Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.kolo Středočeského přeboru družstev mládeže

Vlašim (6. 6. 2020)
skok vysoký - Junioři (sobota, 6.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.82 11.00
2 Erik LaunaErik Launa 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.76 9.00
3 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.73 8.00
skok vysoký - Dorostenci (sobota, 6.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
2 Tomáš SuchánekTomáš Suchánek 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1.70 7.00
3 Patrik MarkoPatrik Marko 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.60 5.00
skok vysoký - Juniorky (sobota, 6.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anita HruškováAnita Hrušková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.61 11.00
2 Alice PřibylováAlice Přibylová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.58 9.00
3 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.54 8.00
skok vysoký - Dorostenky (sobota, 6.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina VrbováKateřina Vrbová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1.45 11.00
2 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.35 9.00
skok o tyči - Junioři (sobota, 6.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
skok o tyči - Dorostenci (sobota, 6.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3.50 7.00
2 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3.20 5.00
skok o tyči - Juniorky (sobota, 6.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Natálie KrubováNatálie Krubová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3.20 11.00
2 Kateřina PodanáKateřina Podaná 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2.40 9.00
skok o tyči - Dorostenky (sobota, 6.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika ŠtemberováVeronika Štemberová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3.20 11.00
2 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2.80 9.00
skok daleký - Junioři (sobota, 6.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6.18 11.00
2 Pavel BenešPavel Beneš 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5.81 9.00
3 Jiří RothanzlJiří Rothanzl 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5.71 8.00
skok daleký - Dorostenci (sobota, 6.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniel ČervášekDaniel Červášek 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6.26 7.00
2 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5.98 5.00
3 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5.61 4.00
skok daleký - Juniorky (sobota, 6.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5.57 11.00
2 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4.96 9.00
3 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4.96 8.00
skok daleký - Dorostenky (sobota, 6.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza VlkováTereza Vlková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.75 11.00
2 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5.03 9.00
3 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4.99 8.00
trojskok - Junioři (sobota, 6.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.81 11.00
2 Jiří RothanzlJiří Rothanzl 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.04 9.00
trojskok - Dorostenci (sobota, 6.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.11 7.00
2 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.84 5.00
3 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.55 4.00
trojskok - Juniorky (sobota, 6.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.76 11.00
2 Aneta JonášováAneta Jonášová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.55 9.00
3 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10.38 8.00
trojskok - Dorostenky (sobota, 6.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristýna HerákováKristýna Heráková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.61 11.00
2 Viktorie HroudováViktorie Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.21 9.00
3 Alena FridrichováAlena Fridrichová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.12 8.00
vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 6.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Valentina DvořákováValentina Dvořáková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.36 11.00
2 Anna RadikovskáAnna Radikovská 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.04 9.00
3 Barbora KratochvílováBarbora Kratochvílová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.73 8.00
vrh koulí 4kg - Juniorky (sobota, 6.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára HolcováKlára Holcová 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.37 11.00
2 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.50 9.00
3 Barbora MaláBarbora Malá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.43 8.00
vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 6.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Šimon MarešŠimon Mareš 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.29 7.00
2 Vojtěch VopaleckýVojtěch Vopalecký 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.58 5.00
vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 6.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominik KrálDominik Král 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.83 11.00
3 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.04 9.00
hod diskem 1kg - Juniorky (sobota, 6.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára HolcováKlára Holcová 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 35.32 11.00
2 Barbora MaláBarbora Malá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 33.50 9.00
3 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 32.72 8.00
hod diskem 1kg - Dorostenky (sobota, 6.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora KratochvílováBarbora Kratochvílová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 32.78 11.00
2 Valentina DvořákováValentina Dvořáková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 26.78 9.00
3 Lucie PavlíkováLucie Pavlíková 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 25.55 8.00
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (sobota, 6.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch VopaleckýVojtěch Vopalecký 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 39.42 7.00
3 Šimon MarešŠimon Mareš 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 37.98 5.00
hod diskem 1,75kg - Junioři (sobota, 6.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
2 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 43.96 11.00
3 Dominik KrálDominik Král 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 35.66 9.00
hod kladivem 3kg - Dorostenky (sobota, 6.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vendula HolečkováVendula Holečková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 50.04 11.00
2 Barbora KratochvílováBarbora Kratochvílová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29.01 9.00
3 Vendula HroudováVendula Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 17.44 8.00
hod kladivem 4kg - Juniorky (sobota, 6.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška DrábkováEliška Drábková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 40.05 11.00
2 Barbora MaláBarbora Malá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 36.02 9.00
3 Klára HolcováKlára Holcová 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 34.87 8.00
hod kladivem 5kg - Dorostenci (sobota, 6.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Šimon MarešŠimon Mareš 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 56.67 7.00
2 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 55.92 5.00
3 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 53.30 4.00
hod kladivem 6kg - Junioři (sobota, 6.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominik KrálDominik Král 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 58.83 11.00
2 Martin BuryanMartin Buryan 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 58.38 9.00
3 Karel HanušKarel Hanuš 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 51.64 8.00
hod oštěpem 500g - Dorostenky (sobota, 6.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vendula HroudováVendula Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 40.42 11.00
2 Anna RadikovskáAnna Radikovská 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 39.55 9.00
3 Klára MatoušováKlára Matoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 37.31 8.00
hod oštěpem 600g - Juniorky (sobota, 6.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 40.55 11.00
2 Lucie BartůškováLucie Bartůšková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 40.37 9.00
3 Kateřina KonečnáKateřina Konečná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 29.14 8.00
hod oštěpem 700g - Dorostenci (sobota, 6.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip MocFilip Moc 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 58.21 7.00
2 Boleslav LukášBoleslav Lukáš 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 41.13 5.00
hod oštěpem 800g - Junioři (sobota, 6.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David MittelbachDavid Mittelbach 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 49.74 11.00
2 Karel DvořákKarel Dvořák 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 48.37 9.00
3 Jakub DudášJakub Dudáš 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 45.33 8.00