Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.kolo Středočeského přeboru družstev mládeže

Vlašim (6. 6. 2020)

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 6.6.2020 - 14:20) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 22.43 11.00
2 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 22.99 9.00
3 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 23.47 8.00
4 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 23.60 6.50
5 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 24.32 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 6.6.2020 - 14:20) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 23.60 6.50
2 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 23.66 5.00
3 Pavel MrázekPavel Mrázek 03 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 23.96 4.00
4 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 23.97 3.00
MS Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 24.01
6 Martin AndresMartin Andres 01 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 25.84
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 6.6.2020 - 14:20) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 24.80 1.00
2 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 24.92
3 Vojtěch AntošVojtěch Antoš 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 25.13
4 Matěj KubánekMatěj Kubánek 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 25.87
5 Pavel VinduškaPavel Vinduška 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 25.87
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 22.43 11.00
2 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 22.99 9.00
3 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 23.47 8.00
4 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 23.60 6.50
4 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 23.60 6.50
6 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 23.66 5.00
7 Pavel MrázekPavel Mrázek 03 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 23.96 4.00
8 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 23.97 3.00
9 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 24.01
10 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 24.32 2.00
11 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 24.80 1.00
12 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 24.92
13 Vojtěch AntošVojtěch Antoš 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 25.13
14 Martin AndresMartin Andres 01 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 25.84
15 Matěj KubánekMatěj Kubánek 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 25.87
15 Pavel VinduškaPavel Vinduška 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 25.87

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 6.6.2020 - 14:10) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 22.33 7.00
2 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.02 5.00
3 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 23.47 4.00
4 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 24.29 3.00
5 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 24.34 2.00
6 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 24.84 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 6.6.2020 - 14:10) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 26.22
2 Štěpán TesařŠtěpán Tesař 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 26.25
3 Daniel LandaDaniel Landa 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 26.32
4 Matěj SuchopárekMatěj Suchopárek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 27.26
MS Josef PotužilJosef Potužil 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 28.90
Adam HroudaAdam Hrouda 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 22.33 7.00
2 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.02 5.00
3 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 23.47 4.00
4 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 24.29 3.00
5 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 24.34 2.00
6 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 24.84 1.00
7 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 26.22
8 Štěpán TesařŠtěpán Tesař 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 26.25
9 Daniel LandaDaniel Landa 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 26.32
10 Matěj SuchopárekMatěj Suchopárek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 27.26
11 Josef PotužilJosef Potužil 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 28.90
Adam HroudaAdam Hrouda 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 DNS

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 6.6.2020 - 14:40) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 26.36 11.00
2 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 26.38 8.50
3 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 26.49 7.00
4 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 26.61 6.00
5 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 26.63 5.00
6 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 26.79 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 6.6.2020 - 14:40) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 26.38 8.50
2 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 26.72 4.00
3 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 27.32 2.00
4 Anita HruškováAnita Hrušková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 27.68 1.00
5 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 28.43
6 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 30.26
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 6.6.2020 - 14:40) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna MlejnkováKristýna Mlejnková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 27.80
2 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 28.37
3 Pavlína KrálováPavlína Králová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 29.73
4 Martina OudováMartina Oudová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 29.90
5 Eliška CichoňováEliška Cichoňová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 30.81
6 Kamila SládkováKamila Sládková 02 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 32.35
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 26.36 11.00
2 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 26.38 8.50
2 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 26.38 8.50
4 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 26.49 7.00
5 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 26.61 6.00
6 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 26.63 5.00
7 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 26.72 4.00
8 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 26.79 3.00
9 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 27.32 2.00
10 Anita HruškováAnita Hrušková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 27.68 1.00
11 Kristýna MlejnkováKristýna Mlejnková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 27.80
12 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 28.37
13 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 28.43
14 Pavlína KrálováPavlína Králová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 29.73
15 Martina OudováMartina Oudová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 29.90
16 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 30.26
17 Eliška CichoňováEliška Cichoňová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 30.81
18 Kamila SládkováKamila Sládková 02 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 32.35

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 6.6.2020 - 14:30) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana FialováZuzana Fialová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 27.36 11.00
2 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 27.44 9.00
3 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 28.18 4.00
4 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 28.29 3.00
5 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 28.61 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 6.6.2020 - 14:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 26.73
2 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 27.93 7.00
3 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 28.12 5.00
4 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 28.76
5 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 29.09
6 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 29.57
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 6.6.2020 - 14:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 28.71
2 Anna VitoušováAnna Vitoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 29.22
3 Kateřina VejbornáKateřina Vejborná 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 29.48
4 Adéla NovákováAdéla Nováková 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 29.62
5 Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 30.09
Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 6.6.2020 - 14:30) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 27.84 8.00
2 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 28.03 6.00
3 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 28.34 2.00
4 Theodora OudováTheodora Oudová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 28.92
5 Elen PémováElen Pémová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 29.07
6 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 29.24
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 26.73
2 Zuzana FialováZuzana Fialová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 27.36 11.00
3 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 27.44 9.00
4 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 27.84 8.00
5 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 27.93 7.00
6 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 28.03 6.00
7 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 28.12 5.00
8 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 28.18 4.00
9 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 28.29 3.00
10 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 28.34 2.00
11 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 28.61 1.00
12 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 28.71
13 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 28.76
14 Theodora OudováTheodora Oudová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 28.92
15 Elen PémováElen Pémová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 29.07
16 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 29.09
17 Anna VitoušováAnna Vitoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 29.22
18 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 29.24
19 Kateřina VejbornáKateřina Vejborná 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 29.48
20 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 29.57
21 Adéla NovákováAdéla Nováková 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 29.62
22 Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 30.09
Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 DNS