Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále KPD juniorů, dorostu, žactva

Jihlava (30. 8. 2020)

100 m překážek (0.84) - Žáci

(ne, 30.8.2020 - 10:20) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 14.06 11.00
2 Filip NousekFilip Nousek 05 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 5 15.40 9.00
3 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 15.47 8.00
4 Filip ZápařkaFilip Zápařka 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6 16.11 7.00
5 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 18.52 6.00
6 Jan MachotkaJan Machotka 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 18.71 5.00
Celkem 6 závodníků

100 m překážek (0.84) - Juniorky

(ne, 30.8.2020 - 10:10) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 13.88
Celkem 1 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky

(ne, 30.8.2020 - 10:10) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 14.98 7.00
2 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 15.57 5.00
3 Sára ŘíhováSára Říhová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 17.60 4.00
Celkem 3 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 30.8.2020 - 10:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 15.19 11.00
2 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 15.36 9.00
3 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 15.47 8.00
4 Renata LáníkováRenata Láníková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 15.51 7.00
5 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 15.53 6.00
6 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 16.28 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 30.8.2020 - 10:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 17.27 4.00
2 Klára PospíšilováKlára Pospíšilová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 17.60 3.00
3 Karolína HrodkováKarolína Hrodková 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 19.05 2.00
4 Anna ŠlechtováAnna Šlechtová 05 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 8 19.27 1.00
Kristýna KučerováKristýna Kučerová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 DNS
Natálie DolejšováNatálie Dolejšová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 15.19 11.00
2 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 15.36 9.00
3 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 15.47 8.00
4 Renata LáníkováRenata Láníková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 15.51 7.00
5 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 15.53 6.00
6 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 16.28 5.00
7 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 17.27 4.00
8 Klára PospíšilováKlára Pospíšilová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 17.60 3.00
9 Karolína HrodkováKarolína Hrodková 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 19.05 2.00
10 Anna ŠlechtováAnna Šlechtová 05 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 8 19.27 1.00
Kristýna KučerováKristýna Kučerová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 DNS
Natálie DolejšováNatálie Dolejšová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 DNS