Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Memoriál Josefa Odložila

Praha - Juliska (8. 6. 2020)

100 m - Muži (Běh)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 9.58 Usain BOLT JAM 16.08.2009 Olympiastadion, Berlin (GER)
WL 9.91 Akani SIMBINE RSA 14.03.2020 Bestmed Tuks Stadium, Pretoria (RSA)
MR 9.92 Mike Rodgers USA 2018
Běh A (po, 8.6.2020 - 20:01) official Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 26 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 EL 10.21 0.156
2 2 Ján VolkoJán Volko 96 SlovakiaSlovakia 4 SB 10.25 0.151
3 27 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 SB 10.42 0.142
4 3 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 SB 10.49 0.180
5 29 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 SB 10.60 0.161
6 30 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 10.74 0.149
Celkem 6 závodníků
Běh B (po, 8.6.2020 - 19:55) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 36 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 SB 10.90 0.184
2 31 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 SB 10.93 0.141
3 34 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 SB 10.98 0.152
4 33 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 SB 11.00 0.167
5 37 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 SB 11.03 0.163
Celkem 5 závodníků
Běh C (po, 8.6.2020 - 19:50) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 43 Tomáš KošíkTomáš Košík 00 SlovakiaSlovakia 3 PB 10.97 0.152
2 39 David HolýDavid Holý 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 11.13 0.141
3 40 Antonín WijasAntonín Wijas 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 11.20 0.184
4 41 Filip FederičFilip Federič 04 SlovakiaSlovakia 6 PB 11.33 0.167
5 42 Roman HaraslinRoman Haraslin 03 SlovakiaSlovakia 7 PB 11.63 0.163
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 26 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 EL 10.21 0.156
2 2 Ján VolkoJán Volko 96 SlovakiaSlovakia 4 SB 10.25 0.151
3 27 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 SB 10.42 0.142
4 3 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 SB 10.49 0.180
5 29 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 SB 10.60 0.161
6 30 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 10.74 0.149
7 36 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 SB 10.90 0.184
8 31 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 SB 10.93 0.141
9 43 Tomáš KošíkTomáš Košík 00 SlovakiaSlovakia 3 PB 10.97 0.152
10 34 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 SB 10.98 0.152
11 33 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 SB 11.00 0.167
12 37 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 SB 11.03 0.163
13 39 David HolýDavid Holý 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 11.13 0.141
14 40 Antonín WijasAntonín Wijas 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 11.20 0.184
15 41 Filip FederičFilip Federič 04 SlovakiaSlovakia 6 PB 11.33 0.167
16 42 Roman HaraslinRoman Haraslin 03 SlovakiaSlovakia 7 PB 11.63 0.163

100 m - Ženy

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 10.49 Florence GRIFFITH-JOYNER USA 16.07.1988 Indianapolis, IN (USA)
WL 11.21 Rhodah NJOBVU ZAM 07.03.2020 National Heroes Stadium, Lusaka (ZAM)
MR 11.34 Vida ANIM GHA 2004
(po, 8.6.2020 - 20:10) official Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 86 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 11.74 0.327
2 87 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 SB 11.78 0.159
3 89 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 SB 11.98 0.329
4 84 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 SB 12.00 0.323
5 88 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 SB 12.03 0.164
6 85 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 SB 12.06 0.178
7 90 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 SB 12.36 0.140
8 83 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 SB 12.43 0.163
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 19.19 Usain BOLT JAM 20.08.2009 Olympiastadion, Berlin (GER)
WL 20.23 Clarence MUNYAI RSA 13.03.2020 Bestmed Tuks Stadium, Pretoria (RSA)
MR 20.36 Danny TALBOT GBR 2014
Běh A (po, 8.6.2020 - 21:05) official Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 SB 20.82 0.170
2 2 Ján VolkoJán Volko 96 SlovakiaSlovakia 4 SB 20.86 0.161
3 46 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 PB 20.88 0.137
4 26 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 SB 20.96 0.161
5 44 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 SB 21.28 0.167
6 31 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 7 SB 21.33 0.170
Celkem 6 závodníků
Běh B (po, 8.6.2020 - 21:10) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 27 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 PB 21.18 0.132
2 48 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 SB 21.44 0.211
3 45 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 SB 21.44 0.177
4 36 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 SB 21.50 0.205
5 34 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 SB 21.85 0.150
6 30 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 SB 21.97 0.133
Celkem 6 závodníků
Běh C (po, 8.6.2020 - 21:15) official Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 51 Jakub VeselýJakub Veselý 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 SB 22.24 0.155
2 33 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 SB 22.42 0.186
3 43 Tomáš KošíkTomáš Košík 00 SlovakiaSlovakia 3 SB 22.46 0.155
4 49 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 4 SB 22.73 0.198
5 50 Ondřej HolubOndřej Holub 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 SB 22.84 0.152
6 41 Filip FederičFilip Federič 04 SlovakiaSlovakia 8 SB 22.87 0.178
7 42 Roman HaraslinRoman Haraslin 03 SlovakiaSlovakia 2 SB 23.00 0.162
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 SB 20.82 0.170
2 2 Ján VolkoJán Volko 96 SlovakiaSlovakia 4 SB 20.86 0.161
3 46 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 PB 20.88 0.137
4 26 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 SB 20.96 0.161
5 27 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 PB 21.18 0.132
6 44 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 SB 21.28 0.167
7 31 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 7 SB 21.33 0.170
8 48 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 SB 21.44 0.211
8 45 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 SB 21.44 0.177
10 36 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 SB 21.50 0.205
11 34 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 SB 21.85 0.150
12 30 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 SB 21.97 0.133
13 51 Jakub VeselýJakub Veselý 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 SB 22.24 0.155
14 33 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 SB 22.42 0.186
15 43 Tomáš KošíkTomáš Košík 00 SlovakiaSlovakia 3 SB 22.46 0.155
16 49 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 4 SB 22.73 0.198
17 50 Ondřej HolubOndřej Holub 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 SB 22.84 0.152
18 41 Filip FederičFilip Federič 04 SlovakiaSlovakia 8 SB 22.87 0.178
19 42 Roman HaraslinRoman Haraslin 03 SlovakiaSlovakia 2 SB 23.00 0.162

800 m - Ženy

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 1:53.28 Jarmila KRATOCHVÍLOVÁ TCH 26.07.1983 München (GER)
WL 1:58.92 Rose Mary ALMANZA CUB 20.03.2020 Estadio Panamericano, La Habana (CUB)
MR 1:58.83 Irina MISTYUKEVICH RUS 1999
(po, 8.6.2020 - 20:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 19 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 SB 2:04.68
2 21 Iveta PutalováIveta Putalová 88 SlovakiaSlovakia 6 SB 2:05.80
3 22 Lada VondrováLada Vondrová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 PB 2:06.34
4 23 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 SB 2:06.46
5 14 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 SB 2:07.81
6 15 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 SB 2:08.24
7 12 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 2:08.32
8 18 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 2:08.73
9 17 Kimberley FicenecKimberley Ficenec 94 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 SB 2:09.06
10 20 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 SB 2:10.74
11 13 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 SB 2:11.26
24 Tereza PetržilkováTereza PetržilkováPACE 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40024Petržilková Tereza (SKPLZ)1:00.10
60022Vondrová Lada (USKPR)1:32.80
Celkem 12 závodníků

1500 m - Muži

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 3:26.00 Hicham EL GUERROUJ MAR 14.07.1998 Stadio Olimpico, Roma (ITA)
WL 3:38.7h Abel KIPSANG KEN 05.03.2020 Moi International Sports Centre, Kasarani, Nairobi (KEN)
MR 3:32.32 Alsadik MIKHOU BRN 2017
(po, 8.6.2020 - 20:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Memoriál Josefa Odložila
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 6 Andreas VojtaAndreas Vojta 89 AustriaAustria 8 EL 3:42.94
2 5 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 9 SB 3:47.13
3 7 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 SB 3:50.66
4 9 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 PB 3:53.79
5 10 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 PB 3:57.00
6 11 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 SB 3:58.94
7 28 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 SB 4:01.80
8 25 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 4:07.93
82 Kryštof DuchanKryštof DuchanPACE 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12 DNF
109 David ŠpindlerDavid Špindler 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11 DNF
8 Jakub SmetanaJakub Smetana 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 DNS
4 Marc TortellMarc Tortell 97 GermanyGermany 10 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40082Duchan Kryštof (SLAPR)1:00.15
80082Duchan Kryštof (SLAPR)2:00.78
12006Vojta Andreas (AUT)3:00.78
Celkem 12 závodníků

110 m překážek (1.06) - Muži

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 12.80 Aries MERRITT USA 07.09.2012 Boudewijnstadion, Bruxelles (BEL)
WL 13.55 Roger IRIBARNE CUB 06.03.2020 Pista Rafael Fortun Chacon, Camagüey (CUB)
MR 13.11 Antonio ALKANA RSA 2017
(po, 8.6.2020 - 20:30) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 54 Petr SvobodaPetr Svoboda 84 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 EL 13.70 0.153
2 55 David RybaDavid Ryba 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 SB 14.30 0.168
3 56 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 SB 14.41 0.192
4 57 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 7 SB 14.59 0.142
5 53 Jan KisialaJan Kisiala 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 SB 15.09 0.166
6 52 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 SB 15.27 0.159
58 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 DNS
Celkem 7 závodníků

skok o tyči - Ženy

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 5.06 Yelena ISINBAYEVA RUS 28.08.2009 Letzigrund, Zürich (SUI)
WL 4.61 Nina KENNEDY AUS 29.02.2020 WA Sports Centre, Perth (AUS)
MR 4.76 Silke SPIELGEBURG GER 2012
(po, 8.6.2020 - 17:10) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.203.403.603.753.904.004.104.154.204.30
1 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 8 SB 4.20 -----XOO-XXOXXX
2 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 7 =SB 4.10 ---OOOXOXX-X
3 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 6 SB 3.90 --OOXOXXX
4= Niki JoanniduNiki Joannidu
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 3 =SB 3.40 OOXXX
4= Veronika ŠtemberováVeronika Štemberová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 4 3.40 OOXXX
6 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 1 3.40 XXOOXXX
7 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 2 3.20 OXXX
Veronika ŠebákováVeronika Šebáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5 NM
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Muži

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 8.95 Mike POWELL USA 30.08.1991 Olympic Stadium, Tokyo (JPN)
WL 8.28 Lester Alcides LESCAY GAY CUB 23.02.2020 Pista Rafael Fortun Chacon, Camagüey (CUB)
MR 8.60 Iván PEDROSO CUB 1997
(po, 8.6.2020 - 19:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Radek JuškaRadek Juška
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
93 12 EL 8.03 +1.5 m/s XX7.37  +0.57.377.62  +0.68.03  +1.57.86  +0.6
2 Dan KováčDan Kováč
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 9 PB 7.39 +0.5 m/s 6.92  +0.67.12  +0.57.04  -0.27.127.39  +0.57.11  +0.67.38  +0.0
3 Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 10 SB 7.35 +1.2 m/s 7.08  +0.67.05  +0.27.13  +0.27.13XX7.35  +1.2
4 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 11 SB 7.25 +0.0 m/s 5.60  +0.27.25  +0.07.19  +0.57.25X7.16  +0.76.96  +0.9
5 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 4 SB 7.23 +0.8 m/s X6.87  +0.57.23  +0.87.23XX7.06  -0.8
6 Jakub RusekJakub Rusek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
96 5 SB 7.19 -0.3 m/s 7.13  -0.77.08  +0.17.19  -0.37.197.02  +0.3X7.05  +0.4
7 Reinis KregersReinis Kregers
LatviaLatvia
92 2 SB 7.00 +0.9 m/s 6.78  +0.16.99  +0.96.93  +0.96.996.92  +0.26.91  +0.97.00  +0.9
8 Jan JirásekJan Jirásek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 7 SB 6.88 +0.0 m/s 6.88  +0.0XX6.885.34  +0.6X6.85  +0.7
9 Jan WaldhauserJan Waldhauser
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
96 1 6.57 -0.1 m/s X6.57  -0.16.50  +0.46.57
Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 6 DNS
Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 3 DNS
Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
96 8 NM
Celkem 12 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 23.12 Randy BARNES USA 20.05.1990 Westwood, CA (USA)
WL 21.70 Tomas WALSH NZL 06.03.2020 Nga Puna Wai Sports Hub, Christchurch (NZL)
MR 22.31 Ryan CROUSER USA 2018
(po, 8.6.2020 - 20:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Memoriál Jaroslava Brabce
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin NovákMartin Novák
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 6 SB 18.67 17.80X18.5618.5618.0518.67X
2 Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 5 15.93 15.93XX15.93XXX
3 Dominik SládekDominik Sládek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
98 3 15.44 X14.7115.4415.44XXX
4 Filip LitavskýFilip Litavský
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
96 4 SB 14.78 14.6514.7814.6714.78XXX
5 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 2 SB 14.73 14.21X14.7314.7314.5114.70X
Vratislav BejčekVratislav Bejček
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
94 1 DNS
Celkem 6 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 72.28 Barbora ŠPOTÁKOVÁ CZE 13.09.2008 Gottlieb-Daimler Stadion, Stuttgart (GER)
WL 67.17 Tatsiana KHALADOVICH BLR 20.02.2020 RTSOP, Minsk (BLR)
MR 68.81 Barbora ŠPOTÁKOVÁ CZE 2008
(po, 8.6.2020 - 19:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Memoriál Dany Zátopkové
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nikola OgrodníkováNikola Ogrodníková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
90 8 SB 64.22 61.90X56.1061.90X57.7264.22
2 Nikol TabačkováNikol Tabačková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
98 7 SB 57.24 57.2455.8755.3157.24X55.7654.79
3 Martina PíšováMartina Píšová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 6 PB 56.55 53.1356.5548.9156.5550.0451.84X
4 Andrea ŽeleznáAndrea Železná
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
93 5 SB 47.58 44.95X44.0044.9544.3847.5845.49
5 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 2 PB 46.55 46.5541.29X46.5536.8042.0840.00
6 Hana HabalováHana Habalová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 3 44.27 44.2743.0940.2644.27XX38.87
7 Lucie BartůškováLucie Bartůšková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 1 PB 42.84 39.74XX39.74X42.8441.35
8 Júlia HanuliakováJúlia Hanuliaková
SlovakiaSlovakia
00 4 SB 42.26 X40.8338.8440.8340.0642.2639.80
Celkem 8 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 98.48 Jan ŽELEZNÝ CZE 25.05.1996 Jena (GER)
WL 87.86 Neeraj CHOPRA IND 28.01.2020 McArthur Stadium, Potchefstroom (RSA)
MR 90.56 Jan ŽELEZNÝ CZE 2000
(po, 8.6.2020 - 20:10) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub VadlejchJakub Vadlejch
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
90 6 83.78 78.7782.91X82.9183.78X81.13
2 Petr FrydrychPetr Frydrych
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 5 SB 81.22 77.7480.0181.2281.22X76.68X
3 Jaroslav JílekJaroslav Jílek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
89 4 SB 78.99 XX73.2873.28X78.99X
4 Patrik MichalecPatrik Michalec
SlovakiaSlovakia
00 3 71.52 69.5869.1867.5469.58X68.9471.52
5 Jakub KubinecJakub Kubinec
SlovakiaSlovakia
98 1 SB 70.06 69.68X69.3269.6870.06--
6 Kryštof KozačKryštof Kozač
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 2 69.52 67.30X64.2367.3065.37X69.52
Celkem 6 závodníků