Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílové závody (+ pozvaní závodníci)

Praha - Juliska (17. 6. 2020)

100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 17.6.2020 - 16:15) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 10.32
2 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 10.46
3 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 10.64
4 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 10.85
5 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 10.87
6 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 10.88
7 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 10.93
8 Jan JirásekJan Jirásek 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 11.05
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 17.6.2020 - 16:15) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.06
2 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.43
3 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 11.53
4 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 11.62
5 Šimon PittermannŠimon Pittermann 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 11.92
6 Tomáš KreidlTomáš Kreidl 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 11.98
7 Oliver SerafinOliver Serafin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 11.98
8 Viktor VološinViktor Vološin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 12.09
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 10.32
2 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 10.46
3 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 10.64
4 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 10.85
5 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 10.87
6 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 10.88
7 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 10.93
8 Jan JirásekJan Jirásek 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 11.05
9 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.06
10 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.43
11 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 11.53
12 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 11.62
13 Šimon PittermannŠimon Pittermann 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 11.92
14 Tomáš KreidlTomáš Kreidl 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 11.98
14 Oliver SerafinOliver Serafin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 11.98
16 Viktor VološinViktor Vološin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 12.09

100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 17.6.2020 - 16:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 12.33
2 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 12.38
3 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 12.86
4 Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 13.37
5 Jůlie HnikováJůlie Hniková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 13.87
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 17.6.2020 - 16:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna PokornáKristýna Pokorná 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 13.79
2 Petra VostráPetra Vostrá 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 14.11
3 Karolína JečnáKarolína Ječná 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 14.25
4 Anna SvobodováAnna Svobodová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 14.47
5 Barbora PetržilkováBarbora Petržilková 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 14.83
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 12.33
2 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 12.38
3 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 12.86
4 Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 13.37
5 Kristýna PokornáKristýna Pokorná 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 13.79
6 Jůlie HnikováJůlie Hniková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 13.87
7 Petra VostráPetra Vostrá 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 14.11
8 Karolína JečnáKarolína Ječná 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 14.25
9 Anna SvobodováAnna Svobodová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 14.47
10 Barbora PetržilkováBarbora Petržilková 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 14.83

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 17.6.2020 - 17:15) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 20.75
2 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 21.03
3 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 21.27
4 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 21.32
5 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 22.18
6 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 8 22.56
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 17.6.2020 - 17:15) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 21.41
2 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 21.58
3 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 21.58
4 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 21.95
5 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 22.11
6 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 23.03
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 17.6.2020 - 17:15) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JirásekJan Jirásek 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 22.30
2 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 23.31
3 Šimon PittermannŠimon Pittermann 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 23.73
4 Oliver SerafinOliver Serafin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 24.05
5 Tomáš KreidlTomáš Kreidl 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 24.21
6 Miroslav BurianMiroslav Burian 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 24.31
7 Vojtěch Vítězslav FilipVojtěch Vítězslav Filip 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 25.98
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 20.75
2 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 21.03
3 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 21.27
4 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 21.32
5 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 21.41
6 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 21.58
6 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 21.58
8 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 21.95
9 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 22.11
10 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 22.18
11 Jan JirásekJan Jirásek 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 22.30
12 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 8 22.56
13 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 23.03
14 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 23.31
15 Šimon PittermannŠimon Pittermann 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 23.73
16 Oliver SerafinOliver Serafin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 24.05
17 Tomáš KreidlTomáš Kreidl 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 24.21
18 Miroslav BurianMiroslav Burian 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 24.31
19 Vojtěch Vítězslav FilipVojtěch Vítězslav Filip 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 25.98

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 17.6.2020 - 17:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 24.19
2 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 25.32
3 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 26.64
4 Kateřina StarkováKateřina Starková 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 28.43
Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 17.6.2020 - 17:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 27.74
2 Jůlie HnikováJůlie Hniková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 28.18
3 Kristýna PokornáKristýna Pokorná 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 28.44
4 Anna SvobodováAnna Svobodová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 29.66
5 Alice DvořákováAlice Dvořáková 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 30.21
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 24.19
2 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 25.32
3 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 26.64
4 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 27.74
5 Jůlie HnikováJůlie Hniková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 28.18
6 Kateřina StarkováKateřina Starková 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 28.43
7 Kristýna PokornáKristýna Pokorná 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 28.44
8 Anna SvobodováAnna Svobodová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 29.66
9 Alice DvořákováAlice Dvořáková 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 30.21
Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 DNS

800 m - Muži

(st, 17.6.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 2 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 1:55.96
2 3 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 1:56.92
3 1 Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 98 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 1:59.14
4 7 Janis MachJanis Mach 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 2:04.31
5 6 Štěpán KožinaŠtěpán Kožina 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 2:07.15
6 9 Richard HrádockýRichard Hrádocký 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:08.85
7 12 Martin DěvěrMartin Děvěr 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 2:15.49
8 8 Alexej IzotovAlexej Izotov 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 2:16.28
9 11 Tomáš HůleTomáš Hůle 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 2:16.61
10 10 Adam JelínekAdam Jelínek 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:20.97
Celkem 10 závodníků

800 m - Ženy

(st, 17.6.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 4 Dana PřikrylováDana Přikrylová 03 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 2:29.20
2 5 Michaela VětrovskáMichaela Větrovská 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 2:56.29
Celkem 2 závodníků

100 m překážek (0.84) - Ženy

(st, 17.6.2020 - 16:35) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 15.76
2 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 16.00
3 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 16.08
4 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 16.23
Celkem 4 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky

(st, 17.6.2020 - 16:30) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 15.95
Celkem 1 závodníků

4 x 60 m - Muži

(st, 17.6.2020 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pittermann, Serafin, Vološin, Tobiáš Pittermann, Serafin, Vološin, Tobiáš TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 27.56
2 Chyba, Voborský, Matolín, Filip Chyba, Voborský, Matolín, Filip AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 29.87
3 Tůma, Svoboda, Greger, Čáha Tůma, Svoboda, Greger, Čáha TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 30.17
Hrubý, Walter, Radzo, Mozga Hrubý, Walter, Radzo, Mozga TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNF
Sekanina, Svoboda, Javůrek, Burian Sekanina, Svoboda, Javůrek, Burian AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 DQ
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ženy

(st, 17.6.2020 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Čihařová, Joklová, Supová, Semecká Čihařová, Joklová, Supová, Semecká TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 30.48
2 Ayeni, Štélová, Brdičková, Grabovská Ayeni, Štélová, Brdičková, Grabovská TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 30.99
3 Palečková, Pavlíčková, Píchová, Horáková Palečková, Pavlíčková, Píchová, Horáková TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 32.58
4 Machová, Sejkotová, Gregerová, Sýkorová Machová, Sejkotová, Gregerová, Sýkorová TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 33.31
5 Suková, Zvoníčková, Stránská, Novotná Suková, Zvoníčková, Stránská, Novotná TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 34.37
Ječná, Petržilková, Větrovská, Svobodová Ječná, Petržilková, Větrovská, Svobodová TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DQ
Nováková, Vaculíková, Grofová, Ljunggren Nováková, Vaculíková, Grofová, Ljunggren TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DQ
Celkem 7 závodníků

4 x 60 m - Mix (Běh)

Běh (st, 17.6.2020 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Starková, Suchan, Zedník, Petrikovičová Starková, Suchan, Zedník, Petrikovičová TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 31.30
2 Hniková, Tobiáš, Hůle, Pokorná Hniková, Tobiáš, Hůle, Pokorná TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 39.50
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Muži

(st, 17.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Dan BártaDan Bárta
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 6 5.40
2 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 5 4.90
3 Radek BártlRadek Bártl
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
74 3 3.90
4 Petr JindřichPetr Jindřich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
88 4 3.90
Celkem 4 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(st, 17.6.2020 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška StaňkováEliška Staňková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
84 3 57.36 0.0
2 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 2 44.70 0.0
3 Martina PíšováMartina Píšová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 4 31.81 0.0
4 Barbora HetmanováBarbora Hetmanová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 1 21.13 0.0
Celkem 4 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(st, 17.6.2020 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš VoňavkaTomáš Voňavka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 6 59.58 0.0
2 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 5 48.72 0.0
3 Tomáš PešťákTomáš Pešťák
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
00 4 44.01 0.0
4 Viktor VološinViktor Vološin
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 1 32.02 0.0
5 Filip VadlejchFilip Vadlejch
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 3 26.58 0.0
Petr HronPetr Hron
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 2 DNS 0.0
Celkem 6 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(st, 17.6.2020 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora PetržilkováBarbora Petržilková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 1 18.48 0.0
2 Karolína JečnáKarolína Ječná
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 3 16.32 0.0
3 5 Michaela VětrovskáMichaela Větrovská
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 2 11.45 0.0
Celkem 3 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(st, 17.6.2020 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martina PíšováMartina Píšová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 2 55.09 0.0
2 Nikol TabačkováNikol Tabačková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
98 3 52.36 0.0
3 Andrea ŽeleznáAndrea Železná
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
93 1 50.24 0.0
Celkem 3 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci

(st, 17.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 1 39.83 0.0
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(st, 17.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr FrydrychPetr Frydrych
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 6 77.80 0.0
2 Lukáš NovotnýLukáš Novotný
SK JeseniovaSK Jeseniova
84 4 56.96 0.0
3 Radek MouchaRadek Moucha
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
98 5 52.42 0.0
4 Ondřej KřížOndřej Kříž
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 3 50.49 0.0
5 Petr HronPetr Hron
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 1 45.75 0.0
6 Filip VadlejchFilip Vadlejch
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 2 42.87 0.0
Celkem 6 závodníků