Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

SPOLU NA STARTU - Chodov

Chodov (1. 6. 2020)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (po, 1.6.2020 - 16:00) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 07.04
2 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 07.51
3 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 07.63
4 Dominik SvobodaDominik Svoboda 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 07.87
5 Ondřej SladkýOndřej Sladký 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 07.93
6 Ondřej VolfOndřej Volf 05 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 5 08.28
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 16:00) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr KuřákPetr Kuřák 04 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 07.93
2 Martin TonhauserMartin Tonhauser 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 08.32
3 Jakub StaněkJakub Staněk 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 08.58
4 Jaroslav ŠimmerJaroslav Šimmer 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 08.87
5 Josef PariJosef Pari 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 09.41
Roman RehakRoman Rehak 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (po, 1.6.2020 - 16:00) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobias LinhartTobias Linhart 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 09.26
2 Filip ŠvecFilip Švec 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 09.85
3 Lukáš KopeckýLukáš Kopecký 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 10.12
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (po, 1.6.2020 - 16:00) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KloučekDavid Klouček 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 09.30
2 Jan StehlíkJan Stehlík 11 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 10.03
3 Jan GregorJan Gregor 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 10.07
4 Daniel PlemeníkDaniel Plemeník 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 12.79
Hynek HovorkaHynek Hovorka 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 DNS
Denis BaraňskiDenis Baraňski 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (po, 1.6.2020 - 16:00) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš BuchtelMatyáš Buchtel 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 11.06
2 Jan JirkůJan Jirků 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 11.41
3 Jakub KopeckýJakub Kopecký 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 11.79
4 Antonín BartošAntonín Bartoš 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 11.84
5 Daniel DvořákDaniel Dvořák 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 12.37
6 Vojtěch ZdrálekVojtěch Zdrálek 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 13.58
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 07.04
2 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 07.51
3 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 07.63
4 Dominik SvobodaDominik Svoboda 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 07.87
5 Ondřej SladkýOndřej Sladký 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 07.93
5 Petr KuřákPetr Kuřák 04 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 07.93
7 Ondřej VolfOndřej Volf 05 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 5 08.28
8 Martin TonhauserMartin Tonhauser 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 08.32
9 Jakub StaněkJakub Staněk 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 08.58
10 Jaroslav ŠimmerJaroslav Šimmer 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 08.87
11 Tobias LinhartTobias Linhart 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 09.26
12 David KloučekDavid Klouček 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 09.30
13 Josef PariJosef Pari 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 09.41
14 Filip ŠvecFilip Švec 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 09.85
15 Jan StehlíkJan Stehlík 11 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 10.03
16 Jan GregorJan Gregor 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 10.07
17 Lukáš KopeckýLukáš Kopecký 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 10.12
18 Matyáš BuchtelMatyáš Buchtel 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 11.06
19 Jan JirkůJan Jirků 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 11.41
20 Jakub KopeckýJakub Kopecký 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 11.79
21 Antonín BartošAntonín Bartoš 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 11.84
22 Daniel DvořákDaniel Dvořák 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 12.37
23 Daniel PlemeníkDaniel Plemeník 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 12.79
24 Vojtěch ZdrálekVojtěch Zdrálek 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 13.58
Roman RehakRoman Rehak 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 DNS
Hynek HovorkaHynek Hovorka 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 DNS
Denis BaraňskiDenis Baraňski 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 DNS

60 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (po, 1.6.2020 - 16:20) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta BauerováMarkéta Bauerová 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 08.39
2 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 08.83
3 Denisa ZahradníkováDenisa Zahradníková 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 08.88
4 Petra DundrováPetra Dundrová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 09.17
5 Nela Tereza ChodováNela Tereza Chodová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 09.37
6 Štěpánka DvořákováŠtěpánka Dvořáková 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 09.51
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 16:20) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla BaranovskáAdéla Baranovská 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 09.35
2 Alžběta AntošováAlžběta Antošová 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 09.95
3 Adéla PavelkováAdéla Pavelková 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 10.46
4 Nikola SüčováNikola Süčová 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 10.50
5 Adéla VenhodováAdéla Venhodová 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 11.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (po, 1.6.2020 - 16:20) official Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anastázie HorvathováAnastázie Horvathová 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 11.21
2 Nikola KůsováNikola Kůsová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 11.69
3 Klára OlšanováKlára Olšanová 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 11.77
4 Petra LibínováPetra Libínová 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 12.25
5 Eliška KlausováEliška Klausová 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 13.14
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (po, 1.6.2020 - 16:20) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ČedíkováAdéla Čedíková 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 09.11
2 Julie PetrželkováJulie Petrželková 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 09.46
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta BauerováMarkéta Bauerová 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 08.39
2 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 08.83
3 Denisa ZahradníkováDenisa Zahradníková 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 08.88
4 Adéla ČedíkováAdéla Čedíková 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 09.11
5 Petra DundrováPetra Dundrová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 09.17
6 Adéla BaranovskáAdéla Baranovská 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 09.35
7 Nela Tereza ChodováNela Tereza Chodová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 09.37
8 Julie PetrželkováJulie Petrželková 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 09.46
9 Štěpánka DvořákováŠtěpánka Dvořáková 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 09.51
10 Alžběta AntošováAlžběta Antošová 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 09.95
11 Adéla PavelkováAdéla Pavelková 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 10.46
12 Nikola SüčováNikola Süčová 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 10.50
13 Adéla VenhodováAdéla Venhodová 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 11.00
14 Anastázie HorvathováAnastázie Horvathová 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 11.21
15 Nikola KůsováNikola Kůsová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 11.69
16 Klára OlšanováKlára Olšanová 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 11.77
17 Petra LibínováPetra Libínová 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 12.25
18 Eliška KlausováEliška Klausová 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 13.14

300 m - Muži (Běh)

Běh 01 (po, 1.6.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KundrátJan Kundrát 03 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 6 37.61
2 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 37.98
3 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 38.16
4 Ondřej SladkýOndřej Sladký 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 41.31
Ondřej VolfOndřej Volf 05 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 5 DNS
Martin TonhauserMartin Tonhauser 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik SvobodaDominik Svoboda 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 43.40
2 Jakub StaněkJakub Staněk 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 45.49
3 Jaroslav ŠimmerJaroslav Šimmer 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 46.73
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (po, 1.6.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KloučekDavid Klouček 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 58.35
2 Jan GregorJan Gregor 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 59.15
3 Daniel PlemeníkDaniel Plemeník 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 81.42
Jan StehlíkJan Stehlík 11 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 NM
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (po, 1.6.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JirkůJan Jirků 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 69.55
2 Matyáš BuchtelMatyáš Buchtel 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 70.59
3 Antonín BartošAntonín Bartoš 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 72.69
4 Jakub KopeckýJakub Kopecký 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 72.99
5 Daniel DvořákDaniel Dvořák 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 84.59
6 Vojtěch ZdrálekVojtěch Zdrálek 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 91.63
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KundrátJan Kundrát 03 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 6 37.61
2 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 37.98
3 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 38.16
4 Ondřej SladkýOndřej Sladký 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 41.31
5 Dominik SvobodaDominik Svoboda 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 43.40
6 Jakub StaněkJakub Staněk 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 45.49
7 Jaroslav ŠimmerJaroslav Šimmer 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 46.73
8 David KloučekDavid Klouček 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 58.35
9 Jan GregorJan Gregor 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 59.15
10 Jan JirkůJan Jirků 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 69.55
11 Matyáš BuchtelMatyáš Buchtel 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 70.59
12 Antonín BartošAntonín Bartoš 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 72.69
13 Jakub KopeckýJakub Kopecký 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 72.99
14 Daniel PlemeníkDaniel Plemeník 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 81.42
15 Daniel DvořákDaniel Dvořák 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 84.59
16 Vojtěch ZdrálekVojtěch Zdrálek 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 91.63
17 Jan StehlíkJan Stehlík 11 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 NM
Ondřej VolfOndřej Volf 05 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 5 DNS
Martin TonhauserMartin Tonhauser 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 DNS

300 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (po, 1.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 48.11
2 Štěpánka DvořákováŠtěpánka Dvořáková 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 60.16
3 Alžběta AntošováAlžběta Antošová 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 61.76
4 Hana RabasováHana Rabasová 04 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 65.99
5 Klára OlšanováKlára Olšanová 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 68.24
6 Adéla VenhodováAdéla Venhodová 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 77.65
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anastázie HorvathováAnastázie Horvathová 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 77.91
2 Petra RybínováPetra Rybínová 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 79.40
3 Eliška KlausováEliška Klausová 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 87.81
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 48.11
2 Štěpánka DvořákováŠtěpánka Dvořáková 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 60.16
3 Alžběta AntošováAlžběta Antošová 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 61.76
4 Hana RabasováHana Rabasová 04 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 65.99
5 Klára OlšanováKlára Olšanová 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 68.24
6 Adéla VenhodováAdéla Venhodová 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 77.65
7 Anastázie HorvathováAnastázie Horvathová 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 77.91
8 Petra RybínováPetra Rybínová 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 79.40
9 Eliška KlausováEliška Klausová 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 87.81

skok daleký - Muži

(po, 1.6.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Josef TerčJosef Terč
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 11 6.17 +1.1 m/s 5.88  +1.25.99  +1.66.17  +1.16.17-4.62  +1.95.60  +1.7
2 Ondřej SladkýOndřej Sladký
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 7 5.67 +1.7 m/s 5.67  +1.75.65  +1.65.63  +1.45.67--5.48  +1.8
3 Petr KuřákPetr Kuřák
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
04 8 5.59 +0.9 m/s 5.27  +1.95.59  +0.9x5.595.42  +1.35.43  +1.45.51  +0.9
4 Jan GarlíkJan Garlík
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
86 10 5.49 +1.0 m/s 5.31  +1.85.49  +1.05.31  +1.95.495.09  +1.65.42  +1.65.38  +1.3
5 Ondřej VolfOndřej Volf
Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek
05 9 5.28 +1.5 m/s xx5.17  +1.35.17x5.28  +1.5x
6 Martin TonhauserMartin Tonhauser
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
01 6 4.94 +1.7 m/s 4.37  +1.24.41  +1.64.06  +1.04.414.87  +1.44.92  +1.64.94  +1.7
7 Jakub StaněkJakub Staněk
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 5 4.91 +1.5 m/s 4.57  +1.14.91  +1.54.76  +0.94.91---
8 Roman RehakRoman Rehak
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 1 4.50 +1.3 m/s xx4.37  +1.14.374.50  +1.34.50  +1.2x
9 Tobias LinhartTobias Linhart
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 3 4.00 +1.3 m/s x3.74  +1.34.00  +1.34.000.00.00.0
10 Josef PariJosef Pari
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 4 3.73 +0.6 m/s 3.73  +0.6xx3.730.00.00.0
11 Filip ŠvecFilip Švec
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 2 3.64 +0.9 m/s 2.55  +0.8x3.64  +0.93.640.00.00.0
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Ženy

(po, 1.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Markéta BauerováMarkéta Bauerová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 2 4.68 +0.6 m/s 4.67  +1.14.68  +0.64.24  +0.04.684.43  +1.1x4.21
2 Denisa ZahradníkováDenisa Zahradníková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
05 10 4.49 +1.7 m/s 4.20  +2.34.07  +1.9x4.204.49  +1.74.40  +0.34.30  +1.1
3 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 12 4.25 +1.1 m/s x4.21  +0.34.25  +1.14.254.21  +0.3xx
4 Adéla BaranovskáAdéla Baranovská
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 11 4.08 +0.4 m/s 3.50  +1.1x4.02  +0.04.024.08  +0.44.06  -0.14.03  +1.1
5 Tereza KrejčováTereza Krejčová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
08 9 3.98 +1.4 m/s x3.98  +1.43.78  +1.13.983.74  +0.53.88  +1.72.36  +0.4
6 Petra DundrováPetra Dundrová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
05 8 3.73 +1.1 m/s 3.59  +1.43.73  +1.13.62  +1.93.733.41  +0.53.45  +0.32.54  +1.8
7 Nikola SüčováNikola Süčová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
08 6 3.40 +0.8 m/s 3.11  +2.13.40  +0.83.18  +1.13.402.80  +1.62.90  +1.92.79  +0.9
8 Adéla PavelkováAdéla Pavelková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 5 3.38 +0.7 m/s xx3.38  +0.73.383.20  +1.13.23  +1.43.30  +0.7
9 Hana RabasováHana Rabasová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
04 1 3.15 +0.0 m/s 2.97  +0.33.06  +0.93.15  +0.03.150.00.00.0
10 Adéla VenhodováAdéla Venhodová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
08 7 3.06 +1.5 m/s 3.06  +1.52.74  +2.62.97  +0.33.060.00.00.0
11 Štěpánka DvořákováŠtěpánka Dvořáková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
08 3 1.91 +0.4 m/s 1.91  +0.4--1.910.00.00.0
Nela Tereza ChodováNela Tereza Chodová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
05 4 NM x--0.00.00.00.0
Celkem 12 závodníků

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(po, 1.6.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 2 16.47 0.0
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(po, 1.6.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš KopeckýLukáš Kopecký
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 1 20.21 0.0
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(po, 1.6.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petra SičakováPetra Sičaková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 4 49.21 0.0
2 Mona El-KayssiMona El-Kayssi
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
03 3 29.41 0.0
3 Markéta BauerováMarkéta Bauerová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 1 28.80 0.0
4 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 2 27.41 0.0
5 Hana RabasováHana Rabasová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
04 16.65 0.0
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(po, 1.6.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla ČedíkováAdéla Čedíková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 2 34.54 0.0
2 Simona JaráSimona Jará
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
05 1 24.65 0.0
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(po, 1.6.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub StaněkJakub Staněk
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 2 28.80 0.0
2 Jaroslav ŠimmerJaroslav Šimmer
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
05 1 26.70 0.0
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(po, 1.6.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Miluška StrečanskáMiluška Strečanská
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
02 2 25.68 0.0
2 Nikol OravováNikol Oravová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
02 1 24.98 0.0
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci

(po, 1.6.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ladislav FaraLadislav Fara
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 5 57.18 0.0
2 Dominik SvobodaDominik Svoboda
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 4 46.90 0.0
3 Jan KundrátJan Kundrát
Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek
03 1 37.37 0.0
4 Josef TerčJosef Terč
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 3 33.24 0.0
5 Ondřej SladkýOndřej Sladký
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 2 30.48 0.0
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(po, 1.6.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam BauerAdam Bauer
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
02 3 42.10 0.0
2 Martin TonhauserMartin Tonhauser
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
01 2 32.93 0.0
Jan GarlíkJan Garlík
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
86 1 DNS 0.0
Celkem 3 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši

(po, 1.6.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matyáš BuchtelMatyáš Buchtel
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
12 2 17.12 0.0
2 Jakub KopeckýJakub Kopecký
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
13 5 14.58 0.0
3 Jan JirkůJan Jirků
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
12 4 14.18 0.0
4 Daniel DvořákDaniel Dvořák
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
12 3 12.51 0.0
5 Antonín BartošAntonín Bartoš
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
12 1 11.15 0.0
6 Vojtěch ZdrálekVojtěch Zdrálek
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
12 8 11.14 0.0
7 Daniel PlemeníkDaniel Plemeník
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
13 6 10.72 0.0
Jan StehlíkJan Stehlík
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
11 7 DNS 0.0
Celkem 8 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(po, 1.6.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David KloučekDavid Klouček
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
09 4 33.50 0.0
2 Jan GregorJan Gregor
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
09 2 28.25 0.0
Hynek HovorkaHynek Hovorka
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
10 3 DNS 0.0
Denis BaraňskiDenis Baraňski
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
10 1 DNS 0.0
Celkem 4 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky

(po, 1.6.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anastázie HorvathováAnastázie Horvathová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
12 13.01 0.0
2 Eliška KlausováEliška Klausová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
13 1 11.85 0.0
3 Nikola KůsováNikola Kůsová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
12 07.35 0.0
4 Petra RybínováPetra Rybínová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
13 07.28 0.0
Celkem 4 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(po, 1.6.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alžběta AntošováAlžběta Antošová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
09 1 25.52 0.0
2 Klára OlšanováKlára Olšanová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
09 2 20.07 0.0
Celkem 2 závodníků