Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletika pod Blaníkem 1

Vlašim (23. 5. 2020)
skok daleký - Muži (sobota, 23.5.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří AdamecJiří Adamec 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5.69
2 Matěj ŠpiclMatěj Špicl 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5.32
3 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4.98
skok daleký - Ženy (sobota, 23.5.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5.65
2 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4.90
3 Zuzana HorálkováZuzana Horálková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4.84
vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 23.5.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 09.99
2 Zuzana HolšánováZuzana Holšánová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.18
vrh koulí 3kg - Žákyně (sobota, 23.5.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 12.41
2 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.17
vrh koulí 4kg - Žáci (sobota, 23.5.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj ŠpiclMatěj Špicl 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 12.20
2 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 09.78
3 Adam SomsedíkAdam Somsedík 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 08.98
vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 23.5.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 13.19
2 Hana HabalováHana Habalová 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.44
3 Romana PecinováRomana Pecinová 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 08.77
vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 23.5.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej KřížOndřej Kříž 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 11.55
hod oštěpem 500g - Dorostenky (sobota, 23.5.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 32.50
hod oštěpem 500g - Žákyně (sobota, 23.5.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 31.34
2 Adriana JiráskováAdriana Jirásková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 30.59
3 Kristýna JarošováKristýna Jarošová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 23.41
hod oštěpem 600g - Žáci (sobota, 23.5.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj ŠpiclMatěj Špicl 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 42.77
2 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 35.65
3 Adam HrubýAdam Hrubý 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 30.43
hod oštěpem 600g - Ženy (sobota, 23.5.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Hana HabalováHana Habalová 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 41.60
2 Alice PřibylováAlice Přibylová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 36.24
3 Romana PecinováRomana Pecinová 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 29.00
hod oštěpem 700g - Dorostenci (sobota, 23.5.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej KřížOndřej Kříž 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 49.07