Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. atletická středa

Brno - Horníkova (3. 6. 2020)
sprintérský trojboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 2110
2 David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 1762
3 Radim MlečkaRadim Mlečka 03 JAC BrnoJAC Brno 1662
4 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 JAC BrnoJAC Brno 1571
5 Jakub RůžičkaJakub Růžička 04 JAC BrnoJAC Brno 1461
6 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 BYAC BrnoBYAC Brno 1299
7 Matěj SabelaMatěj Sabela 03 JAC BrnoJAC Brno 1109
8 Šimon LopourŠimon Lopour 06 BYAC BrnoBYAC Brno 1013
9 Filip PavlíčekFilip Pavlíček 05 BYAC BrnoBYAC Brno 0984
10 Jan BílekJan Bílek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 0861
11 Mikuláš NesvadbaMikuláš Nesvadba 05 BYAC BrnoBYAC Brno 0726
Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 JAC BrnoJAC Brno DNF
Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš 02 JAC BrnoJAC Brno DNF
Celkem 13 závodníků
sprintérský trojboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC BrnoBYAC Brno 0917
2 Filip HrabinaFilip Hrabina 07 BYAC BrnoBYAC Brno 0790
3 Sebastian KubíčekSebastian Kubíček 07 BYAC BrnoBYAC Brno 0632
4 Petr TrungelPetr Trungel 07 BYAC BrnoBYAC Brno 0598
5 Lukáš MertaLukáš Merta 07 BYAC BrnoBYAC Brno 0537
6 Ondřej ŠímaOndřej Šíma 07 BYAC BrnoBYAC Brno 0323
7 Matouš LopourMatouš Lopour 09 BYAC BrnoBYAC Brno 0252
8 Jakub NečasJakub Nečas 08 BYAC BrnoBYAC Brno 0250
9 Samuel KubíčekSamuel Kubíček 07 BYAC BrnoBYAC Brno 0235
10 Jakub StojanJakub Stojan 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 0199
11 Tomáš AugustinTomáš Augustin 07 BYAC BrnoBYAC Brno 0196
12 Adam VeselýAdam Veselý 08 BYAC BrnoBYAC Brno 0193
13 Alex BartošAlex Bartoš 07 BYAC BrnoBYAC Brno 0192
14 Adam PopekAdam Popek 08 BYAC BrnoBYAC Brno 0189
15 Josef KašinaJosef Kašina 08 BYAC BrnoBYAC Brno 0148
16 Tobiáš DědekTobiáš Dědek 08 BYAC BrnoBYAC Brno 0145
17 Jan DedíkJan Dedík 07 BYAC BrnoBYAC Brno 0141
18 Jakub MahrJakub Mahr 09 BYAC BrnoBYAC Brno 0139
19 Štěpán NeužilŠtěpán Neužil 08 BYAC BrnoBYAC Brno 0107
20 Kryštof PohlKryštof Pohl 09 BYAC BrnoBYAC Brno 0105
21 Matyáš HegarMatyáš Hegar 08 BYAC BrnoBYAC Brno 0007
22 Štěpán PopekŠtěpán Popek 09 BYAC BrnoBYAC Brno 0005
Michal SojákMichal Soják 08 BYAC BrnoBYAC Brno DNF
Celkem 23 závodníků
sprintérský trojboj - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 1999
2 Dominika MikováDominika Miková 02 JAC BrnoJAC Brno 1920
3 Šárka KlaclováŠárka Klaclová 93 JAC BrnoJAC Brno 1679
4 Natálie SkácelováNatálie Skácelová 04 JAC BrnoJAC Brno 1585
5 Eliška NeužilováEliška Neužilová 06 JAC BrnoJAC Brno 1435
6 Zuzana MachůZuzana Machů 06 JAC BrnoJAC Brno 1376
Michaela BlateckáMichaela Blatecká 06 JAC BrnoJAC Brno DNF
Zuzana DrápalováZuzana Drápalová 04 JAC BrnoJAC Brno DNF
Celkem 8 závodníků
sprintérský trojboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 1843
2 Natálie SkálováNatálie Skálová 09 JAC BrnoJAC Brno 1095
3 Klára PohlováKlára Pohlová 08 JAC BrnoJAC Brno 1026
4 Valentína KlujováValentína Klujová 07 JAC BrnoJAC Brno 1005
5 Magdalena LetochováMagdalena Letochová 07 JAC BrnoJAC Brno 0961
6 Jitka NečasováJitka Nečasová 07 JAC BrnoJAC Brno 0918
7 Barbora KlementováBarbora Klementová 08 JAC BrnoJAC Brno 0891
8 Viktorie BočkováViktorie Bočková 07 JAC BrnoJAC Brno 0877
9 Tereza MachůTereza Machů 09 JAC BrnoJAC Brno 0764
10 Marika PetrlováMarika Petrlová 08 JAC BrnoJAC Brno 0760
11 Kristina GottvaldováKristina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 0717
12 Nela ŠvábenskáNela Švábenská 07 JAC BrnoJAC Brno 0661
13 Adriana PatlokováAdriana Patloková 08 JAC BrnoJAC Brno 0636
14 Zuzana SvobodováZuzana Svobodová 10 JAC BrnoJAC Brno 0613
15 Sophie CurranSophie Curran 08 JAC BrnoJAC Brno 0604
16 Barbora KschwendováBarbora Kschwendová 09 JAC BrnoJAC Brno 0559
17 Zuzana KrálováZuzana Králová 10 JAC BrnoJAC Brno 0434
18 Beáta ČernáBeáta Černá 09 JAC BrnoJAC Brno 0251
19 Simona KlimešováSimona Klimešová 08 JAC BrnoJAC Brno 0188
20 Lucie LelkováLucie Lelková 09 JAC BrnoJAC Brno 0158
21 Kateřina VeseláKateřina Veselá 10 JAC BrnoJAC Brno 0105
Celkem 21 závodníků