Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Memoriál Josefa Odložila - žákovské závody

Praha - Juliska (8. 6. 2020)

60 m - Ml. žáci

(po, 8.6.2020) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.90 589
2 Daniel HeroutDaniel Herout 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 08.22 498
3 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.34 465
4 Robert FrankRobert Frank 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 08.47 431
5 Tomáš JobákTomáš Jobák 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.66 383
6 Matyáš GruberMatyáš Gruber 07 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 08.75 362
7 Jan JirákJan Jirák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 09.08 287
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (po, 8.6.2020) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.27 767
2 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 08.36 741
3 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 08.48 706
4 Anna RůžičkováAnna Růžičková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.50 701
5 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.54 690
6 Amálie NovotnáAmálie Novotná 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 08.71 643
7 Anna MezerováAnna Mezerová 07 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 08.79 621
8 Zuzana ČiberováZuzana Čiberová 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 08.87 600
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (po, 8.6.2020) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Kateřina LánskáKateřina Lánská 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 09.13
MS Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 09.13
MS Viktorie StránskáViktorie Stránská 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.16
MS Sára GaaloulSára Gaaloul 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.61
Celkem 4 závodníků

800 m - Ml. žáci

(po, 8.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2:29.81 494
2 Jiří KrejčíJiří Krejčí 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:34.46 445
3 Vojtěch VeselýVojtěch Veselý 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:35.66 433
4 Martin BoušaMartin Bouša 07 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 2:37.30 417
5 Jan ŠustrJan Šustr 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:37.43 416
6 Matěj HolečekMatěj Holeček 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:39.42 396
7 Zdeněk VacekZdeněk Vacek 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2:39.66 394
8 Adam ČadaAdam Čada 08 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 2:48.48 313
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(po, 8.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:28.93 706
2 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:30.58 686
3 Alice GregorováAlice Gregorová 07 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 2:38.86 586
4 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2:41.74 553
5 Veronika KutováVeronika Kutová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:46.97 496
6 Magdaléna RadzováMagdaléna Radzová 08 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 2:51.28 450
7 Natálie HronováNatálie Hronová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:53.42 429
8 Mariana TomanováMariana Tomanová 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2:56.50 398
Celkem 8 závodníků

4 x 200 m - Ml. žáci

(po, 8.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Doškář T., Veselý V., Koptík L., Vojáček F. Doškář T., Veselý V., Koptík L., Vojáček F. 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1:50.37
2 Herout D., Šustr J., Dušek M., Steinke R. Herout D., Šustr J., Dušek M., Steinke R. 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1:54.68
3 Gasiúnas Demčenko D., Gasiúnas-Demčenko D., Matoušů M., Černý R. Gasiúnas Demčenko D., Gasiúnas-Demčenko D., Matoušů M., Černý R. 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:01.27
4 Jobák T., Krejčí J., Pop V., Musil O. Jobák T., Krejčí J., Pop V., Musil O. 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:01.92
5 Šedivý J., Šíma F., Doležal J., Čada A. Šedivý J., Šíma F., Doležal J., Čada A. 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:02.97
6 Poděbradský T., Veselý R., Jirák J., Čislák A. Poděbradský T., Veselý R., Jirák J., Čislák A. 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2:03.67
7 Krumpholc V., Frk A., Vacek Z., Frank R. Krumpholc V., Frk A., Vacek Z., Frank R. 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2:03.91
8 Gruber M., Bouša M., Surga D., Radil D. Gruber M., Bouša M., Surga D., Radil D. 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:05.66
Celkem 8 závodníků

4 x 200 m - Ml. žákyně

(po, 8.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Prokopová A., Dvořáková A., Tocháčková A., Mandíková D. Prokopová A., Dvořáková A., Tocháčková A., Mandíková D. 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1:54.11
2 Bulderbergsová B., Hronová N., Veselková J., Daněčková S. Bulderbergsová B., Hronová N., Veselková J., Daněčková S. 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1:56.28
3 Růžičková A., Fučíková N., Hlaváčková M., Maršonová A. Růžičková A., Fučíková N., Hlaváčková M., Maršonová A. 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1:56.43
4 Suková N., Gregorová A., Stránská V., Machová A. Suková N., Gregorová A., Stránská V., Machová A. 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:59.22
5 Borová B., Kutová V., Běhounová M., Chmátalová L. Borová B., Kutová V., Běhounová M., Chmátalová L. 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:00.94
6 Novotná A., Vaňková H., Vaňková M., Čápová K. Novotná A., Vaňková H., Vaňková M., Čápová K. 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2:01.75
7 Mezerová A., Nováková D., Radzová M., Mozgová E. Mezerová A., Nováková D., Radzová M., Mozgová E. 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:04.71
8 Lánská K., Chválová J., Vojvodíková J., Čiberová Z. Lánská K., Chválová J., Vojvodíková J., Čiberová Z. 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2:05.24
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(po, 8.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
MS Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 1.56
2 René SteinkeRené Steinke
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 1.53 411
3 Dominik RadilDominik Radil
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
07 1.38 303
4 Oto ŠubrOto Šubr
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 1.38 303
5 Lukáš KoptíkLukáš Koptík
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 1.38 303
6 Adam HeřmánekAdam Heřmánek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 1.28 237
7 Filip ŠímaFilip Šíma
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
07 1.24 212
8 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 1.20 188
Adam FrkAdam Frk
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
07 NM 0
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(po, 8.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tereza ČápováTereza Čápová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 1.44 555
2 Hana TepláHana Teplá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 1.38 491
3 Josefína VeselkováJosefína Veselková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 1.35 460
4 Nora MalichováNora Malichová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 1.32 429
5= Eliška MozgováEliška Mozgová
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
07 1.28 389
5= Helena VaňkováHelena Vaňková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 1.28 389
7= Nikola SukováNikola Suková
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
07 1.28 389
7= Mariana TomanováMariana Tomanová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
07 1.28 389
Celkem 8 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(po, 8.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vít HrachVít Hrach
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 56.57 364
2 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 52.42 328
3 David SurgaDavid Surga
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
07 49.39 303
4 Jonáš DoležalJonáš Doležal
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
07 49.33 302
5 Robert FrankRobert Frank
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
08 48.93 299
6 Lukáš KoptíkLukáš Koptík
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 47.95 290
7 Martin DušekMartin Dušek
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 45.32 268
8 Oto ŠubrOto Šubr
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 39.53 220
Celkem 8 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(po, 8.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ema ŠedlbauerováEma Šedlbauerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 47.20 444
2 Viktorie MelišíkováViktorie Melišíková
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
07 46.05 430
3 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 44.86 415
4 Jana VojvodíkováJana Vojvodíková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
08 41.43 373
5 Kateřina PeniaštekováKateřina Peniašteková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 40.39 360
6 Kateřina ČápováKateřina Čápová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 37.14 320
7 Daniela NovákováDaniela Nováková
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
07 32.09 260
8 Natálie PetrováNatálie Petrová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 31.13 248
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub Praha 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2615
2 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2530
3 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2270
4 TJ Dukla Praha A TJ Dukla Praha A 08 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 2206
5 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2186
6 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2144
7 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1932
8 TJ Dukla Praha B TJ Dukla Praha B 08 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 1612
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3618
2 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3253
3 TJ Dukla Praha A TJ Dukla Praha A 08 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 3239
4 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3237
5 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub Praha 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3169
6 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2994
7 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2795
8 TJ Dukla Praha B TJ Dukla Praha B 08 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 2763
Celkem 8 závodníků