Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílové závody (+ pozvaní závodníci)

Praha - Juliska (17. 6. 2020)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 17.6.2020 - 17:15) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 20.75
2 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 21.03
3 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 21.27
4 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 21.32
5 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 22.18
6 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 8 22.56
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 17.6.2020 - 17:15) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 21.41
2 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 21.58
3 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 21.58
4 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 21.95
5 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 22.11
6 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 23.03
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 17.6.2020 - 17:15) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JirásekJan Jirásek 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 22.30
2 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 23.31
3 Šimon PittermannŠimon Pittermann 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 23.73
4 Oliver SerafinOliver Serafin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 24.05
5 Tomáš KreidlTomáš Kreidl 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 24.21
6 Miroslav BurianMiroslav Burian 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 24.31
7 Vojtěch Vítězslav FilipVojtěch Vítězslav Filip 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 25.98
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 20.75
2 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 21.03
3 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 21.27
4 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 21.32
5 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 21.41
6 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 21.58
6 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 21.58
8 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 21.95
9 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 22.11
10 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 22.18
11 Jan JirásekJan Jirásek 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 22.30
12 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 8 22.56
13 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 23.03
14 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 23.31
15 Šimon PittermannŠimon Pittermann 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 23.73
16 Oliver SerafinOliver Serafin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 24.05
17 Tomáš KreidlTomáš Kreidl 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 24.21
18 Miroslav BurianMiroslav Burian 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 24.31
19 Vojtěch Vítězslav FilipVojtěch Vítězslav Filip 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 25.98

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 17.6.2020 - 17:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 24.19
2 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 25.32
3 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 26.64
4 Kateřina StarkováKateřina Starková 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 28.43
Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 17.6.2020 - 17:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 27.74
2 Jůlie HnikováJůlie Hniková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 28.18
3 Kristýna PokornáKristýna Pokorná 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 28.44
4 Anna SvobodováAnna Svobodová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 29.66
5 Alice DvořákováAlice Dvořáková 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 30.21
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 24.19
2 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 25.32
3 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 26.64
4 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 27.74
5 Jůlie HnikováJůlie Hniková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 28.18
6 Kateřina StarkováKateřina Starková 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 28.43
7 Kristýna PokornáKristýna Pokorná 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 28.44
8 Anna SvobodováAnna Svobodová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 29.66
9 Alice DvořákováAlice Dvořáková 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 30.21
Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 DNS