Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

SPOLU NA STARTU - Kuřim - Sprinterský trojboj

Kuřim (1. 6. 2020)

60 m - Dorostenci

(po, 1.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon JaníkŠimon Janík 04 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 09.2
Celkem 1 závodníků

60 m - Žáci

(po, 1.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal SvobodaMichal Svoboda 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 09.5
2 Filip ŠimonovskýFilip Šimonovský 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 10.3
Celkem 2 závodníků

60 m - Ml. žáci

(po, 1.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán ProksŠtěpán Proks 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 09.6
2 Šimon TajovskýŠimon Tajovský 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 09.7
3 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 09.9
4 Matěj ZvědělíkMatěj Zvědělík 08 Bílovice nad SvitavouBílovice nad Svitavou 10.0
5 Adam OspalýAdam Ospalý 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 10.4
6= Luca TamborlaniLuca Tamborlani 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 10.6
6= Gabriel SvobodaGabriel Svoboda 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 10.6
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně

(po, 1.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie MáčkováAmálie Máčková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 09.3
2 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 09.5
Celkem 2 závodníků

60 m - Ml. žákyně

(po, 1.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 09.0
1= Adéla GábrováAdéla Gábrová 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 09.0
3= Lenka VáclavkováLenka Václavková 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 09.7
3= Klára RozkošnáKlára Rozkošná 07 Biatlon BlanskoBiatlon Blansko 09.7
5 Silvie MachátováSilvie Machátová 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 09.8
6 Andrea HamříkováAndrea Hamříková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 09.9
7 Bára PoláškováBára Polášková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 10.1
8 Vendula VintrováVendula Vintrová 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 10.2
9 Lenka FilkováLenka Filková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 10.9
Celkem 9 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (po, 1.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David TesařDavid Tesař 11 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 10.1
2 Dan PohankaDan Pohanka 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 10.4
3= Tomáš HájekTomáš Hájek 11 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 11.1
3= Aleš GronAleš Gron 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 11.1
5 Ondřej VlčekOndřej Vlček 11 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 11.4
6 Matěj ŠimonovskýMatěj Šimonovský 11 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 11.6
7= Matěj KuncMatěj Kunc 11 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 11.9
7= Václav HelanVáclav Helan 12 Moravské KníniceMoravské Knínice 11.9
9 Tadeáš SvobodaTadeáš Svoboda 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 12.0
10 Dan MarečekDan Mareček 11 Moravské KníniceMoravské Knínice 12.5
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Benjamin KazdaBenjamin Kazda 13 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 11.8
2 Jan BořilJan Bořil 13 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 12.0
3 Sam AlchamaaSam Alchamaa 13 ČeškoviceČeškovice 12.2
4 Vojtěch MachotkaVojtěch Machotka 13 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 12.8
5 Jakub NedomaJakub Nedoma 14 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 13.5
6 Tadeáš ProksTadeáš Proks 15 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 17.9
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David TesařDavid Tesař 11 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 10.1
2 Dan PohankaDan Pohanka 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 10.4
3 Tomáš HájekTomáš Hájek 11 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 11.1
3 Aleš GronAleš Gron 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 11.1
5 Ondřej VlčekOndřej Vlček 11 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 11.4
6 Matěj ŠimonovskýMatěj Šimonovský 11 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 11.6
7 Benjamin KazdaBenjamin Kazda 13 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 11.8
8 Matěj KuncMatěj Kunc 11 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 11.9
8 Václav HelanVáclav Helan 12 Moravské KníniceMoravské Knínice 11.9
10 Tadeáš SvobodaTadeáš Svoboda 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 12.0
10 Jan BořilJan Bořil 13 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 12.0
12 Sam AlchamaaSam Alchamaa 13 ČeškoviceČeškovice 12.2
13 Dan MarečekDan Mareček 11 Moravské KníniceMoravské Knínice 12.5
14 Vojtěch MachotkaVojtěch Machotka 13 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 12.8
15 Jakub NedomaJakub Nedoma 14 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 13.5
16 Tadeáš ProksTadeáš Proks 15 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 17.9

60 m - Atletická přípravka-hoši

(po, 1.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub RozkošnýJakub Rozkošný 09 Biatlon BlanskoBiatlon Blansko 09.5
2 Tomáš PohankaTomáš Pohanka 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 09.8
3 Jonáš HálaJonáš Hála 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 10.4
4 František SvobodaFrantišek Svoboda 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 10.5
5 Jiří HelanJiří Helan 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 10.7
6 Filip MajerFilip Majer 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 10.9
7 Oto ZwettlerOto Zwettler 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 11.6
8 David StrachoňDavid Strachoň 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 12.0
Celkem 8 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (po, 1.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena BravencováMagdalena Bravencová 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 10.5
2 Sabina NedomováSabina Nedomová 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 10.8
3 Erika RozkošnáErika Rozkošná 11 Biatlon BlanskoBiatlon Blansko 10.9
4 Linda MarečkováLinda Marečková 11 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 11.2
5 Linda HálováLinda Hálová 11 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 11.6
6 Kateřina UhrováKateřina Uhrová 11 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 11.8
7 Hana VlčkováHana Vlčková 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 11.9
8= Tereza KolarikováTereza Kolariková 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 12.2
8= Lucie StrachoňováLucie Strachoňová 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 12.2
10 Zuzana PachlopníkováZuzana Pachlopníková 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 12.6
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Dagmar PoláškováDagmar Polášková 14 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 12.8
1= Isabela PištělákováIsabela Pištěláková 13 KuřimKuřim 12.8
3 Zuzana PachlopníkováZuzana Pachlopníková 13 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 13.1
4 Lucie TesařováLucie Tesařová 14 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 13.4
5 Lucie SvobodováLucie Svobodová 14 KuřimKuřim 13.5
6 Klára VlasákováKlára Vlasáková 14 LelekoviceLelekovice 13.7
7 Monika MajerováMonika Majerová 14 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 14.0
8 Lýdie KoždoňováLýdie Koždoňová 13 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 14.3
9 Eliška PrachárováEliška Prachárová 17 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 24.2
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena BravencováMagdalena Bravencová 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 10.5
2 Sabina NedomováSabina Nedomová 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 10.8
3 Erika RozkošnáErika Rozkošná 11 Biatlon BlanskoBiatlon Blansko 10.9
4 Linda MarečkováLinda Marečková 11 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 11.2
5 Linda HálováLinda Hálová 11 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 11.6
6 Kateřina UhrováKateřina Uhrová 11 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 11.8
7 Hana VlčkováHana Vlčková 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 11.9
8 Tereza KolarikováTereza Kolariková 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 12.2
8 Lucie StrachoňováLucie Strachoňová 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 12.2
10 Zuzana PachlopníkováZuzana Pachlopníková 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 12.6
11 Dagmar PoláškováDagmar Polášková 14 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 12.8
11 Isabela PištělákováIsabela Pištěláková 13 KuřimKuřim 12.8
13 Zuzana PachlopníkováZuzana Pachlopníková 13 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 13.1
14 Lucie TesařováLucie Tesařová 14 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 13.4
15 Lucie SvobodováLucie Svobodová 14 KuřimKuřim 13.5
16 Klára VlasákováKlára Vlasáková 14 LelekoviceLelekovice 13.7
17 Monika MajerováMonika Majerová 14 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 14.0
18 Lýdie KoždoňováLýdie Koždoňová 13 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 14.3
19 Eliška PrachárováEliška Prachárová 17 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 24.2

60 m - Atletická přípravka-dívky

(po, 1.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rozálie HájkováRozálie Hájková 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 10.3
2 Pavla PoláškováPavla Polášková 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 10.5
3 Sofie ZwettlerováSofie Zwettlerová 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 10.9
4 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 11.0
5 Alice BořilováAlice Bořilová 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 11.1
6 Ellen OndruškováEllen Ondrušková 09 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 11.2
7 Anna ChaloupkováAnna Chaloupková 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 11.3
8 Vendula KoždoňováVendula Koždoňová 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 11.8
9 Ema KubátováEma Kubátová 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 12.1
10 Kateřina StrachoňováKateřina Strachoňová 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 12.3
11 Běta KubátováBěta Kubátová 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 12.9
Celkem 11 závodníků

100 m - Dorostenci

(po, 1.6.2020 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon JaníkŠimon Janík 04 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 16.0
Celkem 1 závodníků

100 m - Žáci

(po, 1.6.2020 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal SvobodaMichal Svoboda 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 16.2
2 Filip ŠimonovskýFilip Šimonovský 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 16.5
Celkem 2 závodníků

100 m - Ml. žáci

(po, 1.6.2020 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon TajovskýŠimon Tajovský 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 15.4
2 Štěpán ProksŠtěpán Proks 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 15.8
3 Matěj ZvědělíkMatěj Zvědělík 08 Bílovice nad SvitavouBílovice nad Svitavou 17.1
4 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 17.3
5 Adam OspalýAdam Ospalý 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 17.6
6 Luca TamborlaniLuca Tamborlani 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 18.2
7 Gabriel SvobodaGabriel Svoboda 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 18.3
Celkem 7 závodníků

100 m - Žákyně

(po, 1.6.2020 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 15.8
2 Amálie MáčkováAmálie Máčková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 16.3
Celkem 2 závodníků

100 m - Ml. žákyně

(po, 1.6.2020 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla GábrováAdéla Gábrová 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 14.7
2 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 14.9
3 Klára RozkošnáKlára Rozkošná 07 Biatlon BlanskoBiatlon Blansko 15.7
4 Silvie MachátováSilvie Machátová 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 15.9
5 Lenka VáclavkováLenka Václavková 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 16.2
6= Andrea HamříkováAndrea Hamříková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 16.4
6= Bára PoláškováBára Polášková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 16.4
8 Vendula VintrováVendula Vintrová 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 17.2
9 Lenka FilkováLenka Filková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 18.5
Celkem 9 závodníků

100 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (po, 1.6.2020 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David TesařDavid Tesař 11 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 17.2
2 Dan PohankaDan Pohanka 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 17.6
3= Tomáš HájekTomáš Hájek 11 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 18.6
3= Ondřej VlčekOndřej Vlček 11 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 18.6
5 Matěj ŠimonovskýMatěj Šimonovský 11 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 18.7
6 Aleš GronAleš Gron 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 19.3
7 Tadeáš SvobodaTadeáš Svoboda 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 20.1
8 Matěj KuncMatěj Kunc 11 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 20.5
9 Václav HelanVáclav Helan 12 Moravské KníniceMoravské Knínice 20.8
10 Dan MarečekDan Mareček 11 Moravské KníniceMoravské Knínice 22.2
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Benjamin KazdaBenjamin Kazda 13 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 20.2
2 Jan BořilJan Bořil 13 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 20.5
3 Sam AlchamaaSam Alchamaa 13 ČeškoviceČeškovice 21.1
4 Jakub NedomaJakub Nedoma 14 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 23.1
5 Vojtěch MachotkaVojtěch Machotka 13 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 23.3
6 Tadeáš ProksTadeáš Proks 15 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 28.4
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David TesařDavid Tesař 11 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 17.2
2 Dan PohankaDan Pohanka 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 17.6
3 Tomáš HájekTomáš Hájek 11 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 18.6
3 Ondřej VlčekOndřej Vlček 11 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 18.6
5 Matěj ŠimonovskýMatěj Šimonovský 11 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 18.7
6 Aleš GronAleš Gron 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 19.3
7 Tadeáš SvobodaTadeáš Svoboda 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 20.1
8 Benjamin KazdaBenjamin Kazda 13 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 20.2
9 Matěj KuncMatěj Kunc 11 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 20.5
9 Jan BořilJan Bořil 13 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 20.5
11 Václav HelanVáclav Helan 12 Moravské KníniceMoravské Knínice 20.8
12 Sam AlchamaaSam Alchamaa 13 ČeškoviceČeškovice 21.1
13 Dan MarečekDan Mareček 11 Moravské KníniceMoravské Knínice 22.2
14 Jakub NedomaJakub Nedoma 14 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 23.1
15 Vojtěch MachotkaVojtěch Machotka 13 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 23.3
16 Tadeáš ProksTadeáš Proks 15 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 28.4

100 m - Atletická přípravka-hoši

(po, 1.6.2020 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub RozkošnýJakub Rozkošný 09 Biatlon BlanskoBiatlon Blansko 15.6
2 Tomáš PohankaTomáš Pohanka 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 15.7
3 Jonáš HálaJonáš Hála 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 17.1
4 Jiří HelanJiří Helan 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 17.8
5 František SvobodaFrantišek Svoboda 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 18.1
6 Filip MajerFilip Majer 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 18.3
7 David StrachoňDavid Strachoň 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 20.0
8 Oto ZwettlerOto Zwettler 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 20.6
Celkem 8 závodníků

100 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (po, 1.6.2020 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Erika RozkošnáErika Rozkošná 11 Biatlon BlanskoBiatlon Blansko 17.8
2 Magdalena BravencováMagdalena Bravencová 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 18.6
3 Linda MarečkováLinda Marečková 11 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 18.7
4 Sabina NedomováSabina Nedomová 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 18.9
5 Hana VlčkováHana Vlčková 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 19.3
6 Kateřina UhrováKateřina Uhrová 11 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 19.6
7 Linda HálováLinda Hálová 11 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 19.8
8 Zuzana PachlopníkováZuzana Pachlopníková 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 21.5
9 Tereza KolarikováTereza Kolariková 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 21.8
10 Lucie StrachoňováLucie Strachoňová 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 23.8
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dagmar PoláškováDagmar Polášková 14 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 21.8
2 Zuzana PachlopníkováZuzana Pachlopníková 13 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 22.0
3 Lucie TesařováLucie Tesařová 14 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 22.3
4 Isabela PištělákováIsabela Pištěláková 13 KuřimKuřim 22.5
5 Lucie SvobodováLucie Svobodová 14 KuřimKuřim 22.6
6 Klára VlasákováKlára Vlasáková 14 LelekoviceLelekovice 23.0
7 Monika MajerováMonika Majerová 14 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 24.6
8 Lýdie KoždoňováLýdie Koždoňová 13 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 25.3
9 Eliška PrachárováEliška Prachárová 17 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 46.3
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Erika RozkošnáErika Rozkošná 11 Biatlon BlanskoBiatlon Blansko 17.8
2 Magdalena BravencováMagdalena Bravencová 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 18.6
3 Linda MarečkováLinda Marečková 11 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 18.7
4 Sabina NedomováSabina Nedomová 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 18.9
5 Hana VlčkováHana Vlčková 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 19.3
6 Kateřina UhrováKateřina Uhrová 11 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 19.6
7 Linda HálováLinda Hálová 11 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 19.8
8 Zuzana PachlopníkováZuzana Pachlopníková 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 21.5
9 Tereza KolarikováTereza Kolariková 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 21.8
9 Dagmar PoláškováDagmar Polášková 14 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 21.8
11 Zuzana PachlopníkováZuzana Pachlopníková 13 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 22.0
12 Lucie TesařováLucie Tesařová 14 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 22.3
13 Isabela PištělákováIsabela Pištěláková 13 KuřimKuřim 22.5
14 Lucie SvobodováLucie Svobodová 14 KuřimKuřim 22.6
15 Klára VlasákováKlára Vlasáková 14 LelekoviceLelekovice 23.0
16 Lucie StrachoňováLucie Strachoňová 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 23.8
17 Monika MajerováMonika Majerová 14 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 24.6
18 Lýdie KoždoňováLýdie Koždoňová 13 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 25.3
19 Eliška PrachárováEliška Prachárová 17 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 46.3

100 m - Atletická přípravka-dívky

(po, 1.6.2020 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla PoláškováPavla Polášková 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 16.5
2 Rozálie HájkováRozálie Hájková 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 17.3
3 Ellen OndruškováEllen Ondrušková 09 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 17.5
4 Kateřina StrachoňováKateřina Strachoňová 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 17.7
5 Sofie ZwettlerováSofie Zwettlerová 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 18.0
6 Alice BořilováAlice Bořilová 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 18.2
7 Anna ChaloupkováAnna Chaloupková 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 18.7
8= Ema KubátováEma Kubátová 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 19.8
8= Vendula KoždoňováVendula Koždoňová 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 19.8
10 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 20.1
11 Běta KubátováBěta Kubátová 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 21.5
Celkem 11 závodníků

200 m - Dorostenci

(po, 1.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon JaníkŠimon Janík 04 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 32.3
Celkem 1 závodníků

200 m - Žáci

(po, 1.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal SvobodaMichal Svoboda 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 33.8
2 Filip ŠimonovskýFilip Šimonovský 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 34.2
Celkem 2 závodníků

200 m - Ml. žáci

(po, 1.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán ProksŠtěpán Proks 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 32.4
2 Šimon TajovskýŠimon Tajovský 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 33.0
3 Matěj ZvědělíkMatěj Zvědělík 08 Bílovice nad SvitavouBílovice nad Svitavou 36.6
4 Adam OspalýAdam Ospalý 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 37.4
5 Gabriel SvobodaGabriel Svoboda 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 37.9
6 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 38.3
7 Luca TamborlaniLuca Tamborlani 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 41.5
Celkem 7 závodníků

200 m - Žákyně

(po, 1.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie MáčkováAmálie Máčková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 33.1
2 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 34.5
Celkem 2 závodníků

200 m - Ml. žákyně

(po, 1.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 32.3
2 Adéla GábrováAdéla Gábrová 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 32.9
3 Klára RozkošnáKlára Rozkošná 07 Biatlon BlanskoBiatlon Blansko 34.1
4 Silvie MachátováSilvie Machátová 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 35.0
5 Lenka VáclavkováLenka Václavková 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 35.4
6 Andrea HamříkováAndrea Hamříková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 35.5
7 Vendula VintrováVendula Vintrová 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 37.4
8 Bára PoláškováBára Polášková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 37.6
9 Lenka FilkováLenka Filková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 39.8
Celkem 9 závodníků

200 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (po, 1.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David TesařDavid Tesař 11 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 38.1
2 Dan PohankaDan Pohanka 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 38.9
3 Tomáš HájekTomáš Hájek 11 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 41.3
4 Václav HelanVáclav Helan 12 Moravské KníniceMoravské Knínice 42.2
5 Aleš GronAleš Gron 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 42.6
6= Tadeáš SvobodaTadeáš Svoboda 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 44.8
6= Ondřej VlčekOndřej Vlček 11 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 44.8
8 Matěj ŠimonovskýMatěj Šimonovský 11 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 44.9
9 Matěj KuncMatěj Kunc 11 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 47.5
10 Dan MarečekDan Mareček 11 Moravské KníniceMoravské Knínice 49.6
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BořilJan Bořil 13 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 42.8
2 Benjamin KazdaBenjamin Kazda 13 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 43.2
3 Sam AlchamaaSam Alchamaa 13 ČeškoviceČeškovice 50.9
4 Vojtěch MachotkaVojtěch Machotka 13 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 51.6
5 Jakub NedomaJakub Nedoma 14 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 52.5
6 Tadeáš ProksTadeáš Proks 15 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 67.6
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David TesařDavid Tesař 11 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 38.1
2 Dan PohankaDan Pohanka 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 38.9
3 Tomáš HájekTomáš Hájek 11 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 41.3
4 Václav HelanVáclav Helan 12 Moravské KníniceMoravské Knínice 42.2
5 Aleš GronAleš Gron 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 42.6
6 Jan BořilJan Bořil 13 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 42.8
7 Benjamin KazdaBenjamin Kazda 13 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 43.2
8 Tadeáš SvobodaTadeáš Svoboda 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 44.8
8 Ondřej VlčekOndřej Vlček 11 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 44.8
10 Matěj ŠimonovskýMatěj Šimonovský 11 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 44.9
11 Matěj KuncMatěj Kunc 11 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 47.5
12 Dan MarečekDan Mareček 11 Moravské KníniceMoravské Knínice 49.6
13 Sam AlchamaaSam Alchamaa 13 ČeškoviceČeškovice 50.9
14 Vojtěch MachotkaVojtěch Machotka 13 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 51.6
15 Jakub NedomaJakub Nedoma 14 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 52.5
16 Tadeáš ProksTadeáš Proks 15 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 67.6

200 m - Atletická přípravka-hoši

(po, 1.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PohankaTomáš Pohanka 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 33.5
2 Jakub RozkošnýJakub Rozkošný 09 Biatlon BlanskoBiatlon Blansko 34.1
3 Jonáš HálaJonáš Hála 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 37.2
4 Jiří HelanJiří Helan 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 39.5
5= Filip MajerFilip Majer 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 40.8
5= František SvobodaFrantišek Svoboda 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 40.8
7 David StrachoňDavid Strachoň 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 42.9
8 Oto ZwettlerOto Zwettler 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 50.6
Celkem 8 závodníků

200 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (po, 1.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Erika RozkošnáErika Rozkošná 11 Biatlon BlanskoBiatlon Blansko 38.9
2 Magdalena BravencováMagdalena Bravencová 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 40.3
3 Hana VlčkováHana Vlčková 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 41.3
4 Sabina NedomováSabina Nedomová 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 41.5
5= Linda HálováLinda Hálová 11 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 43.7
5= Linda MarečkováLinda Marečková 11 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 43.7
7= Zuzana PachlopníkováZuzana Pachlopníková 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 45.7
7= Kateřina UhrováKateřina Uhrová 11 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 45.7
9 Lucie StrachoňováLucie Strachoňová 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 50.2
10 Tereza KolarikováTereza Kolariková 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 52.4
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Isabela PištělákováIsabela Pištěláková 13 KuřimKuřim 46.7
2 Zuzana PachlopníkováZuzana Pachlopníková 13 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 47.7
3 Lucie TesařováLucie Tesařová 14 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 49.0
4 Lucie SvobodováLucie Svobodová 14 KuřimKuřim 49.6
5 Dagmar PoláškováDagmar Polášková 14 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 50.7
6 Klára VlasákováKlára Vlasáková 14 LelekoviceLelekovice 52.8
7 Monika MajerováMonika Majerová 14 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 56.4
8 Lýdie KoždoňováLýdie Koždoňová 13 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 57.5
9 Eliška PrachárováEliška Prachárová 17 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 99.9
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Erika RozkošnáErika Rozkošná 11 Biatlon BlanskoBiatlon Blansko 38.9
2 Magdalena BravencováMagdalena Bravencová 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 40.3
3 Hana VlčkováHana Vlčková 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 41.3
4 Sabina NedomováSabina Nedomová 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 41.5
5 Linda HálováLinda Hálová 11 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 43.7
5 Linda MarečkováLinda Marečková 11 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 43.7
7 Zuzana PachlopníkováZuzana Pachlopníková 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 45.7
7 Kateřina UhrováKateřina Uhrová 11 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 45.7
9 Isabela PištělákováIsabela Pištěláková 13 KuřimKuřim 46.7
10 Zuzana PachlopníkováZuzana Pachlopníková 13 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 47.7
11 Lucie TesařováLucie Tesařová 14 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 49.0
12 Lucie SvobodováLucie Svobodová 14 KuřimKuřim 49.6
13 Lucie StrachoňováLucie Strachoňová 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 50.2
14 Dagmar PoláškováDagmar Polášková 14 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 50.7
15 Tereza KolarikováTereza Kolariková 12 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 52.4
16 Klára VlasákováKlára Vlasáková 14 LelekoviceLelekovice 52.8
17 Monika MajerováMonika Majerová 14 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 56.4
18 Lýdie KoždoňováLýdie Koždoňová 13 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 57.5
19 Eliška PrachárováEliška Prachárová 17 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 99.9

200 m - Atletická přípravka-dívky

(po, 1.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla PoláškováPavla Polášková 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 35.2
2 Rozálie HájkováRozálie Hájková 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 37.3
3 Ellen OndruškováEllen Ondrušková 09 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 37.8
4 Sofie ZwettlerováSofie Zwettlerová 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 39.2
5 Kateřina StrachoňováKateřina Strachoňová 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 39.6
6 Anna ChaloupkováAnna Chaloupková 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 40.8
7 Ema KubátováEma Kubátová 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 41.1
8 Alice BořilováAlice Bořilová 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 41.3
9 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 43.2
10 Vendula KoždoňováVendula Koždoňová 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 44.4
11 Běta KubátováBěta Kubátová 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 47.7
Celkem 11 závodníků