Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP žactva

Pacov (6. 9. 2020)

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci

(ne, 6.9.2020 - 10:20) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj VomelaMatěj Vomela 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 10.45
2 Oliver HarveyOliver Harvey 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 PB 10.63
3 Jakub DoležalJakub Doležal 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 11.09
4 Jan MachotkaJan Machotka 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 SB 11.32
5 Erik NeugebauerErik Neugebauer 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 12.94
Celkem 5 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 6.9.2020 - 10:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dita SmolováDita Smolová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 10.25
2 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 PB 10.29
3 Beáta MeschkováBeáta Meschková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 10.83
4 Karolína HalvováKarolína Halvová 07 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 6 11.88
5 Jolana HradováJolana Hradová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 12.75
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 6.9.2020 - 10:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ketty PacalováKetty Pacalová 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 PB 11.07
2 Julie KrejčíJulie Krejčí 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 11.24
3 Tereza OherováTereza Oherová 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 PB 12.66
4 Jolana OttichováJolana Ottichová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 PB 13.28
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dita SmolováDita Smolová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 10.25
2 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 PB 10.29
3 Beáta MeschkováBeáta Meschková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 10.83
4 Ketty PacalováKetty Pacalová 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 PB 11.07
5 Julie KrejčíJulie Krejčí 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 11.24
6 Karolína HalvováKarolína Halvová 07 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 6 11.88
7 Tereza OherováTereza Oherová 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 PB 12.66
8 Jolana HradováJolana Hradová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 12.75
9 Jolana OttichováJolana Ottichová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 PB 13.28