Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor Vysočiny ve vícebojích

Třebíč (20. - 21. 6. 2020)

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(ne, 21.6.2020 - 11:41) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 14 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 38.04 0.00.00.00.00.00.00.0 630.00
2 64 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 37.03 0.00.00.00.00.00.00.0 610.00
3= 66 Eva RemešováEva Remešová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 33.27 0.00.00.00.00.00.00.0 539.00
3= 13 Eliška JuránováEliška Juránová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 33.27 0.00.00.00.00.00.00.0 539.00
5 8 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 28.92 0.00.00.00.00.00.00.0 456.00
MS Barbora KeliarováBarbora Keliarová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 26.13 0.0
7 50 Natali OrtováNatali Ortová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
03 22.50 0.00.00.00.00.00.00.0 335.00
8 57 Klára KousalováKlára Kousalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 22.28 0.00.00.00.00.00.00.0 331.00
9 15 Kateřina KotvováKateřina Kotvová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 21.62 0.00.00.00.00.00.00.0 319.00
10 76 Ester DvořákováEster Dvořáková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 21.10 0.00.00.00.00.00.00.0 309.00
11 51 Kristýna PetrováKristýna Petrová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
04 15.76 0.00.00.00.00.00.00.0 211.00
12 41 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 14.72 0.00.00.00.00.00.00.0 192.00
Celkem 12 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(ne, 21.6.2020 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 5 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 30.65 0.00.00.00.00.00.00.0 489.00
2 49 Kateřina StaňkováKateřina Staňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 28.21 0.00.00.00.00.00.00.0 443.00
3 63 Nela FialováNela Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 28.16 0.00.00.00.00.00.00.0 442.00
4 22 Anna DobešováAnna Dobešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 25.03 0.00.00.00.00.00.00.0 383.00
5 44 Veronika ŠvandováVeronika Švandová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 22.63 0.00.00.00.00.00.00.0 338.00
6 8 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 20.71 0.00.00.00.00.00.00.0 302.00
7 17 Julie MachovcováJulie Machovcová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 19.97 0.00.00.00.00.00.00.0 288.00
8 62 Renata LáníkováRenata Láníková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 19.83 0.00.00.00.00.00.00.0 286.00
9 23 Vendula StaňkováVendula Staňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 19.68 0.00.00.00.00.00.00.0 283.00
10 24 Lucie KrištofováLucie Krištofová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 18.24 0.00.00.00.00.00.00.0 256.00
11 77 Kristýna KučerováKristýna Kučerová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 12.91 0.00.00.00.00.00.00.0 159.00
12 42 Adéla ČermákováAdéla Čermáková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 09.14 0.00.00.00.00.00.00.0 91.00
Celkem 12 závodníků