Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Liga Vysočiny přípravek - západ

Pacov (20. 6. 2020)

50 m překážek - Atletická přípravka-hoši

(so, 20.6.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ZajíčekJan Zajíček 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.9 6.00
2 Jakub UrbánekJakub Urbánek 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.0 5.00
3 Petr PaštykaPetr Paštyka 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 08.2 4.00
4 Martin HonzaMartin Honza 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 08.4 3.00
5 Daniel NovákDaniel Novák 09 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.0 2.00
6 Jan ZatloukalJan Zatloukal 12 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 09.3 1.00
Celkem 6 závodníků

50 m překážek - Atletická přípravka-dívky

(so, 20.6.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠlapalováMarkéta Šlapalová 09 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 07.9 20.00
2 Natálie NekovářováNatálie Nekovářová 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.2 19.00
3= Adéla PrůchováAdéla Průchová 09 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 08.5 18.00
3= Adéla KarasováAdéla Karasová 09 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 08.5 18.00
5 Leontýna LhotováLeontýna Lhotová 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.7 16.00
6= Andrea HájkováAndrea Hájková 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.8 15.00
6= Sára ŠlapalováSára Šlapalová 12 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 08.8 15.00
8 Markéta SůvováMarkéta Sůvová 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.9 13.00
9 Kateřina NoskováKateřina Nosková 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 09.0 12.00
10= Sofie JeletzováSofie Jeletzová 11 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 09.2 10.00
10= Eliška KinclováEliška Kinclová 09 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 09.2 10.00
10= Adéla ŠímováAdéla Šímová 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 09.2 10.00
13 Nela RohováNela Rohová 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.4 8.00
14= Kateřina KlimešováKateřina Klimešová 09 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 09.7 7.00
14= Tereza PekařováTereza Pekařová 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.7 7.00
16= Kateřina OrlováKateřina Orlová 11 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 09.8 5.00
16= Silvie PeškováSilvie Pešková 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 09.8 5.00
18= Magdaléna HustákováMagdaléna Hustáková 13 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 10.2 3.00
18= Kristýna ŠímováKristýna Šímová 12 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 10.2 3.00
20 Barbora OrlováBarbora Orlová 13 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 11.2 1.00
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(so, 20.6.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr PaštykaPetr Paštyka
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
10 3.59 0.0 6.00
2 Daniel NovákDaniel Novák
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
09 3.54 0.0 5.00
3 Jakub UrbánekJakub Urbánek
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
09 3.43 0.0 4.00
4 Jan ZajíčekJan Zajíček
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
10 3.35 0.0 3.00
5 Martin HonzaMartin Honza
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
10 2.63 0.0 2.00
6 Jan ZatloukalJan Zatloukal
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
12 2.23 0.0 1.00
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(so, 20.6.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla KarasováAdéla Karasová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
09 3.60 0.0 20.00
2 Leontýna LhotováLeontýna Lhotová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
10 3.44 0.0 19.00
3 Markéta ŠlapalováMarkéta Šlapalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
09 3.39 0.0 18.00
4 Natálie NekovářováNatálie Nekovářová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
10 3.13 0.0 17.00
5 Kateřina NoskováKateřina Nosková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
10 3.04 0.0 16.00
6= Nela RohováNela Rohová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
09 2.95 0.0 15.00
6= Sára ŠlapalováSára Šlapalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
12 2.95 0.0 15.00
8 Kateřina KlimešováKateřina Klimešová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
09 2.90 0.0 13.00
9 Eliška KinclováEliška Kinclová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
09 2.88 0.0 12.00
10 Kateřina OrlováKateřina Orlová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
11 2.85 0.0 11.00
11 Adéla PrůchováAdéla Průchová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
09 2.84 0.0 10.00
12 Tereza PekařováTereza Pekařová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
10 2.70 0.0 9.00
13 Andrea HájkováAndrea Hájková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
10 2.68 0.0 8.00
14 Adéla ŠímováAdéla Šímová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
10 2.65 0.0 7.00
15 Markéta SůvováMarkéta Sůvová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
09 2.54 0.0 6.00
16 Magdaléna HustákováMagdaléna Hustáková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
13 2.46 0.0 5.00
17= Sofie JeletzováSofie Jeletzová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
11 2.33 0.0 4.00
17= Silvie PeškováSilvie Pešková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
10 2.33 0.0 4.00
19 Kristýna ŠímováKristýna Šímová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
12 2.14 0.0 2.00
20 Barbora OrlováBarbora Orlová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
13 1.81 0.0 1.00
Celkem 20 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(so, 20.6.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub UrbánekJakub Urbánek
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
09 26.17 0.0 6.00
2 Petr PaštykaPetr Paštyka
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
10 26.02 0.0 5.00
3 Daniel NovákDaniel Novák
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
09 22.94 0.0 4.00
4 Jan ZajíčekJan Zajíček
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
10 16.92 0.0 3.00
5 Jan ZatloukalJan Zatloukal
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
12 15.90 0.0 2.00
6 Martin HonzaMartin Honza
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
10 14.95 0.0 1.00
Celkem 6 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(so, 20.6.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla PrůchováAdéla Průchová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
09 29.32 0.0 20.00
2 Adéla KarasováAdéla Karasová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
09 23.56 0.0 19.00
3 Eliška KinclováEliška Kinclová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
09 20.26 0.0 18.00
4 Kateřina NoskováKateřina Nosková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
10 20.14 0.0 17.00
5 Markéta ŠlapalováMarkéta Šlapalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
09 19.75 0.0 16.00
6 Leontýna LhotováLeontýna Lhotová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
10 19.32 0.0 15.00
7 Sára ŠlapalováSára Šlapalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
12 18.27 0.0 14.00
8 Nela RohováNela Rohová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
09 16.58 0.0 13.00
9 Markéta SůvováMarkéta Sůvová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
09 16.06 0.0 12.00
10 Silvie PeškováSilvie Pešková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
10 16.04 0.0 11.00
11 Kateřina OrlováKateřina Orlová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
11 15.63 0.0 10.00
12 Andrea HájkováAndrea Hájková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
10 15.01 0.0 9.00
13 Adéla ŠímováAdéla Šímová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
10 14.95 0.0 8.00
14 Tereza PekařováTereza Pekařová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
10 14.47 0.0 7.00
15 Natálie NekovářováNatálie Nekovářová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
10 14.17 0.0 6.00
16 Kateřina KlimešováKateřina Klimešová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
09 13.88 0.0 5.00
17 Sofie JeletzováSofie Jeletzová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
11 13.81 0.0 4.00
18 Magdaléna HustákováMagdaléna Hustáková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
13 13.33 0.0 3.00
19 Kristýna ŠímováKristýna Šímová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
12 13.18 0.0 2.00
20 Barbora OrlováBarbora Orlová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
13 06.37 0.0 1.00
Celkem 20 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Petr PaštykaPetr Paštyka 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 0019
2= Jakub UrbánekJakub Urbánek 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 0017
2= Daniel NovákDaniel Novák 09 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 0017
2= Jan ZajíčekJan Zajíček 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 0017
6 Jan ZatloukalJan Zatloukal 12 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 0006
5 Martin HonzaMartin Honza 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 0008
Celkem 6 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adéla KarasováAdéla Karasová 09 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 0077
2 Markéta ŠlapalováMarkéta Šlapalová 09 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 0072
3 Leontýna LhotováLeontýna Lhotová 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 0064
4 Sára ŠlapalováSára Šlapalová 12 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 0063
5= Adéla PrůchováAdéla Průchová 09 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 0060
5= Natálie NekovářováNatálie Nekovářová 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 0060
7 Eliška KinclováEliška Kinclová 09 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 0054
8 Kateřina NoskováKateřina Nosková 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 0049
9 Andrea HájkováAndrea Hájková 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 0048
10 Nela RohováNela Rohová 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 0041
11 Markéta SůvováMarkéta Sůvová 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 0040
12 Adéla ŠímováAdéla Šímová 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 0039
13= Tereza PekařováTereza Pekařová 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 0033
13= Kateřina OrlováKateřina Orlová 11 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 0033
15 Kateřina KlimešováKateřina Klimešová 09 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 0031
16 Sofie JeletzováSofie Jeletzová 11 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 0029
17 Silvie PeškováSilvie Pešková 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 0023
18 Kristýna ŠímováKristýna Šímová 12 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 0015
19 Magdaléna HustákováMagdaléna Hustáková 13 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 0012
20 Barbora OrlováBarbora Orlová 13 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 0005
Celkem 20 závodníků

člunkový běh - Atletická přípravka-hoši

(so, 20.6.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel NovákDaniel Novák 09 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 11.8 6.00
2 Jan ZajíčekJan Zajíček 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 12.0 5.00
3 Petr PaštykaPetr Paštyka 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 12.3 4.00
4= Jakub UrbánekJakub Urbánek 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 12.8 2.00
4= Martin HonzaMartin Honza 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 12.8 2.00
4= Jan ZatloukalJan Zatloukal 12 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 12.8 2.00
Celkem 6 závodníků

člunkový běh - Atletická přípravka-dívky

(so, 20.6.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KarasováAdéla Karasová 09 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 11.9 20.00
2 Sára ŠlapalováSára Šlapalová 12 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 12.4 19.00
3= Natálie NekovářováNatálie Nekovářová 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 12.5 18.00
3= Markéta ŠlapalováMarkéta Šlapalová 09 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 12.5 18.00
5 Andrea HájkováAndrea Hájková 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 12.7 16.00
6= Eliška KinclováEliška Kinclová 09 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 12.8 14.00
6= Leontýna LhotováLeontýna Lhotová 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 12.8 14.00
6= Adéla ŠímováAdéla Šímová 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 12.8 14.00
9 Adéla PrůchováAdéla Průchová 09 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 13.0 12.00
10 Sofie JeletzováSofie Jeletzová 11 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 13.1 11.00
11 Tereza PekařováTereza Pekařová 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 13.3 10.00
12 Markéta SůvováMarkéta Sůvová 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 13.4 9.00
13 Kristýna ŠímováKristýna Šímová 12 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 13.5 8.00
14 Kateřina OrlováKateřina Orlová 11 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 13.7 7.00
15 Kateřina KlimešováKateřina Klimešová 09 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 13.8 6.00
16 Nela RohováNela Rohová 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 13.9 5.00
17 Kateřina NoskováKateřina Nosková 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 14.2 4.00
18 Silvie PeškováSilvie Pešková 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 14.5 3.00
19 Barbora OrlováBarbora Orlová 13 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 14.6 2.00
20 Magdaléna HustákováMagdaléna Hustáková 13 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 14.8 1.00
Celkem 20 závodníků