Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.kolo Středočeského přeboru družstev mládeže

Vlašim (6. 6. 2020)
100 m - Junioři (sobota, 6.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.98 11.00
2 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.07 9.00
3 Pavel MrázekPavel Mrázek 03 Atletika BenešovAtletika Benešov 11.55 8.00
100 m - Junioři (sobota, 6.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 11.99 4.00
2 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12.01 3.00
3 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.02 2.00
100 m - Dorostenci (sobota, 6.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 11.85
2 Daniel ČervášekDaniel Červášek 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.10
3 Matěj SeveraMatěj Severa 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.11
100 m - Dorostenci (sobota, 6.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.34 7.00
2 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.46 5.00
3 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.56 4.00
100 m - Juniorky (sobota, 6.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.61 11.00
2 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.82 9.00
3 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12.89 8.00
100 m - Juniorky (sobota, 6.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 14.32 4.00
2 Veronika JakubcováVeronika Jakubcová 02 Atletika BenešovAtletika Benešov 14.69 3.00
3 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 14.78 2.00
100 m - Dorostenky (sobota, 6.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová 03 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 13.29 3.00
2 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 13.47 2.00
3 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.55 1.00
100 m - Dorostenky (sobota, 6.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.73 11.00
2 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.25 9.00
3 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 13.35 8.00
400 m - Dorostenci (sobota, 6.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 50.78 7.00
2 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 53.08 5.00
400 m - Dorostenky (sobota, 6.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 61.00 11.00
2 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 63.10 9.00
3 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 63.47 8.00
800 m - Junioři (sobota, 6.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel VinduškaPavel Vinduška 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:01.97 11.00
2 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:03.90 9.00
3 David MartínekDavid Martínek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:04.96 8.00
800 m - Dorostenci (sobota, 6.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:00.78 7.00
2 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:05.39 5.00
3 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:07.29 4.00
800 m - Juniorky (sobota, 6.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:16.65 11.00
2 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:21.32 9.00
3 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:22.12 8.00
800 m - Dorostenky (sobota, 6.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:24.02 11.00
2 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2:26.75 9.00
3 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:27.23 8.00
1500 m - Junioři (sobota, 6.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej ChudýOndřej Chudý 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:56.50 11.00
2 Vojtěch BartošVojtěch Bartoš 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6:19.38 9.00
1500 m - Dorostenci (sobota, 6.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Mojmír PavlíkMojmír Pavlík 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:35.25 7.00
2 Ondřej DubjákOndřej Dubják 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:58.80 5.00
3 Viktor NěmecViktor Němec 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:05.78 4.00
1500 m - Juniorky (sobota, 6.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Aneta KučerováAneta Kučerová 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 4:57.95 11.00
2 Sabina StrachováSabina Strachová 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5:29.51 9.00
3 Veronika PlačkováVeronika Plačková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6:23.62 8.00
1500 m - Dorostenky (sobota, 6.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4:49.01 11.00
2 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4:54.69 9.00
3 Jitka MenclováJitka Menclová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5:32.38 8.00
3000 m - Junioři (sobota, 6.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
3000 m - Dorostenky (sobota, 6.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11:34.81 11.00
2 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11:55.75 9.00
3 Dominika VaňkováDominika Vaňková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15:35.83 8.00
100 m překážek (0.84) - Juniorky (sobota, 6.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.95 11.00
3 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 15.94 9.00
110 m překážek (0.99) - Junioři (sobota, 6.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15.98
110 m překážek (0.91) - Dorostenci (sobota, 6.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.13 7.00
2 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 16.19 5.00
3 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16.55 4.00
400 m překážek (0.91) - Junioři (sobota, 6.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 58.59 11.00
2 Tomáš VrzákTomáš Vrzák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 63.03 9.00
3 David MartínekDavid Martínek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 63.83 8.00
4 x 100 m - Junioři (sobota, 6.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kašpar, Šašek, Lehar, Hlaváček Kašpar, Šašek, Lehar, Hlaváček A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 44.91 11.00
2 Holec, Vrzák, Dvořák, Beneš Holec, Vrzák, Dvořák, Beneš Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 46.08 9.00
3 Vitásek, Hofmann, Sitek, Sudek Vitásek, Hofmann, Sitek, Sudek TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 46.84 8.00
4 x 100 m - Dorostenci (sobota, 6.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Wertheim, Hřích, Ullman, Dvořák Wertheim, Hřích, Ullman, Dvořák A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 44.06 7.00
2 Brát, Ďurčo, Gregor, Kalaš Brát, Ďurčo, Gregor, Kalaš TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 45.93 5.00
3 Červášek, Jarušek, Mezera, Nerad Červášek, Jarušek, Mezera, Nerad A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 49.32 4.00