Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. atletická středa

Brno - Horníkova (3. 6. 2020)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 3.6.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 4 23.85 707.00
2 David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 3 24.23 673.00
3 Šimon LopourŠimon Lopour 06 BYAC BrnoBYAC Brno 27.95 380.00
4 Jan BílekJan Bílek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 1 28.99 312.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 3.6.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 JAC BrnoJAC Brno 2 25.78 542.00
2 Radim MlečkaRadim Mlečka 03 JAC BrnoJAC Brno 3 25.91 531.00
3 Matěj SabelaMatěj Sabela 03 JAC BrnoJAC Brno 28.02 375.00
Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš 02 JAC BrnoJAC Brno 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 3.6.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub RůžičkaJakub Růžička 04 JAC BrnoJAC Brno 4 26.09 517.00
2 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 BYAC BrnoBYAC Brno 2 27.41 418.00
3 Filip PavlíčekFilip Pavlíček 05 BYAC BrnoBYAC Brno 3 29.54 278.00
4 Mikuláš NesvadbaMikuláš Nesvadba 05 BYAC BrnoBYAC Brno 1 29.69 269.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 4 23.85 707.00
2 David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 3 24.23 673.00
3 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 JAC BrnoJAC Brno 2 25.78 542.00
4 Radim MlečkaRadim Mlečka 03 JAC BrnoJAC Brno 3 25.91 531.00
5 Jakub RůžičkaJakub Růžička 04 JAC BrnoJAC Brno 4 26.09 517.00
6 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 BYAC BrnoBYAC Brno 2 27.41 418.00
7 Šimon LopourŠimon Lopour 06 BYAC BrnoBYAC Brno 27.95 380.00
8 Matěj SabelaMatěj Sabela 03 JAC BrnoJAC Brno 28.02 375.00
9 Jan BílekJan Bílek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 1 28.99 312.00
10 Filip PavlíčekFilip Pavlíček 05 BYAC BrnoBYAC Brno 3 29.54 278.00
11 Mikuláš NesvadbaMikuláš Nesvadba 05 BYAC BrnoBYAC Brno 1 29.69 269.00
Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš 02 JAC BrnoJAC Brno 4 DNS

200 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 3.6.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HrabinaFilip Hrabina 07 BYAC BrnoBYAC Brno 3 29.63 273.00
2 Lukáš MertaLukáš Merta 07 BYAC BrnoBYAC Brno 2 30.65 216.00
3 Alex BartošAlex Bartoš 07 BYAC BrnoBYAC Brno 4 33.81 78.00
4 Kryštof PohlKryštof Pohl 09 BYAC BrnoBYAC Brno 1 36.01 20.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 3.6.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DedíkJan Dedík 07 BYAC BrnoBYAC Brno 3 33.36 93.00
2 Jakub NečasJakub Nečas 08 BYAC BrnoBYAC Brno 1 33.72 81.00
3 Tobiáš DědekTobiáš Dědek 08 BYAC BrnoBYAC Brno 4 35.34 34.00
4 Matyáš HegarMatyáš Hegar 08 BYAC BrnoBYAC Brno 2 39.80 0.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 3.6.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠímaOndřej Šíma 07 BYAC BrnoBYAC Brno 1 32.72 118.00
2 Samuel KubíčekSamuel Kubíček 07 BYAC BrnoBYAC Brno 2 33.88 75.00
3 Tomáš AugustinTomáš Augustin 07 BYAC BrnoBYAC Brno 4 34.39 59.00
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (st, 3.6.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr TrungelPetr Trungel 07 BYAC BrnoBYAC Brno 2 30.65 216.00
2 Adam VeselýAdam Veselý 08 BYAC BrnoBYAC Brno 1 34.55 54.00
3 Štěpán NeužilŠtěpán Neužil 08 BYAC BrnoBYAC Brno 3 34.82 47.00
4 Jakub MahrJakub Mahr 09 BYAC BrnoBYAC Brno 4 35.26 36.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (st, 3.6.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam PopekAdam Popek 08 BYAC BrnoBYAC Brno 2 34.93 44.00
2 Jakub StojanJakub Stojan 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 35.19 37.00
3 Josef KašinaJosef Kašina 08 BYAC BrnoBYAC Brno 4 37.21 3.00
4 Štěpán PopekŠtěpán Popek 09 BYAC BrnoBYAC Brno 3 39.04 0.00
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (st, 3.6.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC BrnoBYAC Brno 3 29.77 265.00
2 Sebastian KubíčekSebastian Kubíček 07 BYAC BrnoBYAC Brno 31.12 191.00
3 Matouš LopourMatouš Lopour 09 BYAC BrnoBYAC Brno 4 33.57 86.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HrabinaFilip Hrabina 07 BYAC BrnoBYAC Brno 3 29.63 273.00
2 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC BrnoBYAC Brno 3 29.77 265.00
3 Lukáš MertaLukáš Merta 07 BYAC BrnoBYAC Brno 2 30.65 216.00
3 Petr TrungelPetr Trungel 07 BYAC BrnoBYAC Brno 2 30.65 216.00
5 Sebastian KubíčekSebastian Kubíček 07 BYAC BrnoBYAC Brno 31.12 191.00
6 Ondřej ŠímaOndřej Šíma 07 BYAC BrnoBYAC Brno 1 32.72 118.00
7 Jan DedíkJan Dedík 07 BYAC BrnoBYAC Brno 3 33.36 93.00
8 Matouš LopourMatouš Lopour 09 BYAC BrnoBYAC Brno 4 33.57 86.00
9 Jakub NečasJakub Nečas 08 BYAC BrnoBYAC Brno 1 33.72 81.00
10 Alex BartošAlex Bartoš 07 BYAC BrnoBYAC Brno 4 33.81 78.00
11 Samuel KubíčekSamuel Kubíček 07 BYAC BrnoBYAC Brno 2 33.88 75.00
12 Tomáš AugustinTomáš Augustin 07 BYAC BrnoBYAC Brno 4 34.39 59.00
13 Adam VeselýAdam Veselý 08 BYAC BrnoBYAC Brno 1 34.55 54.00
14 Štěpán NeužilŠtěpán Neužil 08 BYAC BrnoBYAC Brno 3 34.82 47.00
15 Adam PopekAdam Popek 08 BYAC BrnoBYAC Brno 2 34.93 44.00
16 Jakub StojanJakub Stojan 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 35.19 37.00
17 Jakub MahrJakub Mahr 09 BYAC BrnoBYAC Brno 4 35.26 36.00
18 Tobiáš DědekTobiáš Dědek 08 BYAC BrnoBYAC Brno 4 35.34 34.00
19 Kryštof PohlKryštof Pohl 09 BYAC BrnoBYAC Brno 1 36.01 20.00
20 Josef KašinaJosef Kašina 08 BYAC BrnoBYAC Brno 4 37.21 3.00
21 Štěpán PopekŠtěpán Popek 09 BYAC BrnoBYAC Brno 3 39.04 0.00
22 Matyáš HegarMatyáš Hegar 08 BYAC BrnoBYAC Brno 2 39.80 0.00

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 3.6.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 1 27.76 650.00
2 Dominika MikováDominika Miková 02 JAC BrnoJAC Brno 4 28.66 580.00
3 Natálie SkácelováNatálie Skácelová 04 JAC BrnoJAC Brno 1 30.20 468.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (st, 3.6.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka KlaclováŠárka Klaclová 93 JAC BrnoJAC Brno 4 29.63 508.00
2 Eliška NeužilováEliška Neužilová 06 JAC BrnoJAC Brno 2 30.49 448.00
3 Zuzana MachůZuzana Machů 06 JAC BrnoJAC Brno 2 30.56 444.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 1 27.76 650.00
2 Dominika MikováDominika Miková 02 JAC BrnoJAC Brno 4 28.66 580.00
3 Šárka KlaclováŠárka Klaclová 93 JAC BrnoJAC Brno 4 29.63 508.00
4 Natálie SkácelováNatálie Skácelová 04 JAC BrnoJAC Brno 1 30.20 468.00
5 Eliška NeužilováEliška Neužilová 06 JAC BrnoJAC Brno 2 30.49 448.00
6 Zuzana MachůZuzana Machů 06 JAC BrnoJAC Brno 2 30.56 444.00

200 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 3.6.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie SkálováNatálie Skálová 09 JAC BrnoJAC Brno 4 32.25 336.00
2 Nela ŠvábenskáNela Švábenská 07 JAC BrnoJAC Brno 4 34.56 212.00
3 Adriana PatlokováAdriana Patloková 08 JAC BrnoJAC Brno 2 35.33 176.00
4 Beáta ČernáBeáta Černá 09 JAC BrnoJAC Brno 1 38.30 67.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 3.6.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára PohlováKlára Pohlová 08 JAC BrnoJAC Brno 2 33.53 264.00
2 Jitka NečasováJitka Nečasová 07 JAC BrnoJAC Brno 3 33.83 248.00
3 Valentína KlujováValentína Klujová 07 JAC BrnoJAC Brno 4 33.91 244.00
4 Zuzana KrálováZuzana Králová 10 JAC BrnoJAC Brno 1 37.09 105.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 3.6.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 4 30.24 465.00
2 Barbora KlementováBarbora Klementová 08 JAC BrnoJAC Brno 3 33.80 250.00
3 Tereza MachůTereza Machů 09 JAC BrnoJAC Brno 1 34.05 237.00
4 Barbora KschwendováBarbora Kschwendová 09 JAC BrnoJAC Brno 2 36.44 130.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (st, 3.6.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie BočkováViktorie Bočková 07 JAC BrnoJAC Brno 33.71 255.00
2 Magdalena LetochováMagdalena Letochová 07 JAC BrnoJAC Brno 2 33.91 244.00
3 Simona KlimešováSimona Klimešová 08 JAC BrnoJAC Brno 4 38.55 59.00
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (st, 3.6.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristina GottvaldováKristina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 4 32.49 322.00
2 Marika PetrlováMarika Petrlová 08 JAC BrnoJAC Brno 2 34.33 223.00
3 Sophie CurranSophie Curran 08 JAC BrnoJAC Brno 1 34.39 220.00
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (st, 3.6.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana SvobodováZuzana Svobodová 10 JAC BrnoJAC Brno 36.77 117.00
2 Kateřina VeseláKateřina Veselá 10 JAC BrnoJAC Brno 40.47 17.00
3 Lucie LelkováLucie Lelková 09 JAC BrnoJAC Brno 41.56 4.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 4 30.24 465.00
2 Natálie SkálováNatálie Skálová 09 JAC BrnoJAC Brno 4 32.25 336.00
3 Kristina GottvaldováKristina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 4 32.49 322.00
4 Klára PohlováKlára Pohlová 08 JAC BrnoJAC Brno 2 33.53 264.00
5 Viktorie BočkováViktorie Bočková 07 JAC BrnoJAC Brno 33.71 255.00
6 Barbora KlementováBarbora Klementová 08 JAC BrnoJAC Brno 3 33.80 250.00
7 Jitka NečasováJitka Nečasová 07 JAC BrnoJAC Brno 3 33.83 248.00
8 Valentína KlujováValentína Klujová 07 JAC BrnoJAC Brno 4 33.91 244.00
8 Magdalena LetochováMagdalena Letochová 07 JAC BrnoJAC Brno 2 33.91 244.00
10 Tereza MachůTereza Machů 09 JAC BrnoJAC Brno 1 34.05 237.00
11 Marika PetrlováMarika Petrlová 08 JAC BrnoJAC Brno 2 34.33 223.00
12 Sophie CurranSophie Curran 08 JAC BrnoJAC Brno 1 34.39 220.00
13 Nela ŠvábenskáNela Švábenská 07 JAC BrnoJAC Brno 4 34.56 212.00
14 Adriana PatlokováAdriana Patloková 08 JAC BrnoJAC Brno 2 35.33 176.00
15 Barbora KschwendováBarbora Kschwendová 09 JAC BrnoJAC Brno 2 36.44 130.00
16 Zuzana SvobodováZuzana Svobodová 10 JAC BrnoJAC Brno 36.77 117.00
17 Zuzana KrálováZuzana Králová 10 JAC BrnoJAC Brno 1 37.09 105.00
18 Beáta ČernáBeáta Černá 09 JAC BrnoJAC Brno 1 38.30 67.00
19 Simona KlimešováSimona Klimešová 08 JAC BrnoJAC Brno 4 38.55 59.00
20 Kateřina VeseláKateřina Veselá 10 JAC BrnoJAC Brno 40.47 17.00
21 Lucie LelkováLucie Lelková 09 JAC BrnoJAC Brno 41.56 4.00