Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.kolo Středočeského přeboru družstev mládeže

Vlašim (6. 6. 2020)

400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 6.6.2020 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 50.85 11.00
MS Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 52.09
3 Pavel BenešPavel Beneš 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 52.52 9.00
4 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 53.09 7.00
Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 6.6.2020 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 52.56 8.00
2 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 54.15 6.00
3 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 56.19 5.00
4 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 57.21 4.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 50.85 11.00
2 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 52.09
3 Pavel BenešPavel Beneš 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 52.52 9.00
4 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 52.56 8.00
5 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 53.09 7.00
6 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 54.15 6.00
7 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 56.19 5.00
8 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 57.21 4.00
Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 DNS

400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 6.6.2020 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 50.78 7.00
2 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 53.08 5.00
MS Jan HoráčekJan Horáček 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 53.48
4 Marián DražanMarián Dražan 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 56.67 4.00
5 Tomáš SuchánekTomáš Suchánek 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 60.28 3.00
Celkem 5 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 6.6.2020 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 58.95 11.00
2 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 59.70 9.00
3 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 61.32 8.00
Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 6.6.2020 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna MlejnkováKristýna Mlejnková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 61.43 7.00
2 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 62.58 6.00
3 Natálie KrubováNatálie Krubová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 66.49 5.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 58.95 11.00
2 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 59.70 9.00
3 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 61.32 8.00
4 Kristýna MlejnkováKristýna Mlejnková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 61.43 7.00
5 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 62.58 6.00
6 Natálie KrubováNatálie Krubová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 66.49 5.00
Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 DNS

400 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 6.6.2020 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 61.00 11.00
2 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 63.10 9.00
3 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 63.47 8.00
4 Elen PémováElen Pémová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 63.68 7.00
5 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 65.07 6.00
6 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 65.54 5.00
Celkem 6 závodníků