Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.kolo Středočeského přeboru družstev mládeže

Vlašim (6. 6. 2020)

skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 6.6.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 9 6.18 -0.7 m/s xx5.77  -1.55.77x5.64  -0.46.18  -0.7 11.00
2 Pavel BenešPavel Beneš
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 1 5.81 -0.5 m/s 5.50  -0.65.77  -0.45.81  -0.55.810.00.00.0 9.00
3 Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 8 5.71 +0.4 m/s x5.41  -0.95.53  +1.15.535.51  -0.44.49  -1.15.71  +0.4 8.00
4 František SlabaFrantišek Slaba
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 7 5.65 +0.6 m/s 4.26  +0.4x5.65  +0.65.654.85  -1.2x5.22  -0.3 7.00
5 Pavel MrázekPavel Mrázek
Atletika BenešovAtletika Benešov
03 6 5.06 +0.4 m/s x5.06  +0.4x5.064.74  -1.5xx 6.00
6 Radimír HolinaRadimír Holina
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 2 5.00 -1.7 m/s 4.88  -0.54.92  +0.4x4.925.00  -1.7x4.64  +0.0 5.00
7 Martin AndresMartin Andres
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
01 5 4.90 -1.8 m/s xx4.63  +1.14.634.85  +0.14.90  -1.84.69  -0.7 4.00
8 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 3 4.88 -1.1 m/s 4.56  -0.94.64  -0.94.80  +1.84.804.88  -1.1-- 3.00
9 Štěpán SkalaŠtěpán Skala
Atletika BenešovAtletika Benešov
04 4 4.28 -1.0 m/s 4.28  -1.03.90  -1.1-4.280.00.00.0 2.00
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 6.6.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel ČervášekDaniel Červášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1 6.26 +0.6 m/s 5.81  +0.55.90  -1.75.60  +1.65.906.00  +1.26.11  -0.76.26  +0.6 7.00
2 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 8 5.98 +0.1 m/s xx5.77  +0.05.775.86  +1.2x5.98  +0.1 5.00
3 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 9 5.61 +0.8 m/s 5.61  +0.85.42  -1.25.46  -0.55.615.40  -1.65.48  -1.75.51  +0.0 4.00
4 Boleslav LukášBoleslav Lukáš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 2 5.51 -0.7 m/s 5.05  -0.45.26  -0.95.07  +0.55.265.51  -0.7-- 3.00
5 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 5 5.31 +0.1 m/s 4.96  -1.95.31  +0.15.14  -0.35.314.96  -0.54.25  -1.5x 2.00
6 Tomáš KalašTomáš Kalaš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 7 5.29 -0.5 m/s 5.18  -2.25.29  -0.55.01  -0.65.295.07  +0.64.83  -2.65.28  +0.6 1.00
7 Matěj SeveraMatěj Severa
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 6 5.24 -0.5 m/s 4.75  -0.84.55  -0.64.70  +0.04.755.24  -0.55.09  +0.25.01  +1.1
8 Patrik MarkoPatrik Marko
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3 5.02 -1.0 m/s 4.31  -1.34.84  -2.14.65  -1.44.845.02  -1.04.88  -3.64.92  +0.6
MS Radek ŠtýbrRadek Štýbr
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
04 4 3.93 -0.4 m/s 3.78  -0.9x3.93  -0.43.930.00.00.0
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 6.6.2020 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 11 5.57 -0.3 m/s 5.18  +0.85.08  -0.85.37  -0.95.375.15  -0.65.36  +1.85.57  -0.3 11.00
2 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 9 4.96 +1.2 m/s 4.61  -0.4x4.93  -0.34.934.96  +1.2x4.82  -0.7 9.00
3 Kristýna PacltováKristýna Pacltová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 7 4.96 +0.5 m/s 4.38  -2.44.71  -1.24.96  +0.54.964.72  -0.94.82  -1.34.84  -1.4 8.00
4 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 10 4.90 -0.6 m/s x4.77  -1.54.90  -0.64.904.89  -0.44.90  +1.14.79  -1.1 7.00
5 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 8 4.80 +1.1 m/s 4.56  -2.03.93  -2.14.80  +1.14.804.51  -0.54.56  +0.44.56  -0.9 6.00
6 Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4 4.78 +0.6 m/s 4.28  -2.14.53  -2.34.41  -0.94.534.34  -2.44.50  +1.24.78  +0.6 5.00
7 Aneta RuttováAneta Ruttová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 2 4.71 -0.4 m/s x4.66  -0.6x4.664.71  -0.44.53  +0.64.71  +0.8 4.00
8 Eliška ŠichováEliška Šichová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 3 4.48 -1.3 m/s 4.36  -1.0-4.42  -1.04.424.26  -1.34.27  -0.84.48  -1.3 3.00
9 Barbora DobiášováBarbora Dobiášová
Atletika BenešovAtletika Benešov
02 6 4.12 -0.5 m/s 3.67  -3.44.12  -0.53.82  +0.84.120.00.00.0 2.00
10 Pavlína KrálováPavlína Králová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 1 3.90 -2.2 m/s 3.90  -2.23.86  -0.43.80  -0.83.900.00.00.0 1.00
11 Lucie KvapilováLucie Kvapilová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 5 3.75 -1.3 m/s 3.75  -1.33.61  -1.9-3.750.00.00.0
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 6.6.2020 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 15 5.75 +0.6 m/s x5.49  -1.25.33  +0.65.495.63  -1.75.69  -0.95.75  +0.6 11.00
2 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 14 5.03 +0.8 m/s 4.72  +0.45.03  +0.84.78  +1.15.034.91  +0.44.94  +0.04.77  +0.0 9.00
3 Šárka SomrováŠárka Somrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 2 4.99 -0.4 m/s 4.28  -0.64.63  +0.94.68  -0.34.684.79  -0.7x4.99  -0.4 8.00
4 Daniela KučerováDaniela Kučerová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1 4.87 +0.6 m/s x4.44  -0.94.55  +0.84.554.39  -3.24.57  -1.24.87  +0.6 7.00
5 Zuzana FialováZuzana Fialová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
04 12 4.85 -2.2 m/s 4.55  +0.44.45  -0.54.48  +0.74.554.85  -2.2x4.62  +0.6 6.00
6 Jana ŠpinkováJana Špinková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
03 10 4.79 +2.1 m/s 4.65 -1.5 m/s 4.59  +0.54.58  -0.44.79  +2.14.794.45  -0.84.49  -0.24.65  -1.5 5.00
7 Alena FridrichováAlena Fridrichová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 13 4.77 +0.1 m/s 4.59  -0.54.77  +0.14.69  -0.54.774.58  -1.44.75  +0.44.75  -1.1 4.00
8 Ema TvrdáEma Tvrdá
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
04 9 4.65 +0.5 m/s 4.58  -0.4x4.62  +0.44.624.05  -0.74.65  +0.54.48  +1.6 3.00
9 Kristýna HerákováKristýna Heráková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 8 4.54 +0.9 m/s 4.28  -2.1x4.54  +0.94.540.00.00.0 2.00
10 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 3 4.50 -1.3 m/s 4.50  -1.34.50  -1.44.30  -3.34.500.00.00.0 1.00
11 Kateřina VrbováKateřina Vrbová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 5 4.42 +0.5 m/s 4.42  +0.54.30  +2.04.09  +0.44.420.00.00.0
12 Kristýna NedomováKristýna Nedomová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
04 11 4.35 -0.7 m/s 4.35  -0.74.15  -0.64.16  +2.24.350.00.00.0
13 Barbora HoráčkováBarbora Horáčková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 6 4.30 +1.4 m/s 4.26  -0.64.02  -2.24.30  +1.44.300.00.00.0
14 Adéla NovákováAdéla Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 4 4.19 +0.6 m/s 4.19  +0.6xx4.190.00.00.0
15 Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 7 4.06 +1.1 m/s 3.68  -0.84.06  +1.1x4.060.00.00.0
Celkem 15 závodníků