Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva

Pacov (27. 6. 2020)

100 m překážek (0.84) - Žáci (Finále)

Finále (so, 27.6.2020 - 10:20) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip NousekFilip Nousek 05 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 PB 15.42 11.00
2 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 SB 16.00 9.00
3 Filip ZápařkaFilip Zápařka 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 16.87 8.00
4 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 19.33 7.00
Celkem 4 závodníků

100 m překážek (0.84) - Ženy (Finále)

Finále (so, 27.6.2020 - 10:10) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka KoubkováLenka Koubková 00 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 SB 16.31 7.00
Celkem 1 závodníků

100 m překážek (0.84) - Juniorky (Finále)

Finále (so, 27.6.2020 - 10:10) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 16.89 7.00
Celkem 1 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 27.6.2020 - 10:10) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 PB 15.63 7.00
2 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 SB 15.71 5.00
3 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 SB 16.78 4.00
4 Ester DvořákováEster Dvořáková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 19.13 3.00
5 Sára ŘíhováSára Říhová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 19.22 2.00
Celkem 5 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 27.6.2020 - 10:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 SB 15.08 11.00
2 Renata LáníkováRenata Láníková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 SB 15.55 9.00
3 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 15.63 8.00
4 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 PB 15.83 7.00
5 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 SB 16.74 6.00
6 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 18.64 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 27.6.2020 - 10:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ketty PacalováKetty Pacalová 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 18.26 4.00
2 Adéla ČermákováAdéla Čermáková 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 SB 18.39 2.50
3 Anna ŠlechtováAnna Šlechtová 05 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 19.75
4 Kristýna KučerováKristýna Kučerová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 20.90
Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 DQ
Linda DoležalováLinda Doležalová 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 27.6.2020 - 10:30) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára PospíšilováKlára Pospíšilová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 17.61 5.00
2 Bára DibelkováBára Dibelková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 18.39 2.50
3 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 18.83
4 Karolína HrodkováKarolína Hrodková 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 19.70
5 Amélie EndrlováAmélie Endrlová 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 21.13
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 SB 15.08 11.00
2 Renata LáníkováRenata Láníková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 SB 15.55 9.00
3 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 15.63 8.00
4 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 PB 15.83 7.00
5 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 SB 16.74 6.00
6 Klára PospíšilováKlára Pospíšilová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 17.61 5.00
7 Ketty PacalováKetty Pacalová 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 18.26 4.00
8 Adéla ČermákováAdéla Čermáková 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 SB 18.39 2.50
8 Bára DibelkováBára Dibelková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 18.39 2.50
10 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 18.64 1.00
11 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 18.83
12 Karolína HrodkováKarolína Hrodková 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 19.70
13 Anna ŠlechtováAnna Šlechtová 05 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 19.75
14 Kristýna KučerováKristýna Kučerová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 20.90
15 Amélie EndrlováAmélie Endrlová 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 21.13
Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 DQ
Linda DoležalováLinda Doležalová 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 DQ