Oddílové přebory staršího žactva, dorostu a juniorů
Brno - Horníkova (16. 6. 2020)60 m - Muži (Běh)
Běh 01 (út, 16.6.2020 - 16:55) official | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš | 02 | JAC Brno | 3 | 07.64 | ||||||||||||||
2 | Radim MlečkaRadim Mlečka | 03 | JAC Brno | 4 | 07.79 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný | 02 | JAC Brno | 2 | 07.85 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 02 (út, 16.6.2020 - 16:55) official | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip ŽitnýFilip Žitný | 04 | JAC Brno | 1 | 07.86 | ||||||||||||||
2 | Lukáš VítekLukáš Vítek | 04 | JAC Brno | 3 | 08.50 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš | 02 | JAC Brno | 3 | 07.64 | |||
2 | Radim MlečkaRadim Mlečka | 03 | JAC Brno | 4 | 07.79 | |||
3 | Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný | 02 | JAC Brno | 2 | 07.85 | |||
4 | Filip ŽitnýFilip Žitný | 04 | JAC Brno | 1 | 07.86 | |||
5 | Lukáš VítekLukáš Vítek | 04 | JAC Brno | 3 | 08.50 |
60 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (út, 16.6.2020 - 16:55) official | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David KovářDavid Kovář | 05 | BYAC Brno | 3 | 07.58 | ||||||||||||||
2 | Filip PavlíčekFilip Pavlíček | 05 | BYAC Brno | 2 | 08.33 | ||||||||||||||
3 | David HorčičkaDavid Horčička | 05 | BYAC Brno | 4 | 09.14 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 02 (út, 16.6.2020 - 16:55) official | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon LopourŠimon Lopour | 06 | BYAC Brno | 3 | 08.43 | ||||||||||||||
2 | Mikuláš NesvadbaMikuláš Nesvadba | 05 | BYAC Brno | 4 | 08.76 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David KovářDavid Kovář | 05 | BYAC Brno | 3 | 07.58 | |||
2 | Filip PavlíčekFilip Pavlíček | 05 | BYAC Brno | 2 | 08.33 | |||
3 | Šimon LopourŠimon Lopour | 06 | BYAC Brno | 3 | 08.43 | |||
4 | Mikuláš NesvadbaMikuláš Nesvadba | 05 | BYAC Brno | 4 | 08.76 | |||
5 | David HorčičkaDavid Horčička | 05 | BYAC Brno | 4 | 09.14 |
60 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (út, 16.6.2020 - 16:30) official | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková | 04 | JAC Brno | 4 | 08.30 | ||||||||||||||
2 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | JAC Brno | 2 | 08.42 | ||||||||||||||
3 | Zuzana DrápalováZuzana Drápalová | 04 | JAC Brno | 3 | 08.61 | ||||||||||||||
4 | Natálie SkácelováNatálie Skácelová | 04 | JAC Brno | 1 | 09.06 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (út, 16.6.2020 - 16:30) official | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika SalčákováDominika Salčáková | 04 | JAC Brno | 2 | 08.85 | ||||||||||||||
2 | Daniela KulheimováDaniela Kulheimová | 04 | JAC Brno | 4 | 10.10 | ||||||||||||||
Marta KlobáskováMarta Klobásková | 03 | JAC Brno | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková | 04 | JAC Brno | 4 | 08.30 | |||
2 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | JAC Brno | 2 | 08.42 | |||
3 | Zuzana DrápalováZuzana Drápalová | 04 | JAC Brno | 3 | 08.61 | |||
4 | Dominika SalčákováDominika Salčáková | 04 | JAC Brno | 2 | 08.85 | |||
5 | Natálie SkácelováNatálie Skácelová | 04 | JAC Brno | 1 | 09.06 | |||
6 | Daniela KulheimováDaniela Kulheimová | 04 | JAC Brno | 4 | 10.10 | |||
Marta KlobáskováMarta Klobásková | 03 | JAC Brno | 3 | DNS |
60 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (út, 16.6.2020 - 16:30) official | Vítr: +1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 05 | AK Rosice z.s. | 3 | 08.61 | ||||||||||||||
2 | Michaela BlateckáMichaela Blatecká | 06 | JAC Brno | 2 | 09.42 | ||||||||||||||
3 | Martina KružíkováMartina Kružíková | 05 | AK Rosice z.s. | 4 | 09.52 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 02 (út, 16.6.2020 - 16:30) official | Vítr: +1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dagmar PeštováDagmar Peštová | 06 | JAC Brno | 09.83 | |||||||||||||||
2 | Markéta KulheimováMarkéta Kulheimová | 05 | JAC Brno | 3 | 10.30 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 05 | AK Rosice z.s. | 3 | 08.61 | |||
2 | Michaela BlateckáMichaela Blatecká | 06 | JAC Brno | 2 | 09.42 | |||
3 | Martina KružíkováMartina Kružíková | 05 | AK Rosice z.s. | 4 | 09.52 | |||
4 | Dagmar PeštováDagmar Peštová | 06 | JAC Brno | 09.83 | ||||
5 | Markéta KulheimováMarkéta Kulheimová | 05 | JAC Brno | 3 | 10.30 |
300 m - Muži
(út, 16.6.2020 - 18:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub RůžičkaJakub Růžička | 04 | JAC Brno | 41.14 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný | 02 | JAC Brno | 43.41 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
300 m - Žáci
(út, 16.6.2020 - 18:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David KovářDavid Kovář | 05 | BYAC Brno | 37.73 | |||||||||||||||
2 | Filip ŽitnýFilip Žitný | 04 | JAC Brno | 40.85 | |||||||||||||||
3 | Mikuláš NesvadbaMikuláš Nesvadba | 05 | BYAC Brno | 48.89 | |||||||||||||||
4 | David HorčičkaDavid Horčička | 05 | BYAC Brno | 50.03 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
300 m - Ženy
(út, 16.6.2020 - 18:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla PohlováAdéla Pohlová | 02 | JAC Brno | 4 | 48.19 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
300 m - Žákyně
(út, 16.6.2020 - 18:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 05 | AK Rosice z.s. | 45.47 | |||||||||||||||
2 | Martina KružíkováMartina Kružíková | 05 | AK Rosice z.s. | 4 | 52.95 | ||||||||||||||
3 | Kateřina NepevnáKateřina Nepevná | 05 | AK Rosice z.s. | 2 | 53.78 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
800 m - Muži
(út, 16.6.2020 - 18:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon LopourŠimon Lopour | 06 | BYAC Brno | 2:10.49 | |||||||||||||||
2 | David ŠťavíkDavid Šťavík | 04 | AK Rosice z.s. | 2:25.98 | |||||||||||||||
3 | Lukáš VítekLukáš Vítek | 04 | JAC Brno | 2:32.15 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
800 m - Ženy
(út, 16.6.2020 - 18:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana MachůZuzana Machů | 06 | JAC Brno | 2:39.57 | |||||||||||||||
2 | Dagmar PeštováDagmar Peštová | 06 | JAC Brno | 2:48.60 | |||||||||||||||
3 | Daniela KulheimováDaniela Kulheimová | 04 | JAC Brno | 2:51.85 | |||||||||||||||
4 | Markéta KulheimováMarkéta Kulheimová | 05 | JAC Brno | 3:03.98 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok vysoký - Muži
(út, 16.6.2020 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Radim MlečkaRadim Mlečka
JAC Brno |
03 | 1.74 | ||||||||||||||||
2 |
Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
JAC Brno |
02 | 1.71 | ||||||||||||||||
3 |
Jakub RůžičkaJakub Růžička
JAC Brno |
04 | 1.60 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Žáci
(út, 16.6.2020 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David KovářDavid Kovář
BYAC Brno |
05 | 1.71 | ||||||||||||||||
2 |
Filip PavlíčekFilip Pavlíček
BYAC Brno |
05 | 1.51 | ||||||||||||||||
3 |
Jan BílekJan Bílek
BYAC Brno |
06 | 1.41 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Ml. žáci
(út, 16.6.2020 - 16:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam SlavíčekAdam Slavíček
BYAC Brno |
08 | 1.32 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok vysoký - Žákyně
(út, 16.6.2020 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza MyškováTereza Myšková
JAC Brno |
05 | 1.58 | ||||||||||||||||
2 |
Viktorie KřížováViktorie Křížová
AK Rosice z.s. |
05 | 1.51 | ||||||||||||||||
3 |
Kateřina NepevnáKateřina Nepevná
AK Rosice z.s. |
05 | 1.41 | ||||||||||||||||
4 |
Michaela BlateckáMichaela Blatecká
JAC Brno |
06 | 1.36 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně
(út, 16.6.2020 - 16:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jitka NečasováJitka Nečasová
JAC Brno |
07 | 1.40 | ||||||||||||||||
2 |
Viktorie BočkováViktorie Bočková
JAC Brno |
07 | 1.32 | ||||||||||||||||
3 |
Kristina GottvaldováKristina Gottvaldová
JAC Brno |
07 | 1.27 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok daleký - Muži
(út, 16.6.2020 - 18:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Radim MlečkaRadim Mlečka
JAC Brno |
03 | 5.31 -0.2 m/s | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Filip ŽitnýFilip Žitný
JAC Brno |
04 | 4.77 -1.0 m/s | 0.0 | |||||||||||||||
3 |
Jakub RůžičkaJakub Růžička
JAC Brno |
04 | 4.67 -1.4 m/s | 0.0 | |||||||||||||||
4 |
David ŠťavíkDavid Šťavík
AK Rosice z.s. |
04 | 4.65 +0.0 m/s | 0.0 | |||||||||||||||
5 |
Lukáš VítekLukáš Vítek
JAC Brno |
04 | 4.58 +0.3 m/s | 0.0 | |||||||||||||||
6 |
Zdeněk ŠťavíkZdeněk Šťavík
AK Rosice z.s. |
04 | 4.55 -0.5 m/s | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok daleký - Žáci
(út, 16.6.2020 - 18:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Filip PavlíčekFilip Pavlíček
BYAC Brno |
05 | 4.81 -2.1 m/s | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Jan BílekJan Bílek
BYAC Brno |
06 | 4.24 -0.3 m/s | 0.0 | |||||||||||||||
3 |
Mikuláš NesvadbaMikuláš Nesvadba
BYAC Brno |
05 | 4.21 -1.0 m/s | 0.0 | |||||||||||||||
4 |
Šimon LopourŠimon Lopour
BYAC Brno |
06 | 4.10 +0.3 m/s | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok daleký - Ženy
(út, 16.6.2020 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zuzana DrápalováZuzana Drápalová
JAC Brno |
04 | 4.91 +0.1 m/s | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(út, 16.6.2020 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Viktorie KřížováViktorie Křížová
AK Rosice z.s. |
05 | 4.50 +0.1 m/s | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Tereza MyškováTereza Myšková
JAC Brno |
05 | 4.37 -1.7 m/s | 0.0 | |||||||||||||||
3 |
Dagmar PeštováDagmar Peštová
JAC Brno |
06 | 4.29 -1.1 m/s | 0.0 | |||||||||||||||
4 |
Dominika SalčákováDominika Salčáková
JAC Brno |
04 | 4.15 +1.1 m/s | 0.0 | |||||||||||||||
5 |
Michaela BlateckáMichaela Blatecká
JAC Brno |
06 | 3.94 +0.3 m/s | 0.0 | |||||||||||||||
6 |
Kateřina NepevnáKateřina Nepevná
AK Rosice z.s. |
05 | 3.61 -1.0 m/s | 0.0 | |||||||||||||||
7 |
Martina KružíkováMartina Kružíková
AK Rosice z.s. |
05 | 3.29 -0.7 m/s | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
vrh koulí 3kg - Dorostenky
(út, 16.6.2020 - 16:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková
JAC Brno |
04 | 09.90 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Tereza MyškováTereza Myšková
JAC Brno |
05 | 09.25 | 0.0 | |||||||||||||||
3 |
Markéta KulheimováMarkéta Kulheimová
JAC Brno |
05 | 05.28 | 0.0 | |||||||||||||||
4 |
Daniela KulheimováDaniela Kulheimová
JAC Brno |
04 | 04.44 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci
(út, 16.6.2020 - 16:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Mikuláš NesvadbaMikuláš Nesvadba
BYAC Brno |
05 | 07.86 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Jan BílekJan Bílek
BYAC Brno |
06 | 07.28 | 0.0 | |||||||||||||||
3 |
David HorčičkaDavid Horčička
BYAC Brno |
05 | 06.13 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy
(út, 16.6.2020 - 16:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Johana PrudkáJohana Prudká
SSK Vítkovice, z.s. |
00 | 09.10 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci
(út, 16.6.2020 - 16:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Radim MlečkaRadim Mlečka
JAC Brno |
03 | 10.25 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
David ŠťavíkDavid Šťavík
AK Rosice z.s. |
04 | 07.99 | 0.0 | |||||||||||||||
3 |
Zdeněk ŠťavíkZdeněk Šťavík
AK Rosice z.s. |
04 | 07.27 | 0.0 | |||||||||||||||
MS |
Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný
JAC Brno |
02 | 08.41 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |