Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Uzavřené oddílové závody

České Budějovice (31. 5. 2020)

800 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 31.5.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 21 Petr LukšPetr Lukš 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 9 2:01.15
2 29 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:01.45
3 28 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:04.55
4 24 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 2:07.89
5 23 Benedikt PánekBenedikt Pánek 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10 2:12.03
6 27 Jiří CipínJiří Cipín 89 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 2:12.36
7 96 Matěj VacekMatěj Vacek 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12 2:12.82
8 26 Jakub JandaJakub Janda 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 2:13.51
9 6 Adam KubátAdam Kubát 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 2:18.40
10 93 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11 2:32.25
11 22 Adam KyselAdam Kysel 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 2:36.38
Celkem 11 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 31.5.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 36 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 2:27.32
2 33 Tereza BuštováTereza Buštová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 2:29.10
3 39 Barbara KostkováBarbara Kostková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 2:29.14
4 35 Michala VeldováMichala Veldová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13 2:30.52
5 8 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12 2:31.76
6 40 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 2:32.81
7 83 Anežka GutwirthováAnežka Gutwirthová 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:35.67
8 31 Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11 2:39.30
9 37 Zuzana MallátováZuzana Mallátová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 2:40.48
10 32 Anja ŘeháčkováAnja Řeháčková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10 2:50.48
11 38 Kristýna MorongováKristýna Morongová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 2:55.18
30 Andrea NikodemováAndrea Nikodemová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 9 DNF
Celkem 12 závodníků