Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP žactva

Pacov (6. 9. 2020)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 6.9.2020 - 10:40) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 07.54 q
2 Jonáš ValentaJonáš Valenta 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 3 PB 07.59 q
3 Michal BenešMichal Beneš 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 PB 07.93 q
Celkem 3 závodníků
Rozběh 02 (ne, 6.9.2020 - 10:40) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 SB 07.95 q
MS Marek KratochvílMarek Kratochvíl 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.49
3 Ondřej MusilOndřej Musil 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 09.02 q
4 Vítek VrběckýVítek Vrběcký 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 PB 09.33 q
5 Kryštof SvobodaKryštof Svoboda 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 09.35
Celkem 5 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 6.9.2020 - 11:50) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 SB 07.54
2 Jonáš ValentaJonáš Valenta 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 3 07.68
3 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 SB 07.78
4 Michal BenešMichal Beneš 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 08.00
5 Vítek VrběckýVítek Vrběcký 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 SB 09.33
6 Ondřej MusilOndřej Musil 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 09.36
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 6.9.2020 - 11:58) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik AbsolonPatrik Absolon 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 SB 08.55
2 Jakub DoležalJakub Doležal 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 SB 08.57
3 Ladislav JelínekLadislav Jelínek 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 SB 09.05
4 Matěj VomelaMatěj Vomela 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 09.07
5 Jan DoležalJan Doležal 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 09.43
6 Michal DobrovolnýMichal Dobrovolný 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.76
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 6.9.2020 - 11:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub DoležalJakub Doležal 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 PB 08.60 q
2 Patrik AbsolonPatrik Absolon 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 08.62 q
3 Matěj VomelaMatěj Vomela 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.02 q
4 Ladislav JelínekLadislav Jelínek 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 PB 09.07 q
5 Michal DobrovolnýMichal Dobrovolný 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.09 q
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (ne, 6.9.2020 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan DoležalJan Doležal 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 09.34 q
2 Martin ZeibertMartin Zeibert 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 09.42
3 Viktor PospíšilViktor Pospíšil 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 09.51
4 Michal TrávníčekMichal Trávníček 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 PB 09.55
Celkem 4 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 6.9.2020 - 11:55) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 08.06
2 Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 08.47
3 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.68
4 Karolína ChrástováKarolína Chrástová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 08.71
5 Nikola SzkanderováNikola Szkanderová 06 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 08.74
6 Vendula StaňkováVendula Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.18
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 6.9.2020 - 10:50) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 08.05 q
2 Vendula StaňkováVendula Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.31 q
3 Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 08.37 q
4 Karolína ChrástováKarolína Chrástová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 08.56 q
5 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.60 q
6 Nikola SzkanderováNikola Szkanderová 06 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 08.64 q
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 6.9.2020 - 10:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JelínkováVeronika Jelínková 05 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 PB 08.89
2 Nela SoboňováNela Soboňová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.99
3 Aneta PokornáAneta Pokorná 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 08.99
4 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 09.19
5 Sára WaniováSára Waniová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 09.32
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 6.9.2020 - 11:59) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 08.24
2 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 SB 08.57
3 Lucie SlaninováLucie Slaninová 07 SK ŽirovniceSK Žirovnice 5 08.76
4 Jolana MityskováJolana Mitysková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 SB 08.79
5 Monika ZajícováMonika Zajícová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 08.96
6 Daniela HonzováDaniela Honzová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 08.98
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 6.9.2020 - 11:20) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 08.16 q
2 Lucie SlaninováLucie Slaninová 07 SK ŽirovniceSK Žirovnice 1 08.62 q
3 Julie KrejčíJulie Krejčí 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 09.01
4 Ketty PacalováKetty Pacalová 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 09.24
5 Tereza OherováTereza Oherová 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 PB 09.61
6 Anna RybováAnna Rybová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 10.03
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 6.9.2020 - 11:20) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 08.59 q
2 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.17
3 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 PB 09.20
4 Alžběta KarlováAlžběta Karlová 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 SB 09.63
5 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 PB 09.89
MS Oleksandra MichutaOleksandra Michuta 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 10.60
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 6.9.2020 - 11:20) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela HonzováDaniela Honzová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 08.92 q
2 Karolína KovandováKarolína Kovandová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.38
3 Tereza GorováTereza Gorová 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 09.49
4 Barbora PravečkováBarbora Pravečková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 09.74
5 Soňa JuřičkováSoňa Juřičková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 PB 09.93
6 Tereza ŠtěpničkováTereza Štěpničková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 10.85
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 6.9.2020 - 11:20) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jolana MityskováJolana Mitysková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 08.80 q
2 Monika ZajícováMonika Zajícová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 08.90 q
3 Aneta HánováAneta Hánová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 09.42
4 Jolana HradováJolana Hradová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 PB 09.54
5 Tereza ProcházkováTereza Procházková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 PB 10.31
Celkem 5 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 6.9.2020 - 12:55) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 PB 17.65
2 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 17.89
3 Jakub KouckýJakub Koucký 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 PB 17.90
4 Jonáš ValentaJonáš Valenta 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 5 18.62
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 6.9.2020 - 12:55) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 18.61
2 Michal BenešMichal Beneš 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 PB 18.75
3 Vítek VrběckýVítek Vrběcký 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 PB 22.52
4 Vojtěch ČápVojtěch Čáp 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 PB 22.54
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 6.9.2020 - 13:15) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MachotkaJan Machotka 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 22.14
2 Michal DobrovolnýMichal Dobrovolný 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 22.53
3 Martin ZeibertMartin Zeibert 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 PB 22.96
4 Viktor PospíšilViktor Pospíšil 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 PB 23.40
5 Michal TrávníčekMichal Trávníček 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 23.76
Celkem 5 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 6.9.2020 - 13:05) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 19.38
2 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 20.47
3 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 21.00
4 Karolína ChrástováKarolína Chrástová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 21.28
5 Kateřina BuškováKateřina Bušková 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 21.78
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 6.9.2020 - 13:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola SzkanderováNikola Szkanderová 06 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 PB 21.65
2 Veronika JelínkováVeronika Jelínková 05 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 PB 21.69
3 Barbora BednářováBarbora Bednářová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 PB 22.30
4 Michaela HeřmánkováMichaela Heřmánková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 22.65
5 Nela SoboňováNela Soboňová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 23.12
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 6.9.2020 - 13:05) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška MálkováEliška Málková 06 TJ CHS TURBO ChotěbořTJ CHS TURBO Chotěboř 2 21.88
2 Hana ČernáHana Černá 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 22.47
3 Magda DovžanynováMagda Dovžanynová 06 TJ CHS TURBO ChotěbořTJ CHS TURBO Chotěboř 3 22.68
Celkem 3 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 6.9.2020 - 13:25) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 20.22
2 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 PB 20.86
3 Lucie SlaninováLucie Slaninová 07 SK ŽirovniceSK Žirovnice 1 21.25
4 Jolana MityskováJolana Mitysková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 PB 21.54
5 Anna KučeríkováAnna Kučeríková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 PB 21.66
6 Daniela HonzováDaniela Honzová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 22.34
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 6.9.2020 - 13:25) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 PB 20.76
2 Monika ZajícováMonika Zajícová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 22.12
3 Karolína KovandováKarolína Kovandová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 22.71
4 Ketty PacalováKetty Pacalová 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 22.73
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 6.9.2020 - 13:25) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta HánováAneta Hánová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 PB 22.65
2 Markéta ChmelováMarkéta Chmelová 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 23.48
3 Kateřina KounkováKateřina Kounková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 PB 23.59
4 Alžběta KarlováAlžběta Karlová 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 23.81
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 6.9.2020 - 13:25) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 22.35
2 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 22.71
3 Barbora PravečkováBarbora Pravečková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 PB 24.10
4 Soňa JuřičkováSoňa Juřičková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 PB 25.21
5 Tereza ProcházkováTereza Procházková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 25.84
Celkem 5 závodníků

300 m - Žáci

(ne, 6.9.2020 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 37.88
Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 DNF
Celkem 2 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 6.9.2020 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 PB 44.41
2 Veronika HorkáVeronika Horká 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 44.61
3 Kateřina BuškováKateřina Bušková 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 PB 44.85
4 Nikola BednářováNikola Bednářová 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 PB 46.95
5 Anna ŠlechtováAnna Šlechtová 05 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 PB 48.15
6 Kristýna PodhorskáKristýna Podhorská 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 PB 49.41
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 6.9.2020 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška MálkováEliška Málková 06 TJ CHS TURBO ChotěbořTJ CHS TURBO Chotěboř 2 47.43
2 Kateřina StaňkováKateřina Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 47.55
3 Magda DovžanynováMagda Dovžanynová 06 TJ CHS TURBO ChotěbořTJ CHS TURBO Chotěboř 3 48.67
4 Anna DvořáčkováAnna Dvořáčková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 55.17
Celkem 4 závodníků

800 m - Ml. žáci

(ne, 6.9.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Oliver HarveyOliver Harvey 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 PB 2:22.30
2 Jan MachotkaJan Machotka 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 SB 2:26.53
3 Michal DobrovolnýMichal Dobrovolný 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 PB 2:30.14
4 Prokop RůžičkaProkop Růžička 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 PB 2:31.41
5 Jan DoležalJan Doležal 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 PB 2:37.03
6 Tomáš ZimaTomáš Zima 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 PB 3:01.88
Celkem 6 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(ne, 6.9.2020 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Beáta MeschkováBeáta Meschková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 PB 2:41.41
2 Markéta ChmelováMarkéta Chmelová 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 PB 2:42.70
3 Šárka MezlíkováŠárka Mezlíková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 2:45.16
4 Šárka DolákováŠárka Doláková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 11 2:46.16
5 Natálie BučkováNatálie Bučková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 SB 2:48.86
6 Natálie KřenkováNatálie Křenková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 SB 3:00.12
7 Erika PaštykováErika Paštyková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 PB 3:00.89
8 Anna RybováAnna Rybová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 3:03.93
9 Kateřina KounkováKateřina Kounková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 9 PB 3:07.50
10 Jolana OttichováJolana Ottichová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 PB 3:07.68
11 Tereza ŠtěpničkováTereza Štěpničková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 10 3:36.00
Celkem 11 závodníků

1500 m - Žáci

(ne, 6.9.2020 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vilém VostalVilém Vostal 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 4:26.81
2 Václav VorálekVáclav Vorálek 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 PB 4:27.30
3 Marek KratochvílMarek Kratochvíl 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 PB 4:48.76
4 Adam KřenekAdam Křenek 05 SK ANTE Žďár nad SázavouSK ANTE Žďár nad Sázavou 2 PB 4:53.35
5 David DanihelDavid Danihel 05 SK ANTE Žďár nad SázavouSK ANTE Žďár nad Sázavou 6 PB 5:20.15
Celkem 5 závodníků

1500 m - Žákyně

(ne, 6.9.2020 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 PB 5:28.95
2 Adéla HorákovskáAdéla Horákovská 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 10 5:30.11
3 Eliška MálkováEliška Málková 06 TJ CHS TURBO ChotěbořTJ CHS TURBO Chotěboř 7 5:50.00
4 Magda DovžanynováMagda Dovžanynová 06 TJ CHS TURBO ChotěbořTJ CHS TURBO Chotěboř 6 6:36.56
5 Anna DvořáčkováAnna Dvořáčková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 9 7:17.46
Celkem 5 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci

(ne, 6.9.2020 - 10:20) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj VomelaMatěj Vomela 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 10.45
2 Oliver HarveyOliver Harvey 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 PB 10.63
3 Jakub DoležalJakub Doležal 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 11.09
4 Jan MachotkaJan Machotka 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 SB 11.32
5 Erik NeugebauerErik Neugebauer 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 12.94
Celkem 5 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 6.9.2020 - 10:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dita SmolováDita Smolová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 10.25
2 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 PB 10.29
3 Beáta MeschkováBeáta Meschková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 10.83
4 Karolína HalvováKarolína Halvová 07 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 6 11.88
5 Jolana HradováJolana Hradová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 12.75
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 6.9.2020 - 10:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ketty PacalováKetty Pacalová 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 PB 11.07
2 Julie KrejčíJulie Krejčí 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 11.24
3 Tereza OherováTereza Oherová 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 PB 12.66
4 Jolana OttichováJolana Ottichová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 PB 13.28
Celkem 4 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci

(ne, 6.9.2020 - 10:05) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ZápařkaFilip Zápařka 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 17.38
Celkem 1 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 6.9.2020 - 10:10) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Renata LáníkováRenata Láníková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 15.10
2 Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 15.31
3 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 15.98
4 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 17.06
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 6.9.2020 - 10:10) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 17.83
2 Klára PospíšilováKlára Pospíšilová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 18.05
3 Adéla ČermákováAdéla Čermáková 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 18.75
4 Veronika JelínkováVeronika Jelínková 05 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 PB 19.64
Celkem 4 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 6.9.2020 - 12:45) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 31.30
2 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 31.67
3 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 32.55
4 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 32.99
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 6.9.2020 - 12:45) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 33.89
2 Klára PospíšilováKlára Pospíšilová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 PB 34.15
3 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 PB 34.49
4 Adéla ČermákováAdéla Čermáková 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 36.84
5 Anna ŠlechtováAnna Šlechtová 05 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 44.83
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Žáci

(ne, 6.9.2020 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Loupal, Tuček, Kratochvíl, Vostal Loupal, Tuček, Kratochvíl, Vostal TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 31.43
2 Jelínek, Čáp, Vrběcký, Beneš Jelínek, Čáp, Vrběcký, Beneš TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 34.53
Celkem 2 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci

(ne, 6.9.2020 - 14:11) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Doležal, Doležal, Harvey, Absolon Doležal, Doležal, Harvey, Absolon TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 33.35
2 Hort, Neugebauer, Zeibert, Vomela Hort, Neugebauer, Zeibert, Vomela TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 35.54
Celkem 2 závodníků

4 x 60 m - Žákyně

(ne, 6.9.2020 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Fialová, Zahrádková, Láníková, Dobešová Fialová, Zahrádková, Láníková, Dobešová TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 31.67
2 Bednářová, Harvey, Chrástová, Pavlidu Bednářová, Harvey, Chrástová, Pavlidu TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 32.64
3 Bednářová, Heřmánková, Šoukalová, Waniová Bednářová, Heřmánková, Šoukalová, Waniová Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 34.47
4 Vaňková, Dolejšová, Kozojedová, Podhorská Vaňková, Dolejšová, Kozojedová, Podhorská TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 34.57
5 Šlechtová, Chmelová, Jelínková, Karlová Šlechtová, Chmelová, Jelínková, Karlová TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 35.18
Machovcová, Sobotková, Vodičková, Pokorná Machovcová, Sobotková, Vodičková, Pokorná Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 DNF
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně

(ne, 6.9.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mitysková, Kučeríková, Smolová, Kulhánková Mitysková, Kučeríková, Smolová, Kulhánková TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 33.16
2 Pravečková, Hánová, Zajícová, Hájková Pravečková, Hánová, Zajícová, Hájková TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 34.74
3 Kovandová, Kučerová, Ottichová, Trojanová Kovandová, Kučerová, Ottichová, Trojanová TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 35.40
4 Dreisigová, Honzová, Křenková, Pavlíková Dreisigová, Honzová, Křenková, Pavlíková Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 35.43
5 Mikulášová, Večeřová, Meschková, Mezlíková Mikulášová, Večeřová, Meschková, Mezlíková TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 35.68
6 Hradová, Paštyková, Grussová, Kounková Hradová, Paštyková, Grussová, Kounková Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 35.92
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Žáci

(ne, 6.9.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.301.351.381.411.441.471.501.531.561.591.621.651.681.711.741.771.80
1 Jakub KouckýJakub Koucký
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 2 1.65 --o-oooxoxxo--xo--xxx
2 Filip ZápařkaFilip Zápařka
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
06 1 1.53 -o-o-xooxxoxxx
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(ne, 6.9.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.301.351.381.411.441.471.501.531.561.591.621.651.681.711.741.771.80
1 Oliver HarveyOliver Harvey
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 2 PB 1.47 oxxooxoxxoxxoxxx
2 Patrik AbsolonPatrik Absolon
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 1 PB 1.44 oooooxxx
3 David ZápařkaDavid Zápařka
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
08 3 1.38 oxooxxx
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(ne, 6.9.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.101.151.201.231.261.291.321.351.381.411.441.471.551.581.611.631.651.661.67
1 Renata LáníkováRenata Láníková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 7 PB 1.66 ------oooooooxooxxooxxoxxx
2 Barbora BednářováBarbora Bednářová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 5 1.41 ----o-xoxxooxoxxx
3 Veronika ŠvandováVeronika Švandová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 6 1.41 ---ooooooxxoxxx
4 Nikola SzkanderováNikola Szkanderová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
06 4 PB 1.38 ---oooooxoxxx
5 Sára WaniováSára Waniová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 1 PB 1.35 -oxooxooxxoxoxxx
6 Adéla ČermákováAdéla Čermáková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 2 SB 1.32 ooooooxoxxx
7 Karolína SůvováKarolína Sůvová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 3 1.29 -ooooxoxxx
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(ne, 6.9.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.101.151.201.231.261.291.321.351.381.411.441.471.50
1 Dita SmolováDita Smolová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 8 1.41 --ooooooooxxx
2 Lucie HájkováLucie Hájková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
07 7 1.38 -xoooooooxoxxx
3 Karolína HalvováKarolína Halvová
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
07 6 PB 1.35 ooooxooxoxxoxxx
4 Jolana HradováJolana Hradová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 5 PB 1.23 ooooxxx
5 Kristýna PavlíkováKristýna Pavlíková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 4 PB 1.20 oooxxx
6= Erika PaštykováErika Paštyková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 3 1.15 ooxxx
6= Natálie KřenkováNatálie Křenková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 2 1.15 ooxxx
Karolína KovandováKarolína Kovandová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 1 NM xxx
Celkem 8 závodníků

skok o tyči - Žákyně

(ne, 6.9.2020 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.601.701.801.902.002.052.102.152.202.302.40
1 Julie MachovcováJulie Machovcová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 PB 2.30 --ooo-ooooxxx
2 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 PB 2.15 ooooxoxxoooxxx
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Žáci

(ne, 6.9.2020 - 13:06) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 9 PB 6.17 -0.2 m/s 4.01  -0.15.68  -0.5x5.68x6.17  -0.2-
2 Jakub KouckýJakub Koucký
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 10 5.89 -1.9 m/s 5.50  +0.05.51  -0.15.60  +0.75.60x5.89  -1.95.89  +2.2
3 Matěj TučekMatěj Tuček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 8 PB 5.37 +0.1 m/s 4.43  +0.1x4.87  +0.94.875.37  +0.15.36  +0.65.16  +1.2
4 Jonáš ValentaJonáš Valenta
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
05 7 4.98 +0.2 m/s 4.71  +0.24.74  -0.94.69  +1.14.744.98  +0.24.62  +0.3x
5 Marek KratochvílMarek Kratochvíl
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 6 4.97 -0.7 m/s 4.89  +0.24.97  -0.74.87  +0.64.974.69  +0.24.95  +0.54.78  +1.3
MS Filip ZápařkaFilip Zápařka
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
06 5 PB 4.68 -0.1 m/s x4.68  -0.14.11  +0.64.680.00.00.0
7 Ondřej MusilOndřej Musil
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 4 4.40 +0.6 m/s 4.32  +0.6x4.40  +0.64.404.20  +0.7xx
8 Kryštof SvobodaKryštof Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 2 PB 4.14 +0.3 m/s 3.97  +0.93.61  -0.13.83  +0.93.973.73  +1.2x4.14  +0.3
9 Vítek VrběckýVítek Vrběcký
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
06 3 PB 3.88 +1.0 m/s 3.79  +0.8x3.55  +0.53.793.88  +1.03.85  +0.63.84  +1.1
10 Vojtěch ČápVojtěch Čáp
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
06 1 PB 3.64 +0.0 m/s 3.64  +0.03.61  -0.52.73  -0.13.640.00.00.0
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(ne, 6.9.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub DoležalJakub Doležal
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 7 PB 4.64 +0.8 m/s x4.64  +0.84.62  +0.04.644.54  +0.04.49  +0.04.61  +3.0
2 Patrik AbsolonPatrik Absolon
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 5 PB 4.57 +0.6 m/s 4.48  +1.44.39  +1.04.57  +0.64.574.38  +0.04.39  +1.44.53  +1.2
3 Matěj VomelaMatěj Vomela
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 8 PB 4.53 +1.3 m/s 4.43  +1.24.53  +1.34.32  -0.44.53x4.24  +0.14.40  +2.4
4 Prokop RůžičkaProkop Růžička
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 3 PB 4.30 +1.3 m/s 4.11  +0.84.03  +1.54.07  +0.34.114.07  +0.24.22  +0.94.30  +1.3
5 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 2 PB 4.28 +0.5 m/s x4.16  +2.04.14  +1.54.164.28  +0.54.12  +0.33.98  +0.5
6 Michal TrávníčekMichal Trávníček
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 1 PB 4.28 +0.2 m/s 4.13  +0.43.91  +1.2x4.134.28  +0.24.07  +0.8x
7 Viktor PospíšilViktor Pospíšil
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 4 4.02 +0.1 m/s xxx0.04.02  +0.13.66  +2.03.87  +1.5
8 David ZápařkaDavid Zápařka
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
08 6 4.01 +0.1 m/s x3.93  +1.33.70  +0.13.933.77  +0.04.01  +0.13.99  +2.0
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Žákyně

(ne, 6.9.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sára PavliduSára Pavlidu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 10 PB 5.32 +0.4 m/s x5.00  +1.25.32  +0.45.32x5.00  -0.3x
2 Anna DobešováAnna Dobešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 7 PB 4.92 +1.9 m/s 4.92  +1.94.92  +1.64.82  -1.24.924.74  +2.74.82  +0.04.87  +1.0
3 Nela FialováNela Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 8 PB 4.91 -0.8 m/s x4.85  +2.4x4.854.64  +1.74.66  -0.94.91  -0.8
4 Anna ŠlechtováAnna Šlechtová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
05 2 PB 4.66 +1.5 m/s 4.33  +0.0x4.66  +1.54.664.20  +1.14.31  +1.0x
5 Kateřina BuškováKateřina Bušková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
05 6 4.61 +2.5 m/s 4.58 -1.2 m/s 4.49  +1.44.57  +0.94.43  +1.54.574.61  +2.54.53  +0.34.58  -1.2
6 Klára PospíšilováKlára Pospíšilová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 5 PB 4.57 -0.2 m/s 3.79  +0.84.52  +0.7-4.524.40  -0.24.57  -0.24.47  -0.9
7 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 4 PB 4.48 +0.5 m/s 4.15  +0.14.48  +0.54.44  +1.44.48x4.31  +1.34.39  -1.3
8 Veronika ŠvandováVeronika Švandová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 3 PB 4.39 +1.9 m/s 4.22  +0.04.29  +1.34.39  +1.94.394.19  +2.04.09  +1.53.64  -3.0
9 Aneta ŠoukalováAneta Šoukalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 1 PB 4.18 +1.4 m/s 4.08  +0.24.18  +1.4x4.180.00.00.0
Vendula StaňkováVendula Staňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 9 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(ne, 6.9.2020 - 11:01) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 18 4.99 +0.2 m/s -x4.99  +0.24.994.80  +0.34.63  +0.04.97  +0.9
MS Vendula StaňkováVendula Staňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 19 PB 4.73 +0.2 m/s xx4.73  +0.24.730.00.00.0
3 Dita SmolováDita Smolová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 16 PB 4.72 +0.1 m/s 4.44  +0.84.72  +0.14.33  +0.04.724.14  +0.2--
4 Emma DreisigováEmma Dreisigová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 17 4.69 +1.0 m/s 4.69  +1.0xx4.694.63  +0.34.67  -0.5x
5 Julie KrejčíJulie Krejčí
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 15 PB 4.34 +0.1 m/s 4.34  +0.1x4.02  +0.04.34x4.14  -1.0x
6 Aneta HánováAneta Hánová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
07 10 PB 4.24 +0.7 m/s 4.06  +0.94.24  +0.74.18  -0.54.24x4.00  -0.94.06  +0.8
7 Kateřina KučerováKateřina Kučerová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 14 PB 4.24 +0.4 m/s x4.08  +0.1x4.084.24  +0.4xx
8 Alžběta KarlováAlžběta Karlová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
07 8 SB 4.23 +0.4 m/s 3.95  -1.13.94  +0.74.06  +0.04.064.03  -0.94.23  +0.44.15  +0.7
9 Jolana MityskováJolana Mitysková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 13 SB 4.17 +0.0 m/s 4.01  +0.53.97  -0.14.17  +0.04.17xx3.94  +0.6
10 Ella MelicharováElla Melicharová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 12 4.02 +1.4 m/s 4.02  +1.43.92  +0.53.87  +0.04.020.00.00.0
11 Lucie SlaninováLucie Slaninová
SK ŽirovniceSK Žirovnice
07 11 PB 3.99 -0.5 m/s 3.41  +0.13.39  +0.33.99  -0.53.990.00.00.0
12 Pavla MikulášováPavla Mikulášová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 9 PB 3.90 +0.3 m/s 3.55  -0.63.90  +0.33.90  +0.03.900.00.00.0
13 Markéta ChmelováMarkéta Chmelová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
07 5 PB 3.82 +0.2 m/s 3.75  +0.53.76  +0.53.82  +0.23.820.00.00.0
14 Kristýna PavlíkováKristýna Pavlíková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 3 PB 3.68 -1.2 m/s 3.68  -1.22.66  -0.13.60  +0.33.680.00.00.0
15 Šárka MezlíkováŠárka Mezlíková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 7 3.62 +0.8 m/s 3.44  -0.33.62  +0.83.61  +0.03.620.00.00.0
16 Tereza ProcházkováTereza Procházková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 2 PB 3.56 +0.0 m/s 3.56  +0.03.19  +0.93.44  +0.03.560.00.00.0
17 Soňa JuřičkováSoňa Juřičková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 6 3.42 +0.0 m/s xx3.42  +0.03.420.00.00.0
MS Oleksandra MichutaOleksandra Michuta
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 1 PB 3.33 +0.5 m/s 3.33  +0.53.15  +0.13.23  +0.33.330.00.00.0
Celkem 18 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(ne, 6.9.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniela HonzováDaniela Honzová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 6 PB 10.83 09.9510.4910.0910.4910.8310.6809.76
2 Martina TurkováMartina Turková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 5 PB 09.44 08.6209.4408.9209.44x08.7509.02
3 Eliška TrojanováEliška Trojanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 4 PB 08.43 08.2707.04x08.2708.1008.43x
4 Ella MelicharováElla Melicharová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 3 PB 08.01 07.60x07.9807.9808.0107.5807.10
5 Karolína HladíkováKarolína Hladíková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 2 PB 07.78 07.5507.5207.4607.5507.0707.5607.78
6 Markéta JanečkováMarkéta Janečková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 1 PB 06.63 06.3906.6306.2006.6305.4005.9905.46
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(ne, 6.9.2020 - 11:02) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek HortMarek Hort
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 4 PB 09.22 08.6108.8408.9908.9909.2208.9408.61
2 Ladislav JelínekLadislav Jelínek
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
07 3 PB 08.44 08.4408.0307.8508.44x07.4807.49
3 Prokop RůžičkaProkop Růžička
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 2 PB 07.20 x07.0006.9507.0007.1107.2007.11
4 Marek VostalMarek Vostal
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 1 PB 06.40 05.6806.40x06.4006.0906.0505.67
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(ne, 6.9.2020 - 12:56) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie KozojedováLucie Kozojedová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 9 10.65 x10.65x10.6510.37x09.91
2 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 8 10.60 09.5709.06x09.5709.3110.6009.87
3 Ema ŘezníčkováEma Řezníčková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 6 PB 09.68 09.07x08.7309.0709.5309.6309.68
4 Michaela HeřmánkováMichaela Heřmánková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 4 08.81 08.3408.2208.8108.81--08.42
5 Lucie KrištofováLucie Krištofová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 5 08.73 07.8908.7308.5008.7308.3208.3708.53
6 Kateřina StaňkováKateřina Staňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 7 08.47 07.9208.47x08.47---
7 Aneta PokornáAneta Pokorná
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 3 07.59 06.5106.7507.5907.5906.6606.9407.41
8 Hana ČernáHana Černá
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
05 2 06.80 06.7406.80-06.80---
9 Aneta ŠoukalováAneta Šoukalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 1 PB 06.46 06.2006.4606.4606.46---
Celkem 9 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 6.9.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Libor TupýLibor Tupý
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
05 6 12.75 12.75xx12.750.00.00.0
2 Dominik ŠroufekDominik Šroufek
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
05 5 PB 12.42 10.2411.9012.1912.1911.1812.4212.26
3 Jan KopeckýJan Kopecký
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 4 PB 10.82 10.80x10.1610.8009.9710.8210.18
4 Jiří UchytilJiří Uchytil
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
06 3 PB 09.92 08.8708.8609.3109.3109.6009.9209.56
5 Michal BenešMichal Beneš
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
06 1 PB 08.18 07.4508.1807.4608.1805.9007.0907.11
6 Vojtěch ČápVojtěch Čáp
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
06 2 PB 07.43 07.2307.1206.8407.2307.2207.4305.56
Celkem 6 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(ne, 6.9.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie KozojedováLucie Kozojedová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 7 PB 38.26 38.260.00.038.260.00.00.0
2 Ema ŘezníčkováEma Řezníčková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 6 29.10 29.100.00.029.100.00.00.0
3 Dana HarveyDana Harvey
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 4 SB 26.48 26.480.00.026.480.00.00.0
4 Lucie KrištofováLucie Krištofová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 5 PB 25.49 25.490.00.025.490.00.00.0
5 Hana ČernáHana Černá
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
05 3 SB 22.46 22.460.00.022.460.00.00.0
6 Tereza BérešováTereza Bérešová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 2 PB 21.36 21.360.00.021.360.00.00.0
Celkem 6 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(ne, 6.9.2020 - 12:57) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Libor TupýLibor Tupý
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
05 5 36.62 36.620.00.036.620.00.00.0
2 Jiří UchytilJiří Uchytil
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
06 4 31.29 31.290.00.031.290.00.00.0
3 Dominik ŠroufekDominik Šroufek
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
05 2 PB 31.21 31.210.00.031.210.00.00.0
4 Jan KopeckýJan Kopecký
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 3 31.03 31.030.00.031.030.00.00.0
5 Jakub VomelaJakub Vomela
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 1 24.35 24.350.00.024.350.00.00.0
Celkem 5 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně

(ne, 6.9.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dana HarveyDana Harvey
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 3 PB 33.87 33.870.00.033.870.00.00.0
2 Lucie KozojedováLucie Kozojedová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 2 PB 27.42 27.420.00.027.420.00.00.0
3 Ema ŘezníčkováEma Řezníčková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 1 24.77 24.770.00.024.770.00.00.0
Celkem 3 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci

(ne, 6.9.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik ŠroufekDominik Šroufek
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
05 3 PB 33.09 33.090.00.033.090.00.00.0
2 Jakub VomelaJakub Vomela
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 2 PB 30.96 30.960.00.030.960.00.00.0
3 Jiří UchytilJiří Uchytil
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
06 1 23.12 23.120.00.023.120.00.00.0
Celkem 3 závodníků

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(ne, 6.9.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna KučeríkováAnna Kučeríková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 13 PB 37.69 37.690.00.037.690.00.00.0
2 Eliška TrojanováEliška Trojanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 3 PB 27.46 27.460.00.027.460.00.00.0
3 Klára HavlišováKlára Havlišová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 11 26.33 26.330.00.026.330.00.00.0
4 Beáta MeschkováBeáta Meschková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 10 PB 25.83 25.830.00.025.830.00.00.0
5 Ella MelicharováElla Melicharová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 8 PB 25.11 25.110.00.025.110.00.00.0
6 Martina TurkováMartina Turková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 12 23.37 23.370.00.023.370.00.00.0
7 Karolína HladíkováKarolína Hladíková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 9 PB 21.03 21.030.00.021.030.00.00.0
8 Natálie KřenkováNatálie Křenková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 5 PB 20.05 20.050.00.020.050.00.00.0
9 Veronika VečeřováVeronika Večeřová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 6 PB 18.46 18.460.00.018.460.00.00.0
10 Erika PaštykováErika Paštyková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 4 13.41 13.410.00.013.410.00.00.0
11 Natálie BučkováNatálie Bučková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 7 13.29 13.290.00.013.290.00.00.0
12 Beáta GrussováBeáta Grussová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 1 PB 11.62 11.620.00.011.620.00.00.0
Celkem 12 závodníků

hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(ne, 6.9.2020 - 12:58) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr HubáčekPetr Hubáček
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
08 PB 31.77 31.770.00.031.770.00.00.0
2 Marek HortMarek Hort
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 25.56 25.560.00.025.560.00.00.0
3 Jiří SedlákJiří Sedlák
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
07 PB 25.13 25.130.00.025.130.00.00.0
4 Tomáš ZimaTomáš Zima
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 18.24 18.240.00.018.240.00.00.0
5 Marek VostalMarek Vostal
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 PB 18.11 18.110.00.018.110.00.00.0
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(ne, 6.9.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 11 35.83 35.830.00.035.830.00.00.0
2 Michaela HeřmánkováMichaela Heřmánková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 9 28.96 28.960.00.028.960.00.00.0
3 Pavla VaňkováPavla Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
05 8 27.83 27.830.00.027.830.00.00.0
4 Renata LáníkováRenata Láníková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 6 26.51 26.510.00.026.510.00.00.0
5 Tereza BérešováTereza Bérešová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 5 PB 26.23 26.230.00.026.230.00.00.0
6 Anna DobešováAnna Dobešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 4 PB 25.62 25.620.00.025.620.00.00.0
7 Lucie KrištofováLucie Krištofová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 7 24.54 24.540.00.024.540.00.00.0
8 Vendula StaňkováVendula Staňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 3 22.77 22.770.00.022.770.00.00.0
9 Karolína SůvováKarolína Sůvová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 1 PB 18.81 18.810.00.018.810.00.00.0
10 Aneta PokornáAneta Pokorná
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 2 17.76 17.760.00.017.760.00.00.0
Kateřina StaňkováKateřina Staňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 10 NM x0.00.00.00.00.00.0
Celkem 11 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(ne, 6.9.2020 - 13:51) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan KopeckýJan Kopecký
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 4 45.01 45.010.00.045.010.00.00.0
2 Jakub VomelaJakub Vomela
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 2 27.18 27.180.00.027.180.00.00.0
Kryštof SvobodaKryštof Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 1 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 3 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(ne, 6.9.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek HortMarek Hort
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 7 PB 55.70 55.700.00.055.700.00.00.0
2 Petr HubáčekPetr Hubáček
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
08 6 PB 54.79 54.790.00.054.790.00.00.0
3 Jiří SedlákJiří Sedlák
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
07 1 PB 43.54 43.540.00.043.540.00.00.0
4 Ladislav JelínekLadislav Jelínek
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
07 2 PB 40.50 40.500.00.040.500.00.00.0
5 Marek VostalMarek Vostal
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 5 PB 37.75 37.750.00.037.750.00.00.0
6 Tomáš ZimaTomáš Zima
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 4 PB 34.43 34.430.00.034.430.00.00.0
7 Erik NeugebauerErik Neugebauer
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 3 32.21 32.210.00.032.210.00.00.0
Celkem 7 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(ne, 6.9.2020 - 11:03) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna KučeríkováAnna Kučeríková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 13 62.05 62.050.00.062.050.00.00.0
2 Klára HavlišováKlára Havlišová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 11 PB 50.69 50.690.00.050.690.00.00.0
3 Eliška TrojanováEliška Trojanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 12 PB 50.43 50.430.00.050.430.00.00.0
4 Karolína HalvováKarolína Halvová
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
07 10 PB 48.84 48.840.00.048.840.00.00.0
5 Veronika VečeřováVeronika Večeřová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 8 PB 35.14 35.140.00.035.140.00.00.0
6 Natálie BučkováNatálie Bučková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 5 PB 31.96 31.960.00.031.960.00.00.0
7 Karolína HladíkováKarolína Hladíková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 7 PB 31.27 31.270.00.031.270.00.00.0
8 Monika ZajícováMonika Zajícová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
07 9 26.66 26.660.00.026.660.00.00.0
9 Barbora PravečkováBarbora Pravečková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 4 26.36 26.360.00.026.360.00.00.0
10 Kateřina KounkováKateřina Kounková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 3 23.78 23.780.00.023.780.00.00.0
11 Markéta JanečkováMarkéta Janečková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 2 21.83 21.830.00.021.830.00.00.0
12 Beáta GrussováBeáta Grussová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 1 PB 17.34 17.340.00.017.340.00.00.0
Celkem 12 závodníků