SPOLU NA STARTU - Kuřim - Sprinterský trojboj
Kuřim (1. 6. 2020)60 m - Dorostenci
(po, 1.6.2020 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon JaníkŠimon Janík | 04 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 09.2 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
60 m - Žáci
(po, 1.6.2020 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal SvobodaMichal Svoboda | 06 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 09.5 | |||||||||||||||
2 | Filip ŠimonovskýFilip Šimonovský | 06 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 10.3 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
60 m - Ml. žáci
(po, 1.6.2020 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán ProksŠtěpán Proks | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 09.6 | |||||||||||||||
2 | Šimon TajovskýŠimon Tajovský | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 09.7 | |||||||||||||||
3 | Jonáš JedličkaJonáš Jedlička | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 09.9 | |||||||||||||||
4 | Matěj ZvědělíkMatěj Zvědělík | 08 | Bílovice nad Svitavou | 10.0 | |||||||||||||||
5 | Adam OspalýAdam Ospalý | 08 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 10.4 | |||||||||||||||
6= | Luca TamborlaniLuca Tamborlani | 08 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 10.6 | |||||||||||||||
6= | Gabriel SvobodaGabriel Svoboda | 08 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 10.6 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Žákyně
(po, 1.6.2020 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amálie MáčkováAmálie Máčková | 06 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 09.3 | |||||||||||||||
2 | Eliška FučíkováEliška Fučíková | 06 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 09.5 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
60 m - Ml. žákyně
(po, 1.6.2020 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1= | Andrea ŽákováAndrea Žáková | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 09.0 | |||||||||||||||
1= | Adéla GábrováAdéla Gábrová | 08 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 09.0 | |||||||||||||||
3= | Lenka VáclavkováLenka Václavková | 08 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 09.7 | |||||||||||||||
3= | Klára RozkošnáKlára Rozkošná | 07 | Biatlon Blansko | 09.7 | |||||||||||||||
5 | Silvie MachátováSilvie Machátová | 08 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 09.8 | |||||||||||||||
6 | Andrea HamříkováAndrea Hamříková | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 09.9 | |||||||||||||||
7 | Bára PoláškováBára Polášková | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 10.1 | |||||||||||||||
8 | Vendula VintrováVendula Vintrová | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 10.2 | |||||||||||||||
9 | Lenka FilkováLenka Filková | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 10.9 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)
Běh 01 (po, 1.6.2020 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David TesařDavid Tesař | 11 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 10.1 | |||||||||||||||
2 | Dan PohankaDan Pohanka | 12 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 10.4 | |||||||||||||||
3= | Tomáš HájekTomáš Hájek | 11 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 11.1 | |||||||||||||||
3= | Aleš GronAleš Gron | 12 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 11.1 | |||||||||||||||
5 | Ondřej VlčekOndřej Vlček | 11 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 11.4 | |||||||||||||||
6 | Matěj ŠimonovskýMatěj Šimonovský | 11 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 11.6 | |||||||||||||||
7= | Matěj KuncMatěj Kunc | 11 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 11.9 | |||||||||||||||
7= | Václav HelanVáclav Helan | 12 | Moravské Knínice | 11.9 | |||||||||||||||
9 | Tadeáš SvobodaTadeáš Svoboda | 12 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 12.0 | |||||||||||||||
10 | Dan MarečekDan Mareček | 11 | Moravské Knínice | 12.5 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Benjamin KazdaBenjamin Kazda | 13 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 11.8 | |||||||||||||||
2 | Jan BořilJan Bořil | 13 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 12.0 | |||||||||||||||
3 | Sam AlchamaaSam Alchamaa | 13 | Češkovice | 12.2 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch MachotkaVojtěch Machotka | 13 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 12.8 | |||||||||||||||
5 | Jakub NedomaJakub Nedoma | 14 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 13.5 | |||||||||||||||
6 | Tadeáš ProksTadeáš Proks | 15 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 17.9 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Atletická přípravka-hoši
(po, 1.6.2020 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub RozkošnýJakub Rozkošný | 09 | Biatlon Blansko | 09.5 | |||||||||||||||
2 | Tomáš PohankaTomáš Pohanka | 09 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 09.8 | |||||||||||||||
3 | Jonáš HálaJonáš Hála | 09 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 10.4 | |||||||||||||||
4 | František SvobodaFrantišek Svoboda | 10 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 10.5 | |||||||||||||||
5 | Jiří HelanJiří Helan | 09 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 10.7 | |||||||||||||||
6 | Filip MajerFilip Majer | 09 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 10.9 | |||||||||||||||
7 | Oto ZwettlerOto Zwettler | 09 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 11.6 | |||||||||||||||
8 | David StrachoňDavid Strachoň | 10 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 12.0 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)
Běh 01 (po, 1.6.2020 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdalena BravencováMagdalena Bravencová | 12 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 10.5 | |||||||||||||||
2 | Sabina NedomováSabina Nedomová | 12 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 10.8 | |||||||||||||||
3 | Erika RozkošnáErika Rozkošná | 11 | Biatlon Blansko | 10.9 | |||||||||||||||
4 | Linda MarečkováLinda Marečková | 11 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 11.2 | |||||||||||||||
5 | Linda HálováLinda Hálová | 11 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 11.6 | |||||||||||||||
6 | Kateřina UhrováKateřina Uhrová | 11 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 11.8 | |||||||||||||||
7 | Hana VlčkováHana Vlčková | 12 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 11.9 | |||||||||||||||
8= | Tereza KolarikováTereza Kolariková | 12 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 12.2 | |||||||||||||||
8= | Lucie StrachoňováLucie Strachoňová | 12 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 12.2 | |||||||||||||||
10 | Zuzana PachlopníkováZuzana Pachlopníková | 12 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 12.6 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1= | Dagmar PoláškováDagmar Polášková | 14 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 12.8 | |||||||||||||||
1= | Isabela PištělákováIsabela Pištěláková | 13 | Kuřim | 12.8 | |||||||||||||||
3 | Zuzana PachlopníkováZuzana Pachlopníková | 13 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 13.1 | |||||||||||||||
4 | Lucie TesařováLucie Tesařová | 14 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 13.4 | |||||||||||||||
5 | Lucie SvobodováLucie Svobodová | 14 | Kuřim | 13.5 | |||||||||||||||
6 | Klára VlasákováKlára Vlasáková | 14 | Lelekovice | 13.7 | |||||||||||||||
7 | Monika MajerováMonika Majerová | 14 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 14.0 | |||||||||||||||
8 | Lýdie KoždoňováLýdie Koždoňová | 13 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 14.3 | |||||||||||||||
9 | Eliška PrachárováEliška Prachárová | 17 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 24.2 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
60 m - Atletická přípravka-dívky
(po, 1.6.2020 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rozálie HájkováRozálie Hájková | 09 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 10.3 | |||||||||||||||
2 | Pavla PoláškováPavla Polášková | 09 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 10.5 | |||||||||||||||
3 | Sofie ZwettlerováSofie Zwettlerová | 10 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 10.9 | |||||||||||||||
4 | Barbora MoravcováBarbora Moravcová | 09 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 11.0 | |||||||||||||||
5 | Alice BořilováAlice Bořilová | 10 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 11.1 | |||||||||||||||
6 | Ellen OndruškováEllen Ondrušková | 09 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 11.2 | |||||||||||||||
7 | Anna ChaloupkováAnna Chaloupková | 09 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 11.3 | |||||||||||||||
8 | Vendula KoždoňováVendula Koždoňová | 10 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 11.8 | |||||||||||||||
9 | Ema KubátováEma Kubátová | 10 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 12.1 | |||||||||||||||
10 | Kateřina StrachoňováKateřina Strachoňová | 10 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 12.3 | |||||||||||||||
11 | Běta KubátováBěta Kubátová | 10 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 12.9 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
100 m - Dorostenci
(po, 1.6.2020 - 17:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon JaníkŠimon Janík | 04 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 16.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
100 m - Žáci
(po, 1.6.2020 - 17:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal SvobodaMichal Svoboda | 06 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 16.2 | |||||||||||||||
2 | Filip ŠimonovskýFilip Šimonovský | 06 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 16.5 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
100 m - Ml. žáci
(po, 1.6.2020 - 17:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon TajovskýŠimon Tajovský | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 15.4 | |||||||||||||||
2 | Štěpán ProksŠtěpán Proks | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 15.8 | |||||||||||||||
3 | Matěj ZvědělíkMatěj Zvědělík | 08 | Bílovice nad Svitavou | 17.1 | |||||||||||||||
4 | Jonáš JedličkaJonáš Jedlička | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 17.3 | |||||||||||||||
5 | Adam OspalýAdam Ospalý | 08 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 17.6 | |||||||||||||||
6 | Luca TamborlaniLuca Tamborlani | 08 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 18.2 | |||||||||||||||
7 | Gabriel SvobodaGabriel Svoboda | 08 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 18.3 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
100 m - Žákyně
(po, 1.6.2020 - 17:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška FučíkováEliška Fučíková | 06 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 15.8 | |||||||||||||||
2 | Amálie MáčkováAmálie Máčková | 06 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 16.3 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
100 m - Ml. žákyně
(po, 1.6.2020 - 17:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla GábrováAdéla Gábrová | 08 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 14.7 | |||||||||||||||
2 | Andrea ŽákováAndrea Žáková | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 14.9 | |||||||||||||||
3 | Klára RozkošnáKlára Rozkošná | 07 | Biatlon Blansko | 15.7 | |||||||||||||||
4 | Silvie MachátováSilvie Machátová | 08 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 15.9 | |||||||||||||||
5 | Lenka VáclavkováLenka Václavková | 08 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 16.2 | |||||||||||||||
6= | Andrea HamříkováAndrea Hamříková | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 16.4 | |||||||||||||||
6= | Bára PoláškováBára Polášková | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 16.4 | |||||||||||||||
8 | Vendula VintrováVendula Vintrová | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 17.2 | |||||||||||||||
9 | Lenka FilkováLenka Filková | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 18.5 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
100 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)
Běh 01 (po, 1.6.2020 - 17:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David TesařDavid Tesař | 11 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 17.2 | |||||||||||||||
2 | Dan PohankaDan Pohanka | 12 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 17.6 | |||||||||||||||
3= | Tomáš HájekTomáš Hájek | 11 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 18.6 | |||||||||||||||
3= | Ondřej VlčekOndřej Vlček | 11 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 18.6 | |||||||||||||||
5 | Matěj ŠimonovskýMatěj Šimonovský | 11 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 18.7 | |||||||||||||||
6 | Aleš GronAleš Gron | 12 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 19.3 | |||||||||||||||
7 | Tadeáš SvobodaTadeáš Svoboda | 12 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 20.1 | |||||||||||||||
8 | Matěj KuncMatěj Kunc | 11 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 20.5 | |||||||||||||||
9 | Václav HelanVáclav Helan | 12 | Moravské Knínice | 20.8 | |||||||||||||||
10 | Dan MarečekDan Mareček | 11 | Moravské Knínice | 22.2 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 17:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Benjamin KazdaBenjamin Kazda | 13 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 20.2 | |||||||||||||||
2 | Jan BořilJan Bořil | 13 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 20.5 | |||||||||||||||
3 | Sam AlchamaaSam Alchamaa | 13 | Češkovice | 21.1 | |||||||||||||||
4 | Jakub NedomaJakub Nedoma | 14 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 23.1 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch MachotkaVojtěch Machotka | 13 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 23.3 | |||||||||||||||
6 | Tadeáš ProksTadeáš Proks | 15 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 28.4 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Atletická přípravka-hoši
(po, 1.6.2020 - 17:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub RozkošnýJakub Rozkošný | 09 | Biatlon Blansko | 15.6 | |||||||||||||||
2 | Tomáš PohankaTomáš Pohanka | 09 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 15.7 | |||||||||||||||
3 | Jonáš HálaJonáš Hála | 09 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 17.1 | |||||||||||||||
4 | Jiří HelanJiří Helan | 09 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 17.8 | |||||||||||||||
5 | František SvobodaFrantišek Svoboda | 10 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 18.1 | |||||||||||||||
6 | Filip MajerFilip Majer | 09 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 18.3 | |||||||||||||||
7 | David StrachoňDavid Strachoň | 10 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 20.0 | |||||||||||||||
8 | Oto ZwettlerOto Zwettler | 09 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 20.6 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)
Běh 01 (po, 1.6.2020 - 17:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Erika RozkošnáErika Rozkošná | 11 | Biatlon Blansko | 17.8 | |||||||||||||||
2 | Magdalena BravencováMagdalena Bravencová | 12 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 18.6 | |||||||||||||||
3 | Linda MarečkováLinda Marečková | 11 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 18.7 | |||||||||||||||
4 | Sabina NedomováSabina Nedomová | 12 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 18.9 | |||||||||||||||
5 | Hana VlčkováHana Vlčková | 12 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 19.3 | |||||||||||||||
6 | Kateřina UhrováKateřina Uhrová | 11 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 19.6 | |||||||||||||||
7 | Linda HálováLinda Hálová | 11 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 19.8 | |||||||||||||||
8 | Zuzana PachlopníkováZuzana Pachlopníková | 12 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 21.5 | |||||||||||||||
9 | Tereza KolarikováTereza Kolariková | 12 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 21.8 | |||||||||||||||
10 | Lucie StrachoňováLucie Strachoňová | 12 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 23.8 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 17:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dagmar PoláškováDagmar Polášková | 14 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 21.8 | |||||||||||||||
2 | Zuzana PachlopníkováZuzana Pachlopníková | 13 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 22.0 | |||||||||||||||
3 | Lucie TesařováLucie Tesařová | 14 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 22.3 | |||||||||||||||
4 | Isabela PištělákováIsabela Pištěláková | 13 | Kuřim | 22.5 | |||||||||||||||
5 | Lucie SvobodováLucie Svobodová | 14 | Kuřim | 22.6 | |||||||||||||||
6 | Klára VlasákováKlára Vlasáková | 14 | Lelekovice | 23.0 | |||||||||||||||
7 | Monika MajerováMonika Majerová | 14 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 24.6 | |||||||||||||||
8 | Lýdie KoždoňováLýdie Koždoňová | 13 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 25.3 | |||||||||||||||
9 | Eliška PrachárováEliška Prachárová | 17 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 46.3 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
100 m - Atletická přípravka-dívky
(po, 1.6.2020 - 17:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla PoláškováPavla Polášková | 09 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 16.5 | |||||||||||||||
2 | Rozálie HájkováRozálie Hájková | 09 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 17.3 | |||||||||||||||
3 | Ellen OndruškováEllen Ondrušková | 09 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 17.5 | |||||||||||||||
4 | Kateřina StrachoňováKateřina Strachoňová | 10 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 17.7 | |||||||||||||||
5 | Sofie ZwettlerováSofie Zwettlerová | 10 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 18.0 | |||||||||||||||
6 | Alice BořilováAlice Bořilová | 10 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 18.2 | |||||||||||||||
7 | Anna ChaloupkováAnna Chaloupková | 09 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 18.7 | |||||||||||||||
8= | Ema KubátováEma Kubátová | 10 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 19.8 | |||||||||||||||
8= | Vendula KoždoňováVendula Koždoňová | 10 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 19.8 | |||||||||||||||
10 | Barbora MoravcováBarbora Moravcová | 09 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 20.1 | |||||||||||||||
11 | Běta KubátováBěta Kubátová | 10 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 21.5 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
200 m - Dorostenci
(po, 1.6.2020 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon JaníkŠimon Janík | 04 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 32.3 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
200 m - Žáci
(po, 1.6.2020 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal SvobodaMichal Svoboda | 06 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 33.8 | |||||||||||||||
2 | Filip ŠimonovskýFilip Šimonovský | 06 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 34.2 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
200 m - Ml. žáci
(po, 1.6.2020 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán ProksŠtěpán Proks | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 32.4 | |||||||||||||||
2 | Šimon TajovskýŠimon Tajovský | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 33.0 | |||||||||||||||
3 | Matěj ZvědělíkMatěj Zvědělík | 08 | Bílovice nad Svitavou | 36.6 | |||||||||||||||
4 | Adam OspalýAdam Ospalý | 08 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 37.4 | |||||||||||||||
5 | Gabriel SvobodaGabriel Svoboda | 08 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 37.9 | |||||||||||||||
6 | Jonáš JedličkaJonáš Jedlička | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 38.3 | |||||||||||||||
7 | Luca TamborlaniLuca Tamborlani | 08 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 41.5 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
200 m - Žákyně
(po, 1.6.2020 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amálie MáčkováAmálie Máčková | 06 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 33.1 | |||||||||||||||
2 | Eliška FučíkováEliška Fučíková | 06 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 34.5 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
200 m - Ml. žákyně
(po, 1.6.2020 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea ŽákováAndrea Žáková | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 32.3 | |||||||||||||||
2 | Adéla GábrováAdéla Gábrová | 08 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 32.9 | |||||||||||||||
3 | Klára RozkošnáKlára Rozkošná | 07 | Biatlon Blansko | 34.1 | |||||||||||||||
4 | Silvie MachátováSilvie Machátová | 08 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 35.0 | |||||||||||||||
5 | Lenka VáclavkováLenka Václavková | 08 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 35.4 | |||||||||||||||
6 | Andrea HamříkováAndrea Hamříková | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 35.5 | |||||||||||||||
7 | Vendula VintrováVendula Vintrová | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 37.4 | |||||||||||||||
8 | Bára PoláškováBára Polášková | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 37.6 | |||||||||||||||
9 | Lenka FilkováLenka Filková | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 39.8 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
200 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)
Běh 01 (po, 1.6.2020 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David TesařDavid Tesař | 11 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 38.1 | |||||||||||||||
2 | Dan PohankaDan Pohanka | 12 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 38.9 | |||||||||||||||
3 | Tomáš HájekTomáš Hájek | 11 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 41.3 | |||||||||||||||
4 | Václav HelanVáclav Helan | 12 | Moravské Knínice | 42.2 | |||||||||||||||
5 | Aleš GronAleš Gron | 12 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 42.6 | |||||||||||||||
6= | Tadeáš SvobodaTadeáš Svoboda | 12 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 44.8 | |||||||||||||||
6= | Ondřej VlčekOndřej Vlček | 11 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 44.8 | |||||||||||||||
8 | Matěj ŠimonovskýMatěj Šimonovský | 11 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 44.9 | |||||||||||||||
9 | Matěj KuncMatěj Kunc | 11 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 47.5 | |||||||||||||||
10 | Dan MarečekDan Mareček | 11 | Moravské Knínice | 49.6 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan BořilJan Bořil | 13 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 42.8 | |||||||||||||||
2 | Benjamin KazdaBenjamin Kazda | 13 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 43.2 | |||||||||||||||
3 | Sam AlchamaaSam Alchamaa | 13 | Češkovice | 50.9 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch MachotkaVojtěch Machotka | 13 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 51.6 | |||||||||||||||
5 | Jakub NedomaJakub Nedoma | 14 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 52.5 | |||||||||||||||
6 | Tadeáš ProksTadeáš Proks | 15 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 67.6 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Atletická přípravka-hoši
(po, 1.6.2020 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš PohankaTomáš Pohanka | 09 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 33.5 | |||||||||||||||
2 | Jakub RozkošnýJakub Rozkošný | 09 | Biatlon Blansko | 34.1 | |||||||||||||||
3 | Jonáš HálaJonáš Hála | 09 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 37.2 | |||||||||||||||
4 | Jiří HelanJiří Helan | 09 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 39.5 | |||||||||||||||
5= | Filip MajerFilip Majer | 09 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 40.8 | |||||||||||||||
5= | František SvobodaFrantišek Svoboda | 10 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 40.8 | |||||||||||||||
7 | David StrachoňDavid Strachoň | 10 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 42.9 | |||||||||||||||
8 | Oto ZwettlerOto Zwettler | 09 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 50.6 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
200 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)
Běh 01 (po, 1.6.2020 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Erika RozkošnáErika Rozkošná | 11 | Biatlon Blansko | 38.9 | |||||||||||||||
2 | Magdalena BravencováMagdalena Bravencová | 12 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 40.3 | |||||||||||||||
3 | Hana VlčkováHana Vlčková | 12 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 41.3 | |||||||||||||||
4 | Sabina NedomováSabina Nedomová | 12 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 41.5 | |||||||||||||||
5= | Linda HálováLinda Hálová | 11 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 43.7 | |||||||||||||||
5= | Linda MarečkováLinda Marečková | 11 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 43.7 | |||||||||||||||
7= | Zuzana PachlopníkováZuzana Pachlopníková | 12 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 45.7 | |||||||||||||||
7= | Kateřina UhrováKateřina Uhrová | 11 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 45.7 | |||||||||||||||
9 | Lucie StrachoňováLucie Strachoňová | 12 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 50.2 | |||||||||||||||
10 | Tereza KolarikováTereza Kolariková | 12 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 52.4 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Isabela PištělákováIsabela Pištěláková | 13 | Kuřim | 46.7 | |||||||||||||||
2 | Zuzana PachlopníkováZuzana Pachlopníková | 13 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 47.7 | |||||||||||||||
3 | Lucie TesařováLucie Tesařová | 14 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 49.0 | |||||||||||||||
4 | Lucie SvobodováLucie Svobodová | 14 | Kuřim | 49.6 | |||||||||||||||
5 | Dagmar PoláškováDagmar Polášková | 14 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 50.7 | |||||||||||||||
6 | Klára VlasákováKlára Vlasáková | 14 | Lelekovice | 52.8 | |||||||||||||||
7 | Monika MajerováMonika Majerová | 14 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 56.4 | |||||||||||||||
8 | Lýdie KoždoňováLýdie Koždoňová | 13 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 57.5 | |||||||||||||||
9 | Eliška PrachárováEliška Prachárová | 17 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 99.9 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
200 m - Atletická přípravka-dívky
(po, 1.6.2020 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla PoláškováPavla Polášková | 09 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 35.2 | |||||||||||||||
2 | Rozálie HájkováRozálie Hájková | 09 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 37.3 | |||||||||||||||
3 | Ellen OndruškováEllen Ondrušková | 09 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 37.8 | |||||||||||||||
4 | Sofie ZwettlerováSofie Zwettlerová | 10 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 39.2 | |||||||||||||||
5 | Kateřina StrachoňováKateřina Strachoňová | 10 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 39.6 | |||||||||||||||
6 | Anna ChaloupkováAnna Chaloupková | 09 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 40.8 | |||||||||||||||
7 | Ema KubátováEma Kubátová | 10 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 41.1 | |||||||||||||||
8 | Alice BořilováAlice Bořilová | 10 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 41.3 | |||||||||||||||
9 | Barbora MoravcováBarbora Moravcová | 09 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 43.2 | |||||||||||||||
10 | Vendula KoždoňováVendula Koždoňová | 10 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 44.4 | |||||||||||||||
11 | Běta KubátováBěta Kubátová | 10 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 47.7 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |