Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

1.kolo Středočeského přeboru družstev mládeže

Vlašim (6. 6. 2020)

100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 6.6.2020 - 10:35) official Vítr: -4.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 11.43 QA
2 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 11.74 QA
3 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 12.18 qB
4 Tomáš VrzákTomáš Vrzák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 12.52 qB
5 Radimír HolinaRadimír Holina 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 12.81
František SlabaFrantišek Slaba 04 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 6.6.2020 - 10:35) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 11.32 QA
2 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 12.01 QA
3 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 12.14 qB
4 Vojtěch AntošVojtěch Antoš 03 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 6 12.29 qB
5 Adam VojtaAdam Vojta 02 Atletika Benešov Atletika Benešov 3 12.62
6 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 12.71
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 6.6.2020 - 10:35) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel MrázekPavel Mrázek 03 Atletika Benešov Atletika Benešov 5 11.46 QA
2 David DvořákDavid Dvořák 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 11.77 QA
3 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk 03 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 3 12.05 qB
4 Martin AndresMartin Andres 01 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 6 12.42 qB
Michael ŠteflMichael Štefl 04 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 DQ
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 11.32 QA
2 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 11.43 QA
3 Pavel MrázekPavel Mrázek 03 Atletika Benešov Atletika Benešov 5 11.46 QA
4 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 11.74 QA
5 David DvořákDavid Dvořák 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 11.77 QA
6 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 12.01 QA
7 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk 03 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 3 12.05 qB
8 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 12.14 qB
9 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 12.18 qB
10 Vojtěch AntošVojtěch Antoš 03 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 6 12.29 qB
11 Martin AndresMartin Andres 01 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 6 12.42 qB
12 Tomáš VrzákTomáš Vrzák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 12.52 qB
13 Adam VojtaAdam Vojta 02 Atletika Benešov Atletika Benešov 3 12.62
14 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 12.71
15 Radimír HolinaRadimír Holina 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 12.81
František SlabaFrantišek Slaba 04 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 DNS
Michael ŠteflMichael Štefl 04 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 DQ

100 m - Junioři (Finále)

Finále A (so, 6.6.2020 - 12:10) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 10.98 11.00
2 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 11.07 9.00
3 Pavel MrázekPavel Mrázek 03 Atletika Benešov Atletika Benešov 6 11.55 8.00
4 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 11.60 7.00
5 David DvořákDavid Dvořák 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 11.68 6.00
6 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 11.99 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 6.6.2020 - 12:10) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk 03 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 5 11.99 4.00
2 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 12.01 3.00
3 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 12.02 2.00
4 Vojtěch AntošVojtěch Antoš 03 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 3 12.18 1.00
5 Tomáš VrzákTomáš Vrzák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 12.48
6 Martin AndresMartin Andres 01 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 7 12.57
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 6.6.2020 - 10:25) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 11.37 QA
2 Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 11.69 QA
3 Matěj SeveraMatěj Severa 03 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 12.08 qB
4 Štěpán TesařŠtěpán Tesař 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 7 12.75
5 Daniel LandaDaniel Landa 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 12.84
MS Josef PotužilJosef Potužil 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 13.55
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 6.6.2020 - 10:25) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 11.46 QA
2 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 11.86 QA
3 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 11.91 qB
4 Maxim MašínMaxim Mašín 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 12.56
5 Matěj SuchopárekMatěj Suchopárek 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 13.19
MS Radek ŠtýbrRadek Štýbr 04 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 7 13.46
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 6.6.2020 - 10:25) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 11.47 QA
2 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 11.68 QA
3 Daniel ČervášekDaniel Červášek 03 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 12.09 qB
4 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 12.15 qB
5 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 12.37 qB
6 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 7 12.46 qB
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 11.37 QA
2 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 11.46 QA
3 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 11.47 QA
4 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 11.68 QA
5 Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 11.69 QA
6 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 11.86 QA
7 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 11.91 qB
8 Matěj SeveraMatěj Severa 03 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 12.08 qB
9 Daniel ČervášekDaniel Červášek 03 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 12.09 qB
10 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 12.15 qB
11 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 12.37 qB
12 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 7 12.46 qB
13 Maxim MašínMaxim Mašín 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 12.56
14 Štěpán TesařŠtěpán Tesař 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 7 12.75
15 Daniel LandaDaniel Landa 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 12.84
16 Matěj SuchopárekMatěj Suchopárek 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 13.19
17 Radek ŠtýbrRadek Štýbr 04 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra... 7 13.46
18 Josef PotužilJosef Potužil 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 13.55

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 6.6.2020 - 12:05) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 11.34 7.00
2 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 11.46 5.00
3 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 11.56 4.00
4 Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 7 11.73 3.00
5 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 11.74 2.00
6 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 11.90 1.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 6.6.2020 - 12:05) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 11.85
2 Daniel ČervášekDaniel Červášek 03 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 12.10
3 Matěj SeveraMatěj Severa 03 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 12.11
4 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 12.34
5 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 12.54
6 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 7 12.69
Celkem 6 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále A (so, 6.6.2020 - 12:25) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 12.61 11.00
2 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 12.82 9.00
3 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 12.89 8.00
4 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 13.24 7.00
5 Barbora DobiášováBarbora Dobiášová 02 Atletika Benešov Atletika Benešov 7 13.44 6.00
6 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 13.93 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 6.6.2020 - 12:25) official Vítr: -3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 14.32 4.00
2 Veronika JakubcováVeronika Jakubcová 02 Atletika Benešov Atletika Benešov 6 14.69 3.00
3 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 14.78 2.00
4 Eliška CichoňováEliška Cichoňová 03 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 15.41 1.00
5 Kamila SládkováKamila Sládková 02 Atletika Benešov Atletika Benešov 7 15.79
Celkem 5 závodníků

100 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 6.6.2020 - 10:55) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 12.63
MS Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 3 13.10
3 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 13.28
4 Barbora DobiášováBarbora Dobiášová 02 Atletika Benešov Atletika Benešov 6 13.40
5 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 14.09
6 Eliška CichoňováEliška Cichoňová 03 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 7 14.52
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 6.6.2020 - 10:55) official Vítr: +4.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 12.70
2 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 12.75
3 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 13.56
4 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 13.85
5 Veronika JakubcováVeronika Jakubcová 02 Atletika Benešov Atletika Benešov 6 14.40
6 Kamila SládkováKamila Sládková 02 Atletika Benešov Atletika Benešov 3 15.18
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 12.63
2 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 12.70
3 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 12.75
4 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 3 13.10
5 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 13.28
6 Barbora DobiášováBarbora Dobiášová 02 Atletika Benešov Atletika Benešov 6 13.40
7 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 13.56
8 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 13.85
9 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 14.09
10 Veronika JakubcováVeronika Jakubcová 02 Atletika Benešov Atletika Benešov 6 14.40
11 Eliška CichoňováEliška Cichoňová 03 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 7 14.52
12 Kamila SládkováKamila Sládková 02 Atletika Benešov Atletika Benešov 3 15.18

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 6.6.2020 - 10:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 13.37
2 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 13.40
3 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 13.43
4 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 6 13.87
5 Klára KusáKlára Kusá 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 14.64
6 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 7 14.92
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 6.6.2020 - 10:45) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 5 13.43
2 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 7 13.72
3 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 13.77
4 Anna VitoušováAnna Vitoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 14.03
5 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 14.04
6 Ema TvrdáEma Tvrdá 04 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 3 14.45
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 6.6.2020 - 10:45) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 12.73
2 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 13.36
3 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 13.39
4 Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová 03 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 2 13.46
5 Kateřina VejbornáKateřina Vejborná 03 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 14.20
6 Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 7 14.22
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 12.73
2 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 13.36
3 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 13.37
4 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 13.39
5 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 13.40
6 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 13.43
6 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 5 13.43
8 Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová 03 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 2 13.46
9 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 7 13.72
10 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 13.77
11 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 6 13.87
12 Anna VitoušováAnna Vitoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 14.03
13 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 14.04
14 Kateřina VejbornáKateřina Vejborná 03 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 14.20
15 Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 7 14.22
16 Ema TvrdáEma Tvrdá 04 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 3 14.45
17 Klára KusáKlára Kusá 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 14.64
18 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 7 14.92

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 6.6.2020 - 12:20) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 12.73 11.00
2 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 2 13.25 9.00
3 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 13.35 8.00
4 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 7 13.36 7.00
5 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 13.37 6.00
6 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 13.38 5.00
7 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 13.43 4.00
Celkem 7 závodníků
Finále B (so, 6.6.2020 - 12:20) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová 03 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 4 13.29 3.00
2 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 3 13.47 2.00
3 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 13.55 1.00
4 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 2 13.92
5 Anna VitoušováAnna Vitoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 14.06
Celkem 5 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 6.6.2020 - 14:20) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 22.43 11.00
2 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 22.99 9.00
3 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 23.47 8.00
4 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 23.60 6.50
5 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 24.32 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 6.6.2020 - 14:20) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 23.60 6.50
2 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 23.66 5.00
3 Pavel MrázekPavel Mrázek 03 Atletika Benešov Atletika Benešov 6 23.96 4.00
4 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 23.97 3.00
MS Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 4 24.01
6 Martin AndresMartin Andres 01 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 5 25.84
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 6.6.2020 - 14:20) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 24.80 1.00
2 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 24.92
3 Vojtěch AntošVojtěch Antoš 03 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 4 25.13
4 Matěj KubánekMatěj Kubánek 02 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 5 25.87
5 Pavel VinduškaPavel Vinduška 04 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 25.87
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 22.43 11.00
2 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 22.99 9.00
3 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 23.47 8.00
4 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 23.60 6.50
4 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 23.60 6.50
6 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 23.66 5.00
7 Pavel MrázekPavel Mrázek 03 Atletika Benešov Atletika Benešov 6 23.96 4.00
8 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 23.97 3.00
9 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 4 24.01
10 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 24.32 2.00
11 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 24.80 1.00
12 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 24.92
13 Vojtěch AntošVojtěch Antoš 03 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 4 25.13
14 Martin AndresMartin Andres 01 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 5 25.84
15 Matěj KubánekMatěj Kubánek 02 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 5 25.87
15 Pavel VinduškaPavel Vinduška 04 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 25.87

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 6.6.2020 - 14:10) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 22.33 7.00
2 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 23.02 5.00
3 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 23.47 4.00
4 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 24.29 3.00
5 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 24.34 2.00
6 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 24.84 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 6.6.2020 - 14:10) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 26.22
2 Štěpán TesařŠtěpán Tesař 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 26.25
3 Daniel LandaDaniel Landa 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 26.32
4 Matěj SuchopárekMatěj Suchopárek 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 27.26
MS Josef PotužilJosef Potužil 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 28.90
Adam HroudaAdam Hrouda 03 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 22.33 7.00
2 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 23.02 5.00
3 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 23.47 4.00
4 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 24.29 3.00
5 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 24.34 2.00
6 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 24.84 1.00
7 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 26.22
8 Štěpán TesařŠtěpán Tesař 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 26.25
9 Daniel LandaDaniel Landa 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 26.32
10 Matěj SuchopárekMatěj Suchopárek 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 27.26
11 Josef PotužilJosef Potužil 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 28.90
Adam HroudaAdam Hrouda 03 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 4 DNS

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 6.6.2020 - 14:40) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 26.36 11.00
2 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 26.38 8.50
3 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 26.49 7.00
4 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 26.61 6.00
5 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 26.63 5.00
6 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 26.79 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 6.6.2020 - 14:40) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 26.38 8.50
2 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 26.72 4.00
3 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 27.32 2.00
4 Anita HruškováAnita Hrušková 03 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 27.68 1.00
5 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 28.43
6 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 30.26
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 6.6.2020 - 14:40) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna MlejnkováKristýna Mlejnková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 27.80
2 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 28.37
3 Pavlína KrálováPavlína Králová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 29.73
4 Martina OudováMartina Oudová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 29.90
5 Eliška CichoňováEliška Cichoňová 03 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 30.81
6 Kamila SládkováKamila Sládková 02 Atletika Benešov Atletika Benešov 3 32.35
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 26.36 11.00
2 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 26.38 8.50
2 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 26.38 8.50
4 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 26.49 7.00
5 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 26.61 6.00
6 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 26.63 5.00
7 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 26.72 4.00
8 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 26.79 3.00
9 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 27.32 2.00
10 Anita HruškováAnita Hrušková 03 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 27.68 1.00
11 Kristýna MlejnkováKristýna Mlejnková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 27.80
12 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 28.37
13 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 28.43
14 Pavlína KrálováPavlína Králová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 29.73
15 Martina OudováMartina Oudová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 29.90
16 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 30.26
17 Eliška CichoňováEliška Cichoňová 03 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 30.81
18 Kamila SládkováKamila Sládková 02 Atletika Benešov Atletika Benešov 3 32.35

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 6.6.2020 - 14:30) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana FialováZuzana Fialová 04 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 2 27.36 11.00
2 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 27.44 9.00
3 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 28.18 4.00
4 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 6 28.29 3.00
5 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 28.61 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 6.6.2020 - 14:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 5 26.73
2 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 27.93 7.00
3 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 28.12 5.00
4 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 28.76
5 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 3 29.09
6 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 29.57
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 6.6.2020 - 14:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 28.71
2 Anna VitoušováAnna Vitoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 29.22
3 Kateřina VejbornáKateřina Vejborná 03 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 1 29.48
4 Adéla NovákováAdéla Nováková 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 29.62
5 Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 30.09
Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 6.6.2020 - 14:30) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 1 27.84 8.00
2 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 28.03 6.00
3 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 28.34 2.00
4 Theodora OudováTheodora Oudová 04 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 5 28.92
5 Elen PémováElen Pémová 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 29.07
6 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 29.24
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 5 26.73
2 Zuzana FialováZuzana Fialová 04 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 2 27.36 11.00
3 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 27.44 9.00
4 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 1 27.84 8.00
5 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 27.93 7.00
6 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 28.03 6.00
7 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 28.12 5.00
8 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 28.18 4.00
9 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 6 28.29 3.00
10 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 28.34 2.00
11 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 28.61 1.00
12 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 28.71
13 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 28.76
14 Theodora OudováTheodora Oudová 04 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 5 28.92
15 Elen PémováElen Pémová 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 29.07
16 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 3 29.09
17 Anna VitoušováAnna Vitoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 29.22
18 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 29.24
19 Kateřina VejbornáKateřina Vejborná 03 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 1 29.48
20 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 29.57
21 Adéla NovákováAdéla Nováková 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 29.62
22 Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 30.09
Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 DNS

400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 6.6.2020 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 50.85 11.00
MS Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 4 52.09
3 Pavel BenešPavel Beneš 03 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 52.52 9.00
4 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 53.09 7.00
Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 6.6.2020 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 52.56 8.00
2 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 54.15 6.00
3 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk 03 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 4 56.19 5.00
4 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 57.21 4.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 50.85 11.00
2 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 4 52.09
3 Pavel BenešPavel Beneš 03 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 52.52 9.00
4 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 52.56 8.00
5 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 53.09 7.00
6 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 54.15 6.00
7 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk 03 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 4 56.19 5.00
8 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 57.21 4.00
Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 DNS

400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 6.6.2020 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 50.78 7.00
2 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 53.08 5.00
MS Jan HoráčekJan Horáček 03 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 5 53.48
4 Marián DražanMarián Dražan 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 56.67 4.00
5 Tomáš SuchánekTomáš Suchánek 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 60.28 3.00
Celkem 5 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 6.6.2020 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 58.95 11.00
2 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 59.70 9.00
3 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 61.32 8.00
Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 6.6.2020 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna MlejnkováKristýna Mlejnková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 61.43 7.00
2 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 62.58 6.00
3 Natálie KrubováNatálie Krubová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 66.49 5.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 58.95 11.00
2 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 59.70 9.00
3 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 61.32 8.00
4 Kristýna MlejnkováKristýna Mlejnková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 61.43 7.00
5 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 62.58 6.00
6 Natálie KrubováNatálie Krubová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 66.49 5.00
Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 DNS

400 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 6.6.2020 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 61.00 11.00
2 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 63.10 9.00
3 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 63.47 8.00
4 Elen PémováElen Pémová 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 63.68 7.00
5 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 1 65.07 6.00
6 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 65.54 5.00
Celkem 6 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 6.6.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Pavel VinduškaPavel Vinduška 04 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 2:01.97 11.00
2 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:03.90 9.00
3 David MartínekDavid Martínek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 2:04.96 8.00
4 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 2:06.52 7.00
MS Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 3 2:06.58
6 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 01 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 2:07.14 6.00
7 Jiří PechJiří Pech 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 2:12.44 5.00
Celkem 7 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 6.6.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 11 2:00.78 7.00
2 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 10 2:05.39 5.00
3 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 12 2:07.29 4.00
4 Matěj VšetulaMatěj Všetula 03 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 8 2:09.19 3.00
5 Radek PetržálekRadek Petržálek 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 13 2:13.53 2.00
6 Tomáš SuchánekTomáš Suchánek 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 9 2:18.52 1.00
Celkem 6 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 6.6.2020 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 2:16.65 11.00
2 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:21.32 9.00
3 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 2:22.12 8.00
4 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 2:24.46 7.00
6 Eliška PeterkováEliška Peterková 04 Atletika Benešov Atletika Benešov 3 2:43.63 6.00
7 Barbora ŠevítováBarbora Ševítová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 2:45.56 5.00
Celkem 6 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 6.6.2020 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 2:24.02 11.00
2 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 2:26.75 9.00
3 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 2:27.23 8.00
4 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 2:27.53 7.00
5 Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 2:35.96 6.00
6 Theodora OudováTheodora Oudová 04 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 3 2:41.80 5.00
7 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 2:42.06 4.00
8 Gabriela BechyňováGabriela Bechyňová 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 7 2:54.04 3.00
Celkem 8 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 6.6.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Ondřej ChudýOndřej Chudý 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 4:56.50 11.00
2 Vojtěch BartošVojtěch Bartoš 03 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 6:19.38 9.00
Celkem 2 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 6.6.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Mojmír PavlíkMojmír Pavlík 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 4:35.25 7.00
2 Ondřej DubjákOndřej Dubják 03 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 4:58.80 5.00
3 Viktor NěmecViktor Němec 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 5:05.78 4.00
Celkem 3 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 6.6.2020 - 13:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Aneta KučerováAneta Kučerová 04 Atletika Benešov Atletika Benešov 4 4:57.95 11.00
2 Sabina StrachováSabina Strachová 03 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 5:29.51 9.00
3 Veronika PlačkováVeronika Plačková 02 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 6:23.62 8.00
4 Nikola ŠulcováNikola Šulcová 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 6:29.68 7.00
5 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 01 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 7:00.30 6.00
6 Šárka HněvkovskáŠárka Hněvkovská 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 7:00.56 5.00
Celkem 6 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 6.6.2020 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 7 4:49.01 11.00
2 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 8 4:54.69 9.00
3 Jitka MenclováJitka Menclová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 10 5:32.38 8.00
4 Veronika PetříkováVeronika Petříková 04 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 9 6:23.23 7.00
5 Barbora HoráčkováBarbora Horáčková 03 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 11 7:09.17 6.00
Celkem 5 závodníků

3000 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 6.6.2020 - 15:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
MS Josef ŠináglJosef Šinágl 04 Atletika Benešov Atletika Benešov 1 11:24.93
Celkem 1 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 6.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 03 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 11:34.81 11.00
2 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 11:55.75 9.00
3 Dominika VaňkováDominika Vaňková 03 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 15:35.83 8.00
Celkem 3 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Juniorky (Finále)

Finále (so, 6.6.2020 - 11:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 14.95 11.00
MS Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 5 15.06
3 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 15.94 9.00
4 Anita HruškováAnita Hrušková 03 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 16.69 8.00
5 Lucie BartůškováLucie Bartůšková 02 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 17.15 7.00
6 Ilona KřupkováIlona Křupková 04 Atletika Benešov Atletika Benešov 7 19.14 6.00
Celkem 6 závodníků

100 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 6.6.2020 - 11:55) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VlkováTereza Vlková 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 15.20 11.00
2 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 4 15.40 9.00
3 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 15.61 8.00
4 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 16.02 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 6.6.2020 - 11:55) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie HroudováViktorie Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 16.92 6.00
2 Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 18.16 5.00
3 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová 03 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 18.56 4.00
4 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 21.14 3.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VlkováTereza Vlková 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 15.20 11.00
2 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 4 15.40 9.00
3 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 15.61 8.00
4 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 16.02 7.00
5 Viktorie HroudováViktorie Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 16.92 6.00
6 Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 18.16 5.00
7 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová 03 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 18.56 4.00
8 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 21.14 3.00

110 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Finále)

Finále (so, 6.6.2020 - 11:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 15.98
Celkem 1 závodníků

110 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 6.6.2020 - 11:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 14.13 7.00
2 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 1 16.19 5.00
3 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 16.55 4.00
4 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 16.98 3.00
Celkem 4 závodníků

300 m překážek [83,8 cm] - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 6.6.2020 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 40.18 7.00
2 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 41.98 5.00
3 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 42.19 4.00
4 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 45.09
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 6.6.2020 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marián DražanMarián Dražan 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 43.38 3.00
2 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 44.29 2.00
3 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 44.31 1.00
Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 40.18 7.00
2 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 41.98 5.00
3 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 42.19 4.00
4 Marián DražanMarián Dražan 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 43.38 3.00
5 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 44.29 2.00
6 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 44.31 1.00
7 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 45.09
Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 DNS

300 m překážek [76,2 cm] - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 6.6.2020 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 48.30 11.00
2 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 48.76 9.00
3 Klára MatoušováKlára Matoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 49.48 8.00
4 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 2 51.65 6.00
5 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 53.94 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 6.6.2020 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová 03 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 2 50.15 7.00
2 Viktorie HroudováViktorie Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 52.85 5.00
3 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 54.55 3.00
4 Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 54.78 2.00
5 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 60.00 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 48.30 11.00
2 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 48.76 9.00
3 Klára MatoušováKlára Matoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 49.48 8.00
4 Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová 03 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 2 50.15 7.00
5 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 2 51.65 6.00
6 Viktorie HroudováViktorie Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 52.85 5.00
7 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 53.94 4.00
8 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 54.55 3.00
9 Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 54.78 2.00
10 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 60.00 1.00

400 m překážek [91,4 cm] - Junioři (Finále)

Finále (so, 6.6.2020 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 58.59 11.00
2 Tomáš VrzákTomáš Vrzák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 63.03 9.00
3 David MartínekDavid Martínek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 63.83 8.00
Celkem 3 závodníků

400 m překážek [76,2 cm] - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 6.6.2020 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 61.26 11.00
2 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 64.19 9.00
3 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 65.22 8.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 6.6.2020 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 68.10 7.00
2 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 68.56 6.00
3 Eliška SudkováEliška Sudková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 71.84 5.00
4 Aneta RuttováAneta Ruttová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 72.81 4.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 61.26 11.00
2 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 64.19 9.00
3 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 65.22 8.00
4 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 68.10 7.00
5 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 68.56 6.00
6 Eliška SudkováEliška Sudková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 71.84 5.00
7 Aneta RuttováAneta Ruttová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 72.81 4.00

4 x 100 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 6.6.2020 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kašpar, Šašek, Lehar, Hlaváček Kašpar, Šašek, Lehar, Hlaváček A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 44.91 11.00
2 Holec, Vrzák, Dvořák, Beneš Holec, Vrzák, Dvořák, Beneš Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 46.08 9.00
3 Vitásek, Hofmann, Sitek, Sudek Vitásek, Hofmann, Sitek, Sudek TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 46.84 8.00
4 Podolák, Martínek, Štefl, Slaba Podolák, Martínek, Štefl, Slaba Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 49.02 7.00
5 Andres, Kubánek, Antoš, Dvorčuk Andres, Kubánek, Antoš, Dvorčuk Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 3 49.28 6.00
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 6.6.2020 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Wertheim, Hřích, Ullman, Dvořák Wertheim, Hřích, Ullman, Dvořák A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 44.06 7.00
2 Brát, Ďurčo, Gregor, Kalaš Brát, Ďurčo, Gregor, Kalaš TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 45.93 5.00
3 Červášek, Jarušek, Mezera, Nerad Červášek, Jarušek, Mezera, Nerad A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 49.32 4.00
4 Všetula, Tesař, Kulhánek, Dražan Všetula, Tesař, Kulhánek, Dražan A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 49.44 3.00
Kratochvíl, Severa, Soukal, Vinduška Kratochvíl, Severa, Soukal, Vinduška TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 DNF
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 6.6.2020 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kordová, Voříšková, Kupková, Pacltová Kordová, Voříšková, Kupková, Pacltová TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 49.86 11.00
2 Novotná, Šafránková, Tvrdá, Vrbová Novotná, Šafránková, Tvrdá, Vrbová TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 51.29 9.00
3 Koudelková, Šichová, Ruttová, Korelová Koudelková, Šichová, Ruttová, Korelová Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 52.67 8.00
4 Khunová, Pleskačová, Cichoňová, Bennett Khunová, Pleskačová, Cichoňová, Bennett A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 54.85 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 6.6.2020 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hajná, Krubová, Hněvkovská, Mlejnková Hajná, Krubová, Hněvkovská, Mlejnková TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 53.59 7.00
2 Kubíčková, Šeflová, Králová, Strachová Kubíčková, Šeflová, Králová, Strachová Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 55.98 5.00
3 Křupková, Sládková, Jakubcová, Dobiášová Křupková, Sládková, Jakubcová, Dobiášová Atletika Benešov Atletika Benešov 4 56.76 4.00
4 Roubíková, Pelová, Vlasáková, Zichová Roubíková, Pelová, Vlasáková, Zichová A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 58.49 3.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kordová, Voříšková, Kupková, Pacltová Kordová, Voříšková, Kupková, Pacltová TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 49.86 11.00
2 Novotná, Šafránková, Tvrdá, Vrbová Novotná, Šafránková, Tvrdá, Vrbová TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 51.29 9.00
3 Koudelková, Šichová, Ruttová, Korelová Koudelková, Šichová, Ruttová, Korelová Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 52.67 8.00
4 Hajná, Krubová, Hněvkovská, Mlejnková Hajná, Krubová, Hněvkovská, Mlejnková TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 53.59 7.00
5 Khunová, Pleskačová, Cichoňová, Bennett Khunová, Pleskačová, Cichoňová, Bennett A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 54.85 6.00
6 Kubíčková, Šeflová, Králová, Strachová Kubíčková, Šeflová, Králová, Strachová Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 55.98 5.00
7 Křupková, Sládková, Jakubcová, Dobiášová Křupková, Sládková, Jakubcová, Dobiášová Atletika Benešov Atletika Benešov 4 56.76 4.00
8 Roubíková, Pelová, Vlasáková, Zichová Roubíková, Pelová, Vlasáková, Zichová A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 58.49 3.00

4 x 100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 6.6.2020 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Havlová, Hůlová, Vlková, Lamačová Havlová, Hůlová, Vlková, Lamačová A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 50.34 11.00
2 Novotná, Olivová, Pesslová, Vlková Novotná, Olivová, Pesslová, Vlková TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 52.35 9.00
3 Steinsová, Placatková, Selementová, Pavlišenová Steinsová, Placatková, Selementová, Pavlišenová SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 6 52.41 8.00
4 Blechová, Fridrichová, Havlíčková, Vitoušová Blechová, Fridrichová, Havlíčková, Vitoušová TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 55.45 5.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 6.6.2020 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vejdělková, Kusá, Štullerová, Vejborná Vejdělková, Kusá, Štullerová, Vejborná TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 53.89 7.00
2 Tišerová, Heráková, Alexová, Pémová Tišerová, Heráková, Alexová, Pémová A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 54.44 6.00
3 Švarcová, Bodnarová, Zahrádková, Vaňková Švarcová, Bodnarová, Zahrádková, Vaňková A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 57.28 4.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Havlová, Hůlová, Vlková, Lamačová Havlová, Hůlová, Vlková, Lamačová A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 50.34 11.00
2 Novotná, Olivová, Pesslová, Vlková Novotná, Olivová, Pesslová, Vlková TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 52.35 9.00
3 Steinsová, Placatková, Selementová, Pavlišenová Steinsová, Placatková, Selementová, Pavlišenová SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 6 52.41 8.00
4 Vejdělková, Kusá, Štullerová, Vejborná Vejdělková, Kusá, Štullerová, Vejborná TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 53.89 7.00
5 Tišerová, Heráková, Alexová, Pémová Tišerová, Heráková, Alexová, Pémová A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 54.44 6.00
6 Blechová, Fridrichová, Havlíčková, Vitoušová Blechová, Fridrichová, Havlíčková, Vitoušová TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 55.45 5.00
7 Švarcová, Bodnarová, Zahrádková, Vaňková Švarcová, Bodnarová, Zahrádková, Vaňková A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 57.28 4.00

skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (so, 6.6.2020 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,50 1,55 1,60 1,65 1,70 1,73 1,76 1,79 1,82 1,85 Body
1 Daniel LeharDaniel Lehar
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
01 3 1.82 -o-oooxoooxxx 11.00
2 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
01 2 1.76 --o-ooxxoxxx 9.00
3 Jakub HolecJakub Holec
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 1 1.73 ----oo-xxx 8.00
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 6.6.2020 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,50 1,55 1,60 1,65 1,70 1,73 1,76 1,79 1,82 1,85 Body
MS Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim
03 5 1.79 ----oxxoooxxx
2 Tomáš SuchánekTomáš Suchánek
TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 3 1.70 o-oxoxox 7.00
3 Patrik MarkoPatrik Marko
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
04 2 1.60 oooxxx 5.00
4 Daniel ČervášekDaniel Červášek
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
03 1 1.60 ooxoxxx 4.00
MS Eduard MosesEduard Moses
TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim
04 4 1.55 xoxxoxxx
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 6.6.2020 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,35 1,40 1,45 1,50 1,54 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 1,73 1,76 Body
1 Anita HruškováAnita Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
03 8 1.61 ---o-ooxx 11.00
2 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
02 6 1.58 -oooxoxxoxxx 9.00
3 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
03 7 1.54 oooxooxxx 8.00
4 Kateřina KhunováKateřina Khunová
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
02 1 1.50 ooooxxx 7.00
5= Eliška SudkováEliška Sudková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 5 1.45 oooxx 5.00
5= Brigita PleskačováBrigita Pleskačová
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
02 2 1.45 -ooxxx 5.00
5= Kateřina PodanáKateřina Podaná
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
01 4 1.45 oooxxx 5.00
8 Sabina ŠeflováSabina Šeflová
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 3 1.45 ooxoxxx 3.00
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 6.6.2020 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,54 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 1,73 Body
1 Kateřina VrbováKateřina Vrbová
TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim
03 2 1.45 --ooxxx- 11.00
2 Tereza LamačováTereza Lamačová
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
04 1 1.35 xxooxxx- 9.00
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Junioři (Finále)

Finále (so, 6.6.2020 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,00 2,20 2,40 2,60 2,80 3,00 Body
MS Štěpán SkalaŠtěpán Skala
Atletika Benešov Atletika Benešov
04 1 2.40 ooxxoxxx
Celkem 1 závodníků

skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 6.6.2020 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,60 2,80 3,00 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 3,70 3,80 3,90 4,00 Body
1 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
04 1 3.50 --xoo-xxooxxx 7.00
2 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 2 3.20 oooxoxx 5.00
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Juniorky (Finále)

Finále (so, 6.6.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,00 2,20 2,40 2,60 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 Body
1 Natálie KrubováNatálie Krubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 1 3.20 ----o-xo-xxo-xxx 11.00
2 Kateřina PodanáKateřina Podaná
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
01 2 2.40 oooxxx 9.00
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 6.6.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,00 2,20 2,40 2,60 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 Body
1 Veronika ŠtemberováVeronika Štemberová
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
04 2 3.20 --------o-xxx 11.00
2 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
03 1 2.80 --oxoxxoxxx 9.00
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 6.6.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
01 9 6.18 -0.7 m/s xx5.77  -1.55.77x5.64  -0.46.18  -0.7 11.00
2 Pavel BenešPavel Beneš
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 1 5.81 -0.5 m/s 5.50  -0.65.77  -0.45.81  -0.55.810.00.00.0 9.00
3 Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
02 8 5.71 +0.4 m/s x5.41  -0.95.53  +1.15.535.51  -0.44.49  -1.15.71  +0.4 8.00
4 František SlabaFrantišek Slaba
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 7 5.65 +0.6 m/s 4.26  +0.4x5.65  +0.65.654.85  -1.2x5.22  -0.3 7.00
5 Pavel MrázekPavel Mrázek
Atletika Benešov Atletika Benešov
03 6 5.06 +0.4 m/s x5.06  +0.4x5.064.74  -1.5xx 6.00
6 Radimír HolinaRadimír Holina
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 2 5.00 -1.7 m/s 4.88  -0.54.92  +0.4x4.925.00  -1.7x4.64  +0.0 5.00
7 Martin AndresMartin Andres
Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy
01 5 4.90 -1.8 m/s xx4.63  +1.14.634.85  +0.14.90  -1.84.69  -0.7 4.00
8 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
01 3 4.88 -1.1 m/s 4.56  -0.94.64  -0.94.80  +1.84.804.88  -1.1-- 3.00
9 Štěpán SkalaŠtěpán Skala
Atletika Benešov Atletika Benešov
04 4 4.28 -1.0 m/s 4.28  -1.03.90  -1.1-4.280.00.00.0 2.00
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 6.6.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel ČervášekDaniel Červášek
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
03 1 6.26 +0.6 m/s 5.81  +0.55.90  -1.75.60  +1.65.906.00  +1.26.11  -0.76.26  +0.6 7.00
2 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
04 8 5.98 +0.1 m/s xx5.77  +0.05.775.86  +1.2x5.98  +0.1 5.00
3 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
04 9 5.61 +0.8 m/s 5.61  +0.85.42  -1.25.46  -0.55.615.40  -1.65.48  -1.75.51  +0.0 4.00
4 Boleslav LukášBoleslav Lukáš
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
04 2 5.51 -0.7 m/s 5.05  -0.45.26  -0.95.07  +0.55.265.51  -0.7-- 3.00
5 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
04 5 5.31 +0.1 m/s 4.96  -1.95.31  +0.15.14  -0.35.314.96  -0.54.25  -1.5x 2.00
6 Tomáš KalašTomáš Kalaš
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
04 7 5.29 -0.5 m/s 5.18  -2.25.29  -0.55.01  -0.65.295.07  +0.64.83  -2.65.28  +0.6 1.00
7 Matěj SeveraMatěj Severa
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
03 6 5.24 -0.5 m/s 4.75  -0.84.55  -0.64.70  +0.04.755.24  -0.55.09  +0.25.01  +1.1
8 Patrik MarkoPatrik Marko
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
04 3 5.02 -1.0 m/s 4.31  -1.34.84  -2.14.65  -1.44.845.02  -1.04.88  -3.64.92  +0.6
MS Radek ŠtýbrRadek Štýbr
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. Sportovní Centrum Nové Stra...
04 4 3.93 -0.4 m/s 3.78  -0.9x3.93  -0.43.930.00.00.0
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 6.6.2020 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
03 11 5.57 -0.3 m/s 5.18  +0.85.08  -0.85.37  -0.95.375.15  -0.65.36  +1.85.57  -0.3 11.00
2 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
03 9 4.96 +1.2 m/s 4.61  -0.4x4.93  -0.34.934.96  +1.2x4.82  -0.7 9.00
3 Kristýna PacltováKristýna Pacltová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 7 4.96 +0.5 m/s 4.38  -2.44.71  -1.24.96  +0.54.964.72  -0.94.82  -1.34.84  -1.4 8.00
4 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
02 10 4.90 -0.6 m/s x4.77  -1.54.90  -0.64.904.89  -0.44.90  +1.14.79  -1.1 7.00
5 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 8 4.80 +1.1 m/s 4.56  -2.03.93  -2.14.80  +1.14.804.51  -0.54.56  +0.44.56  -0.9 6.00
6 Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
02 4 4.78 +0.6 m/s 4.28  -2.14.53  -2.34.41  -0.94.534.34  -2.44.50  +1.24.78  +0.6 5.00
7 Aneta RuttováAneta Ruttová
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 2 4.71 -0.4 m/s x4.66  -0.6x4.664.71  -0.44.53  +0.64.71  +0.8 4.00
8 Eliška ŠichováEliška Šichová
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 3 4.48 -1.3 m/s 4.36  -1.0-4.42  -1.04.424.26  -1.34.27  -0.84.48  -1.3 3.00
9 Barbora DobiášováBarbora Dobiášová
Atletika Benešov Atletika Benešov
02 6 4.12 -0.5 m/s 3.67  -3.44.12  -0.53.82  +0.84.120.00.00.0 2.00
10 Pavlína KrálováPavlína Králová
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 1 3.90 -2.2 m/s 3.90  -2.23.86  -0.43.80  -0.83.900.00.00.0 1.00
11 Lucie KvapilováLucie Kvapilová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
01 5 3.75 -1.3 m/s 3.75  -1.33.61  -1.9-3.750.00.00.0
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 6.6.2020 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
04 15 5.75 +0.6 m/s x5.49  -1.25.33  +0.65.495.63  -1.75.69  -0.95.75  +0.6 11.00
2 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S.
04 14 5.03 +0.8 m/s 4.72  +0.45.03  +0.84.78  +1.15.034.91  +0.44.94  +0.04.77  +0.0 9.00
3 Šárka SomrováŠárka Somrová
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
04 2 4.99 -0.4 m/s 4.28  -0.64.63  +0.94.68  -0.34.684.79  -0.7x4.99  -0.4 8.00
4 Daniela KučerováDaniela Kučerová
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
03 1 4.87 +0.6 m/s x4.44  -0.94.55  +0.84.554.39  -3.24.57  -1.24.87  +0.6 7.00
5 Zuzana FialováZuzana Fialová
TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim
04 12 4.85 -2.2 m/s 4.55  +0.44.45  -0.54.48  +0.74.554.85  -2.2x4.62  +0.6 6.00
6 Jana ŠpinkováJana Špinková
Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s.
03 10 4.79 +2.1 m/s 4.65 -1.5 m/s 4.59  +0.54.58  -0.44.79  +2.14.794.45  -0.84.49  -0.24.65  -1.5 5.00
7 Alena FridrichováAlena Fridrichová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
03 13 4.77 +0.1 m/s 4.59  -0.54.77  +0.14.69  -0.54.774.58  -1.44.75  +0.44.75  -1.1 4.00
8 Ema TvrdáEma Tvrdá
Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s.
04 9 4.65 +0.5 m/s 4.58  -0.4x4.62  +0.44.624.05  -0.74.65  +0.54.48  +1.6 3.00
9 Kristýna HerákováKristýna Heráková
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
03 8 4.54 +0.9 m/s 4.28  -2.1x4.54  +0.94.540.00.00.0 2.00
10 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
03 3 4.50 -1.3 m/s 4.50  -1.34.50  -1.44.30  -3.34.500.00.00.0 1.00
11 Kateřina VrbováKateřina Vrbová
TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim
03 5 4.42 +0.5 m/s 4.42  +0.54.30  +2.04.09  +0.44.420.00.00.0
12 Kristýna NedomováKristýna Nedomová
Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s.
04 11 4.35 -0.7 m/s 4.35  -0.74.15  -0.64.16  +2.24.350.00.00.0
13 Barbora HoráčkováBarbora Horáčková
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
03 6 4.30 +1.4 m/s 4.26  -0.64.02  -2.24.30  +1.44.300.00.00.0
14 Adéla NovákováAdéla Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 4 4.19 +0.6 m/s 4.19  +0.6xx4.190.00.00.0
15 Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová
TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 7 4.06 +1.1 m/s 3.68  -0.84.06  +1.1x4.060.00.00.0
Celkem 15 závodníků

trojskok - Junioři (Finále)

Finále (so, 6.6.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
01 1 12.81 -1.1 m/s 12.38  -0.612.77  -0.712.81  -1.112.8112.59  +0.012.57  +1.1x 11.00
2 Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
02 2 11.04 +0.1 m/s x10.87  -0.8x10.8711.01  +1.009.63  +0.511.04  +0.1 9.00
Celkem 2 závodníků

trojskok - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 6.6.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
04 1 12.11 +0.4 m/s xxx0.011.60  +0.012.11  +0.411.88  +0.0 7.00
2 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
04 3 11.84 +1.0 m/s 10.78  -0.711.28  -1.611.41  -1.511.4111.52  +0.811.68  +0.611.84  +1.0 5.00
3 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
04 2 11.55 -1.1 m/s 11.24  -0.911.55  -1.111.47  -1.511.5511.20  +0.311.27  -0.311.42  +0.5 4.00
Celkem 3 závodníků

trojskok - Juniorky (Finále)

Finále (so, 6.6.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
03 5 10.76 +0.3 m/s 10.18  -0.310.41  -1.110.71  +0.310.7110.76  +0.310.53  -0.310.59  -0.9 11.00
2 Aneta JonášováAneta Jonášová
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
02 2 10.55 +0.0 m/s 10.42  -1.310.39  -0.310.41  -0.710.4210.50  -0.610.55  +0.010.50  -1.0 9.00
3 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 1 10.38 +0.0 m/s x10.04  -0.9x10.0410.38  +0.0x10.20  -1.0 8.00
4 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
02 4 09.79 -0.4 m/s 09.40  -1.509.45  -0.409.79  -0.409.7909.78  -0.409.54  -0.7- 7.00
5 Brigita PleskačováBrigita Pleskačová
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
02 3 09.74 +0.0 m/s x09.63  -0.509.74  +0.009.7409.61  -0.409.47  -0.309.38  -0.4 6.00
Celkem 5 závodníků

trojskok - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 6.6.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna HerákováKristýna Heráková
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
03 1 10.61 -0.5 m/s 10.61  -0.510.39  +0.910.44  +0.310.6110.53  +0.010.51  +0.110.50  -1.1 11.00
2 Viktorie HroudováViktorie Hroudová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
04 2 10.21 +0.0 m/s 10.00  -1.210.08  +0.010.21  +0.010.2109.84  +0.409.77  -0.309.68  +0.8 9.00
3 Alena FridrichováAlena Fridrichová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
03 3 10.12 -0.3 m/s 10.08  -1.210.01  +0.1x10.0810.12  -0.309.93  +0.409.79  -0.7 8.00
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 6.6.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Valentina DvořákováValentina Dvořáková
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
04 11 13.36 0.0 11.00
2 Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
04 9 11.04 0.0 9.00
3 Barbora KratochvílováBarbora Kratochvílová
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
03 10 10.73 0.0 8.00
4 Adéla KarasováAdéla Karasová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 8 10.55 0.0 7.00
5 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S.
04 6 10.40 0.0 6.00
6 Zuzana HolšánováZuzana Holšánová
TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim
03 3 09.97 0.0 5.00
7 Lucie PavlíkováLucie Pavlíková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že...
03 7 09.74 0.0 4.00
8 Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
04 1 09.61 0.0 3.00
9 Klára KuncováKlára Kuncová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 5 09.51 0.0 2.00
10 Tereza KorolováTereza Korolová
TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 2 08.15 0.0 1.00
Gabriela PodanáGabriela Podaná
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
03 4 DNS 0.0
Celkem 11 závodníků

vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 6.6.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára HolcováKlára Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 2 12.37 12.3712.1511.5612.37x11.4912.04 11.00
2 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
03 12 11.50 09.4110.8611.0111.0111.0509.1611.50 9.00
3 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
02 13 10.43 10.2110.2010.4310.43xx09.48 8.00
4 Lucie BartůškováLucie Bartůšková
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
02 11 09.28 08.6409.2709.2809.2809.2007.7908.72 7.00
5 Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
02 7 09.09 09.0908.9808.4309.0908.0908.4208.62 6.00
6 Kateřina KhunováKateřina Khunová
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
02 4 09.00 08.9007.1208.9108.9108.6609.0008.59 5.00
7 Eliška DrábkováEliška Drábková
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
02 10 08.67 08.5108.6708.5208.6708.6508.58x 4.00
8 Marta VidunováMarta Vidunová
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
02 6 08.44 07.6808.4408.1708.4408.3208.2907.88 3.00
9 Pavla DoležalováPavla Doležalová
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
02 1 07.89 07.2407.8906.8307.890.00.00.0 2.00
10 Eliška ČernáEliška Černá
Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy
03 9 07.66 07.0807.6307.6607.660.00.00.0 1.00
11 Tereza LandováTereza Landová
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 5 07.66 06.8607.2007.6607.660.00.00.0
12 Veronika JakubcováVeronika Jakubcová
Atletika Benešov Atletika Benešov
02 8 07.38 07.3806.5805.8107.380.00.00.0
Lucie JonákováLucie Jonáková
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
04 3 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 13 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 6.6.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon MarešŠimon Mareš
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
03 8 14.29 0.0 7.00
2 Vojtěch VopaleckýVojtěch Vopalecký
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
03 9 13.58 0.0 5.00
MS Michael ŠteflMichael Štefl