Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletická středa

Pacov (8. 7. 2020)

300 m - Žáci

(st, 8.7.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KouckýJakub Koucký 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 39.8
Poznámky:
ruční měření
Celkem 1 závodníků

300 m - Ženy

(st, 8.7.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana KovandováJana Kovandová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 43.7
2 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 47.0
Poznámky:
ruční měření
Celkem 2 závodníků

300 m - Dorostenky

(st, 8.7.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára ŘíhováSára Říhová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov PB 47.1
2 Gabriela ParkanováGabriela Parkanová 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 51.1
Poznámky:
ruční měření
Celkem 2 závodníků

300 m - Žákyně

(st, 8.7.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov PB 47.2
2 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov PB 47.7
3 Petra VitovskáPetra Vitovská 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. PB 49.8
4 Kristýna PodhorskáKristýna Podhorská 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov PB 51.5
Poznámky:
ruční měření
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Žáci

(st, 8.7.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub KouckýJakub Koucký
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 5.72 +0.7 m/s 5.72  +0.75.48  +0.1x5.723.67  +0.2x3.71  +0.9
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Ženy

(st, 8.7.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela KovandováMichaela Kovandová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
99 5.07 -1.5 m/s xx5.07  -1.55.07x4.93  +0.64.90  +0.8
2 Jana KovandováJana Kovandová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 SB 4.86 +0.1 m/s 4.77  +0.14.63  +0.04.80  +0.04.804.37  +2.14.86  +0.14.41  +0.0
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Juniorky

(st, 8.7.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina VaňkováKateřina Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 SB 4.31 +1.6 m/s 4.27  +0.34.31  +1.64.07  +2.64.314.26  +1.1x4.16  +0.4
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(st, 8.7.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marie NovotnáMarie Novotná
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 4.57 +1.4 m/s 4.29  -0.34.25  +0.34.21  -0.44.294.55  +2.64.46  +1.44.57  +1.4
2 Gabriela ParkanováGabriela Parkanová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 PB 4.29 +2.6 m/s 4.13 +0.5 m/s 4.10  -1.94.13  +0.53.99  +0.24.134.29  +2.6x3.91  +0.0
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Žákyně

(st, 8.7.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 PB 5.03 +0.4 m/s 4.61  -0.24.74  -0.44.92  +0.74.925.03  +0.44.72  +0.43.62  -0.6
2 Pavla VaňkováPavla Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
05 4.37 +0.0 m/s 4.37  +0.04.21  +0.5x4.37x4.23  +1.24.08  -1.7
3 Lucie HájkováLucie Hájková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
07 PB 4.16 -1.1 m/s 3.804.11  +0.04.01  -0.34.114.08  +1.64.04  +1.04.16  -1.1
4 Lucie KozojedováLucie Kozojedová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 PB 4.08 +1.1 m/s x4.07  +0.04.08  +1.14.083.77  +1.43.75  +0.43.62  -0.6
5 Petra VitovskáPetra Vitovská
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
06 PB 4.07 -0.9 m/s x3.97  +0.4x3.973.89  +1.74.00  +0.54.07  -0.9
6 Kristýna PodhorskáKristýna Podhorská
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 PB 3.64 +0.2 m/s 3.64  +0.23.47  +0.3x3.64x3.51  +1.53.49  +0.0
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(st, 8.7.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marie NovotnáMarie Novotná
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 09.53 0.0
2 Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
04 PB 09.48 0.0
3 Gabriela ParkanováGabriela Parkanová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 09.34 0.0
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 8.7.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 09.42 0.0
2 Pavla VaňkováPavla Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
05 09.38 0.0
3 Lucie KozojedováLucie Kozojedová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 09.31 0.0
4 Tereza ŠestákováTereza Šestáková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
05 SB 08.01 0.0
5 Petra VitovskáPetra Vitovská
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
06 PB 06.99 0.0
Celkem 5 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 8.7.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
06 08.68 0.0
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(st, 8.7.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Markéta BartůňkováMarkéta Bartůňková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
93 SB 12.10 0.0
2 Michaela KovandováMichaela Kovandová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
99 09.71 0.0
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 4kg - Juniorky

(st, 8.7.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Renáta TenklováRenáta Tenklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 09.41 0.0
2 Kateřina VaňkováKateřina Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 06.93 0.0
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(st, 8.7.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vít KotrbaVít Kotrba
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
03 13.55 0.0
2 Pavel TomášekPavel Tomášek
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
04 PB 12.07 0.0
3 Václav SůvaVáclav Sůva
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 09.43 0.0
4 Michal SládekMichal Sládek
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
03 PB 07.85 0.0
5 Lukáš LomskýLukáš Lomský
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
04 PB 07.57 0.0
Celkem 5 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(st, 8.7.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel VaněkPavel Vaněk
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
73 SB 10.14 0.0
Celkem 1 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(st, 8.7.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 28.90 0.0
2 Lucie KozojedováLucie Kozojedová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 27.76 0.0
3 Tereza ŠestákováTereza Šestáková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
05 PB 26.66 0.0
Celkem 3 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(st, 8.7.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán KřivánekŠtěpán Křivánek
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
05 PB 26.48 0.0
2 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
06 PB 17.62 0.0
Celkem 2 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(st, 8.7.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
83 41.29 0.0
2 Michaela KovandováMichaela Kovandová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
99 33.35 0.0
Celkem 2 závodníků

hod diskem 1kg - Juniorky

(st, 8.7.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Renáta TenklováRenáta Tenklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 34.01 0.0
Celkem 1 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky

(st, 8.7.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marie NovotnáMarie Novotná
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 28.92 0.0
2 Gabriela ParkanováGabriela Parkanová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 28.71 0.0
3 Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
04 SB 24.74 0.0
4 Kateřina JaklováKateřina Jaklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 18.90 0.0
Celkem 4 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(st, 8.7.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vít KotrbaVít Kotrba
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
03 PB 50.74 0.0
2 Pavel TomášekPavel Tomášek
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
04 PB 28.40 0.0
3 Václav SůvaVáclav Sůva
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 PB 28.12 0.0
4 Lukáš LomskýLukáš Lomský
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
04 PB 26.40 0.0
5 Michal SládekMichal Sládek
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
03 PB 20.48 0.0
Celkem 5 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(st, 8.7.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš SeverýnTomáš Severýn
neregistrovanýneregistrovaný
81 PB 22.96 0.0
Celkem 1 závodníků