Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

SPOLU NA STARTU - Blansko

Blansko (1. 6. 2020)

150 m - Dorostenci (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek MalitsMarek Malits 04 ASK BlanskoASK Blansko 20.1
Celkem 1 závodníků

150 m - Žáci (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KuběnaLukáš Kuběna 06 ASK BlanskoASK Blansko 21.9
Celkem 1 závodníků

150 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik FilkaPatrik Filka 07 ASK BlanskoASK Blansko 20.7
2 Adam MiadikAdam Miadik 07 ASK BlanskoASK Blansko 21.8
3 Matěj RůžičkaMatěj Růžička 08 ASK BlanskoASK Blansko 28.7
Celkem 3 závodníků

150 m - Dorostenky (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová 03 ASK BlanskoASK Blansko 20.6
2 Anežka ZukalováAnežka Zukalová 03 ASK BlanskoASK Blansko 22.4
3 Monika ChloupkováMonika Chloupková 06 ASK BlanskoASK Blansko 23.3
Celkem 3 závodníků

150 m - Žákyně (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 2 18.4
2 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 8 19.2
3 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 ASK BlanskoASK Blansko 7 19.3
4 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 1 19.9
5 Sára KubíkováSára Kubíková 05 ASK BlanskoASK Blansko 6 20.4
6 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 ASK BlanskoASK Blansko 20.8
7 Leona JandákováLeona Jandáková 06 ASK BlanskoASK Blansko 3 20.9
8 Renata KubaljakováRenata Kubaljaková 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 21.2
9 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková 05 ASK BlanskoASK Blansko 9 21.4
10 Klára ZukalováKlára Zukalová 05 ASK BlanskoASK Blansko 10 22.4
11 Kateřina KonečnáKateřina Konečná 05 ASK BlanskoASK Blansko 4 23.5
Celkem 11 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 ASK BlanskoASK Blansko 21.0
2 Lucie KniesováLucie Kniesová 07 ASK BlanskoASK Blansko 21.6
3 Tereza VykydalováTereza Vykydalová 08 ASK BlanskoASK Blansko 24.0
4 Karolína RůžičkováKarolína Růžičková 07 ASK BlanskoASK Blansko 25.3
Celkem 4 závodníků

600 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Denis EllingerDenis Ellinger 07 ASK BlanskoASK Blansko 1:51.7
2 Radek MalitsRadek Malits 08 ASK BlanskoASK Blansko 2:14.9
Celkem 2 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Šimon EllingerŠimon Ellinger 09 ASK BlanskoASK Blansko 1:59.2
2 Daniel KovaříkDaniel Kovařík 10 ASK BlanskoASK Blansko 2:14.6
3 Matěj MusilMatěj Musil 10 ASK BlanskoASK Blansko 2:27.5
4 Radim ČechRadim Čech 11 ASK BlanskoASK Blansko 2:27.8
5 Daniel KučeraDaniel Kučera 11 ASK BlanskoASK Blansko 2:40.9
6 Matěj RůžičkaMatěj Růžička 08 ASK BlanskoASK Blansko 2:48.9
Celkem 6 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková 10 ASK BlanskoASK Blansko 2:02.1
2 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 09 ASK BlanskoASK Blansko 2:02.3
3 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 ASK BlanskoASK Blansko 2:09.0
4 Zuzana JandákováZuzana Jandáková 09 ASK BlanskoASK Blansko 2:17.6
5 Rozálie HejlkováRozálie Hejlková 10 ASK BlanskoASK Blansko 2:25.2
6 Markéta ZukalováMarkéta Zukalová 09 ASK BlanskoASK Blansko 2:32.0
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.251.301.351.401.45
1 Marek MalitsMarek Malits
ASK BlanskoASK Blansko
04 1.40 ooooxoxx
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.051.101.151.201.25
1 Lukáš KuběnaLukáš Kuběna
ASK BlanskoASK Blansko
06 1.20 ooooxxx
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 0.900.951.001.051.101.151.201.251.301.35
1 Denis EllingerDenis Ellinger
ASK BlanskoASK Blansko
07 1.30 ----ooo-oxxx
2 Adam MiadikAdam Miadik
ASK BlanskoASK Blansko
07 1.15 ooooooxxx
3 Patrik FilkaPatrik Filka
ASK BlanskoASK Blansko
07 1.15 oooxxoooxxx
4 Radek MalitsRadek Malits
ASK BlanskoASK Blansko
08 0.95 ooxxx
5 Matěj RůžičkaMatěj Růžička
ASK BlanskoASK Blansko
08 0.00 xxx
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová
ASK BlanskoASK Blansko
03 1.35
2 Anežka ZukalováAnežka Zukalová
ASK BlanskoASK Blansko
03 1.30
3 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková
ASK BlanskoASK Blansko
04 1.20
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.001.051.101.151.201.251.301.351.401.451.551.601.631.651.67
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 1.65 ---------ooxooxoxxx
2 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 1.35 -----oooxxx
3 Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová
ASK BlanskoASK Blansko
03 1.35 ----xooooxxx
4 Sára KubíkováSára Kubíková
ASK BlanskoASK Blansko
05 1.30 --oooooxxx
5 Anežka ZukalováAnežka Zukalová
ASK BlanskoASK Blansko
03 1.30 ----ooxox-
6 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková
ASK BlanskoASK Blansko
05 1.25 ooxooxxoxxoxxx
7= Leona JandákováLeona Jandáková
ASK BlanskoASK Blansko
06 1.20 --oooxx
7= Natálie PoláčkováNatálie Poláčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 1.20 oooooxxx
7= Lucie DobrovskáLucie Dobrovská
ASK BlanskoASK Blansko
06 1.20 ----ox-
7= Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková
ASK BlanskoASK Blansko
04 1.20 oooooxxx
11 Kristýna NollováKristýna Nollová
ASK BlanskoASK Blansko
06 1.20 oooxooxx-
12 Renata KubaljakováRenata Kubaljaková
ASK BlanskoASK Blansko
06 1.20 ooooxoxxx
13 Klára ZukalováKlára Zukalová
ASK BlanskoASK Blansko
05 1.15 oxoooxx-
14 Kateřina KonečnáKateřina Konečná
ASK BlanskoASK Blansko
05 1.15 ooxoxoxxx
15 Monika ChloupkováMonika Chloupková
ASK BlanskoASK Blansko
06 1.15 oooxxoxxx
16 Anna KopalováAnna Kopalová
ASK BlanskoASK Blansko
05 1.10 ooxxoxxx
Celkem 16 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 0.900.951.001.051.10
1 Lucie KniesováLucie Kniesová
ASK BlanskoASK Blansko
07 1.00 oooxxx
2 Tereza VykydalováTereza Vykydalová
ASK BlanskoASK Blansko
08 0.95 ooxxx
3 Karolína RůžičkováKarolína Růžičková
ASK BlanskoASK Blansko
07 0.90 xxoxxx
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 0.700.800.900.951.001.051.101.15
1 Šimon EllingerŠimon Ellinger
ASK BlanskoASK Blansko
09 1.10 o--ooooxxx
2 Matěj MusilMatěj Musil
ASK BlanskoASK Blansko
10 1.05 oooooxxoxxx
3= Radim ČechRadim Čech
ASK BlanskoASK Blansko
11 1.00 oooooxxx
3= Daniel KovaříkDaniel Kovařík
ASK BlanskoASK Blansko
10 1.00 oooooxxx
5 Daniel KučeraDaniel Kučera
ASK BlanskoASK Blansko
11 0.95 xooooxxx
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 0.700.800.900.951.001.051.101.151.201.231.26
1 Zuzana JandákováZuzana Jandáková
ASK BlanskoASK Blansko
09 1.23 o--oooooooxxx
2 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová
ASK BlanskoASK Blansko
09 1.05 ooooooxxx
3 Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková
ASK BlanskoASK Blansko
10 1.05 oooooxxoxxx
4 Markéta ZukalováMarkéta Zukalová
ASK BlanskoASK Blansko
09 0.90 ooxoxxx
Rozálie HejlkováRozálie Hejlková
ASK BlanskoASK Blansko
10 DNS
Kateřina RybováKateřina Rybová
ASK BlanskoASK Blansko
09 DNS
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek MalitsMarek Malits
ASK BlanskoASK Blansko
04 4.59 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš KuběnaLukáš Kuběna
ASK BlanskoASK Blansko
06 3.64 0.0
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam MiadikAdam Miadik
ASK BlanskoASK Blansko
07 4.18 0.0
2 Denis EllingerDenis Ellinger
ASK BlanskoASK Blansko
07 4.06 0.0
3 Patrik FilkaPatrik Filka
ASK BlanskoASK Blansko
07 3.90 0.0
4 Radek MalitsRadek Malits
ASK BlanskoASK Blansko
08 3.30 0.0
5 Matěj RůžičkaMatěj Růžička
ASK BlanskoASK Blansko
08 2.57 0.0
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
Anežka ZukalováAnežka Zukalová
ASK BlanskoASK Blansko
03 NM 0.0
Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová
ASK BlanskoASK Blansko
03 NM 0.0
Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková
ASK BlanskoASK Blansko
04 NM 0.0
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 5.14 0.0
2 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 4.79 0.0
3 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 4.54 0.0
4 Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová
ASK BlanskoASK Blansko
03 4.49 0.0
5 Sára KubíkováSára Kubíková
ASK BlanskoASK Blansko
05 4.38 0.0
6 Renata KubaljakováRenata Kubaljaková
ASK BlanskoASK Blansko
06 4.21 0.0
7 Leona JandákováLeona Jandáková
ASK BlanskoASK Blansko
06 4.16 0.0
8 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská
ASK BlanskoASK Blansko
06 4.07 0.0
9 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková
ASK BlanskoASK Blansko
05 3.97 0.0
10 Anna KopalováAnna Kopalová
ASK BlanskoASK Blansko
05 3.91 0.0
11 Kristýna NollováKristýna Nollová
ASK BlanskoASK Blansko
06 3.88 0.0
12 Anežka ZukalováAnežka Zukalová
ASK BlanskoASK Blansko
03 3.79 0.0
13= Kateřina KonečnáKateřina Konečná
ASK BlanskoASK Blansko
05 3.74 0.0
13= Klára ZukalováKlára Zukalová
ASK BlanskoASK Blansko
05 3.74 0.0
15 Monika ChloupkováMonika Chloupková
ASK BlanskoASK Blansko
06 3.52 0.0
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie KniesováLucie Kniesová
ASK BlanskoASK Blansko
07 3.96 0.0
2 Tereza VykydalováTereza Vykydalová
ASK BlanskoASK Blansko
08 3.30 0.0
3 Karolína RůžičkováKarolína Růžičková
ASK BlanskoASK Blansko
07 2.69 0.0
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šimon EllingerŠimon Ellinger
ASK BlanskoASK Blansko
09 3.66 0.0
2 Radim ČechRadim Čech
ASK BlanskoASK Blansko
11 3.65 0.0
3 Daniel KučeraDaniel Kučera
ASK BlanskoASK Blansko
11 3.50 0.0
4 Daniel KovaříkDaniel Kovařík
ASK BlanskoASK Blansko
10 3.45 0.0
5 Matěj MusilMatěj Musil
ASK BlanskoASK Blansko
10 3.32 0.0
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina RybováKateřina Rybová
ASK BlanskoASK Blansko
09 4.03 0.0
2 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová
ASK BlanskoASK Blansko
09 3.66 0.0
3 Zuzana JandákováZuzana Jandáková
ASK BlanskoASK Blansko
09 3.50 0.0
4 Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková
ASK BlanskoASK Blansko
10 3.30 0.0
5 Rozálie HejlkováRozálie Hejlková
ASK BlanskoASK Blansko
10 3.10 0.0
6 Markéta ZukalováMarkéta Zukalová
ASK BlanskoASK Blansko
09 2.53 0.0
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie KniesováLucie Kniesová
ASK BlanskoASK Blansko
07 08.11 0.0
2 Karolína RůžičkováKarolína Růžičková
ASK BlanskoASK Blansko
07 05.64 0.0
3 Tereza VykydalováTereza Vykydalová
ASK BlanskoASK Blansko
08 04.97 0.0
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 2kg - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Radim ČechRadim Čech
ASK BlanskoASK Blansko
11 06.90 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Daniel KučeraDaniel Kučera
ASK BlanskoASK Blansko
11 05.64 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Šimon EllingerŠimon Ellinger
ASK BlanskoASK Blansko
09 05.53 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Daniel KovaříkDaniel Kovařík
ASK BlanskoASK Blansko
10 05.48 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Matěj MusilMatěj Musil
ASK BlanskoASK Blansko
10 05.47 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 5 závodníků

vrh koulí 2kg - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová
ASK BlanskoASK Blansko
09 07.76 0.0
2 Zuzana JandákováZuzana Jandáková
ASK BlanskoASK Blansko
09 05.83 0.0
3 Kateřina RybováKateřina Rybová
ASK BlanskoASK Blansko
09 05.50 0.0
4 Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková
ASK BlanskoASK Blansko
10 05.41 0.0
5 Markéta ZukalováMarkéta Zukalová
ASK BlanskoASK Blansko
09 05.03 0.0
6 Rozálie HejlkováRozálie Hejlková
ASK BlanskoASK Blansko
10 04.63 0.0
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Patrik FilkaPatrik Filka
ASK BlanskoASK Blansko
07 09.41 0.0
2 Adam MiadikAdam Miadik
ASK BlanskoASK Blansko
07 06.13 0.0
3 Radek MalitsRadek Malits
ASK BlanskoASK Blansko
08 05.92 0.0
4 Denis EllingerDenis Ellinger
ASK BlanskoASK Blansko
07 05.77 0.0
5 Matěj RůžičkaMatěj Růžička
ASK BlanskoASK Blansko
08 03.22 0.0
Celkem 5 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová
ASK BlanskoASK Blansko
03 08.99 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková
ASK BlanskoASK Blansko
04 07.14 0.00.00.00.00.00.00.0
Anežka ZukalováAnežka Zukalová
ASK BlanskoASK Blansko
03 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina KonečnáKateřina Konečná
ASK BlanskoASK Blansko
05 09.46 0.0
2 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 08.26 0.0
3 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 07.83 0.0
4 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 07.72 0.0
5 Sára KubíkováSára Kubíková
ASK BlanskoASK Blansko
05 07.55 0.0
6 Anna KopalováAnna Kopalová
ASK BlanskoASK Blansko
05 06.98 0.0
7 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková
ASK BlanskoASK Blansko
05 06.36 0.0
8 Kristýna NollováKristýna Nollová
ASK BlanskoASK Blansko
06 06.17 0.0
9 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská
ASK BlanskoASK Blansko
06 05.86 0.0
10 Renata KubaljakováRenata Kubaljaková
ASK BlanskoASK Blansko
06 05.81 0.0
11 Leona JandákováLeona Jandáková
ASK BlanskoASK Blansko
06 05.70 0.0
12 Monika ChloupkováMonika Chloupková
ASK BlanskoASK Blansko
06 05.31 0.0
13 Klára ZukalováKlára Zukalová
ASK BlanskoASK Blansko
05 05.06 0.0
Celkem 13 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš KuběnaLukáš Kuběna
ASK BlanskoASK Blansko
06 05.81 0.0
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek MalitsMarek Malits
ASK BlanskoASK Blansko
04 06.89 0.0
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie KniesováLucie Kniesová
ASK BlanskoASK Blansko
07 18.76 0.0
2 Tereza VykydalováTereza Vykydalová
ASK BlanskoASK Blansko
08 07.84 0.0
3 Karolína RůžičkováKarolína Růžičková
ASK BlanskoASK Blansko
07 06.45 0.0
Celkem 3 závodníků

hod oštěpem 400g - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel KovaříkDaniel Kovařík
ASK BlanskoASK Blansko
10 17.18 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Šimon EllingerŠimon Ellinger
ASK BlanskoASK Blansko
09 17.12 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Radim ČechRadim Čech
ASK BlanskoASK Blansko
11 12.97 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Daniel KučeraDaniel Kučera
ASK BlanskoASK Blansko
11 10.83 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Matěj MusilMatěj Musil
ASK BlanskoASK Blansko
10 09.54 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 400g - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zuzana JandákováZuzana Jandáková
ASK BlanskoASK Blansko
09 14.76 0.0
2 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová
ASK BlanskoASK Blansko
09 14.53 0.0
3 Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková
ASK BlanskoASK Blansko
10 13.56 0.0
4 Rozálie HejlkováRozálie Hejlková
ASK BlanskoASK Blansko
10 13.09 0.0
5 Markéta ZukalováMarkéta Zukalová
ASK BlanskoASK Blansko
09 07.18 0.0
6 Kateřina RybováKateřina Rybová
ASK BlanskoASK Blansko
09 06.94 0.0
Celkem 6 závodníků

hod oštěpem 500g - Ml. žáci (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Patrik FilkaPatrik Filka
ASK BlanskoASK Blansko
07 25.42 0.0
2 Adam MiadikAdam Miadik
ASK BlanskoASK Blansko
07 23.95 0.0
3 Denis EllingerDenis Ellinger
ASK BlanskoASK Blansko
07 20.27 0.0
4 Radek MalitsRadek Malits
ASK BlanskoASK Blansko
08 16.24 0.0
5 Matěj RůžičkaMatěj Růžička
ASK BlanskoASK Blansko
08 07.13 0.0
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová
ASK BlanskoASK Blansko
03 28.09 0.0
2 Anežka ZukalováAnežka Zukalová
ASK BlanskoASK Blansko
03 19.45 0.0
3 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková
ASK BlanskoASK Blansko
04 16.57 0.0
Celkem 3 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina KonečnáKateřina Konečná
ASK BlanskoASK Blansko
05 32.20 0.0
2 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 27.84 0.0
3 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 24.68 0.0
4 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 23.54 0.0
5 Anna KopalováAnna Kopalová
ASK BlanskoASK Blansko
05 22.49 0.0
6 Sára KubíkováSára Kubíková
ASK BlanskoASK Blansko
05 20.14 0.0
7 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková
ASK BlanskoASK Blansko
05 19.45 0.0
8 Renata KubaljakováRenata Kubaljaková
ASK BlanskoASK Blansko
06 18.66 0.0
9 Klára ZukalováKlára Zukalová
ASK BlanskoASK Blansko
05 17.85 0.0
10 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská
ASK BlanskoASK Blansko
06 17.22 0.0
11 Kristýna NollováKristýna Nollová
ASK BlanskoASK Blansko
06 15.14 0.0
12 Monika ChloupkováMonika Chloupková
ASK BlanskoASK Blansko
06 13.87 0.0
13 Leona JandákováLeona Jandáková
ASK BlanskoASK Blansko
06 13.16 0.0
Celkem 13 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš KuběnaLukáš Kuběna
ASK BlanskoASK Blansko
06 20.30 0.0
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek MalitsMarek Malits
ASK BlanskoASK Blansko
04 30.20 0.0
Celkem 1 závodníků