.303.403.503.603.70 Body
1 26 Ivo BřezkaIvo Březka
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 3.10 --------o-ooxoxoxxx 381.00
Celkem 1 závodníků

skok o tyči - Dorostenci

(ne, 21.6.2020 - 11:46) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.601.802.002.102.202.302.402.502.602.702.802.903.003.103.203.303.603.804.004.10 Body
1 10 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 9 4.00 ----------------oooxxx 617.00
2 53 Jan VelebaJan Veleba
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 7 3.20 --------xxoxoooooxoxxx 406.00
3 16 Tomáš KružíkTomáš Kružík
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 8 3.10 -------o-ooooxoxxx 381.00
4 7 Lukáš BulíčekLukáš Bulíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 6 2.30 o-oxoxooxxx 199.00
5 27 Vojtěch VečeřaVojtěch Večeřa
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 4 2.30 ooxoxoxxooxxx 199.00
6 20 Robert GondaRobert Gonda
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 5 2.20 oooxxooxxx 179.00
7 19 Pavel PeksaPavel Peksa
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 3 1.60 oxxx 70.00
9 Michal KrátkýMichal Krátký
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 2 NM xxx
Celkem 8 závodníků

skok o tyči - Žáci

(so, 20.6.2020 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.601.802.002.102.202.302.402.502.602.70 Body
1 3 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 1 2.30 ooooooxxx 199.00
2 55 Matěj TučekMatěj Tuček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 3 1.80 xooxxx 103.00
3 59 Dominik ZásmětaDominik Zásměta
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 4 1.60 o---- 70.00
78 Marek KratochvílMarek Kratochvíl
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 2 NM xxx
Poznámky/pokusy:
" Dominik Zásměta 2. 10. 2006, TJ Spartak Třebíč špatně došlápl, ošetřen na chirurgii v Třebíči, nález: zlomenina kotníku pravé dolní končetiny.
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Junioři

(so, 20.6.2020 - 14:43) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 26 Ivo BřezkaIvo Březka
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 5.78 +3.6 m/s 5.78  +3.6x5.66  +2.25.780.00.00.0 540.00
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 20.6.2020 - 14:46) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 10 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 10 6.37 +3.1 m/s 6.15 +0.1 m/s 6.08  +3.06.15  +0.16.37  +3.16.370.00.00.0 668.00
2 20 Robert GondaRobert Gonda
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 9 6.08 +2.0 m/s 5.48  +1.66.08  +2.06.00  +2.66.080.00.00.0 604.00
3 9 Michal KrátkýMichal Krátký
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 1 5.76 +2.6 m/s 5.60 +1.3 m/s 5.60  +1.35.76  +2.65.55  +1.15.760.00.00.0 535.00
4 19 Pavel PeksaPavel Peksa
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 7 5.75 +2.2 m/s 5.69 +1.0 m/s 5.69  +1.0x5.75  +2.25.750.00.00.0 533.00
5 16 Tomáš KružíkTomáš Kružík
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 8 5.67 +2.4 m/s x5.67  +2.4x5.670.00.00.0 516.00
6 4 Petr PekárekPetr Pekárek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 6 5.29 +3.1 m/s 5.04  +3.75.06  +2.35.29  +3.15.290.00.00.0 439.00
7 53 Jan VelebaJan Veleba
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 3 5.12 +3.9 m/s 4.59 +0.8 m/s 4.59  +0.84.99  +4.65.12  +3.95.120.00.00.0 405.00
8 27 Vojtěch VečeřaVojtěch Večeřa
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 5 4.95 +2.1 m/s 4.57 +1.7 m/s 4.57  +1.74.95  +2.14.75  +3.04.950.00.00.0 373.00
9 7 Lukáš BulíčekLukáš Bulíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 2 4.25 +1.4 m/s 4.21  +0.3x4.25  +1.44.250.00.00.0 247.00
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Žáci

(ne, 21.6.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 3 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 4 5.67 +2.3 m/s 5.36 +1.9 m/s 5.36  +4.45.36  +1.95.67  +2.35.670.00.00.0 516.00
2 78 Marek KratochvílMarek Kratochvíl
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 2 5.03 +0.2 m/s 4.80  +0.94.71  +1.45.03  +0.25.030.00.00.0 388.00
3 55 Matěj TučekMatěj Tuček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 3 4.74 +2.1 m/s 4.62 +2.0 m/s 4.62  +2.04.74  +2.1x4.740.00.00.0 333.00
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(so, 20.6.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 22 Matěj VomelaMatěj Vomela
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 15 4.26 +1.8 m/s 4.03  +1.74.26  +1.84.04  +1.04.260.00.00.0 249.00
2 32 Patrik AbsolonPatrik Absolon
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 10 4.21 +0.6 m/s 4.21  +0.64.11  +1.2x4.210.00.00.0 240.00
3 33 Jakub DoležalJakub Doležal
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 14 4.08 +1.5 m/s 3.98  +2.1x4.08  +1.54.080.00.00.0 219.00
4 35 Oliver HarveyOliver Harvey
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 6 3.96 +2.3 m/s 3.86 +0.6 m/s x3.96  +2.33.86  +0.63.960.00.00.0 199.00
5 30 Marek HortMarek Hort
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 12 3.84 +1.2 m/s 3.84  +1.23.73  -1.33.70  +2.43.840.00.00.0 181.00
6 34 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 11 3.82 -1.1 m/s 3.74  +2.13.82  -1.13.72  +3.43.820.00.00.0 177.00
7 37 Tomáš PipekTomáš Pipek
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 5 3.73 +1.5 m/s 3.38  +1.73.73  +1.53.55  +1.23.730.00.00.0 164.00
8 31 Michal TrávníčekMichal Trávníček
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 8 3.72 +1.8 m/s 3.72  +1.83.63  +1.23.32  +1.03.720.00.00.0 162.00
9 38 Viktor PospíšilViktor Pospíšil
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 13 3.58 +0.5 m/s xx3.58  +0.53.580.00.00.0 142.00
10 90 Michal DobrovolnýMichal Dobrovolný
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 9 3.54 +0.6 m/s 3.10  +2.0x3.54  +0.63.540.00.00.0 136.00
11 75 Filip SvobodaFilip Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 7 3.38 +1.9 m/s 3.38  +1.93.38  +0.93.37  +1.73.380.00.00.0 114.00
12 92 Lukáš AmbrožLukáš Ambrož
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 1 3.36 +3.2 m/s 3.36  +3.2x3.22  +2.33.360.00.00.0 111.00
13 36 Vojtěch PipekVojtěch Pipek
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 3 3.30 +2.3 m/s 3.06 +1.6 m/s 3.30  +2.33.05  +0.93.06  +1.63.300.00.00.0 103.00
14 79 Marek VostalMarek Vostal
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 2 2.80 +2.5 m/s 2.72 +1.0 m/s 2.80  +2.5x2.72  +1.02.800.00.00.0 44.00
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Juniorky

(ne, 21.6.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 12 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 2 4.72 +1.8 m/s 4.72  +1.84.26  +1.54.72  +2.94.720.00.00.0 485.00
2 6 Aneta KühwegováAneta Kühwegová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 1 4.41 +3.7 m/s 4.33 +1.0 m/s 4.41  +3.7x4.33  +1.04.410.00.00.0 406.00
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(ne, 21.6.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 14 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 11 5.35 +2.6 m/s x4.95  +2.55.35  +2.65.350.00.00.0 657.00
2 64 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 9 5.32 +3.6 m/s 5.04 +1.7 m/s 5.04  +1.75.32  +3.65.23  +3.95.320.00.00.0 648.00
3 13 Eliška JuránováEliška Juránová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 8 5.05 +2.8 m/s 4.99 +1.7 m/s 4.99  +1.75.05  +2.80.05.050.00.00.0 573.00
4 15 Kateřina KotvováKateřina Kotvová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 4 5.05 +2.1 m/s 4.59 +0.0 m/s 4.59  +0.04.92  +3.35.05  +2.15.050.00.00.0 573.00
5 57 Klára KousalováKlára Kousalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 10 5.00 +4.0 m/s 4.97 +0.8 m/s 5.00  +4.04.97  +0.84.87  +1.75.000.00.00.0 559.00
6 50 Natali OrtováNatali Ortová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
03 6 4.77 +1.6 m/s 4.77  +1.64.67  +2.84.74  +3.94.770.00.00.0 498.00
7 8 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 5 4.65 +2.6 m/s 4.22 +2.0 m/s 4.22  +2.04.65  +2.64.58  +3.84.650.00.00.0 466.00
8 41 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 7 4.56 +3.5 m/s x4.56  +3.54.52  +2.64.560.00.00.0 443.00
9 51 Kristýna PetrováKristýna Petrová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
04 3 4.20 +1.8 m/s 3.98  +1.04.20  +1.84.12  +4.34.200.00.00.0 355.00
10 66 Eva RemešováEva Remešová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 2 4.19 +2.7 m/s 3.58 +1.8 m/s 3.57  +0.94.19  +2.73.58  +1.84.190.00.00.0 352.00
11 76 Ester DvořákováEster Dvořáková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 1 4.18 +1.9 m/s 4.18  +1.93.70  +2.0x4.180.00.00.0 350.00
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Žákyně

(ne, 21.6.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 5 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 12 4.96 +1.4 m/s 4.82  +1.94.96  +1.44.96  +3.34.960.00.00.0 548.00
2 63 Nela FialováNela Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 13 4.83 +1.8 m/s 4.63  +0.74.75  +1.44.83  +1.84.830.00.00.0 514.00
3 23 Vendula StaňkováVendula Staňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 14 4.81 +2.5 m/s 4.70 +0.6 m/s 4.81  +2.54.70  +0.64.42  +1.24.810.00.00.0 508.00
4 62 Renata LáníkováRenata Láníková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 8 4.75 +1.0 m/s 4.74  +2.04.47  -0.84.75  +1.04.750.00.00.0 492.00
5 22 Anna DobešováAnna Dobešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 11 4.71 +0.5 m/s 4.71  +0.54.68  +1.74.66  +3.04.710.00.00.0 482.00
6 49 Kateřina StaňkováKateřina Staňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 10 4.59 +0.7 m/s x4.59  +0.74.36  +0.14.590.00.00.0 451.00
7 8 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 6 4.56 +0.0 m/s 4.06  +1.94.56  +0.04.55  +0.94.560.00.00.0 443.00
8 44 Veronika ŠvandováVeronika Švandová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 9 4.52 +3.7 m/s 4.33 +1.8 m/s 4.52  +3.74.33  +1.84.27  +1.94.520.00.00.0 433.00
MS Tereza HalvováTereza Halvová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 7 4.22 +0.9 m/s 4.22  +0.94.12  +0.03.87  +0.84.220.00.00.0
10 42 Adéla ČermákováAdéla Čermáková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 5 4.02 +3.3 m/s 3.86 +1.0 m/s 4.02  +3.33.59  +0.03.86  +1.04.020.00.00.0 312.00
11 24 Lucie KrištofováLucie Krištofová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 2 3.92 +1.0 m/s 3.75  +2.13.92  +1.03.66  +0.93.920.00.00.0 290.00
MS Kristýna BudínováKristýna Budínová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 1 3.86 +1.7 m/s 3.86  +1.73.65  +2.7x3.860.00.00.0
13 17 Julie MachovcováJulie Machovcová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 4 3.83 +0.9 m/s 3.42  +3.03.83  +0.9x3.830.00.00.0 270.00
14 77 Kristýna KučerováKristýna Kučerová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 3 3.74 +2.0 m/s 3.68  +3.33.22  +1.43.74  +2.03.740.00.00.0 250.00
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (so, 20.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 25 Klára VavřinováKlára Vavřinová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 11 5.02 +0.1 m/s 4.70  +1.14.76  +1.15.02  +0.15.020.00.00.0 565.00
2 2 Emma DreisigováEmma Dreisigová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 9 4.78 +2.7 m/s 4.48 +1.6 m/s 4.48  +1.64.78  +2.7x4.780.00.00.0 500.00
3 46 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 10 4.61 +2.9 m/s x4.61  +2.94.514.610.00.00.0 456.00
4 89 Martina TurkováMartina Turková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 7 4.36 +1.2 m/s 4.36  +1.24.32  +0.04.22  +1.24.360.00.00.0 393.00
5 94 Kristýna NeumanováKristýna Neumanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 5 3.94 +1.9 m/s 3.94  +1.93.92  +2.0x3.940.00.00.0 294.00
6 80 Pavla MikulášováPavla Mikulášová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 2 3.85 +1.8 m/s x3.71  +0.93.85  +1.83.850.00.00.0 274.00
7 47 Eliška TrojanováEliška Trojanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 3 3.82 +0.8 m/s 3.65  +2.53.82  +0.83.72  +1.03.820.00.00.0 267.00
8 90 Šárka MezlíkováŠárka Mezlíková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 1 3.77 +0.9 m/s x3.77  +0.93.77  +0.03.770.00.00.0 257.00
1 Beáta MeschkováBeáta Meschková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 6 NM xxx0.00.00.00.0
71 Kateřina KučerováKateřina Kučerová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 4 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 10 závodníků
Finále B (so, 20.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 69 Marta JurkováMarta Jurková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 15 4.15 +1.5 m/s 4.15  +1.54.11  +1.14.15  +2.74.150.00.00.0 343.00
2 97 Karolína HalvováKarolína Halvová
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
07 14 3.98 +0.6 m/s 3.86  +1.53.92  +1.13.98  +0.63.980.00.00.0 303.00
3 96 Tereza JedličkováTereza Jedličková
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
07 4 3.84 +2.5 m/s 2.87 +1.9 m/s x2.87  +1.93.84  +2.53.840.00.00.0 272.00
4 48 Barbora KatovskáBarbora Katovská
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 12 3.82 +1.0 m/s 3.58  +2.63.62  +1.93.82  +1.03.820.00.00.0 267.00
5 69 Kristýna KollmannováKristýna Kollmannová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 13 3.69 +1.7 m/s 3.61  +2.83.69  +1.73.68  +1.63.690.00.00.0 239.00
6 99 Kateřina LukšováKateřina Lukšová
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
08 5 3.52 +2.4 m/s 3.25 +0.8 m/s 3.25  +0.83.52  +2.43.17  +1.53.520.00.00.0 204.00
7 56 Ester BohmováEster Bohmová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 2 3.51 +2.7 m/s 3.47 +1.6 m/s 3.46  +2.43.51  +2.73.47  +1.63.510.00.00.0 202.00
8 29 Kristýna JaníčkováKristýna Janíčková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 10 3.45 +0.3 m/s 3.45  +0.33.36  +0.63.19  +1.73.450.00.00.0 190.00
9 72 Lucie HoláLucie Holá
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 9 3.45 +1.0 m/s x3.45  +1.03.36  +1.73.450.00.00.0 190.00
10= 73 Soňa JuřičkováSoňa Juřičková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 11 3.35 +1.3 m/s xx3.35  +1.33.350.00.00.0 170.00
10= 70 Jolana OttichováJolana Ottichová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 8 3.35 +2.0 m/s x3.35  +2.0x3.350.00.00.0 170.00
12 95 Kristýna BeranováKristýna Beranová
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
08 1 3.29 +3.6 m/s 3.29  +3.6xx3.290.00.00.0 159.00
13 87 Simone VlastníkováSimone Vlastníková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 7 3.18 +0.3 m/s 3.18  +0.3x3.14  +1.43.180.00.00.0 139.00
14 88 Anna OstráAnna Ostrá
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 6 3.01 +1.5 m/s 2.72  +1.13.01  +1.52.71  +1.53.010.00.00.0 109.00
15 63 Tereza JanouškováTereza Janoušková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 3 2.67 +2.5 m/s 2.59  +2.22.67  +2.52.59  +2.12.670.00.00.0 56.00
Celkem 15 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 20.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 66 Eva RemešováEva Remešová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 12 11.32 10.5611.1811.3211.320.00.00.0 616.00
2 14 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 11 11.30 11.2911.3011.2411.300.00.00.0 615.00
3 13 Eliška JuránováEliška Juránová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 10 10.45 09.8110.4509.9810.450.00.00.0 559.00
4 64 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 8 10.26 09.79x10.2610.260.00.00.0 546.00
MS Barbora KeliarováBarbora Keliarová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 9 10.17 09.2609.0110.1710.170.00.00.0
6 50 Natali OrtováNatali Ortová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
03 7 09.41 09.4108.8809.2309.410.00.00.0 491.00
7 8 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 6 08.98 08.2808.5808.9808.980.00.00.0 463.00
8 57 Klára KousalováKlára Kousalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 3 07.99 x07.5807.9907.990.00.00.0 399.00
9 76 Ester DvořákováEster Dvořáková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 5 07.89 07.5407.8307.8907.890.00.00.0 392.00
10 41 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 2 07.88 07.8807.5107.1207.880.00.00.0 392.00
11 15 Kateřina KotvováKateřina Kotvová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 4 07.58 07.5807.3506.7807.580.00.00.0 372.00
12 51 Kristýna PetrováKristýna Petrová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
04 1 07.09 07.0906.6805.4907.090.00.00.0 341.00
Celkem 12 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 20.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 5 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 14 10.25 10.25xx10.250.00.00.0 546.00
2 24 Lucie KrištofováLucie Krištofová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 11 09.36 09.36xx09.360.00.00.0 488.00
3 62 Renata LáníkováRenata Láníková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 13 09.17 09.0209.1709.0709.170.00.00.0 475.00
4 49 Kateřina StaňkováKateřina Staňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 9 09.00 07.5308.7909.0009.000.00.00.0 464.00
5 63 Nela FialováNela Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 10 08.63 08.3808.6308.2108.630.00.00.0 440.00
6 22 Anna DobešováAnna Dobešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 8 08.23 08.2307.5407.9308.230.00.00.0 414.00
7 23 Vendula StaňkováVendula Staňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 7 07.74 07.7407.34x07.740.00.00.0 383.00
8 42 Adéla ČermákováAdéla Čermáková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 6 07.35 07.35--07.350.00.00.0 357.00
9 17 Julie MachovcováJulie Machovcová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 1 06.74 05.4406.0806.7406.740.00.00.0 318.00
10 77 Kristýna KučerováKristýna Kučerová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 4 06.66 06.1006.4206.6606.660.00.00.0 313.00
11 44 Veronika ŠvandováVeronika Švandová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 3 06.63 06.0205.5906.6306.630.00.00.0 311.00
12 8 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 5 05.89 05.6105.8905.8405.890.00.00.0 264.00
Celkem 12 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 21.6.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 3 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 4 08.96 07.6908.9608.2408.960.00.00.0 423.00
2 78 Marek KratochvílMarek Kratochvíl
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 2 07.71 06.7307.6707.7107.710.00.00.0 349.00
3 55 Matěj TučekMatěj Tuček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 3 07.33 07.3305.81x07.330.00.00.0 327.00
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 4kg - Juniorky

(so, 20.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 6 Aneta KühwegováAneta Kühwegová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 2 09.21 08.5208.8609.2109.210.00.00.0 478.00
2 12 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 1 07.25 06.9507.1007.2507.250.00.00.0 351.00
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 20.6.2020 - 15:46) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 10 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 10 13.22 x12.7213.2213.220.00.00.0 681.00
2 9 Michal KrátkýMichal Krátký
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 8 11.15 10.1509.9711.1511.150.00.00.0 555.00
3 20 Robert GondaRobert Gonda
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 1 10.99 10.6310.7410.9910.990.00.00.0 545.00
MS Jakub JanečekJakub Janeček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 9 10.89 10.8910.29x10.890.00.00.0
5 53 Jan VelebaJan Veleba
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 6 09.94 09.2209.9409.9309.940.00.00.0 482.00
6 27 Vojtěch VečeřaVojtěch Večeřa
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 7 09.34 08.65x09.3409.340.00.00.0 446.00
7 7 Lukáš BulíčekLukáš Bulíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 4 09.16 08.3208.7909.1609.160.00.00.0 435.00
8 19 Pavel PeksaPavel Peksa
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 3 08.61 08.2508.6108.4908.610.00.00.0 403.00
9 4 Petr PekárekPetr Pekárek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 5 08.35 07.8508.3008.3508.350.00.00.0 387.00
10 16 Tomáš KružíkTomáš Kružík
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 2 08.16 07.1508.0508.1608.160.00.00.0 376.00
Celkem 10 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(so, 20.6.2020 - 15:43) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 26 Ivo BřezkaIvo Březka
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 07.87 x07.87-07.870.00.00.0 359.00
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 20.6.2020 - 15:41) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 17.43 16.79x16.8916.8917.0817.43x
Celkem 1 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(so, 20.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 3 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 1 21.33 21.330.00.021.330.00.00.0 297.00
2 59 Dominik ZásmětaDominik Zásměta
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 3 20.64 20.640.00.020.640.00.00.0 284.00
3 55 Matěj TučekMatěj Tuček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 4 18.70 18.700.00.018.700.00.00.0 248.00
4 78 Marek KratochvílMarek Kratochvíl
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 2 17.47 17.470.00.017.470.00.00.0 225.00
Celkem 4 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(ne, 21.6.2020 - 10:46) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 10 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 10 40.12 40.120.00.040.120.00.00.0 667.00
2 27 Vojtěch VečeřaVojtěch Večeřa
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 9 33.94 33.940.00.033.940.00.00.0 543.00
MS Jakub JanečekJakub Janeček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 8 29.77 0.0
4 53 Jan VelebaJan Veleba
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 4 28.08 28.080.00.028.080.00.00.0 427.00
5 7 Lukáš BulíčekLukáš Bulíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 6 27.71 27.710.00.027.710.00.00.0 420.00
6 20 Robert GondaRobert Gonda
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 7 22.28 22.280.00.022.280.00.00.0 315.00
7 9 Michal KrátkýMichal Krátký
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 5 20.28 20.280.00.020.280.00.00.0 277.00
8 16 Tomáš KružíkTomáš Kružík
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 2 18.03 18.030.00.018.030.00.00.0 235.00
9 19 Pavel PeksaPavel Peksa
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 3 16.04 16.040.00.016.040.00.00.0 199.00
Celkem 9 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři

(ne, 21.6.2020 - 10:43) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 26 Ivo BřezkaIvo Březka
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 18.05 0.0 236.00
Celkem 1 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(ne, 21.6.2020 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 40.60 0.0
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(ne, 21.6.2020 - 11:41) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 14 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 38.04 0.00.00.00.00.00.00.0 630.00
2 64 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 37.03 0.00.00.00.00.00.00.0 610.00
3= 66 Eva RemešováEva Remešová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 33.27 0.00.00.00.00.00.00.0 539.00
3= 13 Eliška JuránováEliška Juránová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 33.27 0.00.00.00.00.00.00.0 539.00
5 8 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 28.92 0.00.00.00.00.00.00.0 456.00
MS Barbora KeliarováBarbora Keliarová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 26.13 0.0
7 50 Natali OrtováNatali Ortová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
03 22.50 0.00.00.00.00.00.00.0 335.00
8 57 Klára KousalováKlára Kousalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 22.28 0.00.00.00.00.00.00.0 331.00
9 15 Kateřina KotvováKateřina Kotvová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 21.62 0.00.00.00.00.00.00.0 319.00
10 76 Ester DvořákováEster Dvořáková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 21.10 0.00.00.00.00.00.00.0 309.00
11 51 Kristýna PetrováKristýna Petrová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
04 15.76 0.00.00.00.00.00.00.0 211.00
12 41 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 14.72 0.00.00.00.00.00.00.0 192.00
Celkem 12 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(ne, 21.6.2020 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 5 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 30.65 0.00.00.00.00.00.00.0 489.00
2 49 Kateřina StaňkováKateřina Staňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 28.21 0.00.00.00.00.00.00.0 443.00
3 63 Nela FialováNela Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 28.16 0.00.00.00.00.00.00.0 442.00
4 22 Anna DobešováAnna Dobešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 25.03 0.00.00.00.00.00.00.0 383.00
5 44 Veronika ŠvandováVeronika Švandová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 22.63 0.00.00.00.00.00.00.0 338.00
6 8 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 20.71 0.00.00.00.00.00.00.0 302.00
7 17 Julie MachovcováJulie Machovcová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 19.97 0.00.00.00.00.00.00.0 288.00
8 62 Renata LáníkováRenata Láníková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 19.83 0.00.00.00.00.00.00.0 286.00
9 23 Vendula StaňkováVendula Staňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 19.68 0.00.00.00.00.00.00.0 283.00
10 24 Lucie KrištofováLucie Krištofová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 18.24 0.00.00.00.00.00.00.0 256.00
11 77 Kristýna KučerováKristýna Kučerová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 12.91 0.00.00.00.00.00.00.0 159.00
12 42 Adéla ČermákováAdéla Čermáková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 09.14 0.00.00.00.00.00.00.0 91.00
Celkem 12 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(so, 20.6.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 3 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 3 36.49 36.490.00.036.490.00.00.0 392.00
2 55 Matěj TučekMatěj Tuček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 2 27.23 27.230.00.027.230.00.00.0 260.00
3 78 Marek KratochvílMarek Kratochvíl
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 1 22.61 22.610.00.022.610.00.00.0 197.00
59 Dominik ZásmětaDominik Zásměta
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 600g - Juniorky

(ne, 21.6.2020 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS 49 Kateřina StaňkováKateřina Staňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 3 32.44 0.0
2 6 Aneta KühwegováAneta Kühwegová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 4 28.28 0.0 444.00
MS Adéla KývalováAdéla Kývalová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 2 23.55 0.0
4 12 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 1 18.52 18.520.00.018.520.00.00.0 261.00
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci

(ne, 21.6.2020 - 13:36) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 10 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 10 50.96 50.960.00.050.960.00.00.0 603.00
2 16 Tomáš KružíkTomáš Kružík
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 8 37.62 37.620.00.037.620.00.00.0 408.00
3 19 Pavel PeksaPavel Peksa
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 5 37.14 37.140.00.037.140.00.00.0 401.00
4 20 Robert GondaRobert Gonda
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 6 36.92 36.920.00.036.920.00.00.0 398.00
5 53 Jan VelebaJan Veleba
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 9 35.27 35.270.00.035.270.00.00.0 374.00
MS Jakub JanečekJakub Janeček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 33.34 0.0
7 7 Lukáš BulíčekLukáš Bulíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 3 26.14 26.140.00.026.140.00.00.0 245.00
8 9 Michal KrátkýMichal Krátký
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 2 24.63 24.630.00.024.630.00.00.0 224.00
9 27 Vojtěch VečeřaVojtěch Večeřa
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 4 17.66 17.660.00.017.660.00.00.0 130.00
Celkem 9 závodníků

hod oštěpem 800g - Junioři

(ne, 21.6.2020 - 13:33) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 26 Ivo BřezkaIvo Březka
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 32.10 0.0 329.00
Celkem 1 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(so, 20.6.2020 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 30 Marek HortMarek Hort
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 15 44.95 44.950.00.044.950.00.00.0 265.00
2 35 Oliver HarveyOliver Harvey
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 3 39.56 39.560.00.039.560.00.00.0 221.00
3 37 Tomáš PipekTomáš Pipek
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 14 39.15 39.150.00.039.150.00.00.0 217.00
4 33 Jakub DoležalJakub Doležal
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 9 34.80 34.800.00.034.800.00.00.0 182.00
5 22 Matěj VomelaMatěj Vomela
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 12 32.34 32.340.00.032.340.00.00.0 162.00
6 34 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 11 30.07 30.070.00.030.070.00.00.0 144.00
7 79 Marek VostalMarek Vostal
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 13 29.91 29.910.00.029.910.00.00.0 143.00
8 36 Vojtěch PipekVojtěch Pipek
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 6 29.46 29.460.00.029.460.00.00.0 139.00
9 75 Filip SvobodaFilip Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 7 28.66 28.660.00.028.660.00.00.0 133.00
10 92 Lukáš AmbrožLukáš Ambrož
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 1 27.98 27.980.00.027.980.00.00.0 127.00
11 90 Michal DobrovolnýMichal Dobrovolný
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 8 27.28 27.280.00.027.280.00.00.0 122.00
12 32 Patrik AbsolonPatrik Absolon
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 10 26.79 26.790.00.026.790.00.00.0 118.00
13 31 Michal TrávníčekMichal Trávníček
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 2 26.46 26.460.00.026.460.00.00.0 116.00
14 38 Viktor PospíšilViktor Pospíšil
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 5 24.87 24.870.00.024.870.00.00.0 103.00
Celkem 14 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (so, 20.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 47 Eliška TrojanováEliška Trojanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 11 47.83 47.830.00.047.830.00.00.0 452.00
2 25 Klára VavřinováKlára Vavřinová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 10 44.53 44.530.00.044.530.00.00.0 411.00
3 1 Beáta MeschkováBeáta Meschková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 9 41.86 41.860.00.041.860.00.00.0 378.00
4 46 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek <