Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.kolo Středočeského přeboru družstev mládeže

Vlašim (6. 6. 2020)

skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (so, 6.6.2020 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.501.551.601.651.701.731.761.791.821.85 Body
1 Daniel LeharDaniel Lehar
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 3 1.82 -o-oooxoooxxx 11.00
2 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 2 1.76 --o-ooxxoxxx 9.00
3 Jakub HolecJakub Holec
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 1 1.73 ----oo-xxx 8.00
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 6.6.2020 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.501.551.601.651.701.731.761.791.821.85 Body
MS Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 5 1.79 ----oxxoooxxx
2 Tomáš SuchánekTomáš Suchánek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 3 1.70 o-oxoxox 7.00
3 Patrik MarkoPatrik Marko
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 2 1.60 oooxxx 5.00
4 Daniel ČervášekDaniel Červášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1 1.60 ooxoxxx 4.00
MS Eduard MosesEduard Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
04 4 1.55 xoxxoxxx
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 6.6.2020 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.351.401.451.501.541.581.611.641.671.701.731.76 Body
1 Anita HruškováAnita Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 8 1.61 ---o-ooxx 11.00
2 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 6 1.58 -oooxoxxoxxx 9.00
3 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 7 1.54 oooxooxxx 8.00
4 Kateřina KhunováKateřina Khunová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 1 1.50 ooooxxx 7.00
5= Eliška SudkováEliška Sudková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 5 1.45 oooxx 5.00
5= Brigita PleskačováBrigita Pleskačová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 2 1.45 -ooxxx 5.00
5= Kateřina PodanáKateřina Podaná
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4 1.45 oooxxx 5.00
8 Sabina ŠeflováSabina Šeflová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 3 1.45 ooxoxxx 3.00
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 6.6.2020 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.301.351.401.451.501.541.581.611.641.671.701.73 Body
1 Kateřina VrbováKateřina Vrbová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 2 1.45 --ooxxx- 11.00
2 Tereza LamačováTereza Lamačová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1 1.35 xxooxxx- 9.00
Celkem 2 závodníků