Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

SPOLU NA STARTU - České Budějovice 1

České Budějovice (1. 6. 2020)

skok daleký - Žáci

(po, 1.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 4.82 4.824.553.954.820.00.00.0
2 Jan DušákJan Dušák
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 4.70 4.704.353.484.700.00.00.0
3 Mikuláš PetrMikuláš Petr
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 4.42 4.184.214.424.420.00.00.0
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(po, 1.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 4.68 4.68xx4.680.00.00.0
2 Tobias DvořákTobias Dvořák
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
08 4.23 x4.234.104.230.00.00.0
3 Filip KomárekFilip Komárek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
08 4.00 x3.664.004.000.00.00.0
4 Jan RobauschJan Robausch
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 3.60 2.703.493.603.600.00.00.0
5 Robin JanovskýRobin Janovský
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
08 3.58 x3.58x3.580.00.00.0
6 Adam DoležalAdam Doležal
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 3.40 3.363.40x3.400.00.00.0
7 Vojtěch PetrVojtěch Petr
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
08 3.29 3.293.102.963.290.00.00.0
8 Adam ŠůlaAdam Šůla
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 3.13 x2.683.133.130.00.00.0
9 Vítězslav ČernýVítězslav Černý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 3.10 3.10xx3.100.00.00.0
10 Filip SukdolFilip Sukdol
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
08 2.75 x2.682.752.750.00.00.0
11 Christian KosmákChristian Kosmák
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 2.70 x2.70x2.700.00.00.0
Adam FišerAdam Fišer
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
08 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Žákyně

(po, 1.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anja ŘeháčkováAnja Řeháčková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 4.40 4.324.284.404.400.00.00.0
2 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 4.23 x4.234.164.230.00.00.0
3 Johana SmrčinováJohana Smrčinová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 4.07 x3.934.074.070.00.00.0
4 Ella HřebejkováElla Hřebejková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 4.02 3.704.023.724.020.00.00.0
5 Lucie KřížováLucie Křížová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 3.98 3.983.883.973.980.00.00.0
6 Kristýna MorongováKristýna Morongová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 3.97 2.883.973.223.970.00.00.0
7 Tereza BoháčováTereza Boháčová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 3.84 3.843.682.673.840.00.00.0
8 Eliška PlachtováEliška Plachtová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 3.82 x3.823.753.820.00.00.0
9 Alena, Marie SteinocherováAlena, Marie Steinocherová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 3.67 3.673.573.453.670.00.00.0
10 Veronika BittováVeronika Bittová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 3.63 3.473.593.633.630.00.00.0
11 Linda ŠtěrbákováLinda Štěrbáková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 3.07 2.662.863.073.070.00.00.0
12 Lenka HouskováLenka Housková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 3.00 2.832.773.003.000.00.00.0
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(po, 1.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Magdaléna StrakováMagdaléna Straková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
08 4.14 3.994.144.004.140.00.00.0
2 Sofia VoldřichováSofia Voldřichová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 4.10 4.104.083.654.100.00.00.0
3 Adéla JančíkováAdéla Jančíková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 4.00 x4.003.954.000.00.00.0
4 Claudie MikulíkováClaudie Mikulíková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 3.93 3.823.933.703.930.00.00.0
5 Ema AlbrechtováEma Albrechtová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 3.88 xx3.883.880.00.00.0
6 Kristýna KlímováKristýna Klímová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 3.65 x3.653.583.650.00.00.0
7 Magdalena ŠimánkováMagdalena Šimánková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 3.63 3.583.632.933.630.00.00.0
8 Adéla ŠediváAdéla Šedivá
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 3.58 3.503.083.583.580.00.00.0
9 Dita ForstováDita Forstová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 3.48 3.483.363.323.480.00.00.0
10 Daniela KrálováDaniela Králová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 3.45 3.063.253.453.450.00.00.0
11 Lucie JežkováLucie Ježková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
08 3.40 3.253.403.123.400.00.00.0
12 Zuzana AdámkováZuzana Adámková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
08 3.27 xx3.273.270.00.00.0
13 Andrea NěmcováAndrea Němcová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
08 3.00 2.883.002.853.000.00.00.0
14 Nelly KroupováNelly Kroupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
08 2.90 2.902.812.722.900.00.00.0
15 Petra NěmcováPetra Němcová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
08 2.66 2.66xx2.660.00.00.0
Rosalie HlaváčováRosalie Hlaváčová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(po, 1.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj KovačíkMatěj Kovačík
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
09 4.22 4.034.224.184.220.00.00.0
2 Matěj JinšíkMatěj Jinšík
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
09 3.97 x3.973.763.970.00.00.0
3 Daniel KalaDaniel Kala
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
09 3.77 3.463.403.773.770.00.00.0
4 Šimon HlaváčŠimon Hlaváč
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
10 3.60 3.463.403.603.600.00.00.0
5 Vojtěch BártůVojtěch Bártů
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
10 3.20 3.052.953.203.200.00.00.0
6 Albert ChovanecAlbert Chovanec
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
10 2.98 2.662.981.972.980.00.00.0
7 Pavel DolejšíPavel Dolejší
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
09 2.90 2.702.902.702.900.00.00.0
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(po, 1.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Laura VoldřichováLaura Voldřichová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
09 4.39 4.374.394.354.390.00.00.0
2 Šimona PiskačováŠimona Piskačová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
09 4.13 4.064.094.134.130.00.00.0
3 Elinor WeisováElinor Weisová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
10 3.93 3.783.933.763.930.00.00.0
4 Sofie JanowiakováSofie Janowiaková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
09 3.90 3.903.773.903.900.00.00.0
5 Anastasia BogdanovaAnastasia Bogdanova
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
09 3.86 x3.863.823.860.00.00.0
6 Valerie MatějkováValerie Matějková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
09 3.81 3.813.743.713.810.00.00.0
7 Barbora PlonerováBarbora Plonerová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
09 3.76 3.763.493.543.760.00.00.0
8 Kristýna KotaškováKristýna Kotašková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
09 3.74 3.633.743.743.740.00.00.0
9 Barbora MorongováBarbora Morongová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
09 3.67 3.673.593.593.670.00.00.0
10 Elen AlbrechtováElen Albrechtová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
10 3.54 3.383.543.353.540.00.00.0
11 Karolína VoldřichováKarolína Voldřichová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
10 3.49 3.023.013.493.490.00.00.0
12 Sofie LorencováSofie Lorencová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
09 3.33 3.323.323.333.330.00.00.0
13 Veronika KopačkováVeronika Kopačková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
09 3.33 3.243.283.333.330.00.00.0
14 Karolína MačkováKarolína Mačková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
10 3.31 x3.313.083.310.00.00.0
15 Sofie BeckerováSofie Beckerová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
09 3.19 2.90x3.193.190.00.00.0
16 Denisa ŠediváDenisa Šedivá
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
10 3.14 3.143.082.913.140.00.00.0
17 Ema RadováEma Radová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
11 3.13 3.033.133.103.130.00.00.0
18 Ella HejlkováElla Hejlková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
10 2.91 2.762.822.912.910.00.00.0
19 Ema DvořákováEma Dvořáková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
10 2.46 2.462.172.262.460.00.00.0
Celkem 19 závodníků