Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

SPOLU NA STARTU - Opava III

Opava (1. 6. 2020)

60 m - Muži

(po, 1.6.2020 - 15:35) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.43
2 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 07.49
3 Mikuláš MarvanMikuláš Marvan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.93
4 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.02
5 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.16
6 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.17
7 Jan MendelJan Mendel 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 08.59
Celkem 7 závodníků

60 m - Žáci

(po, 1.6.2020 - 15:45) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alex BlahutAlex Blahut 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 08.33
2 Jan UrbánekJan Urbánek 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.77
3 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 09.06
4 Filip HolušaFilip Holuša 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 09.13
5 Filip RegerFilip Reger 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 10.47
6 Štěpán ZapletalŠtěpán Zapletal 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.53
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy

(po, 1.6.2020 - 15:30) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 08.37
2 Sophie SteuerováSophie Steuerová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.63
3 Linda KrálováLinda Králová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.68
4 Bára KubicováBára Kubicová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 08.82
5 Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 09.07
Tereza KremerováTereza Kremerová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 DNS
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 1.6.2020 - 15:40) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika MertensováVeronika Mertensová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.95
2 Monika BučkováMonika Bučková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.05
3 Klára HábováKlára Hábová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09.14
4 Kateřina HlaváčkováKateřina Hlaváčková 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.23
5 Nela BradováNela Bradová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 09.30
6 Veronika SchlischkováVeronika Schlischková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 09.32
7 Julie BradáčováJulie Bradáčová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 09.68
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 15:40) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Melanie PřibylováMelanie Přibylová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 09.07
2 Kristýna MedkováKristýna Medková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 09.49
3 Hana HrdličkováHana Hrdličková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 09.50
4 Natálie OlekšováNatálie Olekšová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.80
5 Alžběta WestováAlžběta Westová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.88
6 Nela MarkusováNela Markusová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.89
7 Barbora PallováBarbora Pallová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 10.18
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (po, 1.6.2020 - 15:40) official Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula BekováVendula Beková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 08.73
2 Aneta BeitelováAneta Beitelová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.82
3 Eliška KřempkováEliška Křempková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.54
4 Karolína RychláKarolína Rychlá 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 09.59
5 Anna BednářováAnna Bednářová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 09.99
6 Sofie GellnerováSofie Gellnerová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 10.15
7 Pavlína BradnováPavlína Bradnová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.22
8 Michaela LesákováMichaela Lesáková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 10.27
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula BekováVendula Beková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 08.73
2 Aneta BeitelováAneta Beitelová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.82
3 Veronika MertensováVeronika Mertensová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.95
4 Monika BučkováMonika Bučková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.05
5 Melanie PřibylováMelanie Přibylová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 09.07
6 Klára HábováKlára Hábová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09.14
7 Kateřina HlaváčkováKateřina Hlaváčková 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.23
8 Nela BradováNela Bradová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 09.30
9 Veronika SchlischkováVeronika Schlischková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 09.32
10 Kristýna MedkováKristýna Medková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 09.49
11 Hana HrdličkováHana Hrdličková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 09.50
12 Eliška KřempkováEliška Křempková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.54
13 Karolína RychláKarolína Rychlá 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 09.59
14 Julie BradáčováJulie Bradáčová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 09.68
15 Natálie OlekšováNatálie Olekšová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.80
16 Alžběta WestováAlžběta Westová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.88
17 Nela MarkusováNela Markusová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.89
18 Anna BednářováAnna Bednářová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 09.99
19 Sofie GellnerováSofie Gellnerová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 10.15
20 Barbora PallováBarbora Pallová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 10.18
21 Pavlína BradnováPavlína Bradnová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.22
22 Michaela LesákováMichaela Lesáková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 10.27

100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (po, 1.6.2020 - 15:50) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 11.07
2 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 11.20
3 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 11.72
4 Radomír Josef VolnýRadomír Josef Volný 01 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 8 11.98
5 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 12.09
6 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 13.01
7 Václav BorunskýVáclav Borunský 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 13.70
David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (po, 1.6.2020 - 15:50) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 12.39
2 Jakub DzidaJakub Dzida 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 12.56
3 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 13.08
4 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.40
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 11.07
2 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 11.20
3 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 11.72
4 Radomír Josef VolnýRadomír Josef Volný 01 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 8 11.98
5 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 12.09
6 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 12.39
7 Jakub DzidaJakub Dzida 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 12.56
8 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 13.01
9 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 13.08
10 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.40
11 Václav BorunskýVáclav Borunský 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 13.70
David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 DNS

100 m - Ženy

(po, 1.6.2020 - 15:55) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra HarasimováPetra Harasimová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 12.60
2 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 12.84
3 Kateřina ValíkováKateřina Valíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 13.09
4 Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 13.63
5 Martina FialováMartina Fialová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 14.09
Celkem 5 závodníků

400 m - Muži

(po, 1.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 50.97
2 Martin DzimbaníkMartin Dzimbaník 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 51.96
3 Jakub KnitlJakub Knitl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 52.82
4 Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 55.84
5 Marek KlapuchMarek Klapuch 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 56.36
6 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 7 56.38
7 Radek RežňákRadek Režňák 79 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 63.85
Celkem 7 závodníků

400 m - Ženy

(po, 1.6.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 65.00
Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 DNS
Celkem 2 závodníků

1000 m - Muži

(po, 1.6.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11 2:26.04
2 Vít PalzerVít Palzer 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:36.23
3 Karel BaštýřKarel Baštýř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:37.44
4 Michal PoledníkMichal Poledník 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:40.06
5 Denis VáclavíkDenis Václavík 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 2:41.89
6 Matěj ŠtěbraMatěj Štěbra 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 2:44.66
7 Ondřej VajdaOndřej Vajda 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 2:48.63
8 Tomáš VinckerTomáš Vincker 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 12 2:48.90
9 Jiří KostkaJiří Kostka 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:54.11
10 Adam ValíkAdam Valík 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 2:54.23
11 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 3:01.10
Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 DNF
Celkem 12 závodníků

1000 m - Žáci

(po, 1.6.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matěj BorunskýMatěj Borunský 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 3:17.23
2 Teymur AbbasovTeymur Abbasov 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 3:24.09
3 Matěj ValíkMatěj Valík 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 3:28.85
4 Filip RegerFilip Reger 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 4:17.41
5 Štěpán ZapletalŠtěpán Zapletal 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 4:22.39
Vojtěch UrbánekVojtěch Urbánek 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNS
Celkem 6 závodníků

1000 m - Ženy

(po, 1.6.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Simona BartošováSimona Bartošová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 3:16.55
2 Eliška SlaninováEliška Slaninová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12 3:17.09
3 Viktorie PetlachováViktorie Petlachová 03 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 10 3:17.83
4 Magdaléna CetlováMagdaléna Cetlová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 3:23.33
5 Barbora KvášováBarbora Kvášová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 3:29.32
6 Barbora HolasováBarbora Holasová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 3:30.39
7 Karolína KlechováKarolína Klechová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 3:30.58
8 Adriana StrnadlováAdriana Strnadlová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13 3:31.50
9 Ema FinsterlováEma Finsterlová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 3:33.08
10 Karolína CetlováKarolína Cetlová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 3:37.00
11 Veronika SchlischkováVeronika Schlischková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 3:48.48
12 Bára KubicováBára Kubicová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 3:48.50
13 Valerie ŠavrdováValerie Šavrdová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14 3:50.05
14 Linda KrálováLinda Králová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 3:51.64
Celkem 14 závodníků

1000 m - Žákyně

(po, 1.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška ValíkováEliška Valíková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 3:41.52
2 Lenka KolenovskáLenka Kolenovská 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 3:41.85
3 Sophie SteuerováSophie Steuerová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 3:42.82
4 Emma ZajícováEmma Zajícová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 3:45.60
5 Nela MarkusováNela Markusová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 3:49.87
6 Alžběta WestováAlžběta Westová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 3:56.99
7 Anna HudečkováAnna Hudečková 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 3:57.70
8 Karolína RychláKarolína Rychlá 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:58.32
9 Klára HábováKlára Hábová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 3:59.41
10 Natálie OlekšováNatálie Olekšová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:07.01
11 Pavlína BradnováPavlína Bradnová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 4:13.81
12 Jana SchneiderováJana Schneiderová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:25.76
Celkem 12 závodníků

300 m překážek (0.84) - Dorostenci

(po, 1.6.2020 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 46.64
2 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 48.50
Celkem 2 závodníků

400 m překážek (0.91) - Junioři

(po, 1.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 57.34
2 Šimon ValaŠimon Vala 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 58.03
Celkem 2 závodníků

400 m překážek (0.76) - Ženy

(po, 1.6.2020 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 64.87
2 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 69.85
3 Viktorie BačinováViktorie Bačinová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 71.32
Celkem 3 závodníků