Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva

Pacov (27. 6. 2020)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 27.6.2020 - 11:20) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 07.69 11.00
2 Vojtěch ŘehůřekVojtěch Řehůřek 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 PB 07.87 9.00
MS Michal RottenbergMichal Rottenberg 05 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 4 07.91
4 Daniel ŠtanclDaniel Štancl 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 2 PB 08.06 8.00
5 Patrik AbsolonPatrik Absolon 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 SB 08.61 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 27.6.2020 - 11:20) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KřehlíkJan Křehlík 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 08.14 7.00
2 Vítek VodaVítek Voda 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6 08.17 6.00
3 Ondřej MusilOndřej Musil 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 SB 08.91 4.00
4 Pavel BuřičPavel Buřič 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 SB 09.10 3.00
5 Kryštof SvobodaKryštof Svoboda 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 PB 09.21 2.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 07.69 11.00
2 Vojtěch ŘehůřekVojtěch Řehůřek 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 PB 07.87 9.00
3 Michal RottenbergMichal Rottenberg 05 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 4 07.91
4 Daniel ŠtanclDaniel Štancl 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 2 PB 08.06 8.00
5 Jan KřehlíkJan Křehlík 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 08.14 7.00
6 Vítek VodaVítek Voda 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6 08.17 6.00
7 Patrik AbsolonPatrik Absolon 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 SB 08.61 5.00
8 Ondřej MusilOndřej Musil 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 SB 08.91 4.00
9 Pavel BuřičPavel Buřič 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 SB 09.10 3.00
10 Kryštof SvobodaKryštof Svoboda 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 PB 09.21 2.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 27.6.2020 - 11:40) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 SB 07.96 11.00
2 Vendula StaňkováVendula Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 08.27 9.00
3 Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 SB 08.29 8.00
4 Karolína ChrástováKarolína Chrástová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 SB 08.32 7.00
5 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 SB 08.42 6.00
6 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 SB 08.44 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 27.6.2020 - 11:40) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola SzkanderováNikola Szkanderová 06 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 SB 08.45 3.00
2 Bára DibelkováBára Dibelková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 SB 08.60 1.00
3 Kateřina StaňkováKateřina Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 SB 08.67
4 Karolína SlámováKarolína Slámová 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 SB 08.76
5 Lenka KrejčíLenka Krejčí 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 08.85
6 Anna KučeríkováAnna Kučeríková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 SB 08.85
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 27.6.2020 - 11:40) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BuškováKateřina Bušková 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 SB 08.43 5.00
2 Anna ŠlechtováAnna Šlechtová 05 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 PB 08.82
3 Klára KocmánkováKlára Kocmánková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 PB 08.83
4 Tereza HalvováTereza Halvová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.04
5 Kristýna BudínováKristýna Budínová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 PB 09.06
6 Kristýna KučerováKristýna Kučerová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.29
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 27.6.2020 - 11:40) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta PokornáAneta Pokorná 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 SB 08.90
2 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 SB 08.93
3 Linda AndresíkováLinda Andresíková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 09.08
4 Adriana NovotnáAdriana Novotná 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 SB 09.31
5 Adriana DvořákováAdriana Dvořáková 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6 09.61
6 Anna MatoušůAnna Matoušů 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 09.73
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 27.6.2020 - 11:40) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ketty PacalováKetty Pacalová 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 SB 09.06
2 Kateřina JuřičkováKateřina Juřičková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 SB 09.07
3 Vendulka MolákováVendulka Moláková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 09.38
4 Simona PtáčkováSimona Ptáčková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 SB 09.52
5 Barbora PravečkováBarbora Pravečková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 SB 09.57
6 Veronika MarešováVeronika Marešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 SB 09.68
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 27.6.2020 - 11:40) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ChmelováMarkéta Chmelová 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 PB 09.34
2 Kristýna PodhorskáKristýna Podhorská 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 SB 09.73
3 Karolína SůvováKarolína Sůvová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 SB 09.91
4 Linda DoležalováLinda Doležalová 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 PB 09.96
5 Petra PodhorskáPetra Podhorská 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 SB 10.06
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (so, 27.6.2020 - 11:40) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MackováBarbora Macková 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 08.51 2.00
2 Amélie EndrlováAmélie Endrlová 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 08.82
3 Lada BřezkováLada Březková 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 09.15
4 Anna DvořáčkováAnna Dvořáčková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 PB 09.46
5 Anna SyptákováAnna Syptáková 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 10.04
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 SB 07.96 11.00
2 Vendula StaňkováVendula Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 08.27 9.00
3 Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 SB 08.29 8.00
4 Karolína ChrástováKarolína Chrástová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 SB 08.32 7.00
5 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 SB 08.42 6.00
6 Kateřina BuškováKateřina Bušková 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 SB 08.43 5.00
7 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 SB 08.44 4.00
8 Nikola SzkanderováNikola Szkanderová 06 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 SB 08.45 3.00
9 Barbora MackováBarbora Macková 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 08.51 2.00
10 Bára DibelkováBára Dibelková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 SB 08.60 1.00
11 Kateřina StaňkováKateřina Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 SB 08.67
12 Karolína SlámováKarolína Slámová 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 SB 08.76
13 Anna ŠlechtováAnna Šlechtová 05 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 PB 08.82
13 Amélie EndrlováAmélie Endrlová 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 08.82
15 Klára KocmánkováKlára Kocmánková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 PB 08.83
16 Lenka KrejčíLenka Krejčí 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 08.85
16 Anna KučeríkováAnna Kučeríková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 SB 08.85
18 Aneta PokornáAneta Pokorná 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 SB 08.90
19 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 SB 08.93
20 Tereza HalvováTereza Halvová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.04
21 Kristýna BudínováKristýna Budínová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 PB 09.06
21 Ketty PacalováKetty Pacalová 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 SB 09.06
23 Kateřina JuřičkováKateřina Juřičková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 SB 09.07
24 Linda AndresíkováLinda Andresíková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 09.08
25 Lada BřezkováLada Březková 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 09.15
26 Kristýna KučerováKristýna Kučerová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.29
27 Adriana NovotnáAdriana Novotná 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 SB 09.31
28 Markéta ChmelováMarkéta Chmelová 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 PB 09.34
29 Vendulka MolákováVendulka Moláková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 09.38
30 Anna DvořáčkováAnna Dvořáčková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 PB 09.46
31 Simona PtáčkováSimona Ptáčková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 SB 09.52
32 Barbora PravečkováBarbora Pravečková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 SB 09.57
33 Adriana DvořákováAdriana Dvořáková 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6 09.61
34 Veronika MarešováVeronika Marešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 SB 09.68
35 Anna MatoušůAnna Matoušů 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 09.73
35 Kristýna PodhorskáKristýna Podhorská 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 SB 09.73
37 Karolína SůvováKarolína Sůvová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 SB 09.91
38 Linda DoležalováLinda Doležalová 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 PB 09.96
39 Anna SyptákováAnna Syptáková 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 10.04
40 Petra PodhorskáPetra Podhorská 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 SB 10.06