Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

SPOLU NA STARTU - Břeclav

Břeclav (1. 6. 2020)

60 m - Junioři

(po, 1.6.2020 - 17:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 07.45
2 Tomáš VrbovskýTomáš Vrbovský 01 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 07.49
3 Jakub HalášekJakub Halášek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 07.58
4 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 07.66
5 Vojtěch CelnarVojtěch Celnar 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 07.79
6 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 07.81
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenci

(po, 1.6.2020 - 17:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard PezlarRichard Pezlar 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 07.96
Celkem 1 závodníků

60 m - Žáci

(po, 1.6.2020 - 15:00) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vratislav SvobodaVratislav Svoboda 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 5 07.91
2 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 3 08.07
3 Dominik MachalaDominik Machala 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.42
4 Pavel KvaltinPavel Kvaltin 06 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 08.51
5 Denis KocmanDenis Kocman 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.51
6 Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 08.54
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (po, 1.6.2020 - 14:20) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard BřezovičRichard Březovič 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.43
2 Vojtěch HomolaVojtěch Homola 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.91
3 Alexandr DvoriakAlexandr Dvoriak 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 09.01
4 Erik GrégrErik Grégr 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 09.32
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 14:20) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš KocmanMatyáš Kocman 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.97
2 Lukáš KvaltinLukáš Kvaltin 08 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 2 09.14
3 Vít KrůzaVít Krůza 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 09.19
4 Ondřej StejskalOndřej Stejskal 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 09.30
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard BřezovičRichard Březovič 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.43
2 Vojtěch HomolaVojtěch Homola 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.91
3 Matyáš KocmanMatyáš Kocman 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.97
4 Alexandr DvoriakAlexandr Dvoriak 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 09.01
5 Lukáš KvaltinLukáš Kvaltin 08 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 2 09.14
6 Vít KrůzaVít Krůza 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 09.19
7 Ondřej StejskalOndřej Stejskal 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 09.30
8 Erik GrégrErik Grégr 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 09.32

60 m - Ženy

(po, 1.6.2020 - 16:20) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.49
2 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.55
Celkem 2 závodníků

60 m - Juniorky

(po, 1.6.2020 - 16:20) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ZemánkováTereza Zemánková 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.66
2 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 08.96
Celkem 2 závodníků

60 m - Dorostenky

(po, 1.6.2020 - 16:20) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 08.17
2 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 8 08.29
3 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 7 08.53
4 Natálie DrbolováNatálie Drbolová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 08.67
5 Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.73
6 Sára KrochmaľováSára Krochmaľová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.86
7 Julie BaránkováJulie Baránková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 09.26
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 1.6.2020 - 15:00) official Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radka HelešicováRadka Helešicová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.74
2 Aneta JurigováAneta Jurigová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 08.77
3 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 7 08.95
4 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 09.12
5 Nikol HelešicováNikol Helešicová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 09.29
6 Monika PůlpánováMonika Půlpánová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 2 09.47
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 15:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 07.96
2 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 08.22
3 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.35
4 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.61
5 Marie BohdálkováMarie Bohdálková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.79
6 Tereza VrzalováTereza Vrzalová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 08.94
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (po, 1.6.2020 - 15:00) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára EliášováKlára Eliášová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 08.81
2 Viktorie IgazováViktorie Igazová 06 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 5 08.91
3 Petra SkalníkováPetra Skalníková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.94
4 Simona BaránkováSimona Baránková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 09.17
5 Adriana VaculíkováAdriana Vaculíková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 09.29
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 07.96
2 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 08.22
3 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.35
4 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.61
5 Radka HelešicováRadka Helešicová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.74
6 Aneta JurigováAneta Jurigová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 08.77
7 Marie BohdálkováMarie Bohdálková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.79
8 Klára EliášováKlára Eliášová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 08.81
9 Viktorie IgazováViktorie Igazová 06 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 5 08.91
10 Tereza VrzalováTereza Vrzalová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 08.94
10 Petra SkalníkováPetra Skalníková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.94
12 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 7 08.95
13 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 09.12
14 Simona BaránkováSimona Baránková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 09.17
15 Nikol HelešicováNikol Helešicová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 09.29
15 Adriana VaculíkováAdriana Vaculíková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 09.29
17 Monika PůlpánováMonika Půlpánová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 2 09.47

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 1.6.2020 - 14:20) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema HajnáEma Hajná 07 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 5 08.38
2 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 08.39
3 Adéla FojtováAdéla Fojtová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.67
4 Sára MacúchováSára Macúchová 07 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 09.24
5 Nikola SeďováNikola Seďová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 09.26
6 Amálie TschöpováAmálie Tschöpová 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 09.58
7 Veronika TrubačováVeronika Trubačová 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 09.66
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 14:20) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KnapkováBarbora Knapková 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 09.13
2 Nikola BystřickáNikola Bystřická 08 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 09.27
3 Amálie KorábováAmálie Korábová 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 09.39
4 Laura DulínkováLaura Dulínková 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 09.50
5 Sára MachovskáSára Machovská 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 09.61
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema HajnáEma Hajná 07 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 5 08.38
2 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 08.39
3 Adéla FojtováAdéla Fojtová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.67
4 Barbora KnapkováBarbora Knapková 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 09.13
5 Sára MacúchováSára Macúchová 07 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 09.24
6 Nikola SeďováNikola Seďová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 09.26
7 Nikola BystřickáNikola Bystřická 08 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 09.27
8 Amálie KorábováAmálie Korábová 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 09.39
9 Laura DulínkováLaura Dulínková 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 09.50
10 Amálie TschöpováAmálie Tschöpová 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 09.58
11 Sára MachovskáSára Machovská 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 09.61
12 Veronika TrubačováVeronika Trubačová 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 09.66