Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva

Pacov (27. 6. 2020)

hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 27.6.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina DouchováKateřina Douchová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
04 8 39.16 39.160.00.039.160.00.00.0 7.00
2 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 6 PB 37.96 37.960.00.037.960.00.00.0 5.00
3 Eva RemešováEva Remešová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 7 PB 31.88 31.880.00.031.880.00.00.0 4.00
4 Karolína KrejčíKarolína Krejčí
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 5 31.42 31.420.00.031.420.00.00.0 3.00
5 Šárka AubrechtováŠárka Aubrechtová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
04 2 PB 30.03 30.030.00.030.030.00.00.0 2.00
6 Marie NovotnáMarie Novotná
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 1 PB 28.18 28.180.00.028.180.00.00.0 1.00
7 Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 4 PB 26.96 26.960.00.026.960.00.00.0
8 Barbora KeliarováBarbora Keliarová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 3 25.07 25.070.00.025.070.00.00.0
Celkem 8 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (so, 27.6.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna KučeríkováAnna Kučeríková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 13 PB 35.48 35.480.00.035.480.00.00.0 11.00
2 Michaela HeřmánkováMichaela Heřmánková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 15 28.59 28.590.00.028.590.00.00.0 9.00
3 Kateřina StaňkováKateřina Staňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 16 PB 27.42 27.420.00.027.420.00.00.0 8.00
4 Simona PtáčkováSimona Ptáčková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 12 SB 27.38 27.380.00.027.380.00.00.0 7.00
5 Pavla VaňkováPavla Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
05 14 PB 26.30 26.300.00.026.300.00.00.0 6.00
6 Sára PavliduSára Pavlidu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 4 PB 24.73 24.730.00.024.730.00.00.0 5.00
7 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 7 PB 24.16 24.160.00.024.160.00.00.0 4.00
8 Beáta MeschkováBeáta Meschková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 3 PB 21.54 21.540.00.021.540.00.00.0 3.00
9 Vendula StaňkováVendula Staňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 10 PB 19.22 19.220.00.019.220.00.00.0 2.00
10 Aneta PokornáAneta Pokorná
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 8 18.18 18.180.00.018.180.00.00.0 1.00
11 Vendulka MolákováVendulka Moláková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 6 PB 17.35 17.350.00.017.350.00.00.0
12 Karolína HladíkováKarolína Hladíková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 2 PB 17.26 17.260.00.017.260.00.00.0
13 Veronika MarešováVeronika Marešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 5 PB 15.53 15.530.00.015.530.00.00.0
14 Lada BřezkováLada Březková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 1 PB 11.34 11.340.00.011.340.00.00.0
Adriana DvořákováAdriana Dvořáková
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
06 9 NM x0.00.00.00.00.00.0
Lucie KlementováLucie Klementová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
06 11 NM x0.00.00.00.00.00.0
Celkem 16 závodníků