Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílový přebor AK Zlín (I. část)

Zlín (18. 5. 2020)

60 m - Junioři

(po, 18.5.2020 - 15:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 07.54
Celkem 1 závodníků

60 m - Dorostenci

(po, 18.5.2020 - 15:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 07.41
2 Adam PolákAdam Polák 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.84
Celkem 2 závodníků

60 m - Žáci

(po, 18.5.2020 - 15:00) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 07.64
2 Adam SukupAdam Sukup 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.30
3 Ondřej UherOndřej Uher 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 08.92
4 Filip KozubíkFilip Kozubík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.96
5 Otakar HolíkOtakar Holík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 09.48
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (po, 18.5.2020 - 15:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Přemysl ChurýPřemysl Churý 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.70
2 Daniel ChaloupkaDaniel Chaloupka 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.78
3 Prokop SchubertProkop Schubert 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 08.98
4 Kryštof SkybaKryštof Skyba 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 09.36
5 Vít PeprníčekVít Peprníček 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.63
6 Jakub LinhartJakub Linhart 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.97
7 Adam LinhartAdam Linhart 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 10.89
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (po, 18.5.2020 - 15:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BulíčekJan Bulíček 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09.14
2 Jan ChmelařJan Chmelař 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.67
3 Jakub PolínekJakub Polínek 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 09.81
4 Adam HlavicaAdam Hlavica 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.91
5 Kryštof AmbrožKryštof Ambrož 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.91
6 Prokop DřímalProkop Dřímal 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 10.04
7 Jan FialaJan Fiala 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 10.14
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Přemysl ChurýPřemysl Churý 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.70
2 Daniel ChaloupkaDaniel Chaloupka 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.78
3 Prokop SchubertProkop Schubert 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 08.98
4 Jan BulíčekJan Bulíček 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09.14
5 Kryštof SkybaKryštof Skyba 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 09.36
6 Vít PeprníčekVít Peprníček 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.63
7 Jan ChmelařJan Chmelař 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.67
8 Jakub PolínekJakub Polínek 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 09.81
9 Adam HlavicaAdam Hlavica 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.91
9 Kryštof AmbrožKryštof Ambrož 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.91
11 Jakub LinhartJakub Linhart 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.97
12 Prokop DřímalProkop Dřímal 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 10.04
13 Jan FialaJan Fiala 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 10.14
14 Adam LinhartAdam Linhart 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 10.89

60 m - Dorostenky

(po, 18.5.2020 - 15:15) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BrázdilováKlára Brázdilová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.43
2 Jolana HašováJolana Hašová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.74
3 Anetta ŠimoníkováAnetta Šimoníková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.15
Celkem 3 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 18.5.2020 - 15:15) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.31
2 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 08.77
3 Adéla PoláškováAdéla Polášková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.23
4 Lucie KalčíkováLucie Kalčíková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.36
5 Michaela PaprskářováMichaela Paprskářová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.83
6 Tereza PavlíkováTereza Pavlíková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 10.05
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 18.5.2020 - 15:15) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema ŠvachováEma Švachová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.46
2 Daniela FojtáchováDaniela Fojtáchová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.68
3 Kateřina GrunikováKateřina Gruniková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.75
4 Eliška KunetováEliška Kunetová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.47
5 Simona VyoralováSimona Vyoralová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.62
6 Julie TylováJulie Tylová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.69
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.31
2 Ema ŠvachováEma Švachová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.46
3 Daniela FojtáchováDaniela Fojtáchová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.68
4 Kateřina GrunikováKateřina Gruniková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.75
5 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 08.77
6 Adéla PoláškováAdéla Polášková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.23
7 Lucie KalčíkováLucie Kalčíková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.36
8 Eliška KunetováEliška Kunetová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.47
9 Simona VyoralováSimona Vyoralová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.62
10 Julie TylováJulie Tylová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.69
11 Michaela PaprskářováMichaela Paprskářová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.83
12 Tereza PavlíkováTereza Pavlíková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 10.05

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 18.5.2020 - 15:15) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 08.69
2 Barbora MáčalováBarbora Máčalová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 08.85
3 Kristýna KřupalováKristýna Křupalová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.91
4 Barbora BlažkováBarbora Blažková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.98
5 Marie ŽůrkováMarie Žůrková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 09.07
6 Lucie JuřicováLucie Juřicová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09.13
7 Nikol ChytilováNikol Chytilová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.62
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (po, 18.5.2020 - 15:15) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína PekařováKarolína Pekařová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.64
2 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.72
3 Barbora ŽaludkováBarbora Žaludková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 9 09.36
4 Ella PohunkováElla Pohunková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.44
5 Nikola PrusenovskáNikola Prusenovská 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09.62
6 Nicol ZavřelováNicol Zavřelová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.75
7 Jolana ZemanováJolana Zemanová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 09.91
8 Kristýna PechancováKristýna Pechancová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 10.01
9 Denisa SkřivánkováDenisa Skřivánková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 10.27
Celkem 9 závodníků
Běh 03 (po, 18.5.2020 - 15:15) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie FusikováJulie Fusiková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 09.48
2 Tereza KalčíkováTereza Kalčíková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09.60
3 Vanessa HorákováVanessa Horáková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 10.07
4 Nella ZacharováNella Zacharová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 9 10.41
5 Natálie LehockáNatálie Lehocká 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 10.55
6 Barbora PoláškováBarbora Polášková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 10.66
7 Ema KřížkováEma Křížková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 10.81
8 Tereza Anna VáňováTereza Anna Váňová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 10.87
9 Johana HlaváčováJohana Hlaváčová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 11.13
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína PekařováKarolína Pekařová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.64
2 Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 08.69
3 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.72
4 Barbora MáčalováBarbora Máčalová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 08.85
5 Kristýna KřupalováKristýna Křupalová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.91
6 Barbora BlažkováBarbora Blažková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.98
7 Marie ŽůrkováMarie Žůrková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 09.07
8 Lucie JuřicováLucie Juřicová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09.13
9 Barbora ŽaludkováBarbora Žaludková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 9 09.36
10 Ella PohunkováElla Pohunková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.44
11 Julie FusikováJulie Fusiková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 09.48
12 Tereza KalčíkováTereza Kalčíková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09.60
13 Nikol ChytilováNikol Chytilová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.62
13 Nikola PrusenovskáNikola Prusenovská 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09.62
15 Nicol ZavřelováNicol Zavřelová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.75
16 Jolana ZemanováJolana Zemanová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 09.91
17 Kristýna PechancováKristýna Pechancová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 10.01
18 Vanessa HorákováVanessa Horáková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 10.07
19 Denisa SkřivánkováDenisa Skřivánková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 10.27
20 Nella ZacharováNella Zacharová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 9 10.41
21 Natálie LehockáNatálie Lehocká 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 10.55
22 Barbora PoláškováBarbora Polášková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 10.66
23 Ema KřížkováEma Křížková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 10.81
24 Tereza Anna VáňováTereza Anna Váňová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 10.87
25 Johana HlaváčováJohana Hlaváčová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 11.13

100 m - Junioři

(po, 18.5.2020 - 15:30) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 11.94
Celkem 1 závodníků

100 m - Dorostenci

(po, 18.5.2020 - 15:30) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 11.72
2 Erik BulejkoErik Bulejko 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 12.26
3 Adam PolákAdam Polák 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 14.56
Celkem 3 závodníků

100 m - Žáci

(po, 18.5.2020 - 15:30) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 12.30
2 Adam SukupAdam Sukup 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 13.52
3 Ondřej UherOndřej Uher 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 14.45
4 Filip KozubíkFilip Kozubík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 14.53
5 Otakar HolíkOtakar Holík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 15.28
Celkem 5 závodníků

100 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (po, 18.5.2020 - 15:30) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Přemysl ChurýPřemysl Churý 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 14.29
2 Daniel ChaloupkaDaniel Chaloupka 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 14.39
3 Jan BulíčekJan Bulíček 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 15.25
4 Vít PeprníčekVít Peprníček 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 15.52
5 Kryštof SkybaKryštof Skyba 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 15.54
6 Adam HlavicaAdam Hlavica 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 16.35
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 18.5.2020 - 15:30) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Prokop SchubertProkop Schubert 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 14.72
2 Jan ChmelařJan Chmelař 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 16.10
3 Jan FialaJan Fiala 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 16.40
4 Jakub PolínekJakub Polínek 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 16.57
5 Jakub LinhartJakub Linhart 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 16.96
6 Kryštof AmbrožKryštof Ambrož 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 17.00
7 Prokop DřímalProkop Dřímal 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 17.15
8 Adam LinhartAdam Linhart 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 18.21
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Přemysl ChurýPřemysl Churý 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 14.29
2 Daniel ChaloupkaDaniel Chaloupka 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 14.39
3 Prokop SchubertProkop Schubert 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 14.72
4 Jan BulíčekJan Bulíček 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 15.25
5 Vít PeprníčekVít Peprníček 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 15.52
6 Kryštof SkybaKryštof Skyba 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 15.54
7 Jan ChmelařJan Chmelař 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 16.10
8 Adam HlavicaAdam Hlavica 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 16.35
9 Jan FialaJan Fiala 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 16.40
10 Jakub PolínekJakub Polínek 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 16.57
11 Jakub LinhartJakub Linhart 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 16.96
12 Kryštof AmbrožKryštof Ambrož 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 17.00
13 Prokop DřímalProkop Dřímal 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 17.15
14 Adam LinhartAdam Linhart 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 18.21

100 m - Dorostenky

(po, 18.5.2020 - 15:45) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BrázdilováKlára Brázdilová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 13.59
2 Jolana HašováJolana Hašová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 14.31
3 Anetta ŠimoníkováAnetta Šimoníková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 14.85
Celkem 3 závodníků

100 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 18.5.2020 - 15:45) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 13.19
2 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 13.82
3 Ema ŠvachováEma Švachová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 13.89
4 Daniela FojtáchováDaniela Fojtáchová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 14.20
5 Adéla PoláškováAdéla Polášková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 14.61
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 18.5.2020 - 15:45) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina GrunikováKateřina Gruniková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 13.98
2 Simona VyoralováSimona Vyoralová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 15.50
3 Eliška KunetováEliška Kunetová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 15.51
4 Michaela PaprskářováMichaela Paprskářová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 15.70
5 Tereza PavlíkováTereza Pavlíková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 16.35
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 13.19
2 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 13.82
3 Ema ŠvachováEma Švachová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 13.89
4 Kateřina GrunikováKateřina Gruniková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 13.98
5 Daniela FojtáchováDaniela Fojtáchová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 14.20
6 Adéla PoláškováAdéla Polášková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 14.61
7 Simona VyoralováSimona Vyoralová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 15.50
8 Eliška KunetováEliška Kunetová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 15.51
9 Michaela PaprskářováMichaela Paprskářová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 15.70
10 Tereza PavlíkováTereza Pavlíková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 16.35

100 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 18.5.2020 - 15:45) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína PekařováKarolína Pekařová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 14.00
2 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 14.00
3 Barbora BlažkováBarbora Blažková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 14.97
4 Barbora MáčalováBarbora Máčalová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 14.99
5 Kristýna KřupalováKristýna Křupalová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 15.14
6 Ella PohunkováElla Pohunková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 15.80
7 Nicol ZavřelováNicol Zavřelová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 16.19
8 Kristýna PechancováKristýna Pechancová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 16.45
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (po, 18.5.2020 - 15:45) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 14.62
2 Lucie JuřicováLucie Juřicová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 15.13
3 Barbora ŽaludkováBarbora Žaludková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 15.22
4 Nikol ChytilováNikol Chytilová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 15.94
5 Nikola PrusenovskáNikola Prusenovská 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 16.00
6 Jolana ZemanováJolana Zemanová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 16.05
7 Denisa SkřivánkováDenisa Skřivánková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 16.96
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (po, 18.5.2020 - 15:45) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie FusikováJulie Fusiková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 15.28
2 Tereza KalčíkováTereza Kalčíková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 15.68
3 Marie ŽůrkováMarie Žůrková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 9 15.92
4 Vanessa HorákováVanessa Horáková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 16.56
5 Nella ZacharováNella Zacharová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 17.48
6 Barbora PoláškováBarbora Polášková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 17.65
7 Tereza Anna VáňováTereza Anna Váňová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 17.93
8 Johana HlaváčováJohana Hlaváčová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 17.97
9 Ema KřížkováEma Křížková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 18.05
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína PekařováKarolína Pekařová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 14.00
1 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 14.00
3 Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 14.62
4 Barbora BlažkováBarbora Blažková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 14.97
5 Barbora MáčalováBarbora Máčalová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 14.99
6 Lucie JuřicováLucie Juřicová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 15.13
7 Kristýna KřupalováKristýna Křupalová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 15.14
8 Barbora ŽaludkováBarbora Žaludková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 15.22
9 Julie FusikováJulie Fusiková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 15.28
10 Tereza KalčíkováTereza Kalčíková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 15.68
11 Ella PohunkováElla Pohunková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 15.80
12 Marie ŽůrkováMarie Žůrková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 9 15.92
13 Nikol ChytilováNikol Chytilová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 15.94
14 Nikola PrusenovskáNikola Prusenovská 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 16.00
15 Jolana ZemanováJolana Zemanová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 16.05
16 Nicol ZavřelováNicol Zavřelová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 16.19
17 Kristýna PechancováKristýna Pechancová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 16.45
18 Vanessa HorákováVanessa Horáková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 16.56
19 Denisa SkřivánkováDenisa Skřivánková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 16.96
20 Nella ZacharováNella Zacharová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 17.48
21 Barbora PoláškováBarbora Polášková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 17.65
22 Tereza Anna VáňováTereza Anna Váňová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 17.93
23 Johana HlaváčováJohana Hlaváčová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 17.97
24 Ema KřížkováEma Křížková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 18.05

200 m - Junioři

(po, 18.5.2020 - 16:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 24.16
Celkem 1 závodníků

200 m - Dorostenci

(po, 18.5.2020 - 16:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 23.31
2 Erik BulejkoErik Bulejko 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 25.15
3 Adam PolákAdam Polák 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 31.47
Celkem 3 závodníků

200 m - Žáci

(po, 18.5.2020 - 16:00) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 25.95
2 Adam SukupAdam Sukup 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 28.39
3 Ondřej UherOndřej Uher 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 31.23
4 Filip KozubíkFilip Kozubík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 31.88
5 Otakar HolíkOtakar Holík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 33.23
Celkem 5 závodníků

200 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (po, 18.5.2020 - 16:00) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Přemysl ChurýPřemysl Churý 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 30.01
2 Daniel ChaloupkaDaniel Chaloupka 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 30.70
3 Jan BulíčekJan Bulíček 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 31.44
4 Jakub PolínekJakub Polínek 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 35.51
5 Jan FialaJan Fiala 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 36.63
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 18.5.2020 - 16:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Prokop SchubertProkop Schubert 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 32.01
2 Vít PeprníčekVít Peprníček 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 32.73
3 Kryštof SkybaKryštof Skyba 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 35.73
4 Jakub LinhartJakub Linhart 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 37.15
5 Adam LinhartAdam Linhart 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 40.50
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Přemysl ChurýPřemysl Churý 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 30.01
2 Daniel ChaloupkaDaniel Chaloupka 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 30.70
3 Jan BulíčekJan Bulíček 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 31.44
4 Prokop SchubertProkop Schubert 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 32.01
5 Vít PeprníčekVít Peprníček 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 32.73
6 Jakub PolínekJakub Polínek 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 35.51
7 Kryštof SkybaKryštof Skyba 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 35.73
8 Jan FialaJan Fiala 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 36.63
9 Jakub LinhartJakub Linhart 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 37.15
10 Adam LinhartAdam Linhart 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 40.50

200 m - Dorostenky

(po, 18.5.2020 - 16:15) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BrázdilováKlára Brázdilová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 28.24
2 Jolana HašováJolana Hašová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 30.17
3 Anetta ŠimoníkováAnetta Šimoníková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 30.69
Celkem 3 závodníků

200 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 18.5.2020 - 16:15) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 27.25
2 Kateřina GrunikováKateřina Gruniková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 29.35
3 Lucie KalčíkováLucie Kalčíková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 29.39
4 Daniela FojtáchováDaniela Fojtáchová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 31.62
5 Eliška KunetováEliška Kunetová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 32.55
6 Julie TylováJulie Tylová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 32.66
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 18.5.2020 - 16:15) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 28.64
2 Ema ŠvachováEma Švachová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 29.03
3 Michaela PaprskářováMichaela Paprskářová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 32.69
4 Simona VyoralováSimona Vyoralová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 32.83
5 Tereza PavlíkováTereza Pavlíková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 34.46
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 27.25
2 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 28.64
3 Ema ŠvachováEma Švachová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 29.03
4 Kateřina GrunikováKateřina Gruniková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 29.35
5 Lucie KalčíkováLucie Kalčíková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 29.39
6 Daniela FojtáchováDaniela Fojtáchová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 31.62
7 Eliška KunetováEliška Kunetová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 32.55
8 Julie TylováJulie Tylová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 32.66
9 Michaela PaprskářováMichaela Paprskářová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 32.69
10 Simona VyoralováSimona Vyoralová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 32.83
11 Tereza PavlíkováTereza Pavlíková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 34.46

200 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 18.5.2020 - 16:15) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie FusikováJulie Fusiková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 32.07
2 Lucie JuřicováLucie Juřicová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 33.16
Kristýna KřupalováKristýna Křupalová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 DNS
Johana HlaváčováJohana Hlaváčová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 DNS
Nella ZacharováNella Zacharová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 DNS
Ema KřížkováEma Křížková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 18.5.2020 - 16:15) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 30.47
2 Barbora MáčalováBarbora Máčalová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 31.81
3 Barbora ŽaludkováBarbora Žaludková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 32.52
4 Natálie LehockáNatálie Lehocká 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 34.85
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 30.47
2 Barbora MáčalováBarbora Máčalová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 31.81
3 Julie FusikováJulie Fusiková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 32.07
4 Barbora ŽaludkováBarbora Žaludková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 32.52
5 Lucie JuřicováLucie Juřicová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 33.16
6 Natálie LehockáNatálie Lehocká 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 34.85
Kristýna KřupalováKristýna Křupalová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 DNS
Johana HlaváčováJohana Hlaváčová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 DNS
Nella ZacharováNella Zacharová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 DNS
Ema KřížkováEma Křížková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNS

skok vysoký - Junioři

(po, 18.5.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.371.421.471.521.571.621.671.721.771.821.861.90 Body
1 Richard JanišRichard Janiš
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 1.86 ----ooooooxoxxx
2 Adam NovosadAdam Novosad
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1.82 ---ooooooxxoxxx
3 Adam HamšíkAdam Hamšík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1.77 ---oxooxoooxxx
4 Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 1.72 ---oooooxxx
5 Petr BenešPetr Beneš
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1.72 ---ooxoooxxx
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(po, 18.5.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.371.421.471.521.571.621.671.721.771.821.861.90 Body
1 Jiří NutilJiří Nutil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 1.47 oooxxx
2 Vojtěch GistrVojtěch Gistr
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 1.42 oxoxxx
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(po, 18.5.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.121.171.221.271.321.371.421.461.501.53 Body
1 Natálie ŠtulerováNatálie Štulerová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 1.37 oooooxxoxxx
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(po, 18.5.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.121.171.221.271.321.371.421.461.501.53 Body
1 Tereza VondrákováTereza Vondráková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 1.50 ----oooooxxx
2 Dagmar VořechovskáDagmar Vořechovská
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 1.32 oooooxxx
3 Veronika ŠichnárkováVeronika Šichnárková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 1.27 oooxoxxx
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(po, 18.5.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora BlažkováBarbora Blažková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
07 1 08.48 0.0
2 Ella PohunkováElla Pohunková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
08 2 07.31 0.0
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(po, 18.5.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla PoláškováAdéla Polášková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 08.58 0.0
2 Klára MozgvováKlára Mozgvová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 07.86 0.0
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(po, 18.5.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam SukupAdam Sukup
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 10.93 0.0
2 Ondřej NavrátilOndřej Navrátil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 09.25 0.0
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(po, 18.5.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin PonížilMartin Ponížil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 14.82 0.0
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(po, 18.5.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub KasalaJakub Kasala
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 10.54 0.0
Celkem 1 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(po, 18.5.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára MozgvováKlára Mozgvová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 20.36 0.0
Celkem 1 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(po, 18.5.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej NavrátilOndřej Navrátil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 27.56 0.0
Celkem 1 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři

(po, 18.5.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin PonížilMartin Ponížil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 41.30 0.0
Celkem 1 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(po, 18.5.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub KasalaJakub Kasala
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 31.70 0.0
Celkem 1 závodníků
sprintérský trojboj - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2042
Celkem 1 závodníků
sprintérský trojboj - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2205
2 Adam PolákAdam Polák 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 0752
Celkem 2 závodníků
sprintérský trojboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1789
2 Adam SukupAdam Sukup 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1210
3 Ondřej UherOndřej Uher 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 0759
4 Filip KozubíkFilip Kozubík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 0709
5 Otakar HolíkOtakar Holík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 0460
Celkem 5 závodníků
sprintérský trojboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Přemysl ChurýPřemysl Churý 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 0897
2 Daniel ChaloupkaDaniel Chaloupka 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 0826
3 Prokop SchubertProkop Schubert 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 0676
4 Jan BulíčekJan Bulíček 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 0607
5 Vít PeprníčekVít Peprníček 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 0429
6 Kryštof SkybaKryštof Skyba 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 0383
7 Jakub PolínekJakub Polínek 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 0227
8 Jan FialaJan Fiala 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 0170
9 Jakub LinhartJakub Linhart 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 0156
10 Adam LinhartAdam Linhart 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 0023
Celkem 10 závodníků
sprintérský trojboj - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Klára BrázdilováKlára Brázdilová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2002
2 Jolana HašováJolana Hašová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1661
3 Anetta ŠimoníkováAnetta Šimoníková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1441
Celkem 3 závodníků
sprintérský trojboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2183
2 Ema ŠvachováEma Švachová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1885
3 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1839
4 Kateřina GrunikováKateřina Gruniková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1767
5 Daniela FojtáchováDaniela Fojtáchová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1599
6 Eliška KunetováEliška Kunetová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1159
7 Simona VyoralováSimona Vyoralová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1110
8 Michaela PaprskářováMichaela Paprskářová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1047
9 Tereza PavlíkováTereza Pavlíková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 0831
Celkem 9 závodníků
sprintérský trojboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1609
2 Barbora MáčalováBarbora Máčalová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1426
3 Lucie JuřicováLucie Juřicová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1256
4 Barbora ŽaludkováBarbora Žaludková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1225
5 Julie FusikováJulie Fusiková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1215
Celkem 5 závodníků