Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor Vysočiny ve vícebojích

Třebíč (20. - 21. 6. 2020)

100 m překážek (0.84) - Žáci

(so, 20.6.2020 - 14:30) official Vítr: +3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 14.50 772.00
2 55 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 16.14 582.00
3 59 Dominik ZásmětaDominik Zásměta 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 18.39 362.00
4 78 Marek KratochvílMarek Kratochvíl 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 20.27 215.00
Celkem 4 závodníků

100 m překážek (0.84) - Ženy

(so, 20.6.2020 - 14:20) official Vítr: +3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 58 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 14.21
Celkem 1 závodníků

100 m překážek (0.84) - Juniorky

(so, 20.6.2020 - 14:23) official Vítr: +3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 12 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 18.19 469.00
6 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNF
Celkem 2 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 14:40) official Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 14 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 14.65 888.00
2 64 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 14.83 864.00
3 57 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 15.37 793.00
4 13 Eliška JuránováEliška Juránová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 17.03 593.00
5 50 Natali OrtováNatali Ortová 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 17.26 567.00
6 8 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 7 17.30 563.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 14:40) official Vítr: +3.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 15 Kateřina KotvováKateřina Kotvová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 18.08 480.00
2 66 Eva RemešováEva Remešová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 18.20 468.00
3 76 Ester DvořákováEster Dvořáková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 18.70 419.00
4 41 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 18.93 397.00
5 51 Kristýna PetrováKristýna Petrová 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 21.12 216.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 14 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 14.65 888.00
2 64 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 14.83 864.00
3 57 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 15.37 793.00
4 13 Eliška JuránováEliška Juránová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 17.03 593.00
5 50 Natali OrtováNatali Ortová 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 17.26 567.00
6 8 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 7 17.30 563.00
7 15 Kateřina KotvováKateřina Kotvová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 18.08 480.00
8 66 Eva RemešováEva Remešová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 18.20 468.00
9 76 Ester DvořákováEster Dvořáková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 18.70 419.00
10 41 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 18.93 397.00
11 51 Kristýna PetrováKristýna Petrová 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 21.12 216.00

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 20.6.2020 - 14:50) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 27 Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 15.18
2 5 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 15.39 791.00
3 62 Renata LáníkováRenata Láníková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 15.91 725.00
4 22 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 16.42 664.00
5 63 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 16.84 615.00
6 8 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 17.66 524.00
43 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 20.6.2020 - 14:50) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 44 Veronika ŠvandováVeronika Švandová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 18.39 449.00
2 17 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 18.53 435.00
3 42 Adéla ČermákováAdéla Čermáková 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 18.79 410.00
4 23 Vendula StaňkováVendula Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 19.33 360.00
5 77 Kristýna KučerováKristýna Kučerová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 20.41 269.00
6 49 Kateřina StaňkováKateřina Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 20.53 260.00
7 24 Lucie KrištofováLucie Krištofová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 25.04 23.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 27 Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 15.18
2 5 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 15.39 791.00
3 62 Renata LáníkováRenata Láníková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 15.91 725.00
4 22 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 16.42 664.00
5 63 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 16.84 615.00
6 8 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 17.66 524.00
7 44 Veronika ŠvandováVeronika Švandová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 18.39 449.00
8 17 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 18.53 435.00
9 42 Adéla ČermákováAdéla Čermáková 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 18.79 410.00
10 23 Vendula StaňkováVendula Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 19.33 360.00
11 77 Kristýna KučerováKristýna Kučerová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 20.41 269.00
12 49 Kateřina StaňkováKateřina Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 20.53 260.00
13 24 Lucie KrištofováLucie Krištofová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 25.04 23.00
43 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 DNF