Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Zahajovací závody Athletic Club Ústí n/L. z.s.

Ústí nad Labem (17. 5. 2020)

300 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 17.5.2020 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 35.62
2 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 36.93
3 Kryštof PrincKryštof Princ 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 38.73
4 Kevin MilerKevin Miler 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 39.40
5 Martin MorvayMartin Morvay 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 40.17
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 17.5.2020 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 37.59
2 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 38.57
3 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 38.78
4 Jakub EbertJakub Ebert 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 40.00
5 Matyas KoszegiMatyas Koszegi 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 41.09
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 17.5.2020 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František ŠtolfaFrantišek Štolfa 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 39.30
2 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 40.27
3 Michal HoloubekMichal Holoubek 01 TJ KVS Štětí, z.s.TJ KVS Štětí, z.s. 4 40.59
4 David PavlasDavid Pavlas 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 40.85
5 Martin KmoníčekMartin Kmoníček 02 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 42.29
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 17.5.2020 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš HoraLukáš Hora 05 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 4 42.35
2 Adam CísařAdam Císař 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 44.02
3 Jan VaněkJan Vaněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 50.51
Bořek ChudinaBořek Chudina 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 17.5.2020 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan PetrJan Petr 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 45.42
2 Martin GregorMartin Gregor 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 46.98
3 Vladislav LunhulVladislav Lunhul 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 49.87
4 Jan BarátJan Barát 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 51.66
5 Štěpán ŽižkaŠtěpán Žižka 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 56.15
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 17.5.2020 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel ŽárskýDaniel Žárský 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 47.98
2 Daniel NovotnýDaniel Novotný 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 49.70
Jáchym AbrahámJáchym Abrahám 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 DNS
Timothy GranátTimothy Granát 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 35.62
2 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 36.93
3 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 37.59
4 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 38.57
5 Kryštof PrincKryštof Princ 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 38.73
6 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 38.78
7 František ŠtolfaFrantišek Štolfa 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 39.30
8 Kevin MilerKevin Miler 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 39.40
9 Jakub EbertJakub Ebert 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 40.00
10 Martin MorvayMartin Morvay 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 40.17
11 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 40.27
12 Michal HoloubekMichal Holoubek 01 TJ KVS Štětí, z.s.TJ KVS Štětí, z.s. 4 40.59
13 David PavlasDavid Pavlas 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 40.85
14 Matyas KoszegiMatyas Koszegi 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 41.09
15 Martin KmoníčekMartin Kmoníček 02 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 42.29
16 Lukáš HoraLukáš Hora 05 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 4 42.35
17 Adam CísařAdam Císař 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 44.02
18 Jan PetrJan Petr 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 45.42
19 Martin GregorMartin Gregor 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 46.98
20 Daniel ŽárskýDaniel Žárský 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 47.98
21 Daniel NovotnýDaniel Novotný 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 49.70
22 Vladislav LunhulVladislav Lunhul 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 49.87
23 Jan VaněkJan Vaněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 50.51
24 Jan BarátJan Barát 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 51.66
25 Štěpán ŽižkaŠtěpán Žižka 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 56.15
Bořek ChudinaBořek Chudina 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 DNS
Jáchym AbrahámJáchym Abrahám 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 DNS
Timothy GranátTimothy Granát 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 DNS

300 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 17.5.2020 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 41.07
2 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 41.97
3 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 42.09
4 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 45.39
5 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 45.94
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 17.5.2020 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 41.06
2 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 42.29
3 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 43.93
4 Magdalena HorníkováMagdalena Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 44.96
5 Natálie FišerováNatálie Fišerová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 45.13
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 17.5.2020 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 44.63
2 Matylda HorníkováMatylda Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 46.08
3 Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 47.75
4 Nicol BalínováNicol Balínová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 48.90
5 Stela TérováStela Térová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 50.50
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 17.5.2020 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana KozmováHana Kozmová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 48.59
2 Natálie ŠišovskáNatálie Šišovská 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 51.17
3 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 51.52
4 Lada CísařováLada Císařová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 55.09
5 Vilma KřížováVilma Křížová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 59.28
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 17.5.2020 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola LaudováNikola Laudová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 48.87
2 Tereza Václava LukešováTereza Václava Lukešová 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 51.94
3 Michaela ZingováMichaela Zingová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 52.26
4 Kristýna SoukupováKristýna Soukupová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 53.24
5 Linda NovotnáLinda Novotná 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 53.74
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 17.5.2020 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára Ester VaněčkováSára Ester Vaněčková 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 53.52
2 Adéla HoškováAdéla Hošková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 55.96
3 Anna KrotilováAnna Krotilová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 56.47
4 Nikola ŘíhováNikola Říhová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 56.79
5 Ela KlášterkováEla Klášterková 06 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 6 58.63
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 41.06
2 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 41.07
3 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 41.97
4 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 42.09
5 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 42.29
6 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 43.93
7 Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 44.63
8 Magdalena HorníkováMagdalena Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 44.96
9 Natálie FišerováNatálie Fišerová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 45.13
10 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 45.39
11 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 45.94
12 Matylda HorníkováMatylda Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 46.08
13 Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 47.75
14 Hana KozmováHana Kozmová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 48.59
15 Nikola LaudováNikola Laudová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 48.87
16 Nicol BalínováNicol Balínová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 48.90
17 Stela TérováStela Térová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 50.50
18 Natálie ŠišovskáNatálie Šišovská 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 51.17
19 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 51.52
20 Tereza Václava LukešováTereza Václava Lukešová 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 51.94
21 Michaela ZingováMichaela Zingová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 52.26
22 Kristýna SoukupováKristýna Soukupová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 53.24
23 Sára Ester VaněčkováSára Ester Vaněčková 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 53.52
24 Linda NovotnáLinda Novotná 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 53.74
25 Lada CísařováLada Císařová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 55.09
26 Adéla HoškováAdéla Hošková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 55.96
27 Anna KrotilováAnna Krotilová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 56.47
28 Nikola ŘíhováNikola Říhová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 56.79
29 Ela KlášterkováEla Klášterková 06 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 6 58.63
30 Vilma KřížováVilma Křížová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 59.28