Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

SPOLU NA STARTU - Rumburk

Rumburk (1. - 1. 6. 2020)

50 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (po, 1.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Teodor BěličTeodor Bělič 11 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 08.67
2 Matouš TejnorMatouš Tejnor 12 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 09.25
3 Valdemar BěličValdemar Bělič 13 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 09.34
4 Jakub JirešJakub Jireš 12 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09.80
5 Šimon PatzeltŠimon Patzelt 12 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 10.31
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KapiasJakub Kapias 13 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09.62
2 Josef ŠulcJosef Šulc 13 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09.97
3 17 Ondřej NedvídekOndřej Nedvídek 12 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 10.49
4 Matěj KapiasMatěj Kapias 14 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 12.21
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (po, 1.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel VinikarKarel Vinikar 13 TJ RumburkTJ Rumburk 10.42
2 Ondřej SoučekOndřej Souček 13 TJ RumburkTJ Rumburk 10.67
3 Matouš SoučekMatouš Souček 15 TJ RumburkTJ Rumburk 12.50
4 Viktor VinikarViktor Vinikar 15 TJ RumburkTJ Rumburk 13.77
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Teodor BěličTeodor Bělič 11 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 08.67
2 Matouš TejnorMatouš Tejnor 12 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 09.25
3 Valdemar BěličValdemar Bělič 13 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 09.34
4 Jakub KapiasJakub Kapias 13 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09.62
5 Jakub JirešJakub Jireš 12 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09.80
6 Josef ŠulcJosef Šulc 13 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09.97
7 Šimon PatzeltŠimon Patzelt 12 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 10.31
8 Karel VinikarKarel Vinikar 13 TJ RumburkTJ Rumburk 10.42
9 17 Ondřej NedvídekOndřej Nedvídek 12 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 10.49
10 Ondřej SoučekOndřej Souček 13 TJ RumburkTJ Rumburk 10.67
11 Matěj KapiasMatěj Kapias 14 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 12.21
12 Matouš SoučekMatouš Souček 15 TJ RumburkTJ Rumburk 12.50
13 Viktor VinikarViktor Vinikar 15 TJ RumburkTJ Rumburk 13.77

50 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (po, 1.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliver BěličOliver Bělič 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 08.20
2 Michal SochalskýMichal Sochalský 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 08.63
3 Jakub MariniJakub Marini 11 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 08.71
4 Vojtěch DrahníkVojtěch Drahník 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09.08
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SoučekVojtěch Souček 10 TJ RumburkTJ Rumburk 08.54
2 Jan PetříkJan Petřík 09 TJ RumburkTJ Rumburk 08.91
3 Michal PolákMichal Polák 11 TJ RumburkTJ Rumburk 09.34
4 Václav RandusVáclav Randus 11 TJ RumburkTJ Rumburk 10.48
5 Nikolas ŠicNikolas Šic 11 TJ RumburkTJ Rumburk 10.52
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliver BěličOliver Bělič 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 08.20
2 Vojtěch SoučekVojtěch Souček 10 TJ RumburkTJ Rumburk 08.54
3 Michal SochalskýMichal Sochalský 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 08.63
4 Jakub MariniJakub Marini 11 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 08.71
5 Jan PetříkJan Petřík 09 TJ RumburkTJ Rumburk 08.91
6 Vojtěch DrahníkVojtěch Drahník 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09.08
7 Michal PolákMichal Polák 11 TJ RumburkTJ Rumburk 09.34
8 Václav RandusVáclav Randus 11 TJ RumburkTJ Rumburk 10.48
9 Nikolas ŠicNikolas Šic 11 TJ RumburkTJ Rumburk 10.52

50 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (po, 1.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠulcováAnna Šulcová 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09.41
2 18 Anežka VejvančickáAnežka Vejvančická 11 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09.78
3 Markéta DrahníkováMarkéta Drahníková 11 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09.82
4 Stela VogelováStela Vogelová 11 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09.94
5 Alice KřížováAlice Křížová 11 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 10.28
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela ProfeldováNela Profeldová 12 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 10.14
2 Fay KorbováFay Korbová 12 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 10.18
3 22 Kateřina KratochvílováKateřina Kratochvílová 12 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 10.25
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠulcováAnna Šulcová 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09.41
2 18 Anežka VejvančickáAnežka Vejvančická 11 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09.78
3 Markéta DrahníkováMarkéta Drahníková 11 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09.82
4 Stela VogelováStela Vogelová 11 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09.94
5 Nela ProfeldováNela Profeldová 12 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 10.14
6 Fay KorbováFay Korbová 12 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 10.18
7 22 Kateřina KratochvílováKateřina Kratochvílová 12 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 10.25
8 Alice KřížováAlice Křížová 11 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 10.28

50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (po, 1.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie MičanováViktorie Mičanová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 08.80
2 19 Kateřina KaškováKateřina Kašková 10 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 08.81
3 Veronika KratochvílováVeronika Kratochvílová 10 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 08.99
4 Karolína DoležalováKarolína Doležalová 10 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09.30
5 Zuzana FicajováZuzana Ficajová 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09.58
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Juliana MatysováJuliana Matysová 10 TJ RumburkTJ Rumburk 09.36
2 Ella MichaličkováElla Michaličková 12 TJ RumburkTJ Rumburk 10.56
3 Ema HatleEma Hatle 14 TJ RumburkTJ Rumburk 11.86
4 Magda PetříkováMagda Petříková 14 TJ RumburkTJ Rumburk 12.21
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie MičanováViktorie Mičanová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 08.80
2 19 Kateřina KaškováKateřina Kašková 10 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 08.81
3 Veronika KratochvílováVeronika Kratochvílová 10 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 08.99
4 Karolína DoležalováKarolína Doležalová 10 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09.30
5 Juliana MatysováJuliana Matysová 10 TJ RumburkTJ Rumburk 09.36
6 Zuzana FicajováZuzana Ficajová 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09.58
7 Ella MichaličkováElla Michaličková 12 TJ RumburkTJ Rumburk 10.56
8 Ema HatleEma Hatle 14 TJ RumburkTJ Rumburk 11.86
9 Magda PetříkováMagda Petříková 14 TJ RumburkTJ Rumburk 12.21

150 m - Žáci

(po, 1.6.2020 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aleš EkrtAleš Ekrt 06 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 21.17
2 Petr FicajPetr Ficaj 06 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 22.65
3 Lukáš MachorekLukáš Machorek 06 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 22.86
4 Ondřej MatysOndřej Matys 08 TJ RumburkTJ Rumburk 23.94
5 Jan KozlerJan Kozler 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 24.06
Celkem 5 závodníků

150 m - Žákyně

(po, 1.6.2020 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie ŠulcováMarie Šulcová 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 21.25
2 Laura VápeníkováLaura Vápeníková 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 22.08
3 Adéla PoštováAdéla Poštová 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 24.42
Celkem 3 závodníků

150 m - Ml. žákyně

(po, 1.6.2020 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie JiroutováLucie Jiroutová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 22.58
2 Veronika DitrichováVeronika Ditrichová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 22.67
3 Alena EkrtováAlena Ekrtová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 25.78
4 Sofie SochalskáSofie Sochalská 06 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 26.37
5 Kirchbergerová GabrielaKirchbergerová Gabriela 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 28.44
6 Barbora MihaličkováBarbora Mihaličková 08 TJ RumburkTJ Rumburk 29.59
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži

(po, 1.6.2020 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 23.75
Celkem 1 závodníků

200 m - Ženy

(po, 1.6.2020 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika KozlerováVeronika Kozlerová 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 29.17
2 Klára PtáčníkováKlára Ptáčníková 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 30.93
Celkem 2 závodníků

300 m - Muži

(po, 1.6.2020 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej FúsekOndřej Fúsek 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 47.42
Celkem 1 závodníků

300 m - Ženy

(po, 1.6.2020 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona KrupováSimona Krupová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 52.49
Celkem 1 závodníků

800 m - Ženy

(po, 1.6.2020 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 21 Adéla VeselkováAdéla Veselková 06 Sportovní atletický klub (SAK) Rumburk, z.s.Sportovní atletický klub (S... 2:29.92
2 Zuzana LoudováZuzana Loudová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2:42.71
3 Karolína HoličováKarolína Holičová 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2:51.90
4 Erika MerkoutováErika Merkoutová 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2:53.60
Celkem 4 závodníků

1500 m - Muži

(po, 1.6.2020 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin MariniMartin Marini 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4:33.64
2 Miloslav PetrášekMiloslav Petrášek 78 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4:35.15
Jakub ŠpalekJakub Špalek 95 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. DNF
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Žáci

(po, 1.6.2020 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ekrt, Ficaj, Kozler, Machorek Ekrt, Ficaj, Kozler, Machorek AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 60.39
Celkem 1 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky

(po, 1.6.2020 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vápeníková, Kozlerová, Ptáčníková, Šulcová Vápeníková, Kozlerová, Ptáčníková, Šulcová AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 55.87
Celkem 1 závodníků

4 x 100 m - Ml. žákyně

(po, 1.6.2020 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Reinová, Ditrichová, Krupová, Jiroutová Reinová, Ditrichová, Krupová, Jiroutová AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 62.61
2 Gabriela, Poštová, Sochalská, Mičanová Gabriela, Poštová, Sochalská, Mičanová AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 68.09
Celkem 2 závodníků

4 x 100 m - Atletická přípravka-hoši

(po, 1.6.2020 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bělič, Marini, Drahník, Sochalský Bělič, Marini, Drahník, Sochalský AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 67.38
2 Polák, Randus, Petřík, Souček Polák, Randus, Petřík, Souček TJ RumburkTJ Rumburk 72.65
3 Bělič, Tejnor, Kapias, Jireš Bělič, Tejnor, Kapias, Jireš AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 74.78
4 17 Nedvídek, Šulc, Patzelt, Bělič Nedvídek, Šulc, Patzelt, Bělič AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 81.21
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Atletická přípravka-dívky

(po, 1.6.2020 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 19 Kašková, Kratochvílová, Vejvančická, Kratochvílová Kašková, Kratochvílová, Vejvančická, Kratochvílová AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 75.26
2 Ficajová, Šulcová, Drahníková, Profeldová Ficajová, Šulcová, Drahníková, Profeldová AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 77.73
3 Vogelová, Křížová, Korbová, Doležalová Vogelová, Křížová, Korbová, Doležalová AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 78.16
4 Michaličková, Hatle, Petříková, Matysová Michaličková, Hatle, Petříková, Matysová TJ RumburkTJ Rumburk 89.72
Celkem 4 závodníků

skok o tyči - Muži

(po, 1.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.402.602.803.003.203.403.503.703.703.803.904.01
1 Martin PrchalMartin Prchal
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
02 3.40
2 Radek FišerRadek Fišer
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 3.20
3 Marek MoudrýMarek Moudrý
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 2.80
4 Jan ReinJan Rein
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
63 2.60
Celkem 4 závodníků

skok o tyči - Žáci

(po, 1.6.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Aleš EkrtAleš Ekrt
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 2.10
2 Petr FicajPetr Ficaj
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 1.90
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Žákyně

(po, 1.6.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Marie ŠulcováMarie Šulcová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 1.60
Celkem 1 závodníků

skok o tyči - Ml. žákyně

(po, 1.6.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Veronika DitrichováVeronika Ditrichová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 1.70
2 Klára ReinováKlára Reinová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 1.60
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Žáci

(po, 1.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aleš EkrtAleš Ekrt
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 4.43 3.314.014.434.430.00.00.0
2 Petr FicajPetr Ficaj
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 3.78 3.783.02x3.780.00.00.0
3 Lukáš MachorekLukáš Machorek
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 3.61 x3.003.613.610.00.00.0
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(po, 1.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej FúsekOndřej Fúsek
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
07 4.06 4.063.913.644.060.00.00.0
2 Ondřej MatysOndřej Matys
TJ RumburkTJ Rumburk
08 3.56 x3.373.563.560.00.00.0
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(po, 1.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Andrea FúskováAndrea Fúsková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
03 3.48 3.483.343.483.480.00.00.0
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Žákyně

(po, 1.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika DitrichováVeronika Ditrichová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 3.60 3.453.603.283.600.00.00.0
2 Lucie JiroutováLucie Jiroutová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 3.58 3.583.243.563.580.00.00.0
3 Simona KrupováSimona Krupová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 3.58 3.533.303.583.580.00.00.0
5 Sofie SochalskáSofie Sochalská
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 3.07 3.07x2.883.070.00.00.0
6 Alena EkrtováAlena Ekrtová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 3.05 3.003.051.783.050.00.00.0
7 Kirchbergerová GabrielaKirchbergerová Gabriela
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
07 2.78 2.182.502.782.780.00.00.0
8 Barbora MihaličkováBarbora Mihaličková
TJ RumburkTJ Rumburk
08 2.75 2.75x2.472.750.00.00.0
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(po, 1.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Oliver BěličOliver Bělič
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
09 4.02 3.994.022.824.020.00.00.0
2 Michal SochalskýMichal Sochalský
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
09 3.60 3.603.553.583.600.00.00.0
3 Jakub MariniJakub Marini
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
11 3.58 3.583.583.413.580.00.00.0
4 Vojtěch SoučekVojtěch Souček
TJ RumburkTJ Rumburk
10 3.51 3.513.443.303.510.00.00.0
5 Teodor BěličTeodor Bělič
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
11 3.18 3.103.183.163.180.00.00.0
6 Jan PetříkJan Petřík
TJ RumburkTJ Rumburk
09 3.12 x3.123.003.120.00.00.0
7 Vojtěch DrahníkVojtěch Drahník
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
09 3.06 3.062.932.963.060.00.00.0
8 Matouš TejnorMatouš Tejnor
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
12 2.94 2.862.942.892.940.00.00.0
9 Jakub KapiasJakub Kapias
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
13 2.87 2.872.812.842.870.00.00.0
10 Valdemar BěličValdemar Bělič
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
13 2.77 2.602.772.762.770.00.00.0
11 Jakub JirešJakub Jireš
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
12 2.74 2.572.742.602.740.00.00.0
12 Karel VinikarKarel Vinikar
TJ RumburkTJ Rumburk
13 2.69 2.262.502.692.690.00.00.0
13 Šimon PatzeltŠimon Patzelt
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
12 2.56 2.352.312.562.560.00.00.0
14 Josef ŠulcJosef Šulc
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
13 2.52 2.522.292.192.520.00.00.0
15 17 Ondřej NedvídekOndřej Nedvídek
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
12 2.47 2.272.322.472.470.00.00.0
16 Nikolas ŠicNikolas Šic
TJ RumburkTJ Rumburk
11 2.44 2.402.342.442.440.00.00.0
17 Ondřej SoučekOndřej Souček
TJ RumburkTJ Rumburk
13 2.34 2.182.282.342.340.00.00.0
18 Matěj KapiasMatěj Kapias
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
14 2.20 1.542.072.202.200.00.00.0
19 Václav RandusVáclav Randus
TJ RumburkTJ Rumburk
11 2.12 1.852.121.542.120.00.00.0
20 Matouš SoučekMatouš Souček
TJ RumburkTJ Rumburk
15 1.82 1.821.720.861.820.00.00.0
21 Viktor VinikarViktor Vinikar
TJ RumburkTJ Rumburk
15 1.70 1.631.591.701.700.00.00.0
Celkem 21 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(po, 1.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 19 Kateřina KaškováKateřina Kašková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
10 3.54 3.112.683.543.540.00.00.0
2 Juliana MatysováJuliana Matysová
TJ RumburkTJ Rumburk
10 3.39 3.393.043.013.390.00.00.0
3 Veronika KratochvílováVeronika Kratochvílová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
10 3.36 3.063.363.263.360.00.00.0
4 Zuzana FicajováZuzana Ficajová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
09 2.86 2.742.742.862.860.00.00.0
5 Anna ŠulcováAnna Šulcová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
09 2.83 2.762.692.832.830.00.00.0
6 Stela VogelováStela Vogelová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
11 2.76 2.582.742.762.760.00.00.0
7 18 Anežka VejvančickáAnežka Vejvančická
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
11 2.63 2.612.542.632.630.00.00.0
8 Fay KorbováFay Korbová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
12 2.57 2.142.472.572.570.00.00.0
9 Karolína DoležalováKarolína Doležalová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
10 2.56 2.412.302.562.560.00.00.0
10 Markéta DrahníkováMarkéta Drahníková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
11 2.55 2.512.552.492.550.00.00.0
11 Ella MichaličkováElla Michaličková
TJ RumburkTJ Rumburk
12 2.45 2.002.452.282.450.00.00.0
12 Alice KřížováAlice Křížová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
11 2.33 2.332.282.332.330.00.00.0
13 22 Kateřina KratochvílováKateřina Kratochvílová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
12 2.32 2.252.242.322.320.00.00.0
14 Ema HatleEma Hatle
TJ RumburkTJ Rumburk
14 1.99 1.911.881.991.990.00.00.0
15 Nela ProfeldováNela Profeldová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
12 1.91 1.631.911.901.910.00.00.0
16 Magda PetříkováMagda Petříková
TJ RumburkTJ Rumburk
14 1.58 1.581.521.401.580.00.00.0
Celkem 16 závodníků

hod kladivem 3kg - Dorostenky

(po, 1.6.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Amálie PoštováAmálie Poštová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 32.07 0.0
2 Kateřina JeništováKateřina Jeništová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 30.10 0.0
3 Žaneta MoudráŽaneta Moudrá
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 27.61 0.0
Celkem 3 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně

(po, 1.6.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie LálišováNatálie Lálišová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 26.80 0.0
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(po, 1.6.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Romana VejvančickáRomana Vejvančická
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
72 22.11 0.0
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 5kg - Dorostenci

(po, 1.6.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr HochmannPetr Hochmann
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
03 33.63 0.0
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(po, 1.6.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Přemysl PatzeltPřemysl Patzelt
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
76 27.31 0.0
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(po, 1.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára ReinováKlára Reinová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 17.12 0.0
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(po, 1.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 14 Vojtěch VejvančickýVojtěch Vejvančický
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 23.08 0.0
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(po, 1.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Andrea FúskováAndrea Fúsková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
03 27.35 0.0
2 Kateřina JeništováKateřina Jeništová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 26.79 0.0
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(po, 1.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie LálišováNatálie Lálišová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 35.74 0.0
2 Michaela ČepelákováMichaela Čepeláková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 26.63 0.0
Celkem 2 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(po, 1.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktorie MičanováViktorie Mičanová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 23.84 0.0
Celkem 1 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši

(po, 1.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan PetříkJan Petřík
TJ RumburkTJ Rumburk
09 29.46 0.0
2 Oliver BěličOliver Bělič
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
09 29.33 0.0
3 Jakub MariniJakub Marini
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
11 29.30 0.0
4 Michal SochalskýMichal Sochalský
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
09 25.19 0.0
5 Vojtěch SoučekVojtěch Souček
TJ RumburkTJ Rumburk
10 24.66 0.0
6 Vojtěch DrahníkVojtěch Drahník
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
09 23.95 0.0
7 Teodor BěličTeodor Bělič
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
11 20.42 0.0
8 Nikolas ŠicNikolas Šic
TJ RumburkTJ Rumburk
11 18.66 0.0
9 Valdemar BěličValdemar Bělič
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
13 17.57 0.0
10 Michal PolákMichal Polák
TJ RumburkTJ Rumburk
11 16.50 0.0
11 Matouš TejnorMatouš Tejnor
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
12 15.30 0.0
12 Šimon PatzeltŠimon Patzelt
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
12 14.85 0.0
13 Jakub JirešJakub Jireš
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
12 14.30 0.0
14 Václav RandusVáclav Randus
TJ RumburkTJ Rumburk
11 13.48 0.0
15 Ondřej SoučekOndřej Souček
TJ RumburkTJ Rumburk
13 12.94 0.0
16 Karel VinikarKarel Vinikar
TJ RumburkTJ Rumburk
13 12.89 0.0
17 Jakub KapiasJakub Kapias
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
13 12.88 0.0
18 Matouš SoučekMatouš Souček
TJ RumburkTJ Rumburk
15 10.51 0.0
19 17 Ondřej NedvídekOndřej Nedvídek
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
12 10.27 0.0
20 Josef ŠulcJosef Šulc
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
13 09.90 0.0
21 Matěj KapiasMatěj Kapias
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
14 06.11 0.0
22 Viktor VinikarViktor Vinikar
TJ RumburkTJ Rumburk
15 04.14 0.0
Celkem 22 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky

(po, 1.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 19 Kateřina KaškováKateřina Kašková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
10 23.73 0.0
2 Veronika KratochvílováVeronika Kratochvílová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
10 19.61 0.0
3 Alice KřížováAlice Křížová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
11 19.58 0.0
4 Zuzana FicajováZuzana Ficajová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
09 19.35 0.0
5 18 Anežka VejvančickáAnežka Vejvančická
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
11 15.65 0.0
6 Anna ŠulcováAnna Šulcová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
09 15.64 0.0
7 Juliana MatysováJuliana Matysová
TJ RumburkTJ Rumburk
10 15.07 0.0
8 Karolína DoležalováKarolína Doležalová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
10 12.30 0.0
9 22 Kateřina KratochvílováKateřina Kratochvílová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
12 11.46 0.0
10 Markéta DrahníkováMarkéta Drahníková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
11 10.50 0.0
11 Fay KorbováFay Korbová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
12 09.96 0.0
12 Stela VogelováStela Vogelová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
11 09.57 0.0
13 Ema HatleEma Hatle
TJ RumburkTJ Rumburk
14 08.32 0.0
14 Nela ProfeldováNela Profeldová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
12 07.97 0.0
15 Magda PetříkováMagda Petříková
TJ RumburkTJ Rumburk
14 07.91 0.0
16 Ella MichaličkováElla Michaličková
TJ RumburkTJ Rumburk
12 06.92 0.0
Celkem 16 závodníků

chůze dráha 3000 m - Muži

(po, 1.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 2 Martin NedvídekMartin Nedvídek 75 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 12:38.1
2 16 Jaromír MorávekJaromír Morávek 03 SMOLA CHŮZE PrahaSMOLA CHŮZE Praha 12:55.9
3 13 Matěj PitákMatěj Piták 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 15:00.7
4 14 Vojtěch VejvančickýVojtěch Vejvančický 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 20:04.0
Celkem 4 závodníků

chůze dráha 3000 m - Ženy

(po, 1.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 1 Anežka DrahotováAnežka Drahotová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12:57.6
2 30 Tereza ĎurdiakováTereza Ďurdiaková 91 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 13:53.5
3 6 Eliška MartínkováEliška Martínková 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 14:03.6
4 21 Adéla VeselkováAdéla Veselková 06 Sportovní atletický klub (SAK) Rumburk, z.s.Sportovní atletický klub (S... 15:10.7
5 9 Jana ZikmundováJana Zikmundová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 15:27.3
6 10 Adéla PittnerováAdéla Pittnerová 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 16:28.7
7 3 Katka NedvídkováKatka Nedvídková 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 17:07.9
8 7 Tereza PittnerováTereza Pittnerová 04 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 17:50.9
9 4 Miloslava ReinováMiloslava Reinová 68 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 18:29.7
10 11 Marie DejmkováMarie Dejmková 03 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 19:29.6
11 8 Lucie ReichsteinováLucie Reichsteinová 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 22:03.3
12 5 Denisa BrožkováDenisa Brožková 04 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 22:49.1
12 Eliška BuďárkováEliška Buďárková 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... DNF
Celkem 13 závodníků

chůze dráha 1000m - Mix mladší žactvo

(po, 1.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 19 Kateřina KaškováKateřina Kašková 10 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6:56.0
2 22 Kateřina KratochvílováKateřina Kratochvílová 12 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 7:04.5
3 18 Anežka VejvančickáAnežka Vejvančická 11 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 7:10.5
4 17 Ondřej NedvídekOndřej Nedvídek 12 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 7:26.6
Celkem 4 závodníků