Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

SPOLU NA STARTU - Cvikov

Cvikov (1. 6. 2020)

skok daleký - Dorostenci

(po, 1.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip ZetekFilip Zetek
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
04 4.69
2 Jiří TrčJiří Trč
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
03 4.00
3 Patrik ČernýPatrik Černý
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
08 3.53
4 Vít LamačVít Lamač
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
11 3.40
5 Matěj HokrMatěj Hokr
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
08 3.16
6 Jan MarekJan Marek
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
10 3.14
7 Martin ČermákMartin Čermák
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
12 3.10
8 Václav KratěnaVáclav Kratěna
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
08 3.10
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(po, 1.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie TrčováLucie Trčová
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
04 4.15
2 Sára MelicherčíkováSára Melicherčíková
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
06 4.11
3 Tereza ZemkováTereza Zemková
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
07 3.88
4 Nikol JakubcováNikol Jakubcová
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
07 3.85
5 Barbora TumováBarbora Tumová
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
08 3.71
6 Laura TímováLaura Tímová
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
09 3.56
7 Anna SvobodováAnna Svobodová
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
06 3.48
8 Natálie ČermákováNatálie Čermáková
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
06 3.26
9 Adriana LamatováAdriana Lamatová
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
07 3.22
10 Nikita PasaričováNikita Pasaričová
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
10 3.08
11 Natali JakubcováNatali Jakubcová
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
07 3.05
12 Adéla BalázsováAdéla Balázsová
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
07 2.72
13 Alena KratěnováAlena Kratěnová
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
12 2.69
14 Eleanora GrohmanováEleanora Grohmanová
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
11 2.53
15 Kateřina MládkováKateřina Mládková
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
10 2.37
16 Denisa TanečkováDenisa Tanečková
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
10 2.36
17 Eliška PolákováEliška Poláková
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
11 2.35
18 Josefína KolátorováJosefína Kolátorová
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
12 2.32
Celkem 18 závodníků