Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

SPOLU NA STARTU - Brno 6

Brno (1. 6. 2020)

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŽenožičkaJan Ženožička 07 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 08.9
2= Lukáš PiknaLukáš Pikna 07 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 09.1
2= Adam KrutilAdam Krutil 08 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 09.1
4 Ondřej BoudnýOndřej Boudný 08 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 10.5
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Natálie CupákováNatálie Cupáková 08 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 10.1
1= Lucie KeprtováLucie Keprtová 08 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 10.1
3 Julie HorňákováJulie Horňáková 07 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 10.2
4 Leontýna HovorkováLeontýna Hovorková 07 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 10.5
5 Klára ŠvábenskáKlára Švábenská 07 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 10.8
6 Anežka HudečkováAnežka Hudečková 08 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 10.9
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik PodanýDominik Podaný 11 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 10.5
2 David BabinčukDavid Babinčuk 13 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 10.9
3 Tomáš GreplTomáš Grepl 12 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 11.1
4= Jakub ŠimonekJakub Šimonek 13 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 11.7
4= František GruberFrantišek Gruber 12 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 11.7
6 Daniel SchrimpelDaniel Schrimpel 13 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 12.0
7= Jan NedomaJan Nedoma 12 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 12.3
7= Hubert MarečekHubert Mareček 13 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 12.3
9= Jan MarekJan Marek 13 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 12.8
9= David ŠtefekDavid Štefek 14 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 12.8
11 Daniel ZatloukalDaniel Zatloukal 12 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 13.5
12 Filip SoukupFilip Soukup 13 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 14.2
Celkem 12 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Marek ŠivecMarek Šivec 09 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 10.1
1= Jiří HartmannJiří Hartmann 09 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 10.1
3= Kryštof ŠilarKryštof Šilar 10 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 10.6
3= Lukáš BártaLukáš Bárta 09 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 10.6
5 Tomáš BaďuraTomáš Baďura 09 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 10.7
6 Roman VernerRoman Verner 10 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 10.9
7= Daniel FořtDaniel Fořt 09 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 11.3
7= Tomáš HájekTomáš Hájek 09 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 11.3
Celkem 8 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára KotlánováKlára Kotlánová 12 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 10.4
2 Monika BendováMonika Bendová 12 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 10.8
3 Ellen KrskováEllen Krsková 12 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 10.9
4 Laura LinhartováLaura Linhartová 12 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 11.0
5= Lucie StrakováLucie Straková 13 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 11.2
5= Nela SoukupováNela Soukupová 11 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 11.2
7 Karolína MelichárkováKarolína Melichárková 12 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 11.3
8 Gabriela ŠilarováGabriela Šilarová 12 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 12.0
9 Kateřina ChovancováKateřina Chovancová 12 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 12.2
10= Valerie TlustošováValerie Tlustošová 14 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 13.0
10= Bára PaříkováBára Paříková 14 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 13.0
12 Vendula BártováVendula Bártová 13 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 13.2
13 Ella BenčíkováElla Benčíková 13 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 14.5
14 Madla ČechováMadla Čechová 13 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 15.0
15 Sára KuglerováSára Kuglerová 14 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 16.2
Celkem 15 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora LužnáBarbora Lužná 09 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 09.6
2 Martina TruksováMartina Truksová 09 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 09.8
3 Barbora KrskováBarbora Krsková 10 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 09.9
4= Bára NeveseláBára Neveselá 09 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 10.3
4= Adéla KotlánováAdéla Kotlánová 09 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 10.3
6 Veronika VodováVeronika Vodová 09 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 10.5
7= Šárka BukovskáŠárka Bukovská 09 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 10.6
7= Eliška KoprováEliška Koprová 10 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 10.6
9= Anežka BatelkováAnežka Batelková 10 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 10.8
9= Zoe MolinaZoe Molina 09 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 10.8
11 Lucie ČaloudováLucie Čaloudová 09 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 11.6
Celkem 11 závodníků

200 m - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŠimonekJakub Šimonek 13 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 38.2
2 Tomáš GreplTomáš Grepl 12 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 39.9
3 František GruberFrantišek Gruber 12 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 40.2
4 Hubert MarečekHubert Mareček 13 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 42.4
5 Filip SoukupFilip Soukup 13 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 44.1
6 Dominik PodanýDominik Podaný 11 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 48.2
7 Daniel ZatloukalDaniel Zatloukal 12 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 48.3
8= David BabinčukDavid Babinčuk 13 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 49.5
8= Jan MarekJan Marek 13 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 49.5
10 Jan NedomaJan Nedoma 12 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 49.9
Celkem 10 závodníků

200 m - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára KotlánováKlára Kotlánová 12 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 35.1
2 Ellen KrskováEllen Krsková 12 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 37.4
3 Kateřina ChovancováKateřina Chovancová 12 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 37.9
4 Laura LinhartováLaura Linhartová 12 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 38.1
5 Karolína MelichárkováKarolína Melichárková 12 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 40.0
6 Valerie TlustošováValerie Tlustošová 14 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 43.0
7 Vendula BártováVendula Bártová 13 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 44.2
8 Monika BendováMonika Bendová 12 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 45.5
9 Ella BenčíkováElla Benčíková 13 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 45.6
10 Sára KuglerováSára Kuglerová 14 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 46.7
Celkem 10 závodníků

300 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří HartmannJiří Hartmann 09 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 47.4
2 Lukáš BártaLukáš Bárta 09 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 52.0
3 Kryštof ŠilarKryštof Šilar 10 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 54.7
4 Tomáš BaďuraTomáš Baďura 09 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 55.2
5 Roman VernerRoman Verner 10 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 56.2
6 Daniel FořtDaniel Fořt 09 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 57.2
7 Tomáš HájekTomáš Hájek 09 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 58.2
Celkem 7 závodníků

300 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora LužnáBarbora Lužná 09 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 48.6
2 Barbora KrskováBarbora Krsková 10 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 49.8
3 Adéla KotlánováAdéla Kotlánová 09 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 50.1
4 Bára NeveseláBára Neveselá 09 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 50.6
5 Zoe MolinaZoe Molina 09 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 52.4
6 Lucie ČaloudováLucie Čaloudová 09 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 56.1
7 Šárka BukovskáŠárka Bukovská 09 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 57.2
8 Veronika VodováVeronika Vodová 09 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 57.3
9 Anežka BatelkováAnežka Batelková 10 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 58.1
10 Eliška KoprováEliška Koprová 10 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 58.9
11 Martina TruksováMartina Truksová 09 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 59.1
Celkem 11 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej BoudnýOndřej Boudný 08 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 2:48.5
2 Adam KrutilAdam Krutil 08 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 2:55.8
3 Lukáš PiknaLukáš Pikna 07 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 3:01.6
Celkem 3 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Leontýna HovorkováLeontýna Hovorková 07 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 3:10.8
2 Lucie KeprtováLucie Keprtová 08 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 3:40.8
3 Anežka HudečkováAnežka Hudečková 08 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 3:50.7
4 Julie HorňákováJulie Horňáková 07 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 4:20.3
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan ŽenožičkaJan Ženožička
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
07 4.15 0.0
2 Adam KrutilAdam Krutil
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
08 3.95 0.0
3 Lukáš PiknaLukáš Pikna
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
07 3.80 0.0
4 Ondřej BoudnýOndřej Boudný
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
08 3.50 0.0
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie KeprtováLucie Keprtová
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
08 3.60 0.0
2 Natálie CupákováNatálie Cupáková
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
08 3.50 0.0
3 Julie HorňákováJulie Horňáková
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
07 3.45 0.0
4= Klára ŠvábenskáKlára Švábenská
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
07 3.25 0.0
4= Leontýna HovorkováLeontýna Hovorková
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
07 3.25 0.0
6 Anežka HudečkováAnežka Hudečková
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
08 2.80 0.0
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik PodanýDominik Podaný
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
11 3.20 0.0
2 David BabinčukDavid Babinčuk
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
13 2.60 0.0
3 František GruberFrantišek Gruber
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
12 2.50 0.0
4 Tomáš GreplTomáš Grepl
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
12 2.25 0.0
5= Hubert MarečekHubert Mareček
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
13 2.20 0.0
5= Daniel SchrimpelDaniel Schrimpel
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
13 2.20 0.0
7= Jan MarekJan Marek
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
13 1.90 0.0
7= Jan NedomaJan Nedoma
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
12 1.90 0.0
9= Filip SoukupFilip Soukup
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
13 1.80 0.0
9= Daniel ZatloukalDaniel Zatloukal
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
12 1.80 0.0
11 David ŠtefekDavid Štefek
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
14 1.60 0.0
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1= Marek ŠivecMarek Šivec
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
09 3.30 0.0
1= Jiří HartmannJiří Hartmann
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
09 3.30 0.0
3 Kryštof ŠilarKryštof Šilar
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
10 3.20 0.0
4= Tomáš BaďuraTomáš Baďura
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
09 2.90 0.0
4= Daniel FořtDaniel Fořt
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
09 2.90 0.0
6 Lukáš BártaLukáš Bárta
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
09 2.70 0.0
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1= Monika BendováMonika Bendová
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
12 2.80 0.0
1= Ellen KrskováEllen Krsková
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
12 2.80 0.0
3 Karolína MelichárkováKarolína Melichárková
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
12 2.70 0.0
4 Laura LinhartováLaura Linhartová
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
12 2.65 0.0
5 Lucie StrakováLucie Straková
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
13 2.60 0.0
6= Kateřina ChovancováKateřina Chovancová
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
12 2.50 0.0
6= Klára KotlánováKlára Kotlánová
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
12 2.50 0.0
8 Valerie TlustošováValerie Tlustošová
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
14 2.30 0.0
9 Bára PaříkováBára Paříková
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
14 2.20 0.0
10= Vendula BártováVendula Bártová
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
13 2.10 0.0
10= Gabriela ŠilarováGabriela Šilarová
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
12 2.10 0.0
12 Ella BenčíkováElla Benčíková
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
13 2.00 0.0
13 Madla ČechováMadla Čechová
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
13 1.90 0.0
14 Sára KuglerováSára Kuglerová
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
14 1.80 0.0
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora LužnáBarbora Lužná
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
09 3.50 0.0
2 Veronika VodováVeronika Vodová
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
09 3.30 0.0
3 Bára NeveseláBára Neveselá
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
09 3.25 0.0
4 Martina TruksováMartina Truksová
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
09 3.20 0.0
5 Zoe MolinaZoe Molina
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
09 3.15 0.0
6 Adéla KotlánováAdéla Kotlánová
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
09 3.10 0.0
7 Lucie ČaloudováLucie Čaloudová
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
09 2.50 0.0
Celkem 7 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej BoudnýOndřej Boudný
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
08 35.00 0.0
2 Adam KrutilAdam Krutil
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
08 24.00 0.0
3 Lukáš PiknaLukáš Pikna
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
07 17.50 0.0
Celkem 3 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie KeprtováLucie Keprtová
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
08 20.50 0.0
2 Natálie CupákováNatálie Cupáková
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
08 19.00 0.0
3 Julie HorňákováJulie Horňáková
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
07 18.50 0.0
4 Anežka HudečkováAnežka Hudečková
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
08 17.50 0.0
Celkem 4 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří HartmannJiří Hartmann
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
09 50.00 0.0
2 Kryštof ŠilarKryštof Šilar
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
10 40.00 0.0
3 Marek ŠivecMarek Šivec
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
09 23.50 0.0
4 Lukáš BártaLukáš Bárta
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
09 21.00 0.0
5 Daniel FořtDaniel Fořt
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
09 16.00 0.0
6 Roman VernerRoman Verner
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
10 15.50 0.0
7 Tomáš BaďuraTomáš Baďura
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
09 11.50 0.0
Celkem 7 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (po, 1.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora LužnáBarbora Lužná
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
09 25.50 0.0
2 Barbora KrskováBarbora Krsková
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
10 22.50 0.0
3 Adéla KotlánováAdéla Kotlánová
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
09 21.50 0.0
4 Veronika VodováVeronika Vodová
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
09 20.50 0.0
5 Zoe MolinaZoe Molina
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
09 20.00 0.0
6 Lucie ČaloudováLucie Čaloudová
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
09 19.00 0.0
7 Šárka BukovskáŠárka Bukovská
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
09 18.50 0.0
8 Bára NeveseláBára Neveselá
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
09 18.00 0.0
9 Martina TruksováMartina Truksová
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
09 16.50 0.0
10 Anežka BatelkováAnežka Batelková
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
10 14.00 0.0
11 Eliška KoprováEliška Koprová
SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s.
10 11.50 0.0
Celkem 11 závodníků