Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.kolo Středočeského přeboru družstev mládeže

Vlašim (6. 6. 2020)

800 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 6.6.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavel VinduškaPavel Vinduška 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 2:01.97 11.00
2 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:03.90 9.00
3 David MartínekDavid Martínek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 2:04.96 8.00
4 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:06.52 7.00
MS Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 2:06.58
6 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:07.14 6.00
7 Jiří PechJiří Pech 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 2:12.44 5.00
Celkem 7 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 6.6.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11 2:00.78 7.00
2 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10 2:05.39 5.00
3 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12 2:07.29 4.00
4 Matěj VšetulaMatěj Všetula 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 2:09.19 3.00
5 Radek PetržálekRadek Petržálek 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13 2:13.53 2.00
6 Tomáš SuchánekTomáš Suchánek 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 9 2:18.52 1.00
Celkem 6 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 6.6.2020 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 2:16.65 11.00
2 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:21.32 9.00
3 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:22.12 8.00
4 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 2:24.46 7.00
6 Eliška PeterkováEliška Peterková 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 2:43.63 6.00
7 Barbora ŠevítováBarbora Ševítová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 2:45.56 5.00
Celkem 6 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 6.6.2020 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 2:24.02 11.00
2 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 2:26.75 9.00
3 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:27.23 8.00
4 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:27.53 7.00
5 Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:35.96 6.00
6 Theodora OudováTheodora Oudová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 2:41.80 5.00
7 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 2:42.06 4.00
8 Gabriela BechyňováGabriela Bechyňová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 2:54.04 3.00
Celkem 8 závodníků