Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Memoriál Josefa Odložila - žákovské závody

Praha - Juliska (8. 6. 2020)
60 m - Ml. žáci (pondělí, 8.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.90 589
2 Daniel HeroutDaniel Herout 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 08.22 498
3 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.34 465
800 m - Ml. žáci (pondělí, 8.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2:29.81 494
2 Jiří KrejčíJiří Krejčí 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:34.46 445
3 Vojtěch VeselýVojtěch Veselý 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:35.66 433
800 m - Ml. žákyně (pondělí, 8.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:28.93 706
2 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:30.58 686
3 Alice GregorováAlice Gregorová 07 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 2:38.86 586
4 x 200 m - Ml. žáci (pondělí, 8.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Doškář T., Veselý V., Koptík L., Vojáček F. Doškář T., Veselý V., Koptík L., Vojáček F. 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1:50.37
2 Herout D., Šustr J., Dušek M., Steinke R. Herout D., Šustr J., Dušek M., Steinke R. 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1:54.68
3 Gasiúnas Demčenko D., Gasiúnas-Demčenko D., Matoušů M., Černý R. Gasiúnas Demčenko D., Gasiúnas-Demčenko D., Matoušů M., Černý R. 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:01.27
4 x 200 m - Ml. žákyně (pondělí, 8.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Prokopová A., Dvořáková A., Tocháčková A., Mandíková D. Prokopová A., Dvořáková A., Tocháčková A., Mandíková D. 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1:54.11
2 Bulderbergsová B., Hronová N., Veselková J., Daněčková S. Bulderbergsová B., Hronová N., Veselková J., Daněčková S. 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1:56.28
3 Růžičková A., Fučíková N., Hlaváčková M., Maršonová A. Růžičková A., Fučíková N., Hlaváčková M., Maršonová A. 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1:56.43