Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

SPOLU NA STARTU - Ivančice

Ivančice (1. 6. 2020)

60 m - Dorostenci

(po, 1.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik HavlíčekDominik Havlíček 04 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 07.5
2 David ŠťavíkDavid Šťavík 04 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 08.0
3 Zdeněk ŠťavíkZdeněk Šťavík 04 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 08.0
4 Martin NovotnýMartin Novotný 04 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 08.3
Celkem 4 závodníků

60 m - Žáci

(po, 1.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj SlámaMatěj Sláma 05 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 08.0
2 Antonín StixAntonín Stix 05 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 08.7
3 Adam ProcházkaAdam Procházka 06 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 09.4
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žáci

(po, 1.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon KadaňkaŠimon Kadaňka 07 HK IvančiceHK Ivančice 08.4
2 Ondřej KoubaOndřej Kouba 08 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 08.7
3 Josef StixJosef Stix 08 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 08.8
4 Tomáš FarmačkaTomáš Farmačka 07 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 09.4
5 Filip ZajíčekFilip Zajíček 08 HK IvančiceHK Ivančice 09.4
6 Richard HolýRichard Holý 08 HK IvančiceHK Ivančice 09.4
7 David MálekDavid Málek 07 HK IvančiceHK Ivančice 09.7
8 Vítek StehlíkVítek Stehlík 08 HK IvančiceHK Ivančice 10.1
9 Jan ŠrámekJan Šrámek 08 HK IvančiceHK Ivančice 10.2
10 Štěpán KorvasŠtěpán Korvas 07 HK IvančiceHK Ivančice 11.8
Celkem 10 závodníků

60 m - Dorostenky

(po, 1.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KlakováKristýna Klaková 04 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 09.7
Celkem 1 závodníků

60 m - Žákyně

(po, 1.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 05 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 08.3
2 Martina KružíkováMartina Kružíková 05 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 09.1
3 Aneta NovákováAneta Nováková 06 HK IvančiceHK Ivančice 09.1
4 Jana MynářováJana Mynářová 05 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 09.2
5 Kateřina NepevnáKateřina Nepevná 05 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 09.2
6 Sára KřišťálováSára Křišťálová 06 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 09.7
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně

(po, 1.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška HovorkováEliška Hovorková 07 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 09.2
2 Zuzana ŠtouračováZuzana Štouračová 07 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 09.5
3 Valentýna KlakováValentýna Klaková 08 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 09.7
4 Anna VejvalkováAnna Vejvalková 08 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 09.8
5 Erika ŘehákováErika Řeháková 08 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 10.1
6 Klára KnotkováKlára Knotková 08 HK IvančiceHK Ivančice 10.2
7 Adéla NovákováAdéla Nováková 08 HK IvančiceHK Ivančice 10.3
8 Nikola HolánkováNikola Holánková 07 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 10.4
9 Petra UrbanováPetra Urbanová 08 HK IvančiceHK Ivančice 10.7
10 Sandra KorsováSandra Korsová 07 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 11.2
Celkem 10 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)

Finále (po, 1.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš MarekTomáš Marek 13 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 13.1
2 Matěj ŘíhaMatěj Říha 14 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 13.1
3 Petr BurešPetr Bureš 14 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 14.6
4 Matyáš KalousekMatyáš Kalousek 15 HK IvančiceHK Ivančice 15.0
5 Antonín BurešAntonín Bureš 14 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 16.4
6 Jonáš Jonáš 17 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 17.4
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-hoši

(po, 1.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš UrbanLukáš Urban 11 HK IvančiceHK Ivančice 09.7
2 Ondřej HudecOndřej Hudec 11 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 09.8
3 Adam HrdýAdam Hrdý 11 HK IvančiceHK Ivančice 10.0
4 Adam OujezdskýAdam Oujezdský 11 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 10.1
5 Filip FeithFilip Feith 12 HK IvančiceHK Ivančice 10.1
6 Jan SlavíkJan Slavík 11 HK IvančiceHK Ivančice 10.1
7 Bohuslav SlavíkBohuslav Slavík 12 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 10.3
8 Lukáš KlímaLukáš Klíma 11 HK IvančiceHK Ivančice 10.3
9 Vojtik TesařVojtik Tesař 12 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 10.5
10 Šimon ChvátalŠimon Chvátal 12 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 10.7
11 Tomáš DesTomáš Des 11 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 10.7
12 Jakub HavlíčekJakub Havlíček 11 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 10.7
13 Mikuláš ŘíhaMikuláš Říha 12 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 10.9
14 David ŠťouračDavid Šťourač 11 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 13.4
15 František BurešFrantišek Bureš 11 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 13.7
Celkem 15 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši

(po, 1.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek MihaliskoRadek Mihalisko 10 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 09.0
2 Jan ObršlíkJan Obršlík 09 HK IvančiceHK Ivančice 09.1
3 Filip DočkalFilip Dočkal 10 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 09.2
4 Leonard MokrýLeonard Mokrý 10 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 09.2
5 Tobiáš JeřábekTobiáš Jeřábek 09 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 09.6
6 Daniel KocábDaniel Kocáb 09 HK IvančiceHK Ivančice 09.9
7 David ZajíčekDavid Zajíček 10 HK IvančiceHK Ivančice 09.9
8 Jakub HázeJakub Háze 09 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 10.1
9 Michael DvořáčekMichael Dvořáček 09 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 10.1
10 Jan BalášJan Baláš 09 HK IvančiceHK Ivančice 10.2
11 Samuel HrdýSamuel Hrdý 09 HK IvančiceHK Ivančice 10.3
12 Adam DokoupilAdam Dokoupil 09 HK IvančiceHK Ivančice 10.4
13 Kryštof KonečnýKryštof Konečný 10 HK IvančiceHK Ivančice 10.5
14 Dalibor BabákDalibor Babák 09 HK IvančiceHK Ivančice 10.8
15 Marek KřížMarek Kříž 09 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 10.8
16 Adam VítámvásAdam Vítámvás 09 HK IvančiceHK Ivančice 10.8
17 Miloslav SlavíkMiloslav Slavík 09 HK IvančiceHK Ivančice 10.9
18 Jiří VaníčekJiří Vaníček 10 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 10.9
19 Oldřich NovákOldřich Novák 09 HK IvančiceHK Ivančice 11.2
20 Kryštof PalasKryštof Palas 10 HK IvančiceHK Ivančice 11.7
Celkem 20 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)

Finále (po, 1.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena MokráAlena Mokrá 13 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 10.5
2 Liduška VodičkováLiduška Vodičková 13 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 11.3
3 Tonička VodičkováTonička Vodičková 15 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 14.5
4 Alena FlekováAlena Fleková 16 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 16.2
5 Natálie DvořáčkováNatálie Dvořáčková 16 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 16.6
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-dívky

(po, 1.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ObršlíkováTereza Obršlíková 12 HK IvančiceHK Ivančice 10.0
2 Kateřina KopečnáKateřina Kopečná 11 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 10.8
3 Elena NeklapilováElena Neklapilová 12 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 10.9
4 Eliška RozkydalováEliška Rozkydalová 12 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 11.0
5 Judita ZlatáJudita Zlatá 11 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 11.1
6 Zuzana FekováZuzana Feková 11 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 12.3
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky

(po, 1.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie HrdáViktorie Hrdá 09 HK IvančiceHK Ivančice 09.6
2 Kristýna FeithováKristýna Feithová 10 HK IvančiceHK Ivančice 09.8
3 Nela HermanováNela Hermanová 09 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 09.8
4 Tereza NovotnáTereza Novotná 10 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 10.0
5 Veronika ŘehákováVeronika Řeháková 10 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 10.2
6 Martina ŠlichtováMartina Šlichtová 10 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 10.8
7 Eliška VodičkováEliška Vodičková 10 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 11.2
8 Simona EvstafevaSimona Evstafeva 10 HK IvančiceHK Ivančice 11.2
9 Zuzana ŠindelářováZuzana Šindelářová 10 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 11.3
10 Petra NovákováPetra Nováková 10 HK IvančiceHK Ivančice 12.2
Celkem 10 závodníků

300 m - Dorostenci

(po, 1.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik HavlíčekDominik Havlíček 04 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 40.8
2 Zdeněk ŠťavíkZdeněk Šťavík 04 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 43.3
3 Martin NovotnýMartin Novotný 04 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 43.6
4 David ŠťavíkDavid Šťavík 04 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 45.3
Celkem 4 závodníků

300 m - Žáci

(po, 1.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín StixAntonín Stix 05 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 45.9
2 Matěj SlámaMatěj Sláma 05 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 46.0
3 Adam ProcházkaAdam Procházka 06 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 56.2
Celkem 3 závodníků

300 m - Ml. žáci

(po, 1.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon KadaňkaŠimon Kadaňka 07 HK IvančiceHK Ivančice 52.7
2 Josef StixJosef Stix 08 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 53.8
3 Ondřej KoubaOndřej Kouba 08 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 55.2
4 Lukáš DesLukáš Des 07 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 55.8
5 Filip ZajíčekFilip Zajíček 08 HK IvančiceHK Ivančice 56.3
6 Richard HolýRichard Holý 08 HK IvančiceHK Ivančice 56.8
7 Tomáš FarmačkaTomáš Farmačka 07 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 57.0
8 David MálekDavid Málek 07 HK IvančiceHK Ivančice 57.4
9 Štěpán KorvasŠtěpán Korvas 07 HK IvančiceHK Ivančice 63.7
10 Vítek StehlíkVítek Stehlík 08 HK IvančiceHK Ivančice 65.1
11 Jan ŠrámekJan Šrámek 08 HK IvančiceHK Ivančice 66.0
Celkem 11 závodníků

300 m - Dorostenky

(po, 1.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KlakováKristýna Klaková 04 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 45.6
Celkem 1 závodníků

300 m - Žákyně

(po, 1.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 05 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 46.2
2 Martina KružíkováMartina Kružíková 05 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 52.2
3 Kateřina NepevnáKateřina Nepevná 05 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 53.4
4 Sára KřišťálováSára Křišťálová 06 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 54.0
Celkem 4 závodníků

300 m - Ml. žákyně

(po, 1.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valentýna KlakováValentýna Klaková 08 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 54.4
2 Eliška HovorkováEliška Hovorková 07 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 54.8
3 Zuzana ŠtouračováZuzana Štouračová 07 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 54.9
4 Anna VejvalkováAnna Vejvalková 08 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 56.5
5 Klára KnotkováKlára Knotková 08 HK IvančiceHK Ivančice 59.5
6 Nikola HolánkováNikola Holánková 07 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 60.6
7 Erika ŘehákováErika Řeháková 08 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 61.2
8 Adéla NovákováAdéla Nováková 08 HK IvančiceHK Ivančice 61.2
9 Petra UrbanováPetra Urbanová 08 HK IvančiceHK Ivančice 63.1
10 Sandra KorsováSandra Korsová 07 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 63.6
Celkem 10 závodníků

300 m - Atletická minipřípravka-hoši

(po, 1.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HudecOndřej Hudec 11 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 55.1
2 Adam HrdýAdam Hrdý 11 HK IvančiceHK Ivančice 56.3
3 Lukáš UrbanLukáš Urban 11 HK IvančiceHK Ivančice 57.9
4 Filip FeithFilip Feith 12 HK IvančiceHK Ivančice 58.6
5 Bohuslav SlavíkBohuslav Slavík 12 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 61.6
6 Lukáš KlímaLukáš Klíma 11 HK IvančiceHK Ivančice 62.1
7 Šimon ChvátalŠimon Chvátal 12 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 62.3
8 Vojtik TesařVojtik Tesař 12 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 62.8
9 Jakub HavlíčekJakub Havlíček 11 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 63.3
10 Jan SlavíkJan Slavík 11 HK IvančiceHK Ivančice 70.2
11 Mikuláš ŘíhaMikuláš Říha 12 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 81.8
12 František BurešFrantišek Bureš 11 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 84.4
Celkem 12 závodníků

300 m - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)

Finále (po, 1.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš MarekTomáš Marek 13 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 77.3
2 Matěj ŘíhaMatěj Říha 14 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 86.3
3 Petr BurešPetr Bureš 14 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 95.2
4 Antonín BurešAntonín Bureš 14 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 98.6
Celkem 4 závodníků

300 m - Atletická přípravka-hoši

(po, 1.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ObršlíkJan Obršlík 09 HK IvančiceHK Ivančice 51.2
2 Radek MihaliskoRadek Mihalisko 10 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 51.8
3 Leonard MokrýLeonard Mokrý 10 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 54.9
4 David ZajíčekDavid Zajíček 10 HK IvančiceHK Ivančice 55.8
5 Filip DočkalFilip Dočkal 10 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 56.4
6 Michael DvořáčekMichael Dvořáček 09 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 59.8
7 Adam DokoupilAdam Dokoupil 09 HK IvančiceHK Ivančice 60.3
8 Jan BalášJan Baláš 09 HK IvančiceHK Ivančice 60.9
9 Kryštof KonečnýKryštof Konečný 10 HK IvančiceHK Ivančice 61.6
10 Samuel HrdýSamuel Hrdý 09 TJ OslavanyTJ Oslavany 62.7
11 Tobiáš JeřábekTobiáš Jeřábek 09 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 63.2
12 Marek KřížMarek Kříž 09 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 63.7
13 Daniel KocábDaniel Kocáb 09 HK IvančiceHK Ivančice 64.1
14 Dalibor BabákDalibor Babák 09 HK IvančiceHK Ivančice 65.7
15 Oldřich NovákOldřich Novák 09 HK IvančiceHK Ivančice 65.8
16 Adam VítámvásAdam Vítámvás 09 HK IvančiceHK Ivančice 69.2
17 Kryštof PalasKryštof Palas 10 HK IvančiceHK Ivančice 75.9
18 Miloslav SlavíkMiloslav Slavík 09 HK IvančiceHK Ivančice 78.7
Celkem 18 závodníků

300 m - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)

Finále (po, 1.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena MokráAlena Mokrá 13 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 64.6
2 Liduška VodičkováLiduška Vodičková 13 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 70.1
3 Tonička VodičkováTonička Vodičková 16 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 98.1
4 Aneta MarkováAneta Marková 16 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 127.2
5 Natálie DvořáčkováNatálie Dvořáčková 16 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 132.0
Celkem 5 závodníků

300 m - Atletická minipřípravka-dívky

(po, 1.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ObršlíkováTereza Obršlíková 12 HK IvančiceHK Ivančice 60.6
2 Elena NeklapilováElena Neklapilová 12 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 65.2
3 Judita ZlatáJudita Zlatá 11 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 69.5
4 Kateřina KopečnáKateřina Kopečná 11 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 75.9
Celkem 4 závodníků

300 m - Atletická přípravka-dívky

(po, 1.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie HrdáViktorie Hrdá 09 HK IvančiceHK Ivančice 53.1
2 Tereza NovotnáTereza Novotná 10 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 54.9
3 Nela HermanováNela Hermanová 09 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 55.8
4 Kristýna FeithováKristýna Feithová 10 HK IvančiceHK Ivančice 56.4
5 Veronika ŘehákováVeronika Řeháková 10 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 62.0
6 Simona EvstafevaSimona Evstafeva 10 HK IvančiceHK Ivančice 68.6
7 Martina ŠlichtováMartina Šlichtová 10 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 71.2
8 Eliška VodičkováEliška Vodičková 10 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 71.9
9 Petra NovákováPetra Nováková 10 HK IvančiceHK Ivančice 76.3
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(po, 1.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik HavlíčekDominik Havlíček
AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov
04 5.21
2 David ŠťavíkDavid Šťavík
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
04 4.77
3 Martin NovotnýMartin Novotný
AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov
04 4.61
4 Zdeněk ŠťavíkZdeněk Šťavík
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
04 4.54
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Žáci

(po, 1.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj SlámaMatěj Sláma
AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov
05 4.61
2 Antonín StixAntonín Stix
AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov
05 4.16
3 Adam ProcházkaAdam Procházka
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
06 4.01
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(po, 1.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šimon KadaňkaŠimon Kadaňka
HK IvančiceHK Ivančice
07 3.98
2 Lukáš DesLukáš Des
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
07 3.81
3 David MálekDavid Málek
HK IvančiceHK Ivančice
07 3.80
4 Josef StixJosef Stix
AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov
08 3.59
5 Filip ZajíčekFilip Zajíček
HK IvančiceHK Ivančice
08 3.58
6 Richard HolýRichard Holý
HK IvančiceHK Ivančice
08 3.46
7 Štěpán KorvasŠtěpán Korvas
HK IvančiceHK Ivančice
07 2.83
8 Jan ŠrámekJan Šrámek
HK IvančiceHK Ivančice
08 2.76
9 Vítek StehlíkVítek Stehlík
HK IvančiceHK Ivančice
08 2.67
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(po, 1.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna KlakováKristýna Klaková
AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov
04 3.63
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Žákyně

(po, 1.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
05 4.47
2 Aneta NovákováAneta Nováková
HK IvančiceHK Ivančice
06 3.88
3 Martina KružíkováMartina Kružíková
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
05 3.62
4 Kateřina NepevnáKateřina Nepevná
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
05 3.56
5 Jana MynářováJana Mynářová
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
05 3.00
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(po, 1.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška HovorkováEliška Hovorková
AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov
07 3.67
2 Erika ŘehákováErika Řeháková
AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov
08 3.47
3 Anna VejvalkováAnna Vejvalková
AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov
08 3.24
4 Valentýna KlakováValentýna Klaková
AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov
08 3.20
5 Nikola HolánkováNikola Holánková
AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov
08 3.14
6 Petra UrbanováPetra Urbanová
HK IvančiceHK Ivančice
08 2.88
7 Adéla NovákováAdéla Nováková
HK IvančiceHK Ivančice
08 2.67
8 Sandra KorsováSandra Korsová
AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov
07 2.36
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši

(po, 1.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam HrdýAdam Hrdý
HK IvančiceHK Ivančice
11 3.37
2 Filip FeithFilip Feith
HK IvančiceHK Ivančice
12 3.27
3 Lukáš UrbanLukáš Urban
HK IvančiceHK Ivančice
11 3.23
4 Lukáš KlímaLukáš Klíma
HK IvančiceHK Ivančice
11 3.00
5 Vojtik TesařVojtik Tesař
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
12 3.83
6 Bohuslav SlavíkBohuslav Slavík
AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov
12 2.82
7 Mikuláš ŘíhaMikuláš Říha
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
12 2.74
8 Tomáš DesTomáš Des
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
11 2.72
9 Adam OujezdskýAdam Oujezdský
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
11 2.70
10 Jan SlavíkJan Slavík
HK IvančiceHK Ivančice
11 2.60
11 Šimon ChvátalŠimon Chvátal
AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov
12 2.24
12 Jakub HavlíčekJakub Havlíček
AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov
11 1.72
13 David ŠťouračDavid Šťourač
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
11 1.71
14 František BurešFrantišek Bureš
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
11 1.55
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)

Finále (po, 1.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš MarekTomáš Marek
AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov
13 2.35
2 Matěj ŘíhaMatěj Říha
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
14 1.97
3 Petr BurešPetr Bureš
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
14 1.41
4 Matyáš KalousekMatyáš Kalousek
HK IvančiceHK Ivančice
15 1.34
5 Antonín BurešAntonín Bureš
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
14 1.30
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(po, 1.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan ObršlíkJan Obršlík
HK IvančiceHK Ivančice
09 3.71
2 Radek MihaliskoRadek Mihalisko
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
10 3.56
3 Leonard MokrýLeonard Mokrý
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
10 3.35
4 Filip DočkalFilip Dočkal
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
10 3.27
5 Tobiáš JeřábekTobiáš Jeřábek
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
09 3.15
6 David ZajíčekDavid Zajíček
HK IvančiceHK Ivančice
10 3.13
7 Samuel HrdýSamuel Hrdý
HK IvančiceHK Ivančice
09 3.08
8 Michael DvořáčekMichael Dvořáček
AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov
09 2.94
9 Adam DokoupilAdam Dokoupil
HK IvančiceHK Ivančice
09 2.91
10 Marek KřížMarek Kříž
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
09 2.90
11 Daniel KocábDaniel Kocáb
HK IvančiceHK Ivančice
09 2.87
12 Dalibor BabákDalibor Babák
HK IvančiceHK Ivančice
09 2.86
13 Adam VítámvásAdam Vítámvás
HK IvančiceHK Ivančice
09 2.79
14 Jan BalášJan Baláš
HK IvančiceHK Ivančice
09 2.76
15 Miloslav SlavíkMiloslav Slavík
HK IvančiceHK Ivančice
09 2.63
16 Oldřich NovákOldřich Novák
HK IvančiceHK Ivančice
09 2.62
17 Jiří VaníčekJiří Vaníček
AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov
10 2.60
18 Kryštof KonečnýKryštof Konečný
HK IvančiceHK Ivančice
10 2.52
19 Kryštof PalasKryštof Palas
HK IvančiceHK Ivančice
10 2.20
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky

(po, 1.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina KopečnáKateřina Kopečná
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
11 2.62
2 Elena NeklapilováElena Neklapilová
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
12 2.54
3 Judita ZlatáJudita Zlatá
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
11 2.53
4 Tereza ObršlíkováTereza Obršlíková
HK IvančiceHK Ivančice
12 2.51
5 Eliška RozkydalováEliška Rozkydalová
AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov
12 2.44
6 Zuzana FekováZuzana Feková
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
11 2.22
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)

Finále (po, 1.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alena MokráAlena Mokrá
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
13 2.91
2 Liduška VodičkováLiduška Vodičková
AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov
13 2.35
3 Anna EvstafevaAnna Evstafeva
HK IvančiceHK Ivančice
15 1.57
4 Tonička VodičkováTonička Vodičková
AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov
15 1.45
5 Natálie DvořáčkováNatálie Dvořáčková
AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov
16 0.90
6 Alena FlekováAlena Fleková
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
16 1.10
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(po, 1.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktorie HrdáViktorie Hrdá
HK IvančiceHK Ivančice
09 3.84
2 Tereza NovotnáTereza Novotná
AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov
10 3.40
3 Kristýna FeithováKristýna Feithová
HK IvančiceHK Ivančice
10 3.27
4 Nela HermanováNela Hermanová
AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov
09 3.20
5 Simona EvstafevaSimona Evstafeva
HK IvančiceHK Ivančice
10 2.71
6 Zuzana ŠindelářováZuzana Šindelářová
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
10 2.66
7 Martina ŠlichtováMartina Šlichtová
AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov
10 2.65
8 Veronika ŘehákováVeronika Řeháková
AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov
10 2.37
9 Eliška VodičkováEliška Vodičková
AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov
10 2.13
10 Petra NovákováPetra Nováková
HK IvančiceHK Ivančice
10 1.89
Celkem 10 závodníků