Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor Vysočiny ve vícebojích

Třebíč (20. - 21. 6. 2020)

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 35 Oliver HarveyOliver Harvey 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 2:35.52 435.00
2 90 Michal DobrovolnýMichal Dobrovolný 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 2:36.42 426.00
3 34 Jan DoležalJan Doležal 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 2:47.78 319.00
4 22 Matěj VomelaMatěj Vomela 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 2:58.86 228.00
5 32 Patrik AbsolonPatrik Absolon 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 3:10.24 150.00
6 33 Jakub DoležalJakub Doležal 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 3:20.26 94.00
7 30 Marek HortMarek Hort 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 3:20.53 92.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 92 Lukáš AmbrožLukáš Ambrož 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 2:54.43 263.00
2 38 Viktor PospíšilViktor Pospíšil 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 3:00.65 215.00
3 37 Tomáš PipekTomáš Pipek 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 3:01.70 207.00
4 75 Filip SvobodaFilip Svoboda 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 3:09.16 157.00
5 36 Vojtěch PipekVojtěch Pipek 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 3:17.45 108.00
6 31 Michal TrávníčekMichal Trávníček 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 3:26.40 65.00
7 79 Marek VostalMarek Vostal 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 4:19.93 0.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 35 Oliver HarveyOliver Harvey 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 2:35.52 435.00
2 90 Michal DobrovolnýMichal Dobrovolný 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 2:36.42 426.00
3 34 Jan DoležalJan Doležal 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 2:47.78 319.00
4 92 Lukáš AmbrožLukáš Ambrož 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 2:54.43 263.00
5 22 Matěj VomelaMatěj Vomela 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 2:58.86 228.00
6 38 Viktor PospíšilViktor Pospíšil 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 3:00.65 215.00
7 37 Tomáš PipekTomáš Pipek 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 3:01.70 207.00
8 75 Filip SvobodaFilip Svoboda 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 3:09.16 157.00
9 32 Patrik AbsolonPatrik Absolon 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 3:10.24 150.00
10 36 Vojtěch PipekVojtěch Pipek 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 3:17.45 108.00
11 33 Jakub DoležalJakub Doležal 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 3:20.26 94.00
12 30 Marek HortMarek Hort 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 3:20.53 92.00
13 31 Michal TrávníčekMichal Trávníček 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 3:26.40 65.00
14 79 Marek VostalMarek Vostal 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 4:19.93 0.00

800 m - Juniorky

(ne, 21.6.2020 - 12:51) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 6 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 13 2:36.88 609.00
2 12 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12 3:03.47 334.00
Celkem 2 závodníků

800 m - Dorostenky

(ne, 21.6.2020 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 14 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 9 2:46.66 499.00
2 15 Kateřina KotvováKateřina Kotvová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 2:47.10 494.00
3 50 Natali OrtováNatali Ortová 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 10 2:47.44 491.00
4 13 Eliška JuránováEliška Juránová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 2:48.08 484.00
5 8 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 2:48.42 480.00
6 57 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 2:49.89 465.00
7 64 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 2:50.00 464.00
8 76 Ester DvořákováEster Dvořáková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 3:01.53 351.00
9 41 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 3:11.96 262.00
10 66 Eva RemešováEva Remešová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 3:17.26 221.00
11 51 Kristýna PetrováKristýna Petrová 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 11 3:29.09 143.00
Celkem 11 závodníků

800 m - Žákyně

(ne, 21.6.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 17 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 2:35.36 627.00
2 5 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 2:36.38 615.00
3 44 Veronika ŠvandováVeronika Švandová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 2:50.66 457.00
4 23 Vendula StaňkováVendula Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 2:55.63 407.00
5 63 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 2:56.63 397.00
6 8 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 12 2:56.74 396.00
MS Kristýna BudínováKristýna Budínová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 2:57.63
8 22 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 3:00.70 359.00
9 62 Renata LáníkováRenata Láníková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 13 3:02.19 345.00
10 42 Adéla ČermákováAdéla Čermáková 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 11 3:02.21 345.00
11 49 Kateřina StaňkováKateřina Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 3:22.22 186.00
12 77 Kristýna KučerováKristýna Kučerová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 9 3:26.70 157.00
13 24 Lucie KrištofováLucie Krištofová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 14 3:30.06 137.00
Celkem 13 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 2 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 2:37.07 607.00
2 25 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 2:41.63 554.00
3 69 Marta JurkováMarta Jurková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 2:46.40 502.00
4 1 Beáta MeschkováBeáta Meschková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 2:49.58 468.00
5 94 Kristýna NeumanováKristýna Neumanová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 2:52.25 440.00
6 46 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 2:55.95 404.00
7 89 Martina TurkováMartina Turková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 3:10.35 275.00
8 97 Karolína HalvováKarolína Halvová 07 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 9 3:11.73 264.00
9 47 Eliška TrojanováEliška Trojanová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 3:15.80 232.00
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 90 Šárka MezlíkováŠárka Mezlíková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 2:54.37 419.00
2 80 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 2:59.17 373.00
3 29 Kristýna JaníčkováKristýna Janíčková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 3:12.82 255.00
4 48 Barbora KatovskáBarbora Katovská 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 3:13.53 250.00
5 96 Tereza JedličkováTereza Jedličková 07 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 8 3:13.64 249.00
6 69 Kristýna KollmannováKristýna Kollmannová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 3:14.71 241.00
7 71 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 3:15.28 236.00
56 Ester BohmováEster Bohmová 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 20.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 99 Kateřina LukšováKateřina Lukšová 08 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 8 3:24.09 174.00
2 70 Jolana OttichováJolana Ottichová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 3:26.24 160.00
3 73 Soňa JuřičkováSoňa Juřičková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 3:27.53 152.00
4 87 Simone VlastníkováSimone Vlastníková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 3:28.88 144.00
5 88 Anna OstráAnna Ostrá 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 3:30.32 135.00
6 95 Kristýna BeranováKristýna Beranová 08 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 6 3:37.14 98.00
7 63 Tereza JanouškováTereza Janoušková 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 3:45.32 61.00
8 72 Lucie HoláLucie Holá 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 3:48.76 48.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 2 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 2:37.07 607.00
2 25 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 2:41.63 554.00
3 69 Marta JurkováMarta Jurková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 2:46.40 502.00
4 1 Beáta MeschkováBeáta Meschková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 2:49.58 468.00
5 94 Kristýna NeumanováKristýna Neumanová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 2:52.25 440.00
6 90 Šárka MezlíkováŠárka Mezlíková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 2:54.37 419.00
7 46 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 2:55.95 404.00
8 80 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 2:59.17 373.00
9 89 Martina TurkováMartina Turková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 3:10.35 275.00
10 97 Karolína HalvováKarolína Halvová 07 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 9 3:11.73 264.00
11 29 Kristýna JaníčkováKristýna Janíčková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 3:12.82 255.00
12 48 Barbora KatovskáBarbora Katovská 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 3:13.53 250.00
13 96 Tereza JedličkováTereza Jedličková 07 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 8 3:13.64 249.00
14 69 Kristýna KollmannováKristýna Kollmannová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 3:14.71 241.00
15 71 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 3:15.28 236.00
16 47 Eliška TrojanováEliška Trojanová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 3:15.80 232.00
17 99 Kateřina LukšováKateřina Lukšová 08 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 8 3:24.09 174.00
18 70 Jolana OttichováJolana Ottichová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 3:26.24 160.00
19 73 Soňa JuřičkováSoňa Juřičková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 3:27.53 152.00
20 87 Simone VlastníkováSimone Vlastníková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 3:28.88 144.00
21 88 Anna OstráAnna Ostrá 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 3:30.32 135.00
22 95 Kristýna BeranováKristýna Beranová 08 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 6 3:37.14 98.00
23 63 Tereza JanouškováTereza Janoušková 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 3:45.32 61.00
24 72 Lucie HoláLucie Holá 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 3:48.76 48.00
56 Ester BohmováEster Bohmová 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 DNF